Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kaksik??? KELLEGA
 
kerttu 01. september 2002, kl 20.46
kellega sinu arvates kaksik kõige rohkem sobib kokku...?
 
puppsik 01. september 2002, kl 21.15
 
lilleke 01. september 2002, kl 21.43
enamvähem köigiga, kuid olen täheldanud et sönnid, amburid ja kaljukitsed eriti ei istu, kuigi on erandeid
 
vip 01. september 2002, kl 22.07
arvan ka et kõigiga, iseasi kas kaksik viitsib jännata kõigiga:)
 
! 01. september 2002, kl 22.41
mitte KELLEGIGA
 
igaühega 01. september 2002, kl 23.50
amburiga, sest see on nii erinev
kaljukitsega, sest sellel on raha ja saab kasu lõigata
veevalajaga, sest tal on mõistust ja sisemist vabadust, mida kaksik hindab
kaladega, sest kaladel on samuti kaks erinevat poolt
jääraga, sest sellega saab maruliselt ja huvitavalttülitseda
sõnniga, sest sõnn talub kõik kaksiku lollused ja katsetused
kaksikuga, sest maailm pöörleb niimoodi kiiremini
vähiga, sest vähk paneb paigale, mille kaksik ripakile jätab
lõviga, sest lõvi oskab kaksikuga manipuleerida
neitsiga, sest see oskab kõiki asju nii hoolikalt teha, et kaksik heldib
kaaludega, kuna see oskab kaksiku ära võluda
skorpioniga, kuna tema oskab samamoodi salvata


Pesuvahendireklaamist: kui üks asi sobib kõigeks, siis ei sobi ta millekski, võta eissss!
 
delicate 02. september 2002, kl 00.00
delikaatsust kakiskul küll ei ole. puhas eiss. söövitab ja lõhub, võtab v(n)ärvi lahti. aga igav ei hakka, aeg lendab kähku, varsti oled ühe jalaga säälpool.
 
Voldik 02. september 2002, kl 10.51
Kaksikud olgu üksi, siis pole neil ka võimalust teiste elu ära rikkuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
iseendaga 02. september 2002, kl 11.16
Iseenda hävitab ta ka lõpuks - metsikute pidude, joomingute ja kaaslastele sigaduste tegemisega.
 
pipi 02. september 2002, kl 11.35
minu kaksik on täiskarsklane
 
leena 02. september 2002, kl 11.59
Mina olen Kaalude tähtkujus ja peaksin horoskoobi järgi olema kaksikute "unelmate naine" ja tema minu "unelmate mees", tegelikult hoian eemale nendest nagu katkust. Enne elan tõesti koos Kapsaussi tähtkujus sündinud mehega.
 
coco 02. september 2002, kl 12.15
VEEVALAJA JA KAALUDEGA
 
Gissel 02. september 2002, kl 12.49
Mina Kaalud, mees Kaksikud ja mina olen küll oma abikaasa unelmate naine ja noh, tema sobib mulle ka :))
 
kadi 02. september 2002, kl 13.22
Samad sõnad Gissel, olen Kaalud ja mees on Kaksikud ning oleme juba 11 aastat hästi sobinud.
 
tillu 02. september 2002, kl 14.33
seal kus hia on sinna sobib-...
 
arvamus 03. september 2002, kl 12.02
kaksik ei sobi mitte kellegagi-alalõpmata on tal vaja üha uut armastust,mõne aja möödudes jälle UUT SÄDET-üksi suhe ei püsi ju kogu aeg armumise faasis,koos elades läheb asi stabiilsemaks,seda aga kaksik tõlgendab kohe rutiinina ja et "säde kadunud", siis ta kas petab või vahetab elukaaslasi.
 
kaksik 03. september 2002, kl 14.31
Mees mul kah kaksik.Järelikult on meid kokku 4 !Hea läbisaamine on kõigiga, välja arvatud egoistlik sõnn, kompleksides kala.
Ja kui siin seljataga nii palju halba kaksikute kohta räägite, kas olete valmis seda ka näkku ütlema, või naeratate edasi totakalt?!
 
Linnavurle 03. september 2002, kl 22.37
Mina olen kaksik aga partner on skorpion --> muide selle kommentaari, et kaksik sobib skorpioniga, sest mõlemad oskavad salvata ühtemoodi, leian õige olevat. Kuigi kõik horoskoobid leiavad, et kaksik ja skorpion ei sobi kokku, oleme meie koos ideaalsed :), keegi teine lihtsalt ei oska minu tujusid, mis vahel esile kerkivad, paika panna. kaksikutest naisele on vaja maskuliinset meest, mitte roosade prillidega armunud mökut, kes arvab, et ta selle ühes naises peituva haaremiga ehk hakkama saab. ja need vastu pükse saanud mökud need kõige suuremad vingujad ongi.
Imelik küll, et paljudele kaksikud ei meeldi, minu tutvusringkond küll mind ei põlga ja uusi toredaid tuttavaid on mul ka palju juurde saadud üsna kergelt.
Ja mis puutub murtud südametesse --> egas mina süüdi ole, et paljud ära armuvad ja siis ma neile ära ütlema pean, sest oma partnerit väga palju ja truult armastan, nii et oma sädemekaotuse teooriad võite ära jätta.
 
margit 04. september 2002, kl 14.08
arvamus
Aeg: 09-03-02 12:02

kaksik ei sobi mitte kellegagi-alalõpmata on tal vaja üha uut armastust,mõne aja möödudes jälle UUT SÄDET-üksi suhe ei püsi ju kogu aeg armumise faasis,koos elades läheb asi stabiilsemaks,seda aga kaksik tõlgendab kohe rutiinina ja et "säde kadunud", siis ta kas petab või vahetab elukaaslasi.
_______________________________________

Olgem ausad, NII SEE TÄPSELT ON!!! olen ise kaksikud ja senini pole mul ükski suhe kauem püsinud kui 2.5a
Nii kurb kui see ka pole
alguses on tõesti SÄDE ja KÕIK ON NIIIIII ILUS,aga siis kui argipäev hakkab vahele tulema on maksimum pool aastat puhkust ja siis hakkab silm särama ja hakkan otsima midagi uut .. miskit põnevust .. miskit uut väljakutset ... olen niiviisi päris palju haiget teinud ja südames on mul ju kahju aga midagi ei ole teha ... oma enda mina ei saa maha suruda. Ise olen tähele pannud ka seda, et enamikel kaksikutest naistel on ERAKORDSELT SUUR tähelepanuvajadus ... ei tea kas see on tõsi või mitte üldises plaanis aga minu puhul küll :)

samas minu kogemus kaksikutest mehega on ikka hoopis teistsugune ... st et kaksikutest mehed on mingi väga imelik rahvas kellest mina aru ei saa ... häirib natukene see, et nad on jubedad "närvihaiged" kui nii võib öelda ...
 
kaire 04. september 2002, kl 21.24
veevalajaga ideaalselt
 
Linnavurle 04. september 2002, kl 21.29
to margit:
olgem ikka ausad, see tähendab lihtsalt suutmatust rutiini taluda, liiderlikkust või mida iganes.
Olen ise kaksik ja tean ka teisi kaksikuid, ja me kõik suudame oma armastatule truud ja armastavad partnerid olla. ei sära silm teistele ega midagi, pigem ikka oma armsamale.
Nii et pole siin vaja ebaõigeid üldistusi teha, et a´la tean ühte kaksikut ja vat ta on selline ja selline ja selline, ja nüüd olen arvamusel, et tean neid kõiki. ega siis tähtkuju kõike otsusta, teil on oma nö loomaaasta omadused ka olemas.
 
Urrloom 06. september 2002, kl 13.51
Ise olen kaksik ja mees kah kaksik, minu arvates ideaalilähedane variant, kuna kes muu suudab närvihaiget kaksikut mõista ja välja kannatada kui teine kaksik. Kui ühel on juhe koos, siis teine rahustab, huumorimeel on sarnane ja teineteise tujusid kannatame kordamööda, sest teame, et ega üks teisest ise parem pole. Pole statistikat teind, aga näiteks Jäär-mehed on küll minu jaoks liiga stabiilsed, tõsise suhte teeb võimatuks juba tunne, et mees on nii hea ja kannatlik ja mina nii paha ja tujukas :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!