Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
miks naised mehi rahalises mõttes ära kasutavad?
 
Kaalud 31. mai 2016, kl 23.23
Minul vastupidine kogemus. Ja selle kogemuse põhjal ütlen, et kumbki variant pole õige, kui teine pool sellega rahul pole. Normaalses suhtes on andmisrõõm mõlemapoolne, kuigi see andmine ei pea olema just rahas. Mõnedel naistel on näiteks annet olla väga hoolitsev ja märgata mehe pisivajadusi, mõni on hea perenaine, mõni tahab olla võrdne, kõike koos otsustada ja rahaliselt võrdselt panustada jne. Aga kui mees raiub, et talle ei soobi see ja too, siis sealt ei tule kindlasti midagi head.
 
kalüpstudmees 31. mai 2016, kl 23.39
Sina seda jama alustasid, kui midagi tarka öelda ei ole, siis ole vait.
 
eelmisele 01. juuni 2016, kl 07.59
Isa sa tropp alustasid ja hoia ise oma mokk maas ajukääbik!
 
müüdavad kehad 01. juuni 2016, kl 15.46
Prostid minge kogu eluks Türki keldriorjadeks.
 
kalüpstudmees 01. juuni 2016, kl 18.29
sinu ignorantsus, ajab juba naerma.
 
Aqua 01. juuni 2016, kl 19.17
To Normaalne naine:
Tundud olevat kaastundlik ja alluv naistüüp. Kena, tõstan mütsi su ilusa iseloomu poolest. Aga see küll kena pole, et sa tundmatut inimest frigiidseks sõimad (mõtlesid, et olen naine?). Ma ei öelnud, et seksi tahavad ainult mehed ja ma ei rääkinudi ainult enda eest. Arvan, et sul pole piisavalt vanust sellest asjast aru saamiseks. Minu seisukoht on, et nii nagu meestel pole vaja piima tilga pärast kogu lehma osta, nii pole vaja ka naistel seksi ja läheduse saamiseks meest koju soetada (abielluda, irw).
 
veenid 01. juuni 2016, kl 21.25
Liiderdamine on inimesele väga halvaks pagasiks.
 
Kati 08. juuni 2016, kl 14.32
Minu eks arvab ka, et ma raha-ahne:D kuna peab lapsele alimente maksma (riigi poolt määratud). Arvab, et tema ei peaks midagi maksma, mina röövin teda ja räägib kôigile kui hull eks-naine tal on, pumpab rahast tühjaks:D
 
to: Kati 09. juuni 2016, kl 17.29
Miks sa lahutasid, oleks pidanud perena edasi elama. Sa oled ise samuti süüdi!
 
eelmisele mitte Katilt 09. juuni 2016, kl 18.06
Miks sa arvad, et igal juhul peab abielu püsima, sa ei tea ju selle pere tagamaid, kui mees peksab naist või emb kumb teeb midagi sellist, mida ei saa unustada, ei pea iga hinna eest inimesed koos elama ja enda ja teise elu rikkuma. Ja kusagil pole Kati öelnud, et tema otsus oli lahutamine, vb oli see hoopis tema mehe algatus. Ja loomulikult ei tähenda lahutus seda, et oma lapse eest hoolitsmeisest võib käed puhtaks pesta, laps on ikka mõlema vastutus nii isa kui ema.
 
Halvad lahutused 12. juuni 2016, kl 19.42
Me ei tea tagamnaid, kui paljud naised on abikaasale teise mehe lapse sünnitanud ning abikaasat kahel töökohal töötama sundinud.
 
eelmisele 12. juuni 2016, kl 20.13
Ja muidugi kõik abielumehed käituvad väga üllameelselt ja ausalt. Seaduslikud lapsed jäetakse ema kasvatada, toetust võib sellistel tootama jäädagi. Ja miks sa arvad, et ainult mehed kahe koha peal töötavad, küllalt ka naisi, kes sama teevad.
 
kalüpstudmees 13. juuni 2016, kl 21.55
nagu näha pole sul midagi tarka öelda.
 
eelmisele 14. juuni 2016, kl 02.21
sul ju veel vähem, ei lõpeta sa siin oma nõmedat jauramist
 
kalüpstudmees 27. juuni 2016, kl 10.17
Kaagutamisega hakkasid siiski sina pihta.
 
eelmisele 27. juuni 2016, kl 10.30
ei, ikka sina hakkasid
 
päikesejänku 27. juuni 2016, kl 13.55
Kõige kallimaks lähevad mehele maksma tõenäoliselt Lõvi naised:)

KaljukitsN ei tee samuti kunagi allahindlust vaid valib pikalt ja hoolikalt, et saada hea positsiooniga mees.Tal on kõik ka väga hoolikalt läbi mõelud (LõviN tulistab pahatihti puusalt).

KaaludN võib kalliks maksma minna edevuse-mängulisuse tõttu, mitte läbimõeldud salakavalusest.

Kõige vähem oskavad mehi ära kasutada KaladN, VähkN ja NeitsiN.

Armunud JäärN ja SkorpionN aga maksavad pahatihti peale, pidades oma mehekest üleval.
 
Veidi teine arvamus 27. juuni 2016, kl 21.17
Lõvi ja Kaljuktse suhtes nõus. Lisan siia ka skorpioni, isegi armunud skorpion oskab olla egoist, kes ei taha leppida vähemaga, kui ta väärt on. Neitsi naine võib olla vägagi materiaalne, õigupoolest on minu tutvusringkonnas kõige enam just neitsidest koduseid naisi, kes mehe sissetulekute vähenedes koheselt ta kannale astuma hakkavad - vaja leida uusi sissetulekuallikaid. Vähi ja Kala osas nõus. Kaaludega nii ja naa Tean nahhaale ja tean selliseid, kes ise mitmel kohal tööd rabavad, et kõik perekonnaliikmed ja lähisugulased toidetud saaksid.
 
Kaljukits naine 28. juuni 2016, kl 03.12
Pole kunagi kellegi kulul elanud ja ei kavatse seda ka tegema hakata, pigem on vastupidi olnud :) Aga oma lähedasi hoian ja nende jaoks pole mul millestki kahju, esimese nooruse õppetunnid on saadud ja enam ei usalda ühtki inimest peale nende kõige lähedasemate. Ühegi teise tähemärgiga peale Kaljukitse ei sobi ka ja ei tahagi sobida, väga vähesed inimesed meeldivad, enamus jätab mind külmaks või on lausa vastumeelsed:)Kõik teised peale Kaljukitse on vastikud ärakasutajad, manipuleerijad, teiste kulul elajad, ükski Kaljukits selline ei ole :)))
 
heinole 28. juuni 2016, kl 12.34
vaevalt, et poistest kunagi mehed kasvavadki,kelle rahasid saaksid naised ära kasutada,:)
 
lõvinna 09. juuli 2016, kl 10.53
Ei sa keegi sult raha võtta kui sa ise ei anna,kodune majandusvärk peab korras olema, mõlemad panustavad majapidamisrahasse ja mõlemad eraldi maksvad oma mobiiliarved, autole bensiini ja remondi ning oma riiete ja jalanõude eest. Söögiraha pannakse kokku, kumb teenib rohkem ,paneb rohkem,kumb teenib vähem-paneb vähem.Laste vajadused vaadakse ka koos läbi,kumb teenib rohkem, paneb rohkem aga mitte nii, et ainult mees paneb kõik teenitud raha mängu ja ise on kui ori tühjade kätega.Pool kuupalka vähemalt peab mehele alles jääma.Kui aga elate niisama,mees pole naisega abiellunud, ei ole abielus, siis lihtsam veel. Kumbki elatub enda palgast.Ilma abieluta pole arukas lapsi soetada.
 
Vilsandi 09. juuli 2016, kl 13.23
Pool kuupalka 500 eurost, sellest 250 pere tarbeks?
 
lõvinna 09. juuli 2016, kl 14.50
Ja sina annaksid kõik 500 või?
 
Normaalne naine 10. juuli 2016, kl 09.48
To Aqua: ja sina tundud olevat mitte just kõige parem psühholoog, sest minu puhul panid küll üsna mööda kirjeldusega. Ma võin olla kaastundlik, aga kindlasti ei ole ma mitte alluva tüüpi. Mul on isegi raske aru saada millest sa seda järeldasid. Kaastundest ei ole ma kunagi suhtes kui sa seda mõtlesid kaastunde puhul. Ja mida ma veel ei mõista, et olen nii noor? Mida mu vanus üldse siia puutub? See on hämmastav kuidas teatud vanuses naised kipuvad arvama, et nemad teavad kõike suhetest ja meestest :D ja et nagu sina teed siis see on see õige elu millest sina aru saad. Kust tuleb selline enesekindlus rääkida enda kogemuste põhjal teiste eest. Kui sa ütled selgelt, et mehel pole suhtes midagi muud anda kui raha siis mul on raske uskuda, et sa oled suhtes õigetel põhjustel. Mina küll selleks suhtesse ei astu mehega, pigem eeldan, et füüsiline pool peab sobima ja ka vaimne. Mees peab olema mulle sõber samaaegu. Noh võib olla minul on lihtsalt suhetest teine arusaam kui sinul ja üsna nõme on enda mudelit kogu tõena esitada. Lihtsalt ma soovitangi rääkida sul ainult enda eest, mitte kõigi naiste eks :)
 
Normaalne naine 10. juuli 2016, kl 09.57
Ja veel. Kui sa ütled, et vorstijupi pärast pole vaja siga pidada ehk abielluda üldse või koju meest võtta. Sina oled selline kes üldse suhet ei taha nagu ma aru saan, võtad füüsiliste vajaduste rahuldamiseks mingi mehe kellega kohtud aegajalt. Selge. No ma ise olen olnud ka fuckbuddy suhtes väga edukalt, aga see on hoopis midagi muud kui elada ja olla koos mehega keda armastada ja kes lisaks pakub suurepärast seksi. Kui sina aga pole nõus olema koos muu kui jõuka mehega kes maksab sul kõik kinni siis ma siinkohal muutun jah kaastundlikuks ja mul ongi sinust kahju :) vaata, inimesed on erinevad, suhted on erinevad ja nii see lihtsalt ongi.
 
Normaalsele naisele ühelt teiselt nooremapoolselt naiselt 10. juuli 2016, kl 15.42
Ei maksa tähele panna, osa naisi (rõhutan just, et naised paistavad selle omadusega rohkem silma) on selliseid, kes kohe lihtsalt peavad eriti endast nooremaid kuidagi paika panema, nemad teavad elust ja suhetest kõike, noored olgu kuss ja ärgu üldse sõna võtku:) Väga hea ja õige on soovitus, et oma tõekspidamisi teistele inimestele üle kanda pole õige, igaüks elab siiski oma elu ja mitte teiste elu. Selles osas võiksid eriti üksi poegi kasvatavad (kasvatanud naised) väga ettevaatlikud olla, et mitte oma laste elusid kihva keerata neisse pideva ninatoppimise ja targutamisega :))))
 
üks vastus 10. juuli 2016, kl 16.55
Naised kasutavad mehi rahaliselt ära ka seetõttu, et mehel ei pruugi tegelikult olla neile midagi muud meeldivat anda. Raha on siis parim, mida antud konkreetne mees neile anda saab.
 
kalüpstudmees 12. juuli 2016, kl 20.17
sa eelmisele oled vist ise ärakasutaja, miks muidu rahaliselt ärakasutavaid naisi õigustad ja kaitsed ning sina oled suur kaagutaja, mina ei kaaguta midagi.
Paistad väga halva iseloomuga olema, kibestunud ilmselt ja kes teab, mis probleemid sul veel võivad olla, näiteks iseloomu, psühholoogilised või kaaluprobleemid, kas sul on mõnda neist? Ma kahtlustaksin küll midagi.
 
hahhoh 13. juuli 2016, kl 18.58
Ja siis peavad teised ,kolmandad naised hakkama üleval pidama mehi,keda eelmised naised on nii läbi puistanud, et mehest on järgi vaid skelett.Ei iialgi.
 
hahhoh 13. juuli 2016, kl 19.00
Ise lasid end lüpsta ja nüüd süüdistad veel võõraid kommenteerijaid ega nemad ole süüdi, et sa nii kergemeelne olid ja lasid end naistel tühjaks teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!