Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
re
 
sobivuses 13. august 2002, kl 16.26
Saage aru,erinevate inimeste sobivust ei saa määrata mingi horoskoop,sest pole olemas kahte täiesti identset isiksust,kuigi nad võivad samast tähtkujust olla.
Mingit mõju võib ju sünnidaatum avaldada,kuid suurema osa paneb paika ikkagi inimese lapsepõlv,kodust saadud väärtushinnangud ja harjumused,elukeskkond,eelnevad kogemused,eeskujud-see kõik moodustab unikaalse isiksusetüübi.
 
Makenna 13. august 2002, kl 16.44
Aitäh Sulle, ise polekski millegi sellise peale tulnud. Millise lapsepõlve ja harjumustega inimene võiks sobida näiteks Vähk-mehega?

Ei taha kriitiline olla, aga kui inimesed tahavad end välja elada, siis miks ka mitte. Keegi pole ju SINUL palunud tähtkujudest juhinduda. Minu meelest on näiteks tore, et hapukurgi-hooajal inimesi midagi köidab ja kaasaelama paneb. Kõike ei saa ju ometi niiiiii tõsiselt võtta!
 
vip 13. august 2002, kl 18.34
makenna: paistab et siin inimesed võtavad asja ikka päris tõsiselt, milleks muidu selline haiglane huvi asja vastu.

ja lause "Keegi pole ju SINUL palunud tähtkujudest juhinduda." on labane ja nõme, keegi ei käse sul kirjutada seda mille kriitikat sa päras tei kannata, vot
 
ads 13. august 2002, kl 19.09
makenna: vähk mehega ideaalselt skorpion naine .... endal on kogemused ....
 
Üks Kala 14. august 2002, kl 09.37
Olge normaalsed, loomulikult on see mäng...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!