Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Tähemärgid ja sõprus
 
kõbivana 14. august 2002, kl 09.55
Siin pidevalt kirjutatakse tähtkujudest naisi mehi vastandades, kuid vaataks nüüd, kes on sõbrad ja hääd tuttavad?
 
sõnnitar 14. august 2002, kl 10.02
nii imelik kui see ka pole, on mul häid sõpru lõvide seas, samas meesteks nad mitte üks raas ei kõlba. Veel on head sõbrannad kaljukits, veevalaja ja vähk. oma mees on neitsi ja ühtlasi kõige parem sõber.
 
sõnnitar2 14. august 2002, kl 10.13
minu kõige parem sõbranna on skorpion, siis veel kaljukits. Skorpionist sõpru on mul tegelikult ka kõige rohkem. Mõlemad mehed on olnud neitsid, horoskoopide järgi oleksime ilusti sobinud, aga tegelik elu viis lahku. Neitsid tunduvad liiga kinnised ja korralikud sõnnitaridele, kuigi mõlemat olen pärast lahkuminemist kõvasti taga nutnud.
 
Üks Kala 14. august 2002, kl 10.23
Parimad sõbrad on mul Kalad, Skorpionid ja Amburid. Samuti sobin väga hästi Kaksikutega, Veevalajate ja Kaaludega.
 
naine 14. august 2002, kl 10.23
palju on sõpru kaksikute ja kaalude tähtkuju esindajate hulgas,sest nad on seltskondlikud ja lõbusad,energilised aga meheks kaksikut ei tahaks tema liiderlikkuse ja vaheldusevajaduse pärast.
 
Lucy 14. august 2002, kl 10.33
Sõnnid, naisamburid, skorpionid, meesveevalajad. Ise olen kaljukits ja mees on lõvi, nii et sobime väääga hästi:)
 
kaljukas 14. august 2002, kl 10.54
Vaata ette oma skorpionist sõbrannadega! Olen ise kaljukits ja skopionidest sõbrannade reeturlikkusega näppe kõrvetanud. Nad millegipärast himustavad just oma sõbrannade mehi.
 
naine 14. august 2002, kl 10.59
Ise olen veevalaja ja saan hästi läbi skorpionite ja kaaludega ja ka kalade seast olen sõpru leidnud. Aga sõnnid on minujaoks natuke keeruline teema ja lõvidega ka klapp puudub.
 
kala 14. august 2002, kl 11.01
Minu parimad sõbrad on amburid ja veel kord amburid, kuigi ei peaks üldse sobima...samuti on hea läbisaamine kaljukitsedega ja vähkidega...
 
katike 14. august 2002, kl 11.12
ise kalake, head suhted on kaljukitsedest ja veevalajatest sõprannadega.. kusjuures üks väga hea sõbranna on neitsi tähtkujust, kuigi olen ka täheldanud, et eriti ei saa läbi teiste septembris sündinud inimestega.
muideks, lõvidega on kaladel ka väga hea klapp. vähemalt minul.
 
unistaja 14. august 2002, kl 12.10
veel üks kalake...
väga heaks meessõbraks on osutunud vähk, isegi naissõbrannadest parem... aga lõvi on siiani olnud hea sõbranna, mis sest, et kerge see sõprus pole olnud :)
 
jäär 14. august 2002, kl 12.15
olen ise Jäär,parim sõbranna on Sõnn.Usaldusväärne ja alati olemas.Meheks sobib ideaalselt Lõvi,ainult teda peab austama ja temaga arvestama.Väga koduhoidev ja hoolitsev,hell.Ainult endaga mängida ei lase,vinguda ja kapriisitseda pole mõtet.
 
keegiuus 14. august 2002, kl 12.38
saan kõige paremini läbi kõikide märkide esindajatega ja iseendaga veelgi paremini....on küll jah erinevad kõik inimesed, siiski on nad eelkõige INIMESED ja suhtlemisel ei mõtle, kas ta on jäär või kaksik või kesiganes....
Ja see jama tuleks ära lõpetada....tegin iseendale juba siinseid kommentaare kaksikmeeste kohta lugedes kohutavalt haiget, lasin endasse jälle koleda mineviku ja nüüd on nii paha olla ja tunnen ennast lausa füüsiliselt haigena :-(((((((((
Muidugi oma mure, aga ikka ju tahaks teiste arvamusi ja kogemusi kah lugeda ja....
 
hmm.. 14. august 2002, kl 13.03
parimad sõbrannad ja sõbrad on skorpionid. Ise olen ka.

Ja kaljukale:
elu sees ei langeks nii madalale, et hakkaksin kellegi teise meest üle lööma. Kõige vähem veel sõbranna meest. Ja vihkan reeturlikkust. Kes sellega mulle vahele jääb, saab kunagi tulevikus mingi raske pähkli pureda minu poolt...ise teab, kellega mängib. Mina olen aus ja ustav ning eeldan seda ka teistelt.
 
mumm 14. august 2002, kl 13.58
Mees on kaksik ja liiderlikkusest on asi ikka väga kaugel.Mul on jälle kõrvaltvaataja kogemus neitsi meestega,kes kõik on olnud nö liiderlikud,mine sa võta nüüd kinni kuidas see asi on!?
Aga sõbrad siis-Lõvi(naine ja huvitaval kombel saame hästi läbi),sõnn,kaljukits,sõnn,skorpion.
 
sunshine 14. august 2002, kl 14.44
minul hea klapp kaalude, lõvide, jäärade ja teiste amburitega; üks vana hea sõber kalad; palju haiget saanud kaksikute käest ja ikka mbritsevad mind igal pool, kuid hoian pikivahet, ei lase endale ligi; skorpionite puhul olen ka valvel :)
 
kah kala 14. august 2002, kl 14.53
Parimad meessoost sõbrad on vähk ja kaljukitsed, naissoost s6brannadest kaalud ja veevalaja...lõvidega aga üldse läbi ei saa...
 
Gissel 16. august 2002, kl 16.11
Minu mees on kaksikud ja nii truud ning armastavat abikaasat pole vist paljudel. Üldse saan kaksikutest, jääradest, amburist meestega normaalselt läbi.
Sõbranna on vähk ja väga mõnus inimene:)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!