Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
miks naised mehi rahalises mõttes ära kasutavad?
 
poiss 08. detsember 2003, kl 15.54
mu mõndadel tuttavatel on taskud nii tühjaks tõmmatud et jube-mis teil naistel viga on?
 
eva 08. detsember 2003, kl 16.12
no vabandust, aga mis teil meestel viga on, et nii lollid olete, et end pumbata lasete???? Mis tibi istub TTga kukla taga-"raha v6i elu" v6i mis????
Veidi iseseisvust v6iks kah harjutada mehepojad!!!!!!!!
 
Linnavurle 08. detsember 2003, kl 16.30
No kuule poiss, mis sa kisad - rahakott on ju ometi sinu käes ja nende raudade avamise üle otsustad ka sina, mitte naine...
 
tühi kott 08. detsember 2003, kl 16.54
need mehed ikka täiega loolid, kes lasevad. naiste rahahimu on piiritu...
 
oot, oot 08. detsember 2003, kl 16.55
Kas see mitte sodiaagi nurgake pold? Aga olgu pealegi, mure on mure. Ja mure põhjustajaks ikka rahakoti omanik on.
Kui pead otsas pole, pane raha tähtajalise hoiuse peale.
Sealt ei saa isegi nõrkuse hetkel kätte.
 
vikatimees 08. detsember 2003, kl 17.30
loll saab kirikus ka peksa.....:)
 
Kata 08. detsember 2003, kl 18.46
Jah...ebakindlad mehed avavad küll rahakoti rauad...
Enesekindlatel seda probleemi pole...raha läheb rahakotti ja sealt välja ainult siis kui mees seda tahab...
 
arvutaja 08. detsember 2003, kl 18.49
nojah...kui muidu ei saa,siis on ju selge,et tuleb maksta
 
Naine 08. detsember 2003, kl 22.46
Kui tegemist on abikaasaga, siis on see loomulik, et mees muretseb perele vajalikku. Mis hea eest ta muidu perekonnaPEA on?
 
rabakoll 09. detsember 2003, kl 06.27
Aga mis tähtkujust naised rahakotte tühjendavad?
No sodiaagi nurgake ju...
 
lembelaulik 09. detsember 2003, kl 08.13
Iga pott leiab endale sobiva kaane - lollid mehed ja ahned naised leiavad teineteist vist päris kergesti....
 
neits 09. detsember 2003, kl 08.17
lembelaulikule 12 points!!!
 
irw(really) 09. detsember 2003, kl 09.06
paluks mulle kah üks lõdva rahakotirauaga meesterahvas
* tähtkuju,sünni aasta,spekter marsi suhtes siinkohal pole oluline
 
Küsija 09. detsember 2003, kl 11.38

poiss,

ma võiks vastu küsida-miks kõik mehed minult kogu aeg raha tahavad? Kõik mu boyfriendid minult laenu nurunud või kuu lõpus oma rahad ära raisanud ja söögiraha nuruvad.
 
plika 09. detsember 2003, kl 13.50
see on juba mehe enda teha kas ta hakkab naisele välja tegema või ei.pole eriti märganud et naised väljategemist lausa nuruvad.
 
to irw-rally 09. detsember 2003, kl 19.47
Lõdvaks oled jäänud. Võiksid profim olla.
 
irw 10. detsember 2003, kl 09.38
tänan kriitika eest...üritan end parandada...irw(really) ;)
 
kalüpstudmees 29. mai 2016, kl 23.58
Just nimelt naised nõuavad väljategemist ja kui ei tee, lasevad jalga, sõiamvad veel näo täis ka.
Ok hea on, et sellisest naisest lahti said, endal ka kogemus olemas.
Õnneks on ka normaalseid naisi, kuid mis hetkel sa ära tabad,et see naine nüüd rahakulukas on?
Ei hakka ju kohe esimese kinos käimise ja söögikoha arve peale risti ette lööma, et sa ei maksa tema eest esimene ja teine kohting?
Jah just nimelt on ka selliseid naisi ,kes kasutavad mehi selleks, et kinno ja süüa saada.

Kuid paljud naised arvavadki millegipärast, et nad võivad kulukad olla ja mees peab kõige eest maksma.
Mina, aga leian, et mõlemad peavad enda eest ise maksma ja näete siin ma nüüd olen ilma naiseta.
Ja ei ole midagi lollid mehed, kust meie teame, kes on rahaahne naine, kes mitte.
 
Aqua 30. mai 2016, kl 08.26
Jah, mehed peavadki kõige eest maksma kuna muud neil üldiselt naistele anda pole. Või on poisil parem idee kuidas suhtes väärtuslik olla?

Meestel tasub muretseda pigem selle üle, et ajad lähevad sinna poole kus naised vähem ja vähem mehe rahakotti ning meest ennast vajavad. Isiklikult jälgin huviga kuidas see igiaegne prostitutsioon, "normaalne" suhe/abielu, tasakesi hiibub. Sellised "normaalsed" suhted on kahjuks alati äritehinguid meenutanud (vahest tunnetega, vahest ilma). Nagu ntx. selline tavaline asi kui mees annab naisele lilli ja tasuks saab suudluse. Annab - saab. Mehed tahavad naistelt sallivust, seksi ja järglasi. Miks seda peaks saama tasuta, see oleks naiste ärakasutamine.
 
Normaalne naine 30. mai 2016, kl 16.20
Ei noh. Võta nüüd näpust. Mina sain aga ühes teises foorumis täiega sõimu ja kriitika kaela kui julgesin öelda midagi selle peale kui keegi teine ütles, et vaene mees pole tõeline mees. No seal olid kõik kisajad endale piraka kala saanud vist ma eeldan. Ja ei meeldinud see kellegile, et minu elu eesmärk pole rikkurist meest leida. Ei usu mina, et praeguses Eestis neid mehi palju on kes suudavad ilma naise panuseta naist ja lapsi üleval pidada. Ja enamus naisi isegi ei taha sellist ülalpidamist. Minule peaks jõukad mehed murdu jooksma, sest ma olen mehega mehe pärast koos. Kuid jah olen nõus läbiva mõttega , et mees ju on oma rahakoti avaja mitte keegi teine. Loll ollakse kui lastakse raha ära vötta. Ja kui nainejooksebki minema siis järelikult polnud mingeid tundeid. Lihtne ju.
 
Normaalne naine 30. mai 2016, kl 16.24
To Aqua- ma tahan ka meestelt seksi ja sallivust :D järglasi ka muidugi. Üle viskab juba see möla, et seksi tahavad ainult mehedja naised peaks seda raha eest andma. Räägi enda eest frigiidne naine
 
kalüpstudmees 30. mai 2016, kl 16.38
Kui naised vajavad mehi vähem, kuna ise teenivad, siis sellist naist pole mulle vajagi, sest järelikult selline naine oligi raha peal väljas.

Suhtes ollakse ikkagi armastuse ja sobivuse pärast ning järglaste saamiseks samuti, eeldusel, et mõlemad osapoolsed seda tahavad.
Ning üleüldine vajadus vastassugupoole järele.

Kui ollakse koos raha või muu säärase pärast, siis pole õige suhe ja sellist suhet mina tõesti ei taha.
No ei tea midagi, kas ikka on sellised naised kadumas, ikka meeletult palju kohtab seda, kus naised mehelt raha ootavad jne.
 
:) 30. mai 2016, kl 19.33
Üldjuhul satutakse eluteel kokku selliste inimestega, kellega väärtushinnangud kokku lähevad. Järelikult siis tõmbad ligi mingil põhjusel raha tähtsustavaid naisi. Minu kogemus jälle ütleb, et väga paljud mehed ise taovad omale vastu rindu ja ainult läbi oma rahakoti end määratlevadki. Miks naisi võimetuteks tööd tegema ja ennast ülal pidama peetakse, ei tea, mina ja mu tuttavad naissoost inimesed sellised ei ole.
 
kalüpstudmees 30. mai 2016, kl 23.16
Ei ole midagi nii, et tõmbab selliseid naisi ligi, ega mina ju tutvudes ei tea, milline see naine on.
Eriti kui ta näitleb ja manipuleerib, aga eks ma õpin märkama ohumärke.
Rahaahnete naistega on selles osas lihtne, et kui raha koha pealt ei öelda, siis nad vihastavad, sõimavad näo täis ja kaovad kiirelt, samas mitte kõik.
 
eelmisele 30. mai 2016, kl 23.45
Aga mis sind sunnib konkreetselt selliste rahaahnete naistega suhtlema, lõpeta igasugune suhtlemine sellistega ja unusta lihtsalt nad. Ja kohe kindlasti ei maksa arvata, et mehed ei ole materialistlikud.
 
kehamüük 31. mai 2016, kl 12.32
Polegi midagi teha kui isegi abielunaised peale aastaid kasutavad seksi maksevahendina hüve eest, mitte ei pea seda koosolemise normaalseks osaks.
 
kalüpstudmees 31. mai 2016, kl 19.51
kas sa eelmisele ei saa aru,et naisega kohtudes ma ei tea, et ta rahaahne on.
Hiljem ma temaga muidugi enam tegemist ei tee, aga alguses ma seda ju ei tea.
Kohati jääb siin juba mulje, et kui naisele välja ei tee, siis sõimatakse kitsiks ja ei saagi üldse naist.
Kuigi tahan naist, kes maksaks enda eest ise.
 
eelmisele 31. mai 2016, kl 20.29
Kas sina ka lüpstud mees aru ei saa, et elu ei käi paraku nii, et valid muudkui inimeste seast nagu poes, hinnasiltide järgi, selle võtan, seda ei võta...inimestevahelised suhted on ettearvamatud, täiskasvanud inimene võiks seda teada, et mitte midagi kindlat neis ei ole, ei ole garantiisid, et alati ja kõik kohe esimesel korral õnnestub. Paljudele naistele ei meeldi hädaldamine ja virisemine, nagu meestele ei meeldi ka hädaldajad naised, komistad ja kukud, aga tõuse jälle üles...kes sind keelab oma elu elamast täpselt selliseks nagu sa seda soovid.
 
kalüpstudmees 31. mai 2016, kl 22.20
Kui sa nõus oled, et ei tea ette, mis tuleb, siis mida sa üldse kaagutad minu naiste valikute üle?
 
eelmisele 31. mai 2016, kl 22.29
Mida sa ise jahud ja kaagutad siin kogu aeg???
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!