Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
aga kõige võimatumad?
 
Greenday 27. august 2002, kl 20.57
teheke nüüd siis nii, kui viitsite, et kirjutate mehe ja nasie tähtkujud, kes teile eriti sümpaatsed ei tundu

M - neitsi (kuigi vend on neitsi mul. Tähtkujult)
N - kalad. VÕIMATUUUD!
 
xxl 27. august 2002, kl 21.14
M: kaksikud
N: vähk
 
tips 27. august 2002, kl 21.20
naiste kohta ei oska nii 9elda, aga mehed: kaksikud! konkurentsitult!!lubab yhel p2eval suure suuga maad ja ilmad kokku ja on j2rgmine p2ev siiralt yllatunud: mina??? lubasin ka ve? iial ei tea mis tuju neil parasjagu on, mis neile just sel minutil meeldib v6i mitte ja kuidas pead istuma ja astuma. ja ikka ma koperdan nende otsa, ikka ei 6pi :-p
 
neiu 27. august 2002, kl 21.35
esiteks kalad ei ole võimatud...
neist tuleb lihtsalt õieti aru saada,(õieti võrku püüda)

võimatud... minu arust amburid... mitte ei ole neist sotti saand, pole ühegagi läbi saand õieti, kuigi tuttavatest nii mõnedki selles tähtkujus...
 
pilleriin 27. august 2002, kl 23.09
M - kaalud
N - kalad
 
charcoal 27. august 2002, kl 23.53
vähk nii meeste kui naiste puhul.
 
pipi 28. august 2002, kl 08.43
kaksikutest tuleb samuti osata aru saada.

ei ole võimatuid tähtkujusid, on võimatud inimesed.
 
ha-ha 28. august 2002, kl 09.03
nagu näha ei meeldi naistele nais-kalad:)))))ei tea miks
aga mina tean, nais kalad on lihtsalt väga sensuaalsed ja üdini naiselikud...ja teie teised naisukesed tunnetate kohe neis suurt konkurentsi
endal naine kala ja ükskõik kus me ka ei viibiks alati saab ta komplimentide osaliseks, täielik pärl mul
teadmiseks veel, et ta ei ole mul mingi modelli välimusega, täiesti keskmine eesti tüdruk aga sisemiselt lausa kiirgab ......
 
kala 28. august 2002, kl 09.12
M: lõvi, neitsi
N: jäär
 
teine Neitsi 28. august 2002, kl 09.30
M: Jäär
N: Ambur
 
lihtsalt 28. august 2002, kl 09.38
Oleks väga kena, kui keegi põhjendaks ka pisut oma arvamust.
 
Greenday 28. august 2002, kl 09.46
Ok....
Kõik neitsid(mehed) keda tean, on tühiste asjade pärast kergesti ärrituvad, laisad ja mugavad. Tahavad, et kõik nende eest ära tehakse.
Kalad (naised) keda tean, on kinnised ja külmad. Vahest ei viitsi suud lahti teha isegi millegi rääkimiselks. See võib ikka vihale ajada küll. Neile on materiaalne maailm väga tähtis (witch is bullshit)
 
Lucy 28. august 2002, kl 10.38
N- jäär: kõrgid, egoistlikud, kadedad, kuppel on ka neil tühi.
N- kaksik: ei suuda antud lubadusi hoida, absoluutselt ebausaldatavad.
M-ambur: eneseimetleja, liiga palju tühja loba, saamatud jne .
Need on kõigest minu kogemused nende tähtkujude esindajatega, nii et ärge võtke seda liiga isiklikult.
 
hmm.. 28. august 2002, kl 10.40
N - vähk. Õelus...
M - kaksikud. Statistika näitab ka seda, et kaksikutel kõige rohkem purunenud suhteid. Liiderdajad sellised...
 
Üks Kala 28. august 2002, kl 10.47
Kõik õige, mida Kala naiste kohta kirjutatakse. Mina ka säran, kui seltskonnas on huvitavaid mehi, aga naistega ei viitsi tihti isegi suud lahti teha.
 
Mirell 28. august 2002, kl 11.19
Ma ka kala ja kinnisusest ja külmusest pole juttugi! Lihtsalt jube valiv olen, vahe on selles, kellega ma viiitsin üldse suhelda ja kes mind täiesti külmaks jätavad. Kehtib ühtlaselt nii naiste kui ka meeste kohta. Minu meelest on õnnelikud need mehed, kelles kala oma kõigekallima ära tunneb, sest siis saab mees nautida täielikku hoolitsust ja pole spontaansemat ja vallatumat tüdrukut olemaski. Ja mehed tiirlevad ümber täiega.
 
leena 28. august 2002, kl 11.21
N: sõnnid - kadekopsid, intrigaanid, kõva peaga,
N: kalad -tõepoolest, mulle ka reeglina ei meeldi. Üks mu tuttav kala-daam otsib endale meeleheitlikult meest, nii kui mõnda meesolevust näeb, olgu see või viimane parmaleikin, kohe silmad säramas, et kas võib sulle midagi pakkuda. Kui ta sellise käitumise juures 80. eluaastaks tanu alla saab, on hea saavutus. Ja loll on ta ka, ega tark inimene nii ei käitukski ilmselt.
Aga samas mu kaks head sõbrannat on kalad, aga neid eristab eelmisest see, et nad on targad. Ema on ka, aga tema on omaette teema.

M: kaksikud, väiklased egoistid. Arad.
 
neiu 28. august 2002, kl 11.28
see küll õige et igaühega suhelda ei viitsi...
aa kellega teie kalad läbi saate paremini, minu kullake vähk...
 
Mirell 28. august 2002, kl 11.36
N-kaalud. Minu kogemuste järgi igavesed pessimistid ja virisejad. Kunagi pole hea ja alati teevad sääsest elevandi ning topivad ennast igale poole vahele. Kuidagi kompleksides.

M-raske öelda. Niisugust kindlalt ebameeldivat tähtkuju pole täheldanud. Suhetesse satun tihti (3 kogemust) kaljukitsega. Varasema teema "Kes on tunda saanud kaljukitsest mehe armastust" alt kommentaare lugedes tekkis appii-täpselt-nii-ongi tunne. Tõmme on midagi maavälist, aga kaljukits on suhteliselt suur egoist ja surub oma elukorraldust peale. Selline tingimustega armastus alati.
 
mart 28. august 2002, kl 11.54
M: ambur
N: neitsi
 
dr.Habe 28. august 2002, kl 11.55
Jäärakene on küll jäärapäine, aga väga lõbus teinekord, sõnn on depressioonialtis vahel, kuid oskab olla ka mõnus ja rahulik, kaksikud on piredad ja enesest kole heal arvamusel, ent on ka sõbralikud ja lahked, vähk (ise olen kah) on põdeja ja nähvaja, kuid kui tahab, siis hooliv ja innukas, lõvi räägib mõnikord labasusi ja läheb tähtsusest lõhki, kuid oskab ka kenasti nurruda ja olla tore kaaslane, neitsi on oi kui pirtsakas ja ajab kasvõi juuksekarva lõhki, samas on ta väga mõistev ja sõbralik, kaalud hüplevad oma tõekspidamistes siia-sinna, ent tegelikult on nad eneses kindlad kui kalju ja aitavad teistelgi tasakaalus püsida, skorpion on salalik ja armastab kannast hammustada, kuid suudab olla ka õiglane ja otsekohene, ambur, va vibumees paneb sähvaki otse südamesse ja siis lajatab oma lollakate? põhimõtetega, kuid võib olla suuremeelne ja ülimalt abivalmis, kaljukits armastab tujutseda ja pahasti öelda, kuid on sihikindel ja teeb oma asju korralikult, veemees annab vahel oma salalikkusega skorpionile silmad ette, kuid oskab ka raskeis olukordades jääda vee peale, kalad armastavad ülearu salatseda ja vihastavad tühiasjade peale, kuid on vaimukad ja oskavad sööda konksu otsast kenasti ära näpistada... Ülevaade on koostatud minu isiklike kogemuste põhjal antud tähemärkide esindajatega.
 
õunake 28. august 2002, kl 12.29
N: kalad. Tohutult võimukad. Nad ei saavuta iial seda võimu, mida soovivad.
M: veevalaja. Uimane valetaja.
 
aks 28. august 2002, kl 13.29
To he-he: õigust räkisid, teised naised on jah nais-kalade peale armukadedad, seda ju siitki lehelt näha
 
Ambur 28. august 2002, kl 13.40
dr. Habe:
"ambur, va vibumees paneb sähvaki otse südamesse ja siis lajatab oma lollakate? põhimõtetega, kuid võib olla suuremeelne ja ülimalt abivalmis"

issand kui minusse. ma horoskoope küll ei usu, aga mulle on öeldud tosinaid kordi küll et ma vahel ütlen nii et otse südamesse, see teisi nii haavab ja ärritab ja põhimõtte kindel pidin ka olema.
Aga eks mul häid külgi ka ole :)


enda arust on üsna võimatud nii KALA naised kui kala mehed.
tunnen selle esindajaid üpris paljusid ja nad on nii uimased kõik, nii naiivsed, nii "odavalt" saadaval.
LÕVI naised aga endas nii heal arvamusel et vaat et lõhki ei lähe, kusjuures omal pole tegu ega nägu.
 
mammu 28. august 2002, kl 14.40
huraaaa!!! skorpionid meeldivad kõigile!!!
 
tt 28. august 2002, kl 14.58
n:kõige sensuaalsemad naised on siiski kaalud ja sõnnid on ka väga naiselikud oma jäärapäisisele vaatamatta.
kalad aga on domineerivad ja liiga heal arvamusel endast.
m:vähk
 
Naisambur 28. august 2002, kl 16.26
Tundelisemat ja metsikumat kui naisambur ikka annab otsida ja leida. Või mis?
 
Veevalaja 28. august 2002, kl 17.41
halvad kogemused AINULT kaksikutest meestega-püsimatud ja lubavad maad ja taevad kokku,kuid nende sõnadel ei ole katet.
Üks päev räägib abielust ja lastest,varsti aga juba uus südamedaam,kellega säde tekib, ja uus ja uus-püsisuhtes petta on kaksikutel vist tavaks.
 
donna 28. august 2002, kl 18.41
N: skorpionid
sest nad solvuvad nii pisiasjade peale, üldse huumorist aru ei saa. tujukad. samuti on nad üsna valelikud ja kadedad.
aga olen leidnud ka ühe õnnestunud skorpioni kes oli päris ok. ülejäänud aga on tõesti lootusetud.


imestama on pannud aga siinne jutt et teised peaksid kõik kaladele kadedad olema. tunnen mitmeid kalu ja neil küll meestega ei vea. tõesti, meeletult otsivad mehi, aga saavad vaid korve või lööb keegi teine nende mehe üle.
mida siin kadestama peaks???

M: jäär
sada korda võib pikalt saata aga ikka aru ei saa et tast ei olla huvitatud. liiga heal arvamusel endast!
 
kalasõber 28. august 2002, kl 21.39
Kõige soojem ja südamlikum naine, keda ma tunnen, on kala. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!