Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
laste tähtkuju
 
eliann 23. august 2002, kl 10.26
kui saaksite planeerida, siis millise tähtkuju sisse planeeriks lapse sünni?(hüpoteetiline küsimus, ei pretendeeri absoluutsele tõele, lihtsalt fantaasia)
endal üks laps jäär, ja vastab küll horoskoobile - hingematvad kallistused, tohutu põikpäisus, kisamine, hüperaktiivne jne. teine vähk, selline ninnu-nännu, emmekas, kogu aeg käib ja kallistab, musitab, emme üle kõige jne:)
konkreetne küsimus ka - millised on kaljukitsest lapsed?
 
kitseke 23. august 2002, kl 10.44
olen ise kaljukits ja ema käest kuulund järgmist:
väga põikpäine (võisin tundide kaupa nurgas seista, aga andeks ei palunud- see oleks ometi mind nurgast päästnud), samas rahulik ja distsiplineeritud. olin hästi kohusetundlik, samas solvuv (ei sobinud seetõttu suurtesse kampadesse, kus klats ja kius olid põhiaines). Ühel hetkel avastasin koolis, et olen oma klassis tegelikult arvamusliider- ilmselt seetõttu, et varajases lapsepõlves juba mingid põhimõtted kipuvad tekkima.

Ühesõnaga- see et Kaljukits on lapsena nagu väike vanainimene ja vanemana (olen 32) jookseb lastega võidu ja ronib puu otsa, kehtib minu puhul 100%.

Kui armastusega kitselast kasvatada, siis kujuneb tubli ja tänulik inimene.
 
tips 23. august 2002, kl 11.22
kaalud kindlasti. ausalt, mina planeerin kyll oma lapse oktoobrisse. nii rõõmsad ja rahulikud. ei ole kyll veel näinud, et kaalu-laps, ise näost punane karjub ja tähelepanu nõuab. ainult nii palju jama on et teinekord ei suuda ta otsustada, kas panna enne jalga vasak sokk või parem...või enne hoopis kingad? ja kui, siis kumb enne? jne :)
 
Mia 23. august 2002, kl 12.06
Ma arvan, et on mõttekas planeerida selline tähtkuju, mis enda omaga sobib. Tead ju, et need maa- ja vee- ja tulemärgid klapivad omavahel hästi.
No mul näide: vanemad mõlemad skorpionid, vend kala - kõik veemärgid, klapp missugune! Mina vaeseke aga veevalaja - no kohe mitte ei sobi sinna kampa, tee või tina! Vend veel, aga vanemad ... Brrr ...
 
t 23. august 2002, kl 13.00
Jäär, ambur, skorpion sobiks mulle vist hästi. Toredad iseseisvad ja arukad lapsed. Minu tähtkujuga sobiks ka hästi kokku.
 
lolita 23. august 2002, kl 16.43
Kui planeerimiseks läks, siis tõesti planeerida tähtkujusse, mis sinu endaga sobib. Olen Kaljukits ja poeg on Sõnn-omavaheline klapp missugune! Mõnusalt rahulik ja heasüdamlik. Tütar on Skorpion ja väiksed nääklused meie vahel juba on. Kõik on tal-MINU OMA, MINU OMA ja väike intrigant on ka.
 
planeerija 24. august 2002, kl 01.15
Küll mina ka mehega planeerisin,krt kuidagi ei saanud käimapeale,tahtsin maikuusse sokutada teise. Lõpuks loobusime no ei saa siis ei saa. Võta näpust tuli draakoniaasta kaksik,jee.Tõeline draakon ja kaks mina võitlevad praegu kumb peale jääb. Meeletult hell ja paha tujuga ära mitte puutu.
 
empsiine 28. august 2002, kl 11.52
Kaljukitsest laps on üks igatpidi kena laps, vastu ei vaidle, lollusi eriti ei tee, ära ei kao. Aga kui tahad, et ta teeks midagi, mis talle ei meeldi - siis võta näpust, ei tee. Ei vaidle vastu, ei karju, aga lihtsalt ei tee ka. Minu oma ei pannud alates 2. eluaastast nööpidega särke selga ja praegugi (13) saab ainult suure surmaga pidudeks need selga. On teadmisjanuline, tõeliselt oma peaga mõtlev inimene juba väga varakult, hea kunstiandega. Samas, mis paneb muretsema - eraklik. Eriti ei seltsi kellegagi, omaealiste teod on tema jaoks "nõmedad", on erinev, aga narrida teda eriti ei julgeta, sest oskab end maksma panna.
 
kaljukits 29. august 2002, kl 10.38
väga, väga, väga tahaks jäära. Veel ei õnnestunud kahjuks :((

ehee, lugesin kitsekese kommentaari - nuh, mina olin lapsena kohe täpselt samasugune. Mäletan väga hästi seda, kuidas sai pikalt nurgas seistud...sest ei olnud nõus vabandust paluma :)
Venda hoidsin ka nii mis kole...tegin talle vanainimeselikult asjalikke märkusi ja õpetasin teda vanematelt kuuldud lauseid ja sõnu kasutades :))) - ühesõnaga - väike vanainimene :)
Aga nüüd (27) tunnen ennast totaalse titena aegajalt. Samuti võimeline lastega koos puu otsas turnima ja ronismispuudel pea alaspidi kõikuma (ükskord jäin nii oma kunagistele klassiõdedele vahele, kes nägid välja nagu ühed 26-aastased kunagi - korrektsed ja klanitud - oehh, natuke nagu oli häbi ka) :)))
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!