Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
vähk N ja ambur M
 
kiku 13. august 2002, kl 14.41
mida on oodata? pidid olema totaalselt erinevad tüübid ja lahkuminek 100% kindel. on ka nii hull asi või?
 
ambur 13. august 2002, kl 15.08
amburid tahavad olla väga sõltumatud.Mina ise olen ambur ja mees ka ambur.Meil vähemalt käib pidev võimuvõitlus ja üksteise ületrumpamine.See võib muidugi ka iseloomust olla,aga enda kogemuse põhjal tean,et on vaja hingamisruumi,sest ei taha käia igal pool käest kinni ja koos.
 
vifka 13. august 2002, kl 15.12
Tundub, et peab paika.18 aastat sai kakeldud, lepitud- nüüd lahkuminek lõpuks kindel.Liiga erinevad selleks , et õnnelikult koos eksisteerida.Maailmavaade , kohusetunne, vastutus- täiesti erinevad suhtumised.Mina vähina ei suuda elada koos pohhuistiga, kes küll väidab, et armastab ainult mind ja samas ei tee omalt poolt midagi, et seda armastust hoida. Nii et lootusetu värk.....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!