Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Pakkumine -> Mare-Mai?
 
eneL 11. september 2002, kl 21.26
Ma tahtsin juba öelda, et ambur ta nüüd küll ei tohiks olla, aga näe - seadis ise õigluse jalule.

Aga selles on Amburil õigus - tegelikult Sinu pakutud kirjeldust võiks mõningate kohandamistega kõigile tähtkujude esindajatele sobitada ;-)

to Ambur:
Mina mõtlesin ikka, et Amburid on südamlikumad :-))
 
to Mare-Mai 12. september 2002, kl 10.56
:)) näed siis, kui täppi ma panin. tean, sest olen ka ise veevalaja ja sinu kirjeldus klappis ka täpselt minu tähtkujuga.
:)))
 
Jaanika 12. september 2002, kl 15.52
Ei usu tähtkujudesse. usun inimestesse. minu tütar on veevalaja ja loodan südamest, et ta on vähemalt praegu täielik Mare-Mai vastand.
Mõtlen, et ehk liigagi hea ja pehme, et ehk saab elus palju haiget.
 
Tess 12. september 2002, kl 16.33
Tähtkujud võivad olla oi kui erinevad, aga kui on sarnased siis haruldaselt.Muidugi ei saa selle põhjal inimesest mingeid otsuseid teha.
Minu ema on küll sarnane Mare-Maiga.Ja ta on veevalaja.
 
huhuh 12. september 2002, kl 17.50
maremai sünniaasta ei saa olla ei madu ega draakon. lihtsalt ei saa ja kõik.
 
Mare-Mai 13. september 2002, kl 09.56
kuule,sa ära räägi asjadest,millest midagi ei tea-vaata www.vara.ee lehte, seal on öeldud,et 1977 on maoaasta aga nagu sa tead,ükski loomaaasta ei alga 1 jaanuaril,vaid tihti jaanuari keskel või veebruaris.Enne mao aastat on aga draakon 1976, ning minu sünnihetkel oli ta veel draakonis.Vähemalt nii mulle üks targem inimene sel alal rääkis.
 
Naine25 13. september 2002, kl 09.58
Üldiseloomustus


Draakoni peamised omadused on - ausus ja kirglikkus. Draakon oskab kasutada oma tarkust enda edu saavutamisel väga oskuslikult. Draakon sobib kõige paremini loovale ja kunstilisele alale, kuid aususe ja tarkuse tõttu võib Draakonist saada ka suurepärane arst või uurija.



Iseloom

Draakon on kõikide pidude energiaallikaks ning kõikide gruppide täht. Draakonit valdab looduslik karisma ning lõputu energia, mis tõmbab inimesi Draakoni ligi. Vaatamata sellele on Draakonil kalduvus end pidevalt näidata, mida paljud tõlgendavad upsakusena ning see tõukab paljusid inimesi Draakonist eemale.

Draakoni vapper ning helde loomus muudab nad suurepärasteks sõpradeks. Draakonil puudub püsivus nende inimeste suhtes, kes ei suuda kaasas käia Draakoni sitkusega. Draakonil on suurepärane võime surnuks rääkida see, kes teda kritiseerida julgeb.


Armastus

Draakoni partnerid on tihti võlutud, tingituna Draakoni mõjurikkast ning võluvast välimusest. Draakoni jaoks ei ole mingi haruldus omada palju austajaid ning lennelda ühe partneri juurest teise juurde. Draakoni ideaalne partner on inimene, kes ei ähvarda Draakoni kui tähe väärtusi ja annab Draakonile piisavalt vabadust enda väljendamiseks.
 
Tydruk to huhuh 13. september 2002, kl 09.59
Oot, miks sa arvad, et ta ei saa olla draakon? Mare-mai ütles, et ta on sündinud '77 ja tähtkuju veevalaja. Draakoni aasta kestab 31.01.76-17.02.77, seega üsna suure tõenäosusega on ta draakoni aastal sündinud. Mao aasta tuleb kõne alla vaid juhul, kui tema sünnikuupäev on 18 või 19.02 (mõningatel andmetel kestab veevalaja tähtkuju kuni 18.02).
 
Tydruk to Mare-Mai 13. september 2002, kl 10.02
Ma ka draakoni aastal sündinud veevalaja, aastaks siiski '76.
Täitsa täpne kirjeldus draakoni kohta :)
 
Mare-Mai 13. september 2002, kl 10.09
-"'77 ja tähtkuju veevalaja. Draakoni aasta kestab 31.01.76-17.02.77, seega üsna suure tõenäosusega on ta draakoni aastal sündinu"-

SEDA MA KOGU AEG RÄÄGINGI,jobud.
 
huhuh 13. september 2002, kl 16.47
draakon ja madu on sümpaatsed ja mõistlikud. maremai seda pole.
maremai on pigem lammas või kukk :))
 
Tore 14. september 2002, kl 12.13
Tere teile tähetargad,
Olen draakon kaljukits-kes pakub mulle parima?Partneri kandidaadi loomulikult:)Veevalajaid mitte pakkuda ...enam....:)
 
jumal tänatud 14. september 2002, kl 15.45
Tore, nii loll saabki ainult veevalaja olla. Elu kõige jubedamad kokkupuuted kalade ja veevalajatega.
Nad ei saavuta iial seda võimu, mida ihaldavad.
 
Tydruk to jumal tänatud 16. september 2002, kl 10.03
Tead, pean tõdema, et mullegi nii mõnigi tähkuju esindaja pole sümpatiseerinud, kuid ma ei pea neid sellepärast veel lollideks.
Ja veel... ära palun üldista, kõik sama tähtkuju esindajad EI OLE täpselt ühesugused.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!