Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
24.11.1977
 
Gerd 27. september 2002, kl 14.49
Millised olete- teie, kes olete sündinud 24.11.1977, seega Amburid. Eriti huvitav oleks teada, kas täpselt ühel kuupäeval sündinutel on sarnaseid huvisid vms. Mulle näiteks meeldib väga naistega flirtida, heast seltskonnast ja napsust ei ütle ka ära. Lisaks sellele meeldib mulle, kui mu elu on kindlustatud, kui mul on ilus kodu ja hea auto, samuti palju raha. Samuti huvitab mind, millise tähtkuju esindajatega sobib kooselu- super oleks muidugi kindlasti samal kuupäeval sündinud naisega...
 
tüdruk 27. september 2002, kl 15.43
Arvan, et need eelpool kirjeldatud asjad meeldivad enamusele, olenemata tähtkujust.
 
Gerd 27. september 2002, kl 15.49
Tegelikult meeldib mulle ka lugeda, teatris käia ja reisida. Nii et tavaline rullnokk ma ka pole...seetõttu ei tohiks ehmuda, kui mu algne tekst veidi rullnoklik oli.
 
Kayleigh´n I 27. september 2002, kl 16.04
No sa oled ikka siis ju üks kompupoiss küll :-)
Kahjuks ei ole sel kuupäeval sündinud nii, et ei tea. Aga olen kah ambur....nii et samasugused iseloomu´jooned on ikka.
 
Helen2 27. september 2002, kl 16.07
...Mulle näiteks meeldib väga naistega flirtida, heast seltskonnast ja napsust ei ütle ka ära...
Vot mul on üks amburist sõber ja kokkuvõttes võib öelda, et ta on üks suuremaid peoloomasid ja naistemehi, keda ma tean. Samas võib ta kohta juba öelda vanapoiss...
Ja kõik see väline sära ja rõõmsameelsus on minumeelest muutunud tema jaoks ainult üksiku hinge maskiks.
Muidu on Amburid tõesti toredad, aga vaata et Sa elus midagi ikka tõsiselt ka võtad.
Oh, ma ei teagi, kas ma nüüd üldse midagi asjalikku ka ütlesin, aga mingi "äratundmisrõõm" tuli peale, kui Su teksti lugesin...
Mitte enda, vaid sõbra koha pealt.
 
Tydruk 27. september 2002, kl 17.07
Helen2, mul ka paar amburist sõpra, kes on suuremad elumehed kui teised meestuttavad, vist ikka tähtkuju eripära :)
 
Lonni 28. september 2002, kl 07.31
Ambur - see on minu elu element, nii kuidas ma ka ei tahaks! Parimad suhted meestega on just Amburitega. Mitte küll pikaajalised. Hästi orienteeruvad maailmaasjades ja tundeelus - nii palju kui see puudutab teisi. Kui jutt läheb liiga isiklikuks, laseb ambur viisakalt jalga. Ilus ja valus. OK
 
eneL 28. september 2002, kl 14.13
Et samal päeval sündinud naisega? Nojah, see lahendaks liigsete sünnipäevade probleemi :-)
Sündinud olen 26.11, aga ei tunne, et sarnaneks
 
Mann 28. september 2002, kl 19.58
Oi, kes sa 26. 11 sündinud - mina kah!
 
Naine 29. september 2002, kl 01.46
Mina olen sündinud 24.11.79.
Olen abielus. Minu hobiks on enda harimine. Kui kõik hästi läheb, saab minust mingiaeg jurist. Mööda baare ei jookse, joon harva, ei suitseta (ainult vahel;)), meeldib olla omaette, rahvamassid ei tõmba. Vihkan mõtetut mula, ei salli inimesi kes ei anna hingata, nõuan sõpradelt palju.
 
Wispy 29. september 2002, kl 21.28
Minul sünnipäev 25.11..niiet me peaks päris hästi sobima siis =P
 
erin 30. september 2002, kl 14.40
Olen sünd. 23.11.1977, lugeda, teatris-koolis-tööl-trennis käia, pidutseda, juua ja suitsetada väga meeldib!;))))
Meestega meeldib flirtida ka, aga ainult flirtida, tõsisema olukorra tekkides püüan alati ää põgeneda - kallis mees ju juba olemas! Seltskonnas säran, aga tegelikult naudin üksindust ja vaikust sama palju, kui melu.. tujudega ei saa mõnikord hakkama, hakkab näiteks endast hale ja pisar tuleb silma, või teinekord ei suuda viha taltsutada..iga väiksemgi asi ajab närvi..
 
Krissu 30. september 2002, kl 14.50
Mina olen täpselt sel kuupäeval sündinud. Olen enamjaolt lõbus ja flirtiva loomuga, kuid teinekord äärmiselt tujukas- vihastan asja eest, teist taga, kuid viha läheb kiiresti üle.
Tegelikult ma mõtlesin, et kuna meil on varsti veerandsada aastat täitumas, võiks äkki mingi ühispeo korraldada- Gerd, mis arvad ja äkki keegi tahaks kampa lüüa. Mul on Kalamajas ruumikas korter, kust võiks pidu alustada...Andke teada, kellel huvi!
 
Naiska 30. september 2002, kl 23.00
mina olen ka 24.11 sündinud ,aiunult aasta number on teine!
tahaxin tulevikus juristiks saada,meeldib mõnikord üxi olla - teinekord jälle koos sõpradega pidutseda.ei kannata mõttetut möla - milleks rääkida kui midagi pole rääkida.ja samuti meeldib reisida ja uusi asju avastada!!Vot nii!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!