Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaksik kõige hullem tähtkuju???
 
kaksikN 11. juuni 2003, kl 17.16
Nonii, lugesin siin kaksikute kohta. Kõik ainult halb, kas siis tõesti oleme nii halvad inimesed: valetavad, püsimatud, kahepalgelised, tüdinevad ruttu, petavad jne jne. Kas siis kaksikutes midagi head polegi??
 
sõnnitar 11. juuni 2003, kl 17.59
Ära usu kõik mida kirjutatakse, asi on ikka inimeses, mitte tähemärgis - tunnen palju kakskikuid ja koik on erinevad, aga ükski neist pole halva iseloomuga...
ja igas inimeses on head.
 
Kaxiku exmees 11. juuni 2003, kl 18.04
Sellised enamus kaksikuid tõesti ongi.Aga see ei tähenda,et nad on halvad.Oma sydames on nad lausa kuldse hingega:))
 
kah Kaksiku ex 11. juuni 2003, kl 18.50
Jah, süda on neil hea, aga kuradi väsitav on suhet hoida. Ühel hetkel oled talle ainuke, siis äkki tõrjub Sind. Kogu aeg käib üks kammajaa... Ükski Kaksik ei tohiks enne suhtesse tormata, kui pole endale selgeks teinud, mida ta elult saada tahab. Kõike kohe ja korraga ei saa, aga see ei jõua neile kohale. Kaksik elab teiste inimeste jaoks ja nende pärast muretsedes, aga unustab vahel kõige lähedasema ära. Ometi on kõigist naistest Kaksik ainus, kes peale lahkumist südamesse alles jäi.
 
kaksikN 11. juuni 2003, kl 19.17
Ja ma ise arvan ka, et südames olen päris hea inimene, aga no mul on endal ka raske, et nii kiiresti meelt muudan ja kunagi ei tea, mida tahan
 
kaxiku exmees 11. juuni 2003, kl 19.21
Mul samuti kaxik siiani sydames veel:Ei saagi vist kunagi päriselt yle temast :(
Kuigi juba yle aasta möödas lahkuminekust.
 
kaksikN 11. juuni 2003, kl 19.35
Ma ei tea, kas peaksin nüüd oma latti tõstma või, aga minu eks tunnistas ka mulle hiljuti, et tegelikult pole ta minust ikka veel üle saanud, kuigi juba 2 ja poolt aastat meie suhtest möödas. Tegelikult on mul teda kahju kõrvalt jälgida ja vaadata, kuidas ta oma elu "põletab", pealtnäha tundub, et tal on kõik olemas ja oma eluga rahul, kuid tunnen ju nii hästi, et tean kui tühi ta seesmiselt on.
 
Kaksik N 12. juuni 2003, kl 07.54
Kaksik tahab kõike ja kiiresti. Kui meeldiv mees silmapiiril tahaks teda kohe endale, kui mees liialt venitama kipub, saan aru, et ma teda eriti ei huvita ja loomulikult pöördun uutele jahimaadele. Lahku jõuab alati minna kui ei sobi aga miks asjatult kokkusaamisega viivitada
 
Indrek 12. juuni 2003, kl 08.55
Tahan kah kõike ja kiiresti, aga kui tõesti on väärt inimene siis võin ka pikka aega püüda. Hea soe süda on kah.;)
 
kaksiku exnaine 12. juuni 2003, kl 15.31

minu ex on ka sellepärast ex,et oli valelik,suurte sõnade tegija,püsimatud(ei suutnud ühtki ettevõetud asja lõpuni viia),vahetas pidevalt eriala, kahepalgeline, tüdines ruttu, pettis. Häid omadusi oli ka-alati lõbus,ettevõtlik,huumorisoonega.Aga sellest ei piisa kooseluks.
 
veel 1 kaksik 12. juuni 2003, kl 15.41
vahest mõtle seda , et ma võibolla jäängi üksikuks. kui ma tutvun mõne kena ja igati normaalse mehega, siis mõtlen, et pean ta kindlasti saama. Siiamaani olen alati need mehed kätte saanud, keda tahtnud. Kuid siis hakkan mõtlema, et see mees pole ikka päris see, mida ma tahan ja äkki kuskil on veel parem. lõpuks hakkab iga pisemgi asi selle mehe puhul häirima ning siis lihtsalt jätan ta maha. olen lihtsalt võimatu inimene, tean seda!!!
 
niccy 12. juuni 2003, kl 16.58
Kaksikud elavad pilvedes ja aina unistavad, et küll teeks ja küll oleks, aga kui tegudeni asi läheb on esimesed, kes leebet tõmbavad. Olen kuulnud, et vanemas eas nii umbes 40 - selt pidid päris normaalseks muutuma. Muidu on küll sellised, et "juttu jätkub kauemaks" tüübid. Parajad mossitajad on ka. Aga kui tahad head ja probleemideta seltsikaaslast, siis on nendega paar päeva tore seigelda. Ei mingeid piire ega pidureid.
 
kaksik 12. juuni 2003, kl 17.02
tegelikult on vist küll nii, et suur seletaja olen, nõus kõike tegama ja igale poole tulema, aga kui keegi ütlebki, et "teeme", siis hakkan keerutama. ja lubadusi võin ka kergelt anda, üldse ei mõtle, vaid lihtsalt luban, aga nende täitmise koha pealt.... nojahh...
 
kah kaksiku ex-n 13. juuni 2003, kl 09.17
Olen täpselt samal arvamusel.Igati tore muidu aga ei jaksa elada ainult unistustest ja lubadustest.Lõpuks tahaks juba midagi püsivat.Eriti hull kui on kaugsuhe ja lubadus,et homme tulen ei pea paika,igaüks sellega ei harju.Sellest võib lõputult rääkida ja see ei muuda tegelikult midagi.
 
kalake 13. juuni 2003, kl 11.28
Mul on kaksik mees, super inimene (väikeste vigadega muidugi).
Ideed ja mõtted vahelduvad tal küll kiiresti, sest ta on ju kaksik, kuid armastajana on ta võimas ja hell ning kudrutada ja sõnu ritta panna oskab ta imehästi.
Kui tema ideid heaks kiita ja teda tagant õhutada saavad need ka teoks - vajab toetust.
Ja lõbus on temaga - tal tuleb mingi suht hullumeelne idee, millega kaasa minnes võib igasugu põnevaid seiklusi kogeda.
Seltskonnas on temaga lõbus - huumorisoon ja palju põnevaid jutte ja ka koos kahekesi on mõnus ideid vahetada ja plaane paika panna.

Keeruline on elu siis kui laseme sel keeruliseks minna, kui ikka tahta siis saab kaksikuga väga edukalt ja õnnelikult koos olla, mina olen oma kaasaga rahul, vahel kui endal tuju kehvem on jah raske kui teine ka mossitab aga õnneks oleme me sellised, et ei lase teineteisel kaua mossis olla! :D

Päikest kõigile, keda kaksikud huvitavad ja kes nendega koos on!
Nad on suurepärased inimesed!
 
Catzy 13. juuni 2003, kl 12.11
ma olen ise ka kaksik ja ma ei ütleks et ma oleksin kahepalgeline.Iga kaksik on erinev sest neil kõigil on ju erinev tõusumärk see tõusumärk mängib ka ikka suurt rolli,nt mina ma olen kaksik aga mu tõusumärk on lõvi ja käitun praktiliselt nagu lõvi kuigi mu tähtkuju on kaksik, ÜHESÕNAGA KÕIK KAKSIKUD ON ERINEVAD
 
sinirebane 13. juuni 2003, kl 15.11
Julgen öelda et enamus kaksikud on ebameeldivad.Kui halvasti nad võivad öelda,ise sellest aru saamata.Mul oli mees kaksikud ja kui tujukas ta on-vastik.Räuskas vahel nii et pisarad tulevad silma.
Nad kahestuvad ja võivad hoobilt teiseks inimeseks muutuda.

Hetkeks naeratavad ja juba minuti pärast sõimavad sul näo täis.
Soovitan Kõigil kaksikutest meestest eemale hoida ja mitte säilitada tõsisemaid suhteid.Kaksikud/mehed teevad vaid haiget,haiget ja veelkord haiget.
Käituvad sinuga vahel nagu nartsuga.Ei lase sul otsustada ja domineerivad Sinu üle.

Seda on juba piisavalt tõestatud,et kaksikud/mehed rikuvad elu ära kes vähegi nende omandid on.

Kas Kaksikutel on ka plusse!? Vahest heldus! Ei tea-kui sedagi!

Minu jaoks viimased mõttetud!
 
to sinirebane 13. juuni 2003, kl 16.53
ise oled mõttetu, kui lased enda kui kaltsuga käituda, kui sul pole eneseväärikust, siis ära oota, et ka teistel su vastu austust on, sõltumata tähtkujust
 
sinirebane 16. juuni 2003, kl 14.54
Asi selles ongi et ei lase kaksikutel meestel endaga nii käituda kulla inimene!Saatsin kõikide oma kompsudega ukse taha ja võin öelda et olen nüüd oma eluga rahul! :) jehuu! :)
 
kaksik 16. juuni 2003, kl 18.39
meil peab lihtsalt huvitav olema. mis teha, kui tudineme. halb ma kull pole ja tahtlikult kedagi ei solva/riiva/haava. veevalajatega klapime.:)
 
0/0 28. juuni 2003, kl 21.38
Väga haige tähtkuju.Mul on mõlemad vanemad kaksikud.Tujud vahetuvad kiiremini kui sekund.Katsu siis nende meele järgi olla.Segaseks ajab.Mida harvem kohtume seda parem kõigile.Üle ühe päeva ilma probleemideta koos ei saa oldud.Ei ole ainult minu viga,peres kolm last kaljukits,kala,jäär.Põhiline suhtlemine käibki telefonitsi.Ikkagi vanemad.
 
mhmh 02. veebruar 2012, kl 11.13
mul kaksik poiss , pmst , me koos juba olnud suhteliselt kaua , meie põhiline probleem ongi selles , et tema tujud vahetuvad sama kiiresti kui silma pilgutamine , see lihtsalt ajab segadusse , ja tahaks abi saada , kas keegi teab , miks need tujud nii muutuvad ja mida teha , et need ei muutuks pidevalt ? (:
 
VähkN 02. veebruar 2012, kl 14.21
Vähk-naised peavad üldse Kaksikutest eemale hoidma, nii on soovitus tähemärkide horoskoobis kirjas. Kaksikut-meest endale kohe kindlasti ei sooviks, samuti Amburit. Kindel märk on Kaljukits, Sõnn, Jäär või Skorpion( viimasega kogemused küll puuduvad).
 
Anja-Nanja 02. veebruar 2012, kl 14.25
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 00.09.
 
nana 02. veebruar 2012, kl 18.56
kahepalgelised jah. ja väga kiiresti muudavad oma mõtteid ja jutte. väga raske tähtkuju. olen seda juba üle 20 a täheldanud.
 
Astro-friik 02. veebruar 2012, kl 23.34
Mulle meeldivad kõik tähtkujud.
Inimesed, kes TÕSIMEELI(mitte trollimise eesmärgil) kipuvad mingit tähtkuju maha tegema - unustavad ära enda rolli suhtes ehk veeretavad kogu süü mahatehtava kaela --- ehk isegi kui see ebameeldiv tähtkuju esindaja oli jube suur ego, siis igasugune lahmimine viib kritiseerija samale tasemele. Põhjuseid, miks me tihti nii madalale langeme on mitmeid: egoism, pinnapealsus, soovi puudumine kaaslast mõista, näilisuse ohvriks langemine.
Minu enda kogemustele tuginedes, mängib näilisus eriti suurt rolli - võtame kaksikute kliššeeliku omaduse kahepalgelisuse - minu tagasihoidliku arvamusekohaselt - kipuvad kõik kaksikud "alateadlikult" kõike elus esinevat heaks ja halvaks lahterdama, samuti võivad näiteks lapsepõlves aset leidnud sündmused jätta sügava jälje iseloomu, mida tagantjärele elutarkus/kogemus välja juurida ei suuda. Ehk siis, see sama püsimatus tuleneb minu arvates alateadlikust hea ja halva vastandamiseks - igasugusene otsuste muutmised , ümbermõtlemised tekivadki "teadvustamise" hetkedel - et kõik ei ole maailmas nii mustvalge...
 
Astro-friigist-harrastuspsühholoogiks 03. veebruar 2012, kl 00.03
Selgituseks vanakoooli inimestele, mis asi on trollimine:
Teadlik vastase provotseerimine, ärritamine, äärmisel juhul vaenu õhutamine, mis ei tulene siiski pahatahtlikusest, vaid kaifi saamisest kaasinimese ärritamisel.
Igasugune psühholoogiline analüüs ainuüksi virtuaalse teksti põhjal, reaalset iskut nägemata on muidugi väga tänamatu tegevus (eriti veel ühe lause põhjal), kuid ette vabandades ning "suurema headuse" nimel võtan siiski viimase postituse lihtsal abivahendina kasutusele.
Kommenteerija "nana" - väitis konkreetselt, et kaksikud on kahepalgeline tähtkuju. Hella hingega tegelastlele võib see kõlada solvanguna , kuna see omadussõna on teadupärast eesti keeles negatiivse alatooniga. Paraku jääbki foorumites postitusi lugedes mulje nagu oleksid pooled postitajad kõvad ärapanijad ning ka reaalses elus kõrrikargaja tüüpi inimesed, kuigi kainelt järele mõeldes , peitub seletus siiski anomüümses välja elamise võimaluses, kus iga suvaline ettejuhtuv tegelane jääb lihtsalt viha väljaelamise ohvriks. Kolmas variant on muidugi üksiku lause või sõna ülehindamine - näiteks kommenteerija "nana" võis lihtsalt sõbralikult aasides, või lihtsalt neutraalselt oma seisukohta väljendada.
 
Astro-friik lõpetab 03. veebruar 2012, kl 00.05
Soovin kõigile rahulikku õhtu jätku ning rohkem enesekontrolli!
 
megairv 03. veebruar 2012, kl 09.12
ärritununa ja erutatuna öösel arvutit peksmas.
need vihapuhangud ei muuda mitte kellegi arvamust.
kui oled ebameeldiv, vastik, tülgastav ja jälestusväärne siis selliseks ka jääd, pühvlinna kaksik;
iseenast kiita ja vastastikust sobivust otsi mao aasta veevalaja/kaksiku/scorpsi,pühvel/jäära, sea /kaljuka,hobu neitsi, küülikute seast.
nii sobite omavahel,sarnased alati sarnastega.
 
Skorpion 03. veebruar 2012, kl 11.12
ka mina olen kokku puutunud meesKaksikuga..mind just võlus tema energilisus..see kuidas ta ennast väljendab,tema tujud kõik see oli minu jaoks midagi uskumatut,sest tõesti..sellise iseloomuga meest ma pole kunagi kohanud..ta meenutas oma halbade külgedegagi mulle ennast...
algul ei osanudki reageerida tema äkilisusele ja kui nähvaski mulle( Skorpionile) siis arvake ise mis sealt tuli...samamoodi kiirelt ja mõtlemata (nagu ka Skorpionile kohane) hakkasin ta kallal võtma....ja tema ehmus selle peale nii ära..mulle jäi mulje,et teda pole keegi vist kunagi nii paika pannudki :D...ja edasi läks hullumajaks :D...aga näha oli et meile mõlemile meeldis...tugevad üksteise kallal... hiljem vabandasime ja selgitasime miks nii kaugele läksime...siis tundusime üksteile veel ligitõmbavamana..

imestangi,et keegi eelnevalt kirjutas siin,et võib proovida või sobib skorpioniga jne..suhtena raske uskuda :D
olen ka mõelnud,kas sellest tuleks midagi suhtes välja..mõlemad jube temperamentsed ja ei mõtle üldse kui haiget oma sõnadega võime teha..jah..otsekohesus...
voodirõõmudest ei hakka rääkimagi,hakkan värisema..on ta mullegi öelnud,et ma ajan teda hulluks ja et meeldin talle teistmoodi,eriliselt....uskuda seda või mitte,tean ju,et tal naisi rohkem kui jalaga segada...
praegu on igatahes nii,et pole kaua aega suhelnud,väljas käinud..

olen aru saanud,et nüüd tahab suhelda aga seda välja otseselt ei näita (kuigi MA SAAN ARU)...ja mina ei aja ka teda (kedagi) taga..kaob ära vahepeal nagu talle kohane..ja tänu sellele,et tal teisi naisi nii palju,ei saagi mina aru kas ma meeldin talle tõesti nt rohkem???lootma pole hakanud,valetada oskame mõlemad hästi.... mõlemad me pole midagi teinud selle jaoks,et olekski koos..on ta öelnud,et kunagi ma võtan sind omale ja kui võtan siis....temast olen aru saanud,et ta ei taha sp suhet vms,et ta teab mind ja mu iseloomu ja tahab veel lõbutseda...Kaksikud võiksid siinkohal eelnevat kommenteerida :D
Kahekesi olles on ta topelt sensuaalne ja kirglik..

Pean ütlema,et Kaksikud on tõesti rasked inimesed...arvan,et ühed keerulisemad üldse..aga kui on tahtmist proovida temaga midagi aretada teades eelnevalt,et võite hullult haiget saada,siis võtke see risk..kaksikud on erilised tegelased (seda heas ja halvas)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!