Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
numeroloogia
 
tuutu 14. august 2002, kl 13.08
kas kusagil leidub ka numeroloogiahuvilisi? tahaks teada, kas selles numbrivärgis on ka midagi, mis teid eriti on hämmastanud oma paikapidavusega ja mida muud huvitavat olete kõrva taha pannud. või oskate õelda mõnda põnevat linki netis, kus oleks võimalik selle koha pealt ennast arendada. mulle tundub asi huvitav.
 
Lucy 14. august 2002, kl 13.43
Vaata neti/Varia/horoskoobid.
 
V V 14. august 2002, kl 14.20
Kord hakkasin huvi pärast otsima igasugu kokkulangevusi ja enese- legi üllatuseks avastasin, et kõik mu "suured armastused"on eelmistes eludes elanud Ameerikas,kusjuures ma ise ju ka.Oli mingi numeroloogia raamat, mis selliseid seletusi andis.Muidugi ei võta seda kõike tõena,kuid pisut irriteeris (nagu ütlevad klassikud)mind ikkagi.Põnev ju!
 
skine 14. august 2002, kl 14.28
kunagi liikus sihuke inimeste liigitamine sünnikuupäevade järgi, nimetati neid tüvenumbriteks, 1-9, st sünnikuupäev tuli ühekohaliseks summeerida. ja seda iseloomustust enda kohta lugesin ma omal ajal kui piiblit :) niivõrd tõetruu tundus see olevat ja kui teiste inimeste kohta tähelepanekuid tegin siis leidsin sellele jutule seal alati kinnitust. muuseas siiani on see komme külge jäänud neid numbreid vaadata isegi rohkem kui miskit tähtkuju nimetust
 
number 14. august 2002, kl 14.41
http://www.nomad.ee/~mart/numer.shtml

seal oli ka kunagi mingi numeroloogia-värk...
 
niijanaa 14. august 2002, kl 18.08
elutee numbrid näitavad minu meelest rohkem iseloomu kui tähtkuju. eluteed arvestatakse sünniaja summana.
 
Pinchu 21. august 2002, kl 14.32
Iga inimese number koosneb tegelikult siis neljast numbrist ja numbri tähtsus oli 40-30-20-10%.... Selle järgi siis vaatasin, et mis ma olen ja suureks yllatuseks tuli 5-5-5-2..uhh.. Selle järgi peaks ma miski seksmaniakk olema (5 tähistas seksuaalsust jms) ... ning kui lisada sinna veel skorpion juurde... ullumaja.. hea et ma eriti horoskoope jms ei usu:)))
 
tere 22. august 2002, kl 22.58
viis ei tähenda veel seksmanjakki. see tähendab, et need inimesed otsivad armastust, puhtaid tundeid, mitte seksi ja vägivalda. olen ka 5, mulle on armastus väga südamelähedane. kellele poleks? armastusel ja armastusel on vahe. tingimusteta armastust nähakse tihti vanema-lapse armastusena, aga viite puhul on ulatub see paljuski mehe-naise tasemele. nad otsivad kõikjalt armastust, millele pühenduda, mitte niivõrd seksi. seksihullud on kolmed.
 
Pinchu 27. august 2002, kl 09.35
Njah...eks ma olen jah selline mõnevõrra kyll... pühenduja, isegi siis kui ise niipalju vastu ei saa...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!