Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Vähist mehe armastus?
 
Veevalaja N 14. august 2002, kl 10.22
Palun jagage kogemusi - mida oodata Vähist mehelt. leidsin ühe sellise, kellega võibolla tõesti oma tuleviku seoks. aga on's meil mingit võimalust ...? äkki oleme liiga erinevad?
 
sssssssss 14. august 2002, kl 10.39
pole hullu, ainult hoia ennast vaos ja ära väga vabameelne ole. Hellemat ja koduhoidvamat meest annab otsida...
 
kk 14. august 2002, kl 10.41
minul vähi mehest ainult halvad kogemused, liiderlikumat ja enesekesksemat meest ma ei tea, kuigi lapsi hoiab väga väga hästi.
 
hea hommik 14. august 2002, kl 10.45
Njah, oli mul kunagi vähi-mees. Väga-väga seksikas ja kirglik, kahjuks mitte ainult minu jaoks. Lapsi ja kodu hoiab hästi.
 
Lucy 14. august 2002, kl 10.45
Tore mees. Truu ja kodulembene.
 
truu 14. august 2002, kl 10.53
minul ka abikaasa vähk. väga hell ja armastav, paremat meest annaks otsida. aga: armukadedus kipub suur olema, isegi kui mingit alust ei ole. ja ise peab olema kannatlik ja tolerantne, sest emotsioonid kipuvad vahel olema tal äkilised. no aga see võib ju ka isiku omapära olla.
 
h 14. august 2002, kl 11.29
ma olin ka vähiga koos 10 a. pettis siis kui seda kõige vähem ootad. ise oli nii armukade olematute asjade peale, lausa ära väsitas. muidu oli laisk ja endast suht heal arvamusel. toppis kõigile oma arvamust peale nii kuidas jaksas ja oma vigu tunnistas ainult siis kui viimane häda käes.
kodulembene on ta küll aga seegi muutub lõpuks igavaks.

NB olen ise veevalaja ja tahan rohkem vabadust kui üks vähk suudab anda. nad on täielikud kontrollfriigid- minu vähk pidi isegi seda teadma, milla ma kontoris WC käisin. kui koos ei elanud luuras ööseti ümber mu maja. ma ei andnud talle koradgi põhjust muretsemisks sealjuures.
ja imalalt romantikud on ka veel nad.muidu kirglikud.
lõpuks peale 10.a mõtlesin , et kui ta mind koguaeg niikuinii kahtlustab, siis miks mitte kellegiga tutvuda. nüüd elan juba 2a. koos teisega (mitte vähiga)
Vähk mees on veevalaja naisele liiga ahistav ja raske nagu kivikoorem kaelas.
 
trull 14. august 2002, kl 12.11
Olen ka tutvunud Vähi mehega.Oskan öelda ainult üht.Liiderlik mees kogu elu.Aga sealjuures nii kirglik, et lausa metslane.Kui kallistab,siis hinge välja minemiseni.loobib lubadusi siia-sinna,aga täitmist ei kunagi.Soovitan eemale hoida kui võimalik.
 
Tigr 14. august 2002, kl 12.48
oh sa mait......mina olen Vähk-naine ja kaks parimat sõpra on Vähk-mehed, lisaks veel isa ka pealekauba :)

kokkuvõte oleks vast selline - äärmiselt suure tähelepanuvajadusega, hellad, romantilised, unistavad, äärmiselt emotsionaalsed, kohutavalt armukadedad.....ning kui kodusest armastusest nende meelest väheks jääb, lähevad ilma igasuguste süümepiinadeta seda mujalt otsima. sest armastus (nii vaimne kui füüsiline, on Vähi jaoks hapnik)

lapsi hoiavad, olles peaaegu ideaalilähedased isad, kipuvad rahaasjades olema veidi ihnsad, ehkki üksikuid suuri väljaminekuid teevad nendele, kes neid tõesti väärt on.

ei oska kiita ega laita, igale potile oma kaas.
 
veevalaja 14. august 2002, kl 12.49

vähke iseloomustab tõesti kodulembus ja kodukesksus,muutusi eriti ei armasta,üsna lojaalsed ja kuigi veevalaja,ei häiri vähi armukadedus-vastupidi,tekitab tunde,et selline mees armastab väga.
 
ehh 14. august 2002, kl 17.01
Liiderlikud,mina ei soovita tegemist teha,aga no maitse asi
 
kitseke 15. august 2002, kl 10.19
Hell, hoidev, tundeline, romantiline- mida vaid üks naine soovida oskab. Samas vajab ka ise hellust, mõistmist, kirge. Armukade küll aga parasjagu nii palju, et naine end ihaldusväärsena tunneks. Seksikas, voodis mänguline ja võimekas ka küpses (45a) eas. Elu parim partner!
 
xxx 15. august 2002, kl 13.01
Nad oleksid kõige paremad mehed, välja arvatud see, et nad on liiderlikud. Natuke laisad on ka, aga tänu sellele ei visrise nad, kui ise laisk oled
 
kats 15. august 2002, kl 22.45
Armastus
Iseloom
Raha
Õnn
tervis
Perekond
Töö
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!