Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
vaenlased
 
leena 14. august 2002, kl 10.09
Kuid mis tähtkujudes on sündinud inimesed, kellega olete elus kõige hullemini raksu/vastuollu läinud. Minul on halvad kogemused maamärkidega - sodiaagi suurimad intrigaanid on kahtlemata sõnnid, kehtib nii meeste (isiklikke kogemusi õnneks pole, kuid kõrvalt olen näinud küll) kui naiste kohta. Ka kahe neitsi-naisega on olnud ebameeldiv kogemus. Ja kaksikud on samuti superväiklane tähtkuju, teoorias peaks sobima, aga praktikas hoian eemale. Ülejäänud seni OK.
 
Üks Kala 14. august 2002, kl 10.19
Ma ei ole loomult konfliktne inimene, aga tõesti, Sõnnidega on seda juhtunud ikka päris mitu korda ja täielik vastastikune antipaatia on mul tekkinud korra Neitsiga.
 
Mia 14. august 2002, kl 10.19
Skorpionitest nagu hoiaks eemale. Jäärad teevad ka ettevaatlikuks. Ülejäänud OK
 
Lucy 14. august 2002, kl 10.20
Jäärad, kaksikud, lisaksin juurde ka meesamburi.
 
Nuki 14. august 2002, kl 10.31
Ise Neitsi ja vaenlasteks Kalad, Kalad ja veelkord Kalad. Kõigi teistega on läbisaamine üldiselt normaalne.
 
skine 14. august 2002, kl 10.38
Neitsina kuidagi kohe ei kannata teisi neitsisid, väldin,s est nad on tüütud ja vastikud :) olen eemale hoidnud ka kaladest, aga viimasel ajal olen kohanud mõnda üsna toredat indiviidi nende seas. lõvid ei lähe kah peale
Väga hästi saan läbi jääradega, meeldivad ka skorpionid, aga olen täheldanud, et neile on tavaliselt midagi muud vaja kui üks truu neitsi sõprus :))))
 
kaljukas 14. august 2002, kl 10.48
olen ise kaljukitse-naine. Ei suuda lugu pidada valelikest, omakasupüüdlikest ja võltsidest kaksikutest. Sõnni-naised on tõesti kõige konfliktsemad ja skorpionid suurimad intriigipunujad.
 
kiku 14. august 2002, kl 11.11
olen vähk ja kaaludega (just naistega) on alati kohutav konflikt.
 
Karamell=kaksik 14. august 2002, kl 11.13
Kaalud ei sobi ja ei meeldi mitte - isiklikes suhetes. Tööalaselt käivad kõik märgid.Parimad suhted veevalajatega - eranditult.
 
h. 14. august 2002, kl 11.33
olen veevalaja- ja nii imelik, et kõik mu sõbrannad on kas kaksikud või veevalajad. ok 1 vähk mu lapsepõlvest on ka sinna sekka eksinud.
kõige ebasümpaatsemad on eranditult minu jaosk jäärad (mehed,naised, lapsed). nad lihtsalt käivad närvidele.
muud tähtkujud on OK.
 
leena 14. august 2002, kl 11.42
Hmm, kiku, olen ise ka Kaalud ja mul 2 Vähist üsna lähedast sõbrannat. Nendega sõbrustamine on minu jaoks nagu miiniväljal käimine, kummagi kohta on mul tehtud nimekiri teemadest, mida nendega mingil juhul ei puuduta. Alati kaalun ;-) iga lauset, mida nende juuresolekul ütlen. Aga ikkagi on nad minu peale 1-2 korda aastas põhjalikult solvunud. Samas olen mõlemaga sõbrustanud juba aastaid ja vaevalt, et me tulevikuski kohe raksuga tülli ja "lahku" läheme, kuigi probleeme jätkub. Ilmselt on aga siiski postiivset rohkem.

A võib-olla on asi selles, et mul pole tüüpilisi Kaalude omadusi peale kangekaelsuse. Otsusele jõuan 5 min jooksul ja harva kui seda lähema 10 a jooksul muudan ja iseendaga ei vaidle ka.
 
mumm 14. august 2002, kl 13.52
Ise olen Neitsi,üsna ebatüüpiline,pehme loomuga ja tunnen kahte Neitsit kellel on ühel päeval sünnipäev-no nii kardinaalselt erinevad inimesed kui olla saab.
Aga Kalad jah ei sobi üldse ja Lõvi ning Vähk ajavad kah aegajalt üsna närvi,(eriti Lõvi otsatu egoism)kuigi mul ema Vähk.
Ega seda asja päris üksühele ikka võtta saa.Elagem nii kuis oskame ja olgem õnnelikud.
 
arabella 14. august 2002, kl 13.55
Neitsidega ei klapi mina kohe üldse (veevalaja). Ühegi teise tähemärgiga pole nii tohutut antipaatiat märganud.
 
Terx 14. august 2002, kl 13.58
Sõnnist naised on tõepoolest kohutavad. Nad võivad olla lõpp toredad ja siis täiesti mittemillegist sellise probleemi tekitada, et ise ei saa arugi, mis juhtus ja kuidas.. Neitside ja kaksikute hulgas on samuti ebameeldivaid inimesi, aga siiski vähe.
Skorpionid & jäärad aga mulle hoopis meeldivad, samuti amburid.
 
Bix 14. august 2002, kl 14.55
Scorpionid - pole olemas õelamaid intrigante (naised)!
 
ise kala 14. august 2002, kl 14.57
Neitsid on äärmiselt ebameeldivad enamikus. Pidevalt käivad oma mingite pisiasjadega närvidele ja lõvid on kah sellised kellest parem eemale hoiax. Ülejäänutega probleeme pole...
 
Veevalaja N 14. august 2002, kl 15.43
lähedaseimad sõbrannad on teine veevalaja ja kaalud,toredaid kaksikutest tüdrukuid tean ka,kuid lõvi-naistega ega kaladega klappi ei ole.
 
cappuccino 14. august 2002, kl 16.49
Sõnn. Lihtsalt oskavad igale sõnale tagamõtte tekitada ja hirmsasti solvuda ja pidevalt tyli kiskuda.
 
neitsike 14. august 2002, kl 18.12
mul on neitseid ja kalu sõbrannade seas külljaküll.
ainus, kes vastu hakkab on kaksik. või kas just vastu, kuid ärritab ja käib närvidele.
 
ambur 14. august 2002, kl 19.54
skorpion-naised, nad solvuvad iga pisiasja peale ja siis mossitavad pikka aega. hästi kadedad ja pahathtlikud on ka.
 
Veevalaja draakon 15. august 2002, kl 00.50
Sõnnid on vastukarva, teised kõik on meeldivad või talutavad. Skorpionid on head äripartnerid. Vähid on millegipärast väga ligitõmbavad, aga pole suutnud ennast ühegagi pikemalt siduda. Nad on kuidagi problemaatilised olnud. Amburid on kohutavalt närvesöövad.
 
kaalud 15. august 2002, kl 11.35
kõige viletsama ja halvema iseloomuga on veevalajad-üleolevad ja arvavad endast liig palju..
 
mary 15. august 2002, kl 11.55
Ise olen sõnn ja ei ole küll tähele pannud, et oleksin intrigant või muidu jubeda iseloomuga. Pigem on minu kohta öeldud, et olen liiga hea ja vastutulelik teiste vastu ja et minu peale saab alati kindel olla. Ilmselt olen siis ebatüüpiline:-)Kusjuures olen 16 aastat koos elanud draakoni aastal sündinud veevalajaga, kellega nagu ei tohiks eriti sobida kui lugeda igasugu astroloogilist kirjandust:-) Isegi n.ö lahkukasvamine on läinud rahulikult ja valutult, asju mõistusega võttes. Ja kui nüüd järgi mõelda, siis ei ole ka mingi tähtkuju esindajaid, kes väga vastukarva oleksid. Üks skorpion on küll, keda kohe kuidagi ei talu, aga samas on ka paar head sõpra skorpionit. Arvan, et lähtuda tuleks ikka inimesest, mitte tähemärgist:-)
 
hmm.. 15. august 2002, kl 13.57
to ambur

Olen ka skorpion.
Pole elu sees solvunud olnud. Vihkan neid nõmedaid virisejaid-solvujaid iga väikese asja peale. Pahatahtlik olen siis, kui minu vastu pahatahtlik ollakse.
 
vähikene 15. august 2002, kl 14.17
absull iga kaksikutest naisega on konflikt. juba lapsest peale. ja jääradega satun kohe raksu.
 
Mercantile 15. august 2002, kl 17.04
ehee!ise jäär...ja jätavad ükskõiksed kaalud ja amburid,ka veevalajad on omapärased(ehk ei saa nendest aru)ülejäänud ok!
aga,mees vähk...on ikka raske loomusega,pidev erksus peab tal olema,s.t. pidevalt peab uus väljanägema,aga kirglik...no,kohutavalt
 
Liis 16. august 2002, kl 12.21
HÄSTI kaugele üritan hoiduda Lõvides.
Erilist teineteisemõistmist ei leia Amburite ja Skorpionitega.

Ise olen Kaljukits.
 
Gissel 16. august 2002, kl 16.06
Ise olen kaalud ja sõbranna ning õde on vähid. Saame hästi läbi, sest oleme kardinaalselt erinevad, aga näe, miskit jälle on sarnane ka ... .
Kaljukitsedest, kaladest, neitsidest, kaaludest, vähkidest meestest käiksin kaares mööda, kuigi võib leiduda ka erandeid, aga ikkagi on nad kuidagi kiiksuga?!
Kõik ülejäänud on sobilikud:)
 
Dino 16. august 2002, kl 16.21
Ise olen neitsi ja läbisaamine puudub mul jääradega, kaksikud on osutunud väga muutlikeks (kord käitub ühe, siis teise inimesena), lõvi on täielik võimutseja. Toredad inimesed minu tutvusringkonnast on kaalud.
 
alanna 16. august 2002, kl 16.36
Mul kaks sõbrannat lõvid, kellega peab aeg-ajalt jääl käima - kõik teemad ei sobi ja liigotse väljenduda ei julge. parim sõbrants veevalaja - klapime ilusti. ise olen kaksik.

olen tähele pannud, et siin palju kaksikutega just mitte eriti hästi läbi saajaid - olen ise vahel mõelnud ja võrrelnud siis ja... liigheitlik olen ma küll ja tuulepea vahel ja mõnda pikemat projekti on vahel raske edukalt ja püsiva huviga lõpule viia ja... liiga stoiliselt ja emotsioonitult läbi elu sammujatega on vahel raskusi ja nendega, kes elu väga tõsiselt võtavad. samas vahel kadestan neid ka. mine võta kinni :)

vabandan kui teemast veidi mööda kaldusin!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!