Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
miks naised mehi rahalises mõttes ära kasutavad?
 
kalüpstudmees 12. märts 2017, kl 11.04
Mina ei taha kellegi kulul elada, tahan hoopis naisega majapidamiskulud pooleks maksta.
Samamoodi tahan, et mõlemad panustaksid ka söögi ostmisse.
Samuti väljas käies, eelistan, et naine maksaks enda eest ise, mõned esimesed kohtingud kannatan välja, et maksan ise, aga edasi mitte.
Lisaks ka see, et need kohtingud, kus ma välja teen, ei tohi olla liiga kulukad ma pole rikkur ja naine ei pea kulukas olema, ei pea seda õigeks.

Kodused tööd on tegelikult läbirääkimiste küsimus, aga kui naine käitub nii, et enda pesu pesen, aga mehe oma mitte, siis on natuke jama. Pesu pesemine on täitsa ok, et selle naine teeb, küll mees teeb midagi muud.
Ma pesen praegu ise oma pesu, aga küsimus on põhimõttes.

Mul ei ole soovi kedagi ärakasutada ja ei ole ka soovi, et mind ärakasutataks. Ma ei taha, et mind keegi üleval peaks ja ei soovi ka ise kedagi üleval pidada.

Auto osas ma olen nõus rohkem panustama, aga kui peres üks auto, eriti, kui seda veel naine ka kasutab, siis ootan ka temalt suurt panust. Ja leian, et ka kõiki ühiseid väljasõite, ei pea mina üksi kinni maksma, reisidest rääkimata.

Ühesõnaga, ma ootan võrdsust.
Nii või naa, kavatsen majja elama minna, mitte korterisse jääda.
Samuti nii või naa, ei jäta ma naist üksi rahmeldama, kui mul tõesti pikka aega, midagi teha pole kodus.
 
Hmm 12. märts 2017, kl 11.55
Ja maja laen? Kuidas selle lahendad kui naine on? Koos võtad siis jamad kui lahku peaksite minema. Üksi võtad siis naine elab sinu laenuga soetatud majas.
 
kalüpstudmees 12. märts 2017, kl 15.33
Eks eluaseme soetamine tuleb kokkuleppida ja varajagamine on lahkuminnes tavaline ja vastik nähtus, aga mis teha, selline on elu.
 
võehh 13. märts 2017, kl 20.40
Hoidku jumal sellise mehe eest.
 
sellele "mehele" 14. märts 2017, kl 00.53
Kus see võrdsus sul siis on, kui kirjutad, et kui sul pikka aega midagi teha pole, siis ei jäta naist üksi rahmeldama? Aga koduseid koristustöid tuleb ju iga päev teha, kui just oma sodi sisse ära uppuda ei taha. Sa "mees" oled varmas teiste poolt nende kohustuste täitmist jälgima, aga oma panuse püüad võimalikult väikeseks nihverdada. Õnneks ei sunni jah keegi sellist "meest" endale valima :)
 
Hhmmh 15. märts 2017, kl 11.29
Usun et ta ei mõelnud päris nii et ise lebab päevast päeva diivanil ja vaatab kuidas naine üksi kõik ära teeb. Aga naistele meeldibki tekstist lauseid noppida, mille kallal võtta saab :D
 
eelmisele 15. märts 2017, kl 11.42
Ei meeldi see naistele midagi rohkem kui meestele, siin naistekas küllaga mehi naiste kallal võtmas ja oma teravmeelsusi väljendamas, nii et pada ja katel on üsna mustad mõlemad :)
 
Kolmas Maailmasõda 15. märts 2017, kl 11.56
Kes oleks arvanud, et selleks saab anonüümne soolistevaheline foorumisõda.
 
häda 15. märts 2017, kl 15.28
Eesti häda on väga paljude meeste jaoks palgavaesus. Palgavaesus ei võimalda elamisväärset elu.
 
Naine 15. märts 2017, kl 15.38
Elu ongi Eestis seatud nii et mõlemad peavad teenima. Muidu ära ei ela. Eriti kui alimendid eelmisest suhtestest või pangalaen kaelas.
 
kalüpstudmees 19. märts 2017, kl 10.48
See on tõesti hämmastav, kuidas siin mõned naised suudavad mu tekstist välja lugeda, midaiganes ise soovivad.
Küllap, siis endal ikka mingi laiskuse ja raha patt hinge peal on.
 
lüpstud mehele 19. märts 2017, kl 13.56
See on jah päris hämmastav, kuidas eeldatavasti täiskasvanud mees suudab oma tekstides niivõrd palju halada ja kõik teisi oma hädades süüdistada. Eks tuleb ikka endal ka peeglisse vaadata ja oma vigu ja osa ka asjades tunnistada. Mis ei tähenda, et kõik naised oleksid kullapaid ja inglid, aga pole kunagi nii, et kõik eranditult ja valimatult just sulle liiga teevad, alati on ka endas vajakajäämisi ja puudujääke. Kui sa väidad, et ju naistel siin endil laiskuse ja rahaahnuse patt hingel, siis eks sama võib sinu enda kohta ka öelda, näljane räägib ikka leivast :)
 
võib ka 26. aprill 2017, kl 00.01
miks mehed naisi seksuaalses mõttes ära kasutavad?
 
Jah 26. aprill 2017, kl 18.29
Mõtlesin just sama teema teha :D
 
naised saunas rääkisid! 27. aprill 2017, kl 22.59
Kuidas kasutavad? Ise ju annate neile kätte ja pärast virisete, et mehed teid ära kasutavad, ega nad teid vägista!
Ärge olge siis lõtvade püksikummidega naised, et igale meeldivale mehele jalad harki ajate. Võiks ikka ennem pikemalt tutvuda ja kui asi kindlamast kindel, vot siis tehke sugu, kui julgete.
 
Ja 27. aprill 2017, kl 23.04
jälle on mehed süüdi. ole sa nii hea, kui tahes, ikka oled möku, siga, luuser, petis, valetajast kaabakas, mõttetu mees jne, jne. Ainult Teie naised olete inglid ja teete kõike õigesti. Silmakirjalikud ja egoistid olete pigem, kes ennast kõrvalt ei näe ja alatasa vaid meessugu süüdistab.
 
eelmisele kahele 28. aprill 2017, kl 04.49
Kiunub ikka see, kes kõige valusamalt pihta sai kiviga :) Ja kõige mõttetum on üldistamine, et kõik naised on sellised, kõik mehed niisugused. Eks tuleb ikka leida endale ja oma väärtushinnangutele vastav kaaslane. Kes naistes ainult l-e näeb, sel poleks tõesti vaja üldse nendega tegemist teha, suhelge mehed omavahel siis, mis olete koos selliste lõdva püksikummiga naistega. Ja huvitav-huvitav, kas need naised kõik veavad vägisi mehed endale voodisse või, pole nagu eriti kuulnud, et mehed väga nägu krimpsu seejuures veavad, ju neile ikka ka meeldibki täpselt see, mida nad saavad :) Ehk pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad, pole ka need mehed mingid aatelised rüütlid :)
 
:) 28. aprill 2017, kl 19.52
Kuidas kasutavad? Ise ju annate neile kätte ja pärast virisete, et mehed teid ära kasutavad, ega nad teid vägista!
Ärge olge siis lõtvade püksikummidega naised, et igale meeldivale mehele jalad harki ajate. Võiks ikka ennem pikemalt tutvuda ja kui asi kindlamast kindel, vot siis tehke sugu, kui julgete.

keegi, kes ei saa.
 
kepivend 29. aprill 2017, kl 20.57
"miks mehed naisi seksuaalses mõttes ära kasutavad?"

Mille poolest selle küsimuse autor rahuldatum on?
 
kalüpstudmees 16. mai 2017, kl 20.12
Nagu näha, mõnele ei jõua ikka kohale, õigustab ikka naisi ,kes mehi rahapärast ärakasutavad.
Siin oli tõesti hea näide, mis te naised halate, et mehed teid ainult seksi jaoks ja koduabilistena kasutavad?
ise teete ju seda kõike vabatahtlikult, vaadake peeglisse, ise võtsite endale sellise mehe, ärge halage.
Samuti naised, mis te halate, kui teil vägivaldne mees on, vaadake peeglisse, miks võtsite sellise mehe?
Ütlen siis infoks juurde, et tegelikult ma nii ei mõtle, aga see oli vastuseks siin naistele, kes süüdistavad mind selles, et sattusin ühe rahaahne naise otsa, kes mind rahasaamiseks ärakasutas, õnneks sai asi ruttu otsa, ma hakkasin talle vastu ja oi, mis sealt siis tulema hakkas.
Mitmed on siin mõttetud naised, naised kes siin mind maha teevad on ilmselt ise vinguviiulid ja meeste ärakasutajad.

HUvitav, kui ma räägin asjadest nii nagu need on ja näitan üles põhjendatud rahulolematust, miks ma ei võiks seda teha?
HUvitav, naised võivad kurta vinguda ja mehed mittte või? Mis sooline diskrimineerimine see olgu. Ei imesta üldse, miks meie suhtes ei püsi, kui paljud naised on sellised nagu siin foorumis, aruraasugi peas ei ole, millestki eriti aru ka ei saa, anna ainult raha ja ilus mees.
 
:) 17. mai 2017, kl 00.44
Kes sind keelab mees vinguda, vingu ja hädalda nii palju kui jõuad, aga kindlasti ei lähe sellest sinu elu paremaks, nagu ei lähe ka vinguvate naiste oma. Ka vägivaldsete ja joodikute või muidu mittesobivate meeste juurest tuleks ja peaks ära minema...rahaline ärakasutamine aga ilmselt toimub kiiremini ja lühema aja jooksul, enamasti on tegu tehtud ja päästa pole konkreetset olukorda enam võimalik. Siin on sulle teemaalgataja mõista antud, et tulevikus tulebki sul olla targem, ära vaata ainult ilusat näolappi, vaata, kas selle taga ikka muud ka on...sama kehtib ka naiste puhul mehi valides. Ja keegi ei sunni sind naistega üldse suhtlema, kui sa kibestunud nendes oled, siis ära suhtle, see ei ole kohustus. Mina meestes ei ole kibestunud, vaatamata sellele, et päris mitmed nendest on konkreetselt minu silmis mölakateks ja jobudeks osutunud, aga kaugeltki mitte kõik :)
 
:) 17. mai 2017, kl 00.46
Eelmine veel...ja ei sa ei räägi asjadest nii, nagu need on, sa annad edasi oma nägemuse ja seisukohad, sinuga seotud naiste seisukohad võivad olla hoopis midagi muud. Mitte ükski inimene ei ole objektiivne, me kõik oleme subjektiivsed.
 
eelmisele 17. mai 2017, kl 18.55
Ära targuta naerulõust..
 
Naiste voorused 31. mai 2017, kl 19.36
Naised on kogu inimajaloo vältel mehi petnud, kasu nuianud, pannud naisele kasulikke tegusid tegema. Loomulikult pole naised süüdi, alati leidub süüdlane ja selleks on mees: liiga vähe tassib naisele hõlbuelu.

Abielupetmisega sama asi: mees on perele raha teenimas ja peab komandeeringus istuma. Naisel on sõbrannadega koos hängides igav ja laseb endale suvalistel taha karata. Pärast on abielumees süüdi ka veel, kuna naisel hakanud üksi kodus olles väga igav! Naine on suur ohver, kui mees peab samal ajal komandeeringus kuivama!
 
eelmisele 31. mai 2017, kl 19.46
Mida sa nendele naistele ütlevad, kes tööd teevad, lapsi kasvatavad, aga kelle illikukupai mehekene leiab endale sel ajal sujuvalt armukese. Ära tule siin targutama, et naised ainult petavad, mehed on vähemalt sama palju selles süüdi. Ja need, kes siin nii paaniliselt naisi kiruvad, elage üksi või koos teise mehega siis, ma ei saa aru mis masohhistlik lõbu see on end nende koledate ja halbade naistega piinata?
 
ära üritagi 31. mai 2017, kl 19.49
Salamisi krõpsutavaid abielunaisi on rohkem kui selliseid abielumehi. Naised räägivad ennast korralikumateks, mehed kiitlevad väljamõeldistega.
 
unista edasi 31. mai 2017, kl 20.42
jobusid mehi on ikka lademetes rohkem!
 
Vellu 31. mai 2017, kl 21.27
litsakaid naisi aga pea igas majapidamises.
 
rannas topita 31. mai 2017, kl 23.15
unista edasi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jobusid mehi on ikka lademetes rohkem!

Naisi on meestest rohkem ja nad ei suuda korralikud olla. Mõni loll on vabatahtlikult mitme armukesega abielumehele lisaarmukeseks. Endal pole paha olla?
 
te eelmised kaks lollakat 01. juuni 2017, kl 03.03
Ainsad jobud on mehed, kes ei tea ise ka mida ja keda nad tahavad. Kust otsast naisi rohkem on, just mehi on rohkem ja isegi kui naisi oleks rohkem, siis litse mehi on kümme korda rohkem kui naisi. Teil endil pole paha olla või, mul läheks küll süda pahaks selliselt käitudes! Igale teisele keelt kõrva ajades, kas ikka ei taha mind või, ma olen ju nii nummi :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!