Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
dets. kaljukits versus jaan. kaljukits
 
täpsu 15. august 2002, kl 16.00
millist erinevust olete täheldanud?
 
Lucy 15. august 2002, kl 16.15
Olen jaanuari alguse kaljukits. Tunnen ühete meesoost dets. kaljukitse. Nuh, ei meeldi ta mulle, on liiga oma arvamuses kinni, ja milline kooner!!
Jaanuari kaljukitsed (neid ikka mu tutvusringonnas leidub) on vastupidised:))) Lõbusad, otsekohesed, abivalmid (isegi siis kui see endale kasu ei tõota),head suhtlejad/näitlejad osavad manipuleerijad jpt positiivsed omadused.
 
skine 15. august 2002, kl 16.43
a kaljukitsed on hirmus koonerid küll mu meelest. neile on millegi peale raha kulutamine kole piin kohe . ja nad on jube visad ja auahned ka. mis puutub dets. või jaanuaris sündinud, siis ses suhtes ma ei tee üldse vahet, aga mehed on küll teistsugused kui naised ja seda kõigis tähemärkides
 
Üks Kala 15. august 2002, kl 16.53
Vaatan, et Kaljukitsed on ikka kõige põhjalikumad inimesed. Ükski teine tähemärk siin ei ole veel jõudnud sellistesse peensustesse...
 
kitseke 16. august 2002, kl 09.58
olen ise n-kaljukits ja tunnen ka teisi naisi-kaljukitsesid ja kõik nad on sellised rõõmsad, avatud ja abivalmid. tunnen ka meestest kaljukitsesid ja ükski neist ei ole selline, keda tahaks kauem tunda. Minu isiklikud kogemused ütlevad, et meestest kaljukitsedele on jagatud need meie kõige hullemad omadused- kitsi, oma arvamuses kinni, tööalastes vaidlustes lähevad isiklikuks (ka solvavaks), ennasttäis.
 
ise 16. august 2002, kl 10.11
no kõik naiskaljukitsed keda ma tean (u5) on parajad tagarääkijad, silmakirjatsejad, egoistid ja muidu õelad naistegelased! ja mehed, vastupidi, humoorikad, seltskondlikud, otsekohesed ja õrnad. : )))
 
veel üks kõversarv 16. august 2002, kl 12.15
ma ka kaljukits. Ja kitsekesega absoluutselt nõus :))
No mees-kaljukitsed on ikka suhteliselt vastuvõetamatud tüübid minu jaoks :) Kirjeldaksin neid absoluutselt samade sõnadega nagu kitseke! Ühele minu kunagisele ülemusele sobivad täpselt need kitsekese viimases lauses toodud omadused!

Endale kukub ka vanust juurde iga aasta jaanuari alguses ja kui võrdlen ennast detsembris sündinud kaljukitsedega, siis on meie puhul ikka päris raske seda ühist joont leida. Võibolla ainult see, et jube kangekaelsed mõlemad variandid :)

"Ise"le: mes herilane sind nõelas? Ja soovitan sul endasse ka sügavalt ja põhjalikult vaadata...võimalik, et oled need naisolevused oma käitumise ja suhtumisega kuidagi selliseks ajanud?
 
kitseke 16. august 2002, kl 12.44
olen tegelikult detsembris sündinud kaljukits ja senini ei ole sellest vahest aru saanudki, et dets-jaanuar kuidagi erinevad oleksid... :)
 
vend 17. august 2002, kl 16.36
olen kaljukits ja ei ütleks küll et oleksin kitsi,sest kasutan raha vajalikkude asjade eesmärkidega.Lihtsalt ei ole mingi laristaja,kallimale teen küll tihti kingitusi.Ennasttäis ka pole,olen eelarvamuste vaba ja heatahlik.Ma ei tea kas siis olete mingeid halbu KALJUKITSESID kohanud?Igaljuhul mina sinna ei kuulu ja olen selles kindel,sest keegi pole mulle kunagi midagi sellist ette laitnud nagu te seda teete:))))Ilusat päikest kõigile
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!