Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
skorpion
 
getu 18. september 2002, kl 13.07
kuidas iseloomustaksite skorpion meest?
 
Valge Tiiger 18. september 2002, kl 13.30
Parim! Igatepidi!
 
getu 18. september 2002, kl 13.42
naised andke kommentaare
 
mammu 18. september 2002, kl 14.07
ära ole võlts, julge ja oska rääkida erinevatel teemadel, oma oma arvamust. ole loomulik, mitte niivõrd täiuslik.
 
Salme 18. september 2002, kl 15.11
Tunnen neid üsna palju - perele (armastusele) tegelt üsna truud, kuigi enda lõbustuseks vahel teevad väkest flirti ka kõrvalt. aga põhimõtte on see et ega ta halb ei ole (mürgine) vaid pigem suhtu temasse kui kirurgi - et teeb haiget (nõelab , lõikab) Sulle selleks et pärast terveks saaksid (kõik oleks OK).
 
miisu 18. september 2002, kl 15.24
To Salme

Vahvasti öeldud, ka minu mees on skorpion, ja ausalt öeldes - need jutud sellest, et skorpion on kõige halvem inimene maapeal - ei pea paika. Väga armas on.
 
triinu 18. september 2002, kl 15.34
minu arust ei kõlba need skorpionid kuhugi, võivad sind nunnutada aga valelikud ja kiuslikud, üleüldse salakavalad.
 
miu miu 18. september 2002, kl 15.56
Salmele:
petavad küll ja mitte vähe. Kui kodust piisavas koguses korralikku seksi ei saa, siis lähevad rõõmuga linna peale litutama. Ja luiskavad oma naisele nii mis kole. Nad lihtsalt ei jää kunagi vahele, õnneseened...

Skorpionid on ilgelt otsekohesed, nii et kui ausat vastust tahad, siis küsi skorpionilt, aga pane vaim valmis, sest tal on kombeks valusasti hammustada.
Peale selle meeldib neile kõva kutti & vägilast mängida. Aga see on ainult mask - tegelikult peidab ennast selle üleoleva maski taga päris armas kiisu, kes vajab hellust ja tähelepanu. Ja armukadedad on nad ka!
 
cafu 18. september 2002, kl 17.01
Skorpionid on head valetajad.
 
jaaaaa 18. september 2002, kl 17.50
ohhh...pole sõnu...fantast :) mmmm
 
anna 18. september 2002, kl 18.30
kui skorpion midagi teeb, siis süvenenult ja perfektselt, sõltumata sellest kas tegemist raamtu lugemise, remondi või seksiga, aga hullemaid kritiseerijaid ja salvajaid annab otsida...
äärmiselt perekesksed.
 
Linnavurle 18. september 2002, kl 20.26
Minumeelest on skorpionid äärmiselt truud isikud ja nad nõuavad seda ka oma partnerilt. Tegelt on nii, et kui neil partner puudub siis nad võivad olla üsnagi ringitõmbajad, aga kui leiavad kindla partneri, kes nõuab truudust, siis nad on truud ja nad nõuavad seda ka naiselt, sesmõttes, et nad on armukadedad ja neile muide meeldib kui naine on nende suhtes armukade. seks on neile väga tähtis aga samuti ka emotsionaalne pool, tahavad tunda et neid armastatakse ja hoolitakse neist. Nad on äärmiselt kirglikud inimesed --> mitte ainult armatsemises, vaid kõiges, mis neid huvitab. Kui ei saa, mida tahavad siis võivad tujukaks muutuda või pedantne, aga nad mõjuvad isegi siis tohutult seksikalt.
 
pillerpall 19. september 2002, kl 08.26
to: Linnavurle

100% õige!

ja seda nii mees-, kui naisskorpionite puhul :)

(* kah skorpion)
 
skorpionisööja 19. september 2002, kl 09.30
nägite ikka millised ilged nad välja näevad!ja üks mees sõi vähemalt 3 tk neid päevas!!südame ajas pahaks..
 
keegi 19. september 2002, kl 10.47
üks mis kindel--kõige seksikamad mehed!
minu kogemus oli -ülimalt intelligentne,hea huumorimeelega,osakas olla naisega niiet tundsin ennast naisena temaga koos olles aga samas-selline jonnakas ja põikpäine ja tobedalt põhimõttekindel.mida pähe võttis sellest ei taganenud kui see asi ka talle endale kahjuks tuli!!aga üldiselt head mälestused..
p.s.ise kaksik
 
JK 19. september 2002, kl 12.00
Ei ole nad midagi truud. Olen ise olnud ühe skorpioni armuke. Ja mees peab ikka järjekindla eduga armukesi edasi. Vale jutt, et truud. Väga pika vihaga on nad ka. Kinnised ja salakavalad.
 
Meka 20. september 2002, kl 00.19
Skorpion-mees mulle meeldib! Ta on kuum,sexikas,otsekohene,natuke kinnine,intelligentne(vähemalt minu skorpion on,oleneb muidugi haritusest ka)
Arvan,et kes pole varem skorpion-mehega tegemist teinud,kardab,kuna võtab tõepähe skorpionit kui looduslikult mürgist ja ohtlikku isendit-vale puha!Ei tasu eelarvamuslikult suhtuda,vaid tundma õppida! Meeldivaid avastusi!
 
manhattan 20. september 2002, kl 11.08
Läheb sinuga läbi tulest ja veest - nii iseloomustaksin oma parimat mees-skorpionist sõpra
 
My 20. september 2002, kl 15.30
Suudavad küll öelda mõnikord halvasti nagu torkaks oma mürgiastlaga, aga eks see tuleb sellest, et nad kõik liigagi ausalt ja otse välja ütlevad. Natuke kinnised, kuid kõva kooriku all on tõeliselt armas ja hooliv mees :)
 
My 20. september 2002, kl 15.33
Mida veel lisada tahtsin - väga-väga kirglik on skorpionist mees, see teeb ta asendamatuks :)
 
tuulepea 23. september 2002, kl 11.00
Minu kallis on skorpion ja temast paremat meest ma ei tea! Ükski mees pole mind kunagi nii hoidnud. Kui ma oma kogemustest ei teaks, siis ma vist ei usukski, et mõni mees võib oma tüdrukut niimoodi armastada. Ja voodis on ta lausa vapustav!
 
hmm 30. september 2002, kl 19.51
müstilised, salapärased, veetlevad, hea huumorisoonega, oskavad vägagi tabavalt öelda, vahel ka liiga otsekoheselt, oma põhimõtetes kinni, aga väga mõnusad kaaslased igax ajax juhul kui just paha tuju pole ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!