Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kaksik N + veevalaja M
 
marii 14. august 2002, kl 15.30
meie kooselu (abielu) on äärmiselt põnev ja seda juba 3 aastat. huvitame ja unistame sarnastest asjadest ja mõlemad vihkame rutiini ja aeglust. suurim erinevus, et tema ennem tegutseb ja siis mõtleb, mina aga vastupidi. aga see on meie suhtele pigem tasakaalustavaks plussiks.. :-)kõik on kuidagi nii väga täiuslik ja aina paremaks läheb!
kas on siin veel mõni selline paar? millised on teie kogemused?
 
Rintz 14. august 2002, kl 18.28
Meie kaa! Meil küll nii, et mina tegutsen ja mees mõtleb :). Põnev - seda vast väga mitte, aga õnnelikud siiski juba 6 aastat. Isegi suuremaid tülisid võib ühe käe sõrmedel lugeda, kui see nüüd mingi näitaja on. Ja kuigi oleme äärmiselt erinevad (mina vähe pilvedes ja mees realist), on meil siiski ka palju ühist.
 
coco 15. august 2002, kl 11.15
ise olen veevalaja ja mees on kaksik.suhe on mega:)se peaxki tähemärkide järgi parim kooslus olema, nii, et imestada pole siin midagi:)
 
näin 15. august 2002, kl 11.51
Hoo :) meie ka selline paar :) koos oleme olnud üle 3 aasta ja ei ole kordagi tülisid olnud.. siukseid väikseid tuleb ikka vahel ette. Kõik tundub ideaalne.. Igapäev korratakse mulle, et kui kallis ja armas ma ikka olen. Kui midagi ette heita, siis ainult seda, et ta liiga palju jumaldab mind (mina küll nii ei suuda) ja seda, et ta natuke liiga vaikne on.. mõtleb vist... Eh, eks põnev ongi ainult siis, kui ma midagi jälle organiseerin. Aga samas, kui ma kogu aeg loen ja kuulen et kui rasked on mõnede suhted, siis see stabiilsus ja rahu teeb mind küll väga õnnelikuks.
 
alanna 15. august 2002, kl 20.54
sama siin :) tore meilgi, kuigi vahel tundub mulle, et oleme liiga sarnased ja seega on meil ka sarnased vead. pole tasakaalustajat kõrval justkui. aga noh. pole vist hullu väga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!