Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
sobivus teiste sodiaagimärkidega enda kogemustest lähtudes
 
naisskorpion 29. jaanuar 2003, kl 11.54
kaljukits - oli kõike, tõmmet ja pettumust ja vaenu
veevalaja - väga head sõbrad, pikaajaline armuke, kuid tugevat tõmmet polnd
kala - miski kisub nende poole, aga nad tõmbuvad tagasi kui tunnevad minus kirge
jäär - väga tugev tõmme, kirg, ajavad hulluks
sõnn - tugev vastastikune sympaatia, aga voodini ei jõua
kaksik - sympaaria ja flirt, ei midagi enamat, kõik nagu paistab selge olema
vähk - vaimne, platooniline suhe
lõvi - tugev magnet, mis seob kogu eluks, kuid mitte elukaaslastena
neitsi - vaid kerge armunine
kaalud - hea sõber, väga hästi tasakaalustab
skorpion- vastastikune austus, sõber
ambur - tõmme on, flirt kuni armumiseni
 
KaksikN 29. jaanuar 2003, kl 12.07
Et kõikide järgnevate kommenteerijate vaeva säästa,ütlen kohe ära: Kaksikud ei sobi kellegile,nad on litsid,kahepalgelised,õelad ,halvad, tundetud...loetelu jätkub. Täheldatud on nende juures ka uut leepravormi.Seega mõistame kõikide sügavaid kannatusi, kes üldse mõnda Kaksikut elus kohanud on, ette!
 
sinikala 29. jaanuar 2003, kl 12.18
Mulle meeldivad kaksikud...nad on targad ja huvitavad...
 
KaksikN 29. jaanuar 2003, kl 12.23
Tänan sinikala:)
*kergelt õhetades*
 
Maria 29. jaanuar 2003, kl 12.55
Kaksikud on väga väga lahedad ja eranditult kõik kaksikud keda tunnen, kahjuks ei saa sama öelda ühegi teise tähtkuju kohta.
See on loomulikult minu isiklik arvamus ning kogemus.
 
skorpionN 29. jaanuar 2003, kl 13.06
Meestest
kaljukits, veevalaja, jäär, kaalud - nõustun naisskorpioniga
kalad - väga tugev tõmme, aga nad ootavad minult toetust (mulle ei sobi)
sõnn - jõuab ka voodini, aga vaid korra
kaksik - hea sõber, ei mingit tõmmet, ükskõik kui mehelik on
vähk - kõike - kirge, sügavust, mõistmist
lõvi - liiga enesekeskne, mina ja minu maailm
neitsi - võimatu mõista, aga tõmme on tugev
skorpion - kirge, flirti, solvumisi
ambur - ainult head sõbrad, muud midagi
Naistest on kõige paremad sõbrannad mul olnud kaksikud, parimad.
kõige hullemad veevalajad

Aga tõusud loevad ju ka - ise olen skorpion-lõvi, elukaaslane jäär-skorpion, ideaalne
 
naisskorpion 29. jaanuar 2003, kl 13.14
skorpionN: mis on "tõusud"?
 
ka kaksik N 29. jaanuar 2003, kl 14.05
Sul on täiesti õigus aga mina ei tahaks olla keegi muu kui olen
 
muia... 29. jaanuar 2003, kl 14.55
Kaksikud on üks vastikuimaid,ma mõtlen naisi just.Ärge eriti nedega tegemist tehke.Saate karistuse kaela..
 
KaksikN 29. jaanuar 2003, kl 15.11
muia,oo täiuslikkus, ma juba palusin ju enda olemasolu pärast andeks...
 
skorpionN 29. jaanuar 2003, kl 15.28
tõusumärgid
 
ka kaksik naine 29. jaanuar 2003, kl 18.27
Jätke oma plära ,kaksikute, eriti kaksiknaiste halvustamine. Saate karistuse kaela...:):):)
 
vip 29. jaanuar 2003, kl 18.43
huvitav, kui kaksikuid enam äkki poleks, kas siis muu maailm langeb tagasi kiviaega?
 
skorpionitar 29. jaanuar 2003, kl 22.08
skorpion, tõusumärgiks ka lõvi.

Minu pidev komistuskivi on jäärad. Alguses suur kirg, pärast teineteise maha nottimine:) Neitsi - heatujuline ja tore sõber, aga skorpioni jaoks liiga pinnapealne. (sama kaaludega). Skorpioni ja vähiga hea mõistmine. Ambur äärmiselt ligitõmbav, aga liiga seiklev. Kaljukits liialt realistlik ja materialistlik. Sõnn -kindlus-turvatunne ja kirg. Lihtsalt ei usalda veevalajat ja kaksikut:(
 
ka skorpion-naine 30. jaanuar 2003, kl 04.29
vaatan, et kõigil on erinevad kogemused teiste tähtkujudega...
mu mees on kaalud, see on jube, kui peab täiskasvanud mehele ikka veel emme eest olema, kuigi ta on minust 8 a. vanem, diivani (+arvuti jutukad) kaunistus!
 
Triibik 30. jaanuar 2003, kl 08.08
hmm...loogika on nõrk. Et kui keegi ytleb, et kaksik talle isiklikult ei meeldi, siis on see inimene kohe paha ja väärt karistust ja mis siin k6ik oli ära toodud. Aga kui ytled näiteks et lõvi ei meeldi, siis on allright ja taevamanna???

A minu puhul...olen kala btw:

Kaljukits - sõbraks sobib kenasti, that's all
Veevalaja - armsad inimesed (naised), aga veidi ebakindlad (mehed)
Kalad - jätavad suht külmaks
Jäär - huvitav ja kirglik, aga vaimustus lahtub ruttu
Sõnn - kirge on keskmiselt, aga elukaaslaseks igati sobiv
Kaksik - siiani on olnud kas väga ebameeldivad kogemused või jätnud lihtsalt kylmaks
Vähk - väga sümpaatsed, tekitavad kirglist põlemist
Lõvi - sama case mis kaksikutega
Neitsi - jätab suhteliselt külmaks
Kaalud - väga meeldivad inimesed, nendega läheks iga kell koos luurele
Skorpion - kah väga sümpaatsed ja toredad
Ambur - väga tugev sexuaalne tõmme, inimestena toredad kaaslased.
 
austaja 30. jaanuar 2003, kl 09.10
mis te tümitate kaksikuid. minu mees on kaksik, pole tal häda midagi. omad kiiksud igaühel.
 
Triibik 30. jaanuar 2003, kl 10.38
Minu arust on siin see case, et kaxikud tymitavad teisi...hoolimata soost ja rahvusest:P
 
Veevalaja 31. jaanuar 2003, kl 10.46
mul on kõigi teiste tähtkujude kohta ainult head öelda-nii neitside,kaalude,jäärade,lõvide,vähkide,kaljukitsede,kalade,skorpioni, amuburi jne kohta, kuid kaksikud suhteks ei kõlba-sõbrana küll jah,toredad ja seltskondlikud, kuid suhet nendega pidada ei saa: valelikud,kahepalgelised,ruttu tüdinevad,vaheldust otsivad,püsimatud,õielt-õiele hüppajad.
 
KaksikN 31. jaanuar 2003, kl 10.53
Jumal tänatud,mu hing läks kohe nii kergeks,et vähemalt üks Veevalaja sai siia mahti kaksikuid sõimama tulla.
Selle uuema leepravormi unustasid kahjuks mainimata:)
 
Bäice 31. jaanuar 2003, kl 14.46
Arvan, et kui ise kellegile varba peale ei astu, siis on tähtkujust olenemata kõigiga võimalik hästi läbi saada....aga mingid kogemused siiski on näidanud, et
...meeste puhul..(ise valajaN)

Kaalud, Kalad,Ambur- siiani parimad kogemused nendega...võimalik kõik: sõprus, kirg, armastus- teineteisemõistmine ja yhine mõttemaailm (siiani vähemalt)
Jäär, Skorpion, Kaljukits- ligitõmbavad, head armukeseks aga pikem perspektiiv puudub. Ei sobi lihtsalt sõpradeks, sest tavaliselt läheb asi käest ära aga ka lõppeb suhe kiiresti..:)
Vähk, Neitsi- jätavad kylmaks...soobivad heal juhul aint töökaaslasteks või sõpradeks.
Sõnn; Veevalaja- head sõbrad, võib esineda lühiajalist kirge, mis jõuab üks kord voodini aga seal see suhe ka lõppeb...edasi kas sõprus või mitte midagi.
Lõvi- puudub kahjuks kogemus....lõvi mehed auuuuu
Kaksik- nii ja naa....leidub sõpru ja vaenlasi...pikemat suhet ette ei kujuta, kuigi mõttemaailm on meil suhtkoht sarnane aga nad liiga muutlikud.

Parimad sõbrannad siiani Amburid, Kaalud, Sõnnid
 
Veevalaja 31. jaanuar 2003, kl 17.57


parimad sõbrannad Kaalud, teine Veevalaja,kaksikust naine


meestest meeldivad ja kohutav külgetõmme on Lõvidega.Lõvi lihtsalt oma kuningliku rühi ja koheva kergelt lokkis lakaga jääb silma:)
 
CITY 03. veebruar 2003, kl 18.04
Kui juba paika panemisex ja klätsimisex läc siis ei saa mitte vakka olla:
Veevalaja naisele sobivad/ebasobivad mehed:


Kaljukits -talumatult rahaahned...liiga materiaalne reaalsus mu jaox
Veevalaja -suurimad litsmehed
Kalad -litsakad aga hästi huvitavad....teatud sarnane ellu suhtumine
Jäärad -jäärapäised ja see ütleb kõik....türanniat me vabahinged ei kannata
Sõnnid -liiga kinnised ja salakavalad...ja emotsioonitud
Kaksikud -lõbusad aga tõesti kahepalgelised
Vähid -isikupäratu tähtkuju
Lõvid -totaalne nõrkus nende vastu,ja neil minu vastu...ideaalne partner luxust ja hellust armastavale naisele
Neitsid -vingupillid ja tähenärijad
Kaalud -isikupäratud täiesti
Skorpionid -mõttetult teravad ja mürgised tahtmatult
Amburid -ägedad kujud kellega hää viina visata


Olex lisada veel nii umbes sada lehekülge iga märgi kohta eraldi mida kogemused on näidanud kuid....ex igaüx avastagu ise.
 
ech (vähjake) 09. veebruar 2003, kl 17.48
ech - vähjake, lõvi tõusumärgiga, jäära kuumärgiga, ülejäänud planeedid peaasjalikult õhumärkides - pajatab siis ka oma kogemustest :) (ikka meestega)

jäär - mökk-mökk, absoluutselt igasugune kokkupuude isiklikul tasandil (sõprade-armukeste-elukaaslastena) puudub. ei tõmba kohe.

sõnn - ohhoi, voodist lendab sädemeid laias kaares ;)))) muidu meeldivad ka väga - turvalised, kuid samas tulised (tegelikult nad on seda - välise kesta all!). nämm-nämm. lemmikmehed :)

kaksikud - tore flirtida ja niisama rääkida, kui suhe peaks minema lähedasemaks, tekib kohe selline 'mööda'-tunne, et nagu enam ei mõista teist :-/

vähk - kui mõlemad korraga ei solvu, on suhe hästi soe. sõbralik. ei rohkemat :)

lõvi - vat mulle meeldib lõvisid õrritada - nende eneseuhkust natuke riivata ja siis vaadata, mis nad teevad (möirgavad tavaliselt :P). jälle selline natuke 'mööda' tunne nendega. aga vaielda on väga hea (minu tulemärgilised omadused saavad ka rahuldet)

neitsi - kah hea klapp voodis (kuigi mitte nii hea kui sõnnidega) - aga muuks kui armukeseks neid ei taha - pedantsus või muulmääral avalduv korra- ja rutiiniarmastus peletavad mu kaugele ära...

kaalud - ma kipun neisse ära armuma - nii sarmikad ja võluvad :), kuigi lähemalt tundma õppides kaotavad nad suure osa oma tõmbest (kuid mitte võlust)

skorpion - neid meeldib mulle ka surkida - kuigi tean, et ohtlik on :) tavaliselt annab surkimine tulemusi - skorpionitega lähen ma alati rekordiliselt lühikese ajaga tülli. aga muidu mind nende poole tõmbab ja ENNE tülliminekut on suhe, hmm, kirglik :)

ambur - head sõbrad :)

kaljukits - muidu meeldivad - nad on hästi hoolivad, ainult üks suur viga on neil - nad unistavad ja unistavad (see iseenesest ei ole muidugi viga), aga EI TEE MIDAGI, et unistused täituks. olen mitu korda õnge läinud ja oma aega raisanud - alguses unistan kaasa ja siis, kuude-aastate möödudes avastan, et midagi pole muutunud ja unistused on sama kaugel kui alguses :(

veevalaja - suured juhid ja õpetajad :) minu jaoks olulistel perioodidel tekib (justnimelt tekib) minu tutvusringkonda ikka mõni vanem veevalajast meesterahvas, kes oma unistavate ja alati hallide :) silmadega minust läbi vaatab ja kõike näeb ja mind nendest rasketest perioodidest üle aitab. vaimselt õpetades ja elusaladustesse pühendades. aga kui periood läbi saab, kaob ta ära ja mina jään segaduses üksinda maha.

kalad - müstilised olevused, a)kellega saan väga lähedaseks (hingeliselt), b)keda ei mõista üldse

vat nii on lood.
 
ggfg 28. märts 2003, kl 20.36
Vähk-kirg, armastus, hoolimine,lubadused,
Kaksik-kirg, egoism, liiderlikkus, enesekesksus, seltskondlikkus,valelikkus, tarkus,laiskus,huumor
Kaljukits-kibestumus,targutamine
Kala-igav,kokkuhoidlik,reaalselt mõtlev,hooliv
Kaalud-valed, huumor,lapsikus,head kaaslased
 
Kaksiknaine, 33 30. oktoober 2016, kl 15.24
33 aasta jooksul minu kogemused:

Jäärmees - elav, kirjglik, lõbus, heatahtlik, seksis julge, kergelt domineeriv. Pärast kire lahtumist võimalik ka sõpradeks jääda.

Sõnn mees - ei tõmba üheski valdkonnas.

Kaksikmees - intellektuaalne, seltskondlik, aga tõeline litsmees, mitte mingit kindlust ei ole. Armastust ka nende vastu ei teki.

Vähk - tujukamat ma ei tea, solvuvad iga sita asja peale. Aga on seksikad ja müstilised, suudlevad hästi.

Lõvi - seksikad, enesekindlad, seks siiski keskmine (keskenduvad vaid endale). Lihtsalt sõbrana lõbusad.

Neitsi - ainult intellektuaalne suhe, tunduvad külmad, kalkuleerivad, rahalises mõttes ahned.

Kaalud - megaseksikad, hea flirt, aga ilmselt flirdivad kõigiga, kes ette juhtub. Siiski oleks nõus koos nnedega elama.

Skorpion - omamishull, kirglik. Ei taha nendega olla, sest hakkavad kohe armukadetsema, ja omama. Ei sobi selline värk.

Ambur - väga head üheöösuhteks. Pikemas perskepktiivis liiga rahutud ja seiklejad, ei viitsi pikemalt asja ajada.

Kaljukits- lihtsalt tööhull. Voodis kuivad.

Kalad - sensuaalsed, müstilised, head suudlejad, voodis üle keskmise. Siiski kipuvad palju jooma, suitsetama. Armukeseks ja seksiks head, aga kooselu ei taluks. Laisad on ka.
 
Amburin 02. november 2016, kl 17.26
Minu näited:
Vähid – kahtlaselt tugev vastastikune tõmme. Kõige pikemad püsisuhted (2a ja 12a + üks hingeline sõbrasuhe 16a). Inimestena ettevaatlikud, väga umbusaldavad, võõraste suhtes skeptilised, kergelt paranoilised, oma tegelikku palet ei ava juhututtavatele ja ka veidi rohkem tuttavatele kunagi. Vähkide suhtlemisoskus ja seltskondlikkus on soe, sõbralik, köitev ja kaasahaarav, teadlikkus erinevatest valdkondadest suur ja silmaring üldiselt lai, seega vestluspartnerina on nad suurepärased; suhtes alguses hoolivad, soojad, küllalt domineerivad ja samas paindumatult jäigad, armukaded ja võimendatult kahtlustavad, mingi teatava alaväärsuskompleksiga, mis edaspidi hakkab segama eluterve suhte hoidmist. Tihti solvuvad, äärmuslikult emotsionaalsed ja tundlikud, vajavad pidevalt õrna kohtlemist, meelitamist, enesekindluse tõstmist, ettevaatlikku lähenemist… neile vihahoos öeldud lauseid meenutavad aastaid veel etteheidetena, oma vigu tunnistavad üliharva. Väga hea majandusliku toimetulekuoskusega. Tagavarade kogumine on elulise tähtsusega. Keeruline sümbioos.
Lõvi – Tulevärk. Kõige sügavama vastastikuse tundega suhe. Tasakaal, teineteise mõistmine ja tõmme nii vaimsel, füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil. Lihtne mõista ja lugeda. Liigne draamaarmastus – võib sageli lihtsalt tunnete tõestamise ja kinnituse eesmärgil tekitada kunstliku olukorra, et saaks ise teise kõige sügavamaid emotsioone välja imedes rahulduse. On helded ja suure sooja südamega, õiglased ja empaatilised, kuid eneseimetlus ja egoism ei jäta iial maha.
Veevalaja – sügavad vastastikused vaimsed huvid, sõprus, mis võib kujuneda tugevaks tundeks. Vastastikune sõnadetagi mõistmine.
Jäär – armuvad kiiresti, liigse tormakuse ja sooviga kohe midagi tõsist luua kaotavad kiirelt oma võlu. Muidu soojad ja sõbralikud, hea huumorisoonega.
Sõnn – tugev tahe end peale suruda ja oma seisukohtades kindlalt ja võnkumatult taganematud. Muidu ennastohverdavalt hoolivad. Kindlad, et ainult nendel on õigus (kuid tihti nii ei ole) ja tahavad veenda selles ka teisi. Tahaksid suhtest üsna kiirelt luua suure muinasjutu. Liialt unistavad. Romantilised. Materiaalselt armastavad elada üle oma võimete.
Kaljukits – hoolivad ja sõbralikud, sümpaatsed ja ettevõtlikud, piisavalt pelglikud, kuid sihikindlad, kui midagi tahavad. Ehk liialt kontrollitud ja ettevaatlikud, kuid kahtlemata väga huvitava ja teadliku maailmavaatega kaaslased. Naudivad kui kaaslane neis varjul oleva seiklusjanu välja toovad. Töökad ja loodusearmastajad.
Neitsi – head vestluskaaslased, peen huumor.
Skorpion – väga hea klapp ja vastastikune mõistmine (kogemus vaid nais-skorpioniga, üks parim sõbranna)
Kaalud – samuti väga hea klapp ja teineteisemõistmine, sügava maailmavaatega ja avatud hingega, siirad ja empaatilised. Arukad ja rahulikud. (kogemus nais-kaaludega, parim sõbranna ja varasemalt ka väga hea mõistmine olnud naiskaaludega)
Kaksikud – auahned, karjääri nimel reetma lähedasemad sõprussuhted ja inimlikud väärtused. Muidu suhtlejana väga köitvad.
 
' 03. november 2016, kl 14.58
Kõik veevalaja ja kaksikute tähtkuju esindajad on teatavasti skisofreenikud. Ilma eranditeta. Haige inimese kohta üldiselt ei tohi halvasti öelda, aga niivõrd väärastunud ajudega debiilide puhul on see ilmselt võimatu.
 
vvke 23. november 2016, kl 12.45
Minu tähelepanekud, mis kehtivad nii naiste, kui ka meeste4 kohta.

Kaljukits -minu parim sõber, mõistame teineteist sõnadeta
Veevalaja -vaga vesi/sügav põhi, täiesti võimeline ootamatult plahvatama, egoist
Kalad - õrna hingega, nutavad tihti, tohutu lähedusvajadus, mis minusugusele üldse ei sobi
Jäärad -omadega alati puntras, üldselt sõbralik
Sõnnid -kahepalgeline
Kaksikud -kahe näo ja kahe tagumikuga, üldselt klapime aga tuleb olla ettevaatlik
Vähid -kodu- ja perearmastajad, naised on "pea laiali otsas", mehed üsna sihikindlad, tõmban neid palju ligi ja suurem osa sõpru just vähi tähtkujust
Lõvid - säravad, seltskondlikud ja seetõttu tõmbavad ka kõiki ligi
Neitsid -melanhoolsed, õrnakesed, kuid avavad ennast, kui seda neile lubada
Kaalud - minu elukaaslane, soe ja hea huumoriga inimene, kaalub aga kohutavalt palju ja liiga pikalt, õnneks suunatav
Skorpionid -meeste osas minu nõrkus, elus olnud 2 kokkupuudet, kuna olen ise armunud olnud siis lahkuminekud olid väga valusad. Naised see eest on imelikud, kohutavad eneseimetlejad, kõik käib nende ümber.
Amburid -väliselt tagasihoidlikud, kuid sisimas on neil tuld ja möllu
 
Kaljukits on parim 24. november 2016, kl 17.30
Peab ikka lits inimene olema kui igaühele tühjendusobjektiks olla.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!