Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
veevalaja M ja jäär N
 
jäär n 14. august 2002, kl 14.09
Oleme koos olnud neli aastat, sellest 2 kooselanud, kuid pean tunnistama, et minu jaoks hakkab see suhe ennast ammendama. Kas on veel selliseid paare, kes on kauem vastupidanud.
 
cappuccino 14. august 2002, kl 14.24
Ära hirmuta! Samad märgid, 1,5 aastat kooselu ja kõik on imeline...kas tõesti varsti see lõpeb?
 
n 14. august 2002, kl 14.28
mina olen ka jäär, aga kõik veevalajad minu ümber on minu jaoks liiga uimased, laisad ja aeglased. motiveerimatud, anti-entusiastlikud ja veidi kelgunööri tüüpi.
 
jäär n 14. august 2002, kl 14.47
Minu veevalajakene on ka selline suht uimane, alguses ta ikka viitsis minuga koos "joosta" aga nüüd jääb järjest rohkem maha :)
Isegi voodis on ta tuimaks muutunud, iga kord üks ja see sama ja temale on raske midagi uut õpetada või seletada, et teeme nüüd nii või naa. Ei saa üldse aru, mis minul viga on.
 
cappuccino 14. august 2002, kl 16.46
sel juhul pean enda musi synnipäeva kohta põhjalikumat uurimistööd tegema. samas olen ikka surmkindel, et veevalaja...Voodis just vastupidi, igati entusiastlik ja uue harrastaja..mina pigem loid vahest. ja niisama istumist ei salli ta absoluutselt. Kogu aeg peab midagi organiseerima. lausa närvidele käib vahest. Mõnus oleks ju mõnikord ka niisama istuda ja rahu ja vaikust ja teineteist nautida. A siin enne lugesin veevalajast mehe kohta, et ei salli, kui midagi rääkimata jäetakse ja et naisi tõmbab hirmsasti ligi. Vat see on kyll õige.
 
veevalaja M 15. august 2002, kl 10.31
kõik peab olema lõpuni selgeks räägitud ja teema sellega ära lõpetatud!
 
siisike 15. august 2002, kl 11.17
unustage need ihnsad,aeglased ja voodis mittetoimetulevad veevalajad.laisad ka veel..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!