Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Jään huviga ootama vastuseid....
 
Lounet 27. august 2002, kl 12.34
Ja siis küsimus jumaldatud KAKSIK mehe kohta, palju teda lõpuks on ja kuidas temaga hakkama saada??? Ise olen lõvi-naine!
 
Vaata ette! 27. august 2002, kl 12.53
jube oli! lasi ennast pool aastat ümmardada ja siis tõmbas uttu.Hea oli et tüüpilisest kaksik-mehest lahti sain!
 
Mona 27. august 2002, kl 13.00
Ei tea, kas ainult minu tutvusringkonnas, aga kõik kaksik mehed, keda mina tunnen, on VÄGA toredad!
Ja see, et teda on 2 eri nägu, on täiesti õige.
Üks pool on hästi energiline ja teine rahulikum.
Esimene asi, mis seoses nende suhtumisega lähedastesse inimestesse meelde tuleb, on hoolivus.
Muidugi on neil omad vead, aga minu jaoks on head tunduvalt rohkem!!!
 
vip 27. august 2002, kl 14.06
Vaata ette!: aga sinusugused peavadki ümardama, mõistad ju isegi seda,irw
 
Lounet 27. august 2002, kl 14.24
Just, seda ma kardangi! Mul sellest ümmardamisest juba varsti kõrini, aga ju see minu saatus siis on. Muidu pole sellel kaksikul muud viga, kui tujukas ja seltskonnalõvi, ta kohe peab koguaeg enda ümber inimesi nägema, mind see aga häirib!
 
qxl 27. august 2002, kl 16.22
kui sa ei suuda teda võtta just sellisena nagu ta on,siis pole teil mingit tulevikku kahjuks.teda pole võimalik muuta,vormida kelleksi teiseks,tahad midagi "kergelt käisitletavat" vaheta meest või unusta horoskoop :)
 
ohhhhhh 27. august 2002, kl 20.02
KOHUTAV KOHUTAV KOHUTAV!!!!

ausalt!

seltskonnas on ta muidugi fantastiline. tore tore ja veelkord tore:) tark ja seksikas. keegi ütles õieti et flirtimiseks ja keppimiseks on ta parim.

pikemas suhtes aga... ohjumal.
selle õuduse pead ise läbi elama. ta muideks ei eksi kunagi(nagu enamik mehi üldse) ta tõepoolest tuleb ja läheb millal tahab. teda ei huvita kas peab antud kokkuleppest kinni. (hilinemine ei ole mitte halb harjumus vaid suisa kohustuslik) ego on nii kuradima suur, et sure maha. ja muideks, sina oled talle ka ainult ego rahudlamiseks. tema naine, samamoodi nagu tema auto, tema maja.... mingi tema ASI millega oma ego upitada. vot mul on kena naine, keda kõik imetlevad... küll ma olen kõva mees!

kindlustunnet ta küll pakkuda ei mõista
 
Vaata ette! 28. august 2002, kl 09.17
Ühinen täielikult ohhhhhh-ga, lisaks on nad täiesti süüdimatud!
NB! Vip on tüüpiline kaksik-mees.
 
Mona 28. august 2002, kl 11.26
Arvan, et see, kuidas vastaspartnerit nähakse, sõltub väga palju nägijast.
Ehk siis omavaheline sobivus.
Ja ühes tähtkujus leiab nii palju erinevaid inimesi....
 
Emalõvi 03. september 2002, kl 08.49

Sama kombinatsioon oli mulgi mõni aeg tagasi: mina lõvi, mees kaksik. Tema olemust on natuke raske tabada, tõesti nagu kaks inimest ühes kestas. Kuna ma pole targemaks saades kedagi püüdnud ringi kasvatama hakata ei teinud seda ka temaga ja võtsin seda kui sõbrasuhet, ükskord ütlesin midagi täiesti tähtsusetut ja spontaanset meie suhte kohta (a la ma ei püüa teda millekski sundida) ja see ütlus olevat muutnud tema arust kõik: ta armus minusse hullupööra ja leidis, et olen tema unelmatenaine.Sobisime suurepäraselt vaimselt ja seksuaalselt, kuid lõvina ei osanud ma võtta kõike nii õhuliselt ja kergelt nagu kaksik, mulle tundus see suhe natuke pealiskaudne.
Ta on vaimukas, intelligentne, püsimatu, see kaksiklus justkui kimbutaks teda ennast ka. Mis meid siis lahku viis:hirmus lobamokk (isikliku rääkis välja igaühele), alkoholilembeline, vahel ka kohusetundetu.
Kui suudad kõike sama kergelt võtta kui tema, siis pole viga midagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!