Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
veevalaja tiiger
 
mal 23. september 2002, kl 15.43
Mul selline huvi...esimest korda suhtlen veevalaja tiigri mehega...oskab keegi tema kohta miskit kosta
 
tean et 23. september 2002, kl 15.46
väga šarmantne tegelane. dressuurile ei allu.
 
mal 23. september 2002, kl 16.09
Kas nii vähe ongi arvamusi ja kogemusi tiiger veevalaja mehe kohta???
 
VeevalajaN 23. september 2002, kl 16.49
Mina olen tiigri aasta veevalaja, küll N, aga mu väga hea sõber täpselt sama variant, ainult et M. Mida sa teada tahad?
 
mal 23. september 2002, kl 16.52
Tunnen teda nii vähest aega ja kogu see aeg klammerdunud teineteise külge...ilma sõnadeta...kas on tulevikku...mis sinu tuttava väärtushinnangud...Oi küsida oleks nii palju...
 
mal 23. september 2002, kl 16.55
Ma ise ka veevalaja..
 
helen 24. september 2002, kl 08.27
ma olen küll N aga ka veevalaja tiiger. olen selline:
1. väga truu
2. armukade, kui vähegi põhjust antakse
3. tujukas, kui tuju tuleb
4. kindlasihiline, kasvõi üle laipade
5. lõbus aga mõnikord endassetõmbunud
6. üsna uudishimulik
7. seni kui põhjust pole antud nurrun kui kiisu, kui aga antakse põhjus löön küüned sisse kui tiiger.
8. dressuurile ei allu ja üsna mässumeelne, kuid alati õiglane
ka siis kui see õiglus endel kasulik pole
 
VeevalajaN 24. september 2002, kl 09.35
Noh, võin öelda, et nii mina kui minu sõber oleme sellised:
1. lõbusad ja jutukad
2. isiklikes asjades väga kinnised, st igaühega end ei jaga
3. väga tolerantsed ja sallivad
4. januneme kõige uue ja huvitava järele
5. väga seltskondlikud
6. mitte eriti armukadedad - igaühel on õigus oma vabadusele
7. ettearvamatud ja ootamatute ideedega
8. ei salli, kui meid käsutatakse, arvustatakse või kuidagi alluma sunnitakse
9. meeldivad pigeb sõbra- kui armusuhted
10. armuasjades nii ettearvamatud, et see nõuaks kohe pikemat analüüsi ... ;)
 
mal 24. september 2002, kl 09.43
ja kaua selline suhe kestab kui kõik asjad paigas on???
 
VeevalajaN 24. september 2002, kl 12.37
Meil ei olegi mingit suhet, oleme sõna otseses mõttes sõbrad. Samas üks inimene, kelle peale võin alati 100% kindel olla. Suhted tulevad ja lähevad, aga sõber jääb!
 
katike 24. september 2002, kl 12.45
minu mees on veevalaja tiiger.
kirjeldan siis..
- hästi kinnine, eriti just tunnete kohapealt. purjus peaga vahel räägib natuke :o) siis hiljem ütleb, et mis purjus peaga keelel, see meelel.
- seltskonnas alati lõbus ja tähelepanu keskpunktis oma naljadega. hea huumorisoon, aga mõned inimesed ei saa sellest vahel aru, et nali oli.
- edev
- inimestele tundub, et ta on ülbe ja tähtsust täis, mis nii tegelikult üldse ei ole.
- väga tolerantne ja salliv maailmakodanik. ei vihka ega pahanda kellegi peale.
- hästi truu, vähemalt ei anna kahtlusteks põhjust. saab ühe naise kätte, siis tegeleb temaga. tuleb õhtul peale tööd ilusti koju. kogu aeg mõtleb mulle üritusi välja, et oma naisukese meelt lahutada. vahel hästi armas ja üllatav.
- innustub kõikidest uuetest ja huvitavatest asjadest.
- tundub, et ei ole armukade. või siis usaldab väga. vahel tahaks, et oleks rohkem :o)
- lohakas, kodus kukuvad kõik asjad temast maha sinna kuhu juhtub (sokid, lipsud, käterätik, kommid, saiad). kui teen ettepaneku talle oma järel vahel mõned asjad üles korjata, siis ütleb, et mis ma niiii väikeste asjade pärast pahandan.
- naises hindab väga seda praktilist poolt, mis temalt saab - söögitegemine, koristamine, muu majapidamine, hoolitsus tema eest. oskab süüa teha, aga ei tee seda põhimõtteliselt. samas ise hoolitseb kõikide meesteasjade eest - maj.pidamis asjade parandused, autod jne.
- kui tüli on, ei tule ise mitte kunagi (või väga harva) leppima, kuigi ise võib süüdi olla.

oh, kui pikalt nüüd kirjutasin. ise olen kalake.
 
italiana 24. september 2002, kl 13.28
Mh...usk horoskoopidesse on muidugi totaalselt subjektiivne kuid lõplike otsuseid selle järgi teha olex vale.Soovitus...võta sellelt suhtelt mis võtta annab ja sa ei kahetse :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!