Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
veevalajast mees
 
õnnetu 09. oktoober 2002, kl 08.58
Aidake, palun! Kas veevalajast mehe sõnu (armastab mind, on mulle truu) võib tõesti uskuda?
NB! Tegemist on nn visiit(abi)eluga. Mees ise on seltskonna hing ning alati igale poole teretunud. Ja ka naiste lemmik.
 
seanna 09. oktoober 2002, kl 09.08
Minu isa on veevalaja - suhteliselt raske kuju, emale vast ühe korra elu jooksul öelnud, et armastab teda. P.S. kooselu kestnud 30 aastat. Ma siit järeldaks küll, et tasub uskuda.Aga eks inimesed ole ju erinevad.
 
kahõnnetu 09. oktoober 2002, kl 09.11
mulle tundub nagu oleks tegemist ühe ja sama inimesega...meie puhul,rasekd kujud on nad tõesti kuid kõige armsamad vist kah
 
Britt 09. oktoober 2002, kl 10.04
Minu mees on Veevalaja ja võibolla on tegemist erandiga, aga tema on küll super. Tühje sõnu küll ei loobi, pigem on rohkem vait, kui üldse räägib. Aga kui räägib, siis ausalt.
 
Juula 09. oktoober 2002, kl 12.55
Elasin veevalajaga koos 4 aastat. Lühike iseloomustus: räpakas, kokkulepetest kunagi kinni ei pidanud, andis tühje lubadusi, kunagi ei suutnud sõpradele ei öelda, lobises palju, jõi palju, samas seltskonnahing, tohutult palju sõpru (kellega pidevalt jõi), kunagi ei suutnud ühelegi naisele ei öelda (selgus hiljem), ühesõnaga litsakas mees jne. Mina jätsin ta maha, ei tahtnud oma elu sellise peale raisata, uus naine tal ta püsti hädas. Naine küll ei tea, aga mina tean meie ühiste tuttavate kaudu, et tal jälle armuke. Ühesõnaga vilets vennike.
 
Hanna 09. oktoober 2002, kl 13.09
Juulal täisti õigus, elasin ka sellisega 10 aastat ja paremaks ei läinud kunagi-nad on süüdimatud.Nad ainult lubavad,et muutuvad,aga ei muutu kunagi.Vale jookseb neil hästi,isegi kui esitate neile faktid lauale,siis tema ainsaks probleemiks on see "Kust te teada saite".Nad ei taha teid kaotada,aga ennast muuta ka ei taha-üldiselt järeldused tee ise kui tahad sellist elu,siis soovin sulle ainult edu-MINA SELLIST ELU EI TAHTNUD JA SELLEPÄRAST KA LÕPETASIN SELLE JAMA!!!!!
 
spets 09. oktoober 2002, kl 13.55
ära usu armastuse-truuduse jms juttu, sel HETKEL kui ta seda ütleb, mõtleb ja usub ta tõesti nii! järgmisel päeval on lubadused-suured sõnad kahjuks juba unustatud
on valelikud-süüdimatud, oma vigadest ei õpi, sest nad lihtsalt ei saa aru, et on teinud vea (süüdistavad oma ebaõnnes kõiki teisi)
toredad on veevalajast mehed pigem sõbra kui elukaaslasena
(saatuse tahtel kolme säärase tegelasega kokku juhtunud)
 
õnnetu 09. oktoober 2002, kl 14.09
Kas tõesti on nad nii jubedad?
Aga mis sunnib seda meest siis lahutama oma naisest (lapsi ei ole) pakub mulle oma kätt ja südant (tahab, et abielluksin temaga ning räägib liialt tihti, et armastab mind)
Kusjuures ma olen temast vanem. See on kestnud juba 2 aastat.
Ma olen täielikus segaduses.
 
rintz 09. oktoober 2002, kl 14.22
oih, minu Veevalaja on juula omale absoluutne vastand. Tõsi, nagu nüüd tean, on üks kõrvalehüpe siiski olnud. Aga üheks ja ühekordseks see ka jäi (tahaks loota). Ja kui midagi ütleb, siis seda võib uskuda. Tühje sõnu ei tee. Niisama ei nännuta. Ja pedant on ka.
 
rosa 09. oktoober 2002, kl 14.28
Muideks veevalaja kaldub äärmusest äärmusesse ja need veevalaja mehed ei ole just ühe vitsaga löödud...kuid eelpool olevatest kommidest võib välja lugeda et paljud naised on haiget saanud...ei saa ju võtta üheselt---veevalaja mees liiderlik, valetaja jne. vaadake inimest mitte tähtkuju.....ja on olemas nipid kuidas veevalaja mehele see ainuõige olla....õppima peab mitte süüdistama...
 
no nii 09. oktoober 2002, kl 14.28
Mis kuradi pärast te veevalajat muuta tahate..ta on ilma selletagi hea.
 
pip 09. oktoober 2002, kl 14.37
minge peppu
ei sõltu mehe iseloom ainult tähtkujust!!!! krt võtaks, vihale ajate.
 
õnnetu 09. oktoober 2002, kl 14.48
Rosa! Palun tutvusta neid nippe
 
rosa 09. oktoober 2002, kl 15.27
kui ta tahab sinu kätt praegu paluda siis oledki tema...hiljem uurid ise kuidas huvitav olla...see ei sõltu tähtkujust muidugi...kuid veevalaja on pidev otsija ja uurija...nii et ole huvitav salalik-mitte valelik(jumala pärast)...las otsib ja tuuseldab...vahest anna järgi ka...tegelt ma ise alles õpin kuid see on seda väärt...ise ka veevalaja ja kui mulle miski liiga selgeks saab tüdin ära ja astun minema...
 
mina 09. oktoober 2002, kl 17.16
nii palju kui mina veevalajaid tunnen on kõik ühesugused jobud ja haiglaselt armukadedad.Minul on selle jobuga veel laps ka, nimetab ennast isaks aga ise on suurem laps kui tema 6 aastane tütar.Korralik,aga väga laisk,sellist meest ka vaja ei ole.Peale kauba ema armastaja.Nii palju kui temal on naisi olnud peale minu, on kõik aru saanud,et sellisest mehest ei saa asja.MINU JAOKS OLI SEE MEES VIGA.
 
Hanna 10. oktoober 2002, kl 10.20
Õnnetu kui sa tahad veel õnnetumaks saada,siis abiellu temaga kohe,aga kui oled midagi muud väärt,siis õpi teda enne kõigepealt tundma ja siis rutta sinna abieluranda.Ei ole ju normaalne,et mees tahab oma naisest lahutada ja kohe jookseb teisega kokku ise ei tunnegi veel teist inimest!!!Kui ta nii kergelt oma otsuseid teeb,siis võid omad järeldused teha-eelnevad jutud ei ole JAMA!!
 
rosa 10. oktoober 2002, kl 10.23
Selles 100% õigus,et kui naisest lahutab ja kohe teise abielusse tormab..peaks ettevaatlik olema!
 
rõõm 10. oktoober 2002, kl 11.36
mina olen väga rahul oma armsa kalli veevalajast mehega. Iga päev ütleb, et armastab mind:)))))
ja tundes tema minevikku, pole ta üldse kunagi kedagi petnud.
 
õnnetu 10. oktoober 2002, kl 15.00
Hanna ja Rosa!

See mees on mõelnud juba 2 aastat ning alles nüüd tegi ettepaneku.
 
rosa 10. oktoober 2002, kl 15.20
Kas 2 aastat mõelnud oma naisest lahku minna????
 
Hanna 10. oktoober 2002, kl 15.20
Kuid miks alles nüüd lahutab?Kus ta 2 aastat tagasi oli?

P.S.Rõõmule-see ei ole ka normaalne,et iga päev sulle siristab,et sind armastab!!Kas pole need vaid sõnad mida võib siristada igaühele ja nii kaotavad need ka oma tähenduse kui neid kasutada kui sidesõnu!!
 
õnn ja õnnetus 10. oktoober 2002, kl 15.20
Olen ühe sellise armuke. Täiesti süüdimatu tüüp, muidu hea!
 
veevalaja armuke 10. oktoober 2002, kl 15.36
tegelikult kui oled väga õrn ja hingeline inimene siis hoia veevalaja mehest küll eemale
 
õnnetu 11. oktoober 2002, kl 08.48
Oma naisest on ta lahutatud. Mind on ta keelitanud temaga abielluma umbes aasta. Kusjuures tal on põhjalikult läbi mõeldud ja räägib oma unistustest meie ühise tuleviku suhtes. Isegi lapsed kuuluvad tema unistustesse.
Ma ei oska enam midagi arvata, sest kaks aastat on nagu palju selleks, et olla endiselt armunud ja olla illusioonides.
Kui ma analüüsin teda, milline ta oli kohtumisel ning milline on ta nüüd, siis pean tõdema, et mees on kõvasti ennast muutnud (kusjuure ma ei ole kordagi teda püüdnud muuta)ja ikka ainult paremuse poole.
Ma oleksin nagu kahestunud: mind on alati tõmmanud enesekindlate meeste poole ning seda õhkub temast igal sammul, aga teine pool - see naiselik sisetunne nagu manitseks ettevaatlikusele (olen ise emotsionaalne, aga isegi minu jaoks on liig, et liialt tihti öeldakse ilusaid sõnu).
Ma ei ole end kunagi tundnud sellises suures segaduses olevana.
 
Hanna 11. oktoober 2002, kl 09.15
Usalda õnnetu,siis oma sisetunnet,aga vaata,et sa ainult haiget ei saa!Elasin sellisega koos pea 10 aastat ja algul oligi kõik ilus ja nii täiuslik,kuid ainult 4 aastat,siis hakkas pihta(petmised,joomingud,valed,sõbrad alti nr.1 jne.jne.-samas suutis ta ise sealjuures nii süütukeseks jääda ja teha nägu nagu oleks ta puu otsas olnud kui pauk käis)!Ta lubas alati end muuta,aga ta ei teinud seda kunagi ja ainuke kes haiget sai olin ma ise,sest tema ei saanudki aru,et midagi oleks valesti!Ta kartis mind kuni lõpuni kaotada,aga samas ei teinud selleks midagi,et ma teda maha ei jätaks ja mina ei tahtnud enam oma elu raisata tema peale kui ümberringion mehi küll kes sind hindavad ja ka hoiavad!Soovin sulle ainult õnne ja edu ja loodan,et äkki pole sinu mees selline,kuid kes teab?Miks ta ikkagi oma naisest lahku läks ja kas tema oma naisest või naine temast?????
 
õnnetu 11. oktoober 2002, kl 09.44
Hanna!
Tema läks oma naisest lahku, mitte naine temast.
Samas on ta tunnistanud, et kui me teed ei oleks kohtunud elaks ta oma naisega siiani koos. Ta on ka väitnud, et ei ole oma naist kuue abieluaasta jooksul kordagi petnud.
Ma ei tea, ma tõesti ei tea..........
 
Hanna 11. oktoober 2002, kl 12.22
To:õnnetu
Kuid kas järgmine kord ei või olla sina see kelle ta välja vahetab?Mõtle?Ta ütleb,et ei ole oma naist selle 6 aasta jooksul petnud kuid välja vahetas küll!!!
Ma ei saa sulle öelda mida teha,usalda oma sisetunnet ja loodame,et see sind ka ei peta!Pealegi me kõik teeme vigu ja me pole selgeltnägijad,see käibki elu juurde!
 
konn 11. oktoober 2002, kl 17.00
oh krt küll miks te veevalajatest nõnda räägite...
ise ka, aga selline küll mitte...kurb, aga see küll ei sõltu tähtkujust, vaid inimesest ise...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!