Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
appi, neitsi naised ajavad hulluks....
 
rain 15. oktoober 2002, kl 17.05
kellel on kogemusi neitsi naistega? jagage kogemusi. ja ärge unustage mainida, millise tähemärgi esindaja ise olete.
 
amanda 15. oktoober 2002, kl 17.16
olen neitsi naine ja ei saa aru, miks nad sind siis hulluks ajavad?
 
Neitsi(vana olija tegelt) 15. oktoober 2002, kl 18.33
Rain, aga mis tähemärgi esindaja sa ise oled? :)
Mind ajavad ka mõned mehed hulluks!!!!!!!
 
de 15. oktoober 2002, kl 21.43
noh kui neitsiga hakkama ei saa-võta skorpion!
 
null 16. oktoober 2002, kl 00.15
rain,
kas sa pidasid silmas seda, et sul ei lubata oma sokke mööda korterit laotada?
või et jäid kohtamisele pool tundi hiljaks ja siis oli mõnel julgust kella olemasolu kohta küsida?
või raiskasid kõik oma raha ühe nädalaga ära?
või nõudsid ekstreemseksi ajal, kui naine tegi parajasti tööd??

ja kes sa ise siis oled, et korralikud inimesed (irw) sind nii pöördesse ajavad?

*null, neitsi
 
Neitsi (seesama "vana" :) 16. oktoober 2002, kl 00.39
Null: ää aja jama ;)
sokkide laotamine pole probleem. Raha kulutamine kah eriti mitte. Ekstreemseks töö tegemise ajal..... EI oleks segav faktor ;)
Ma ikka tahaks Raini probleeme kuulda.
*Neitsi, ikkagi Neitsi :)))
 
Feliks 16. oktoober 2002, kl 08.22
kui ikka endal mnõistus peas, ei aja isegi neitsist naised kedagi ulluks:)
 
dr.Habe 16. oktoober 2002, kl 10.18
ma sain alles hiljaaegu õiendada, et mul olevat jope must. no oli jah veits must, aga ega ma mingi räpakott kah pole. ja seda asja leierdati veel tükk aega takkajärele (siis kui jope ammu puhas oli). aga see on hea, et nad ise on puhtad ja lõhnavad kah hästi.
 
rain 16. oktoober 2002, kl 11.41
Uuh, ise olen ambur/kaljukits. 19.dets näitab mõningates horoskoopides amburit, mõningates kaljukitse.
Aga muidu olen rahuliku loomuga, neitsi mul selline särtsakas ja oi-oi kui uudishimulik. Kõike vaja teada, kes helistab, mis tegin, kellega olin jne. Ja kõik asjad peavad tema tahtmist järgi käima ja vähemalt alguses on tal alati õigus (pärast küll tunnistab, et ups! ei olnudki nii).Aga vaja vaielda.
Muidu on küll ta mul hästi kütkestav ja seksikas (küll mitte nii õrn ja naiselik kui vähk),nii jätangi tihti talle selle õiguse.
Muidu mul on ka üks vähipreili,aga tema jälle jube armukade ja tundub, et hoiab must liialt kinni.Iseenesest jälle hästi kena ja naiselik.
Nüüd siis ei teagi,kumba valida (tõmbab justkui mõlema poole vahelduva eduga).
 
lõvi 16. oktoober 2002, kl 13.02
Teatan uhkusega, et minu neitsi on igas mõttes parim inimene Maa peal. Sellega on kõik öeldud.
 
Neitsi 16. oktoober 2002, kl 13.02
Nõnda. Kui nüüd päris aus olla, siis mulle on mehed ette heitnud järgnevat:
- et viimane sõna pidavat mulle jääma;
- et ma analüüsin liigselt ja üritan kõiki asju algosakesteks lahti võtta....

rohkem ei tule meelde, et oleks miskit ette heidetud. Ise kahtlustan veel seda, et tekitan aegajalt oma suure andmisalti südamega meestes ebamugavustunnet (neile hakkab tunduma, et peaksid ehk ka... aga ei oska)
saigi keeruline.
 
null 16. oktoober 2002, kl 13.35
nojah, kui nüüd ennast kõrvalt püüda vaadata, siis minul on kalduvus asju süsteemi panna. ainult teised ei saa alati minu süsteemist aru. sinna alla liigitaksin ka selle, mida rain nimetab uudishimuks. on vaja teada sellepärast, et siis saab puzzle kenasti kokku panna.

ja on küll nii, et tahaks endast kõik anda ja hästi hea olla. a mehed vist ei oska sellisel puhul käituda või halvem variant - hakkavad ära kasutama.

mis vähkidesse puutub, siis meessoo esindajad muutuvad aja jooksul jube klammerdujateks (kolm näidet elust endast). suhte alguses on see hea, aga kui tahad suhet lõpetada, siis läheb lahtirabelemine keeruliseks:(
 
Neitsi 16. oktoober 2002, kl 14.10
Null: jah, mul on vähist mehega täpselt sama kogemus...
 
rain 16. oktoober 2002, kl 14.31
Aidake siis valida (mitte üheselt, lihtsalt ootan arvamusi): vähk või neitsi
 
lõvi 16. oktoober 2002, kl 14.36
 
rain 16. oktoober 2002, kl 14.45
Palun põhjenda kui viitsid
 
lõvi 16. oktoober 2002, kl 14.53
nooh, kui tõsiselt, siis

minu neitsil on olemas mõistus, mõistmine ja ilu
ja seksikus
ja arusaam sellest mis tähtis ja mis ebaoluline


minu neitsil pole uimasust, enesehaletsemist, sinisilmsust.



Mina sobin oma neitsiga ideaalilähedaselt.... nii ellusuhtumises, kui maitselt ja ka voodis!

Ma olen temaga ÕNNELIK.



PS selline on minu neitsi, teiste kohta ei oska ma midagi arvata
 
null 16. oktoober 2002, kl 14.57
ära nüüd tähtkuju järgi valima hakka. erandeid tuleb liiga palju ette. süsteem on ilmselt natuke logisev:)

oleneb sellest, mida sa tahad.

kui sa tahad natuke mõistusele alluvat suhet, siis vali neitsi. temaga annab asju selgeks rääkida. vahest isegi liiga.

vähk on kindlasti emotsionaalsem, aga mind ahistab nende puhul just see liigne klammerdumine.

aga puhtad ja korralikud on mõlemad:))
ja ära liiga kaua mõtle, jääd mõlemast ilma.
 
miamamma 16. oktoober 2002, kl 15.12
värk säärane et mina ise neitsi kallim mul vähk.
null: mina küll ei usu et enamus mu suhteid mõistusele allunud oleks - suhe mu lapse isaga näiteks oli mõistusest väga kaugel.

Vähid on aga säärased, et kui keegi nende südames koha leidnud on siis nad tõepoolest hoolivad sellest inimesest ja teevad ikka äraütlemata palju selle inimese heaks - siia alla kuulub nii kallim kui ema ja lapsed, õed-vennad. Võimalik et see tundub klammerdumisena.

Aga rain hea mees peaks oma valiku ikka ise tegema ja as soon as possible, et võimalikult vähe haiget teha.

Muidugi amburist ega kaljukitsest ei ole nagunii midagi head oodata.
 
rain 16. oktoober 2002, kl 15.34
mis soost sa,lõvi,oled? ja kas sul vähiga ka kogemusi on?
 
lõvi 16. oktoober 2002, kl 15.40
mees olen.
vähiga kooselu kogemus puudub.
 
null 16. oktoober 2002, kl 16.24
mul sama asi - suhe lapse isaga on väljaspool igasuguse loogilise mõtlemise piire, aga asi on/oli (??) seda väärt :))

kas me näeme siin mingit seost? kõige lähemalt olen hetkel ikka seotud sellesama vähiga, kes isegi peale seda ei lahkunud, kui ma teise mehega lapse sain :o
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!