Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Lõvi mees!
 
kaaluke 24. august 2002, kl 22.46
Nii hea, et ei oska sõnadega kirjeldadagi!
Kuidas teile tundub?
 
petetu 25. august 2002, kl 02.29
täielik saast (see üks oli)
 
Unine 25. august 2002, kl 11.48
väga armas, arukas, hell, tähelepanelik, kirglik, armsalt poisikeselik vahel.......no ei jõua ära kiita !
 
sarah 25. august 2002, kl 12.02
Üldiselt unisega nõus, aga soovitaks siiski eemale hoida. Ei salli vastutust. Tekitab pidevalt probleeme. Sa pead kogu aeg viimasepeal välja nägema ja tema tujude järgi tantsima kui sa seda teha ei taha, siis hakkab ta mossitama. Üdini laisk ja mugav. Tema tahtmised ja tujud on ikka ja alati kõige tähtsamad Ja silmad volavad ikka kogu aeg teiste naiste peal, ükskõik kui palju ta sulle ka armastusest ei räägiks.Kõige lisaks peab teda kogu aeg jumaldama ja kui sa julged tema jumalikkuses kahelda, oi jeerum. Ära lase ennast orki püüda. Hinda seda vabadust mis sul on ilma temata. Ta lämmatab.
 
runno 25. august 2002, kl 15.48
No küll te naised ikka panete:) Üldiselt on niimoodi, et kui lõvi mehega olete, siis olge teie ise. Teeselda pole mõtet, lõvi saab sellest kohe aru. Ja olge ausad oma lõvi-poisiga, sest ta saab kohe aru, kui temaga lollitatakse. Ja ongi kogu moos, mida peaks arvestama. Olge siirad ja avatud ja lõvi-poiss teeb selle teile mitmekordselt tagasi. Ja kui hätta jääte kunagi, siis teate, et on üks mees, kes teie kõrvalt ei lahku. Isegi kui jääte haigeks ja ei suuda enda eest seista. Sellisel juhul just eriti. No kui olete sellised naised, nagu sarah tundub olevat, siis võib probleeme tekkida jah. Aga muide - naine peakski viimasepeal välja nägema. Mitte oma mehe, vaid iseenda jaoks.
A kui teil on mõte teda lollitada, siis parem ärge üritagegi.
 
töts 25. august 2002, kl 21.04
Käisin ka kunagi ühe Lõviga (ise olen Skorpion), koguni kuus aastat järjest. Lollitada andis teda väga hästi, mitte midagi ei saanud aru. Või ei tahtnud aru saada, igatahes sain teda alati mõjutada, kui tahtsin. Meeldis kangesti, kui teda kiideti ja tema juttu kuulati (aga oli ka juhtumisi väga laia silmaringiga). Väga kõrge enesehinnang, oma hädades süüdistas ainult teisi inimesi ja kurja saatust, iseendas ei näinud kunagi vigu. Kriitikale reageerib valuliselt. Hea on see, et kui ta ise on enda meelest see kõige-kõige, siis täpselt samuti kohtleb ka oma partnerit. Ka partner on ta silmis võrratu, teisiti ei saa ollagi. Tema valik ju on parim. Armastust avaldas päevas mitu korda, seda ka kuuendal suhtlusaastal, kuni lõpuni välja. Suuremeelne, hoolitsev. Täpselt nagu eespool mainitud, kippus dikteerima kaaslase riietust ja välimust. Naistea suhtlemises väga vaba ja vahetu, oleks minu asemel mõni armukade tüüp olnud, oleks too vist hulluks läinud.
 
kah kaal 25. august 2002, kl 22.38
ega l6vi iga teise t2htkujuga sobigi, meiega aga kyll :)
 
Kaalukeel 26. august 2002, kl 10.59
Aga kui lõvi on juba kakskümmend aastat kaaludega koos elanud, avastab kaaluke, et lõvil on kogu see aeg suuremate-vähemate vaheaegadega haarem olnud ja tema on üks paljudest:(
Ja siis, kalendrit sirvides, tuleb välja üks kummaline kokkulangemine: ALATI, kui lõvil on parajasti uus kõrvalsuhe toimimas, kuuleb kaalukene kui palju vigu tal küljes on ning kui palju võimalusi lõvil on uut valida, sest naisi on ju palju rohkem! Ohh seda enese peegli ees imetlemist siis ja unistavaid pilke aknast välja. Aga oma olemuselt on lõvid hoolitsevad perepead, kui kõik tehakse täpselt tema tahtmise järgi ja ei kobiseta tema kuuldes omi mõtteid.
Ja valetavad nad muidugi suhteliselt meisterlikult, ainult et jäävad oma naiivsuses jälle ja jälle vahele:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!