Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
veevalaja-mees
 
DeLeon 12. aprill 2004, kl 16.44
Njah...

Vat siin kohal ei oska kyll aidata. Siin on probleem juba individuaalne. Ehk asi mehes endas. Passiivne siis.

Kurat mul oopis vastupidine probleem, kus ootaksin oma partnerilt rohkem initsiatiivi seksi algatusel. Muudkui olen mina see sebija ja soovide avaldaja. Samas..kui tahan..siis ka tegutsen. Kahjuks mul oma musist mulje jäänd et teda seks ei huvita.

Aga jah...ma ei kujutaks ennast passiivsena ettegi.

Muide..veevalaja tõesti piinleb ilma armastuseta kuid siiski on äärmiselt kohusetundlik.

Lõvinaine..mul sulle üks palve. Räägi nüüd mulle, kuidas yht lõvinaist tõeliselt võluda ja usaldust tagasi võita?
Kuidas temast tekitada ka soovi õrnusteks ja läheduseks. ma igatsen jubedalt neid kallistusi ja kaissu...kuid kui soovi avaldan...näitab naine välja nagu ta ei tahaks seda.
 
nõutu 12. aprill 2004, kl 16.47
ma ei oska sind, n, kuidagi lohutada. teised samas foorumis osalejad ütlevad vastuseid vv-de kohta seinast seina. neid, kes armastuse kadudes jalga lasevad, neid - kes armastuse kadudes ka lapsed hülgavad. neid, kes tituleerivad vv-d ääretult toredateks isadeks (hoolimata sellest, millised on probleemid naisega). inimesed ju erinevad - palju sõltub sellest, mis hoiakuid on elu jooksul omandatud näiteks oma vanemate suhetest. tean perekonda, kus (vv)mees ja naine lahutasid, kuid see ei tähenda, et too mees ei oleks oma tütrele kõige-kõige isa ja vastupidi. ühtlasi annab antud näide (mida pikalt ei hakka siinkohal ära tooma) alust arvata, et ainult kohusetundest su mees su kõrval küll ei ole. samas pinnimise ja ähvardustega (isegi kui sinu jaoks ei olnud tegemist ähvarduse, vaid ausa ülestunnistusega) sa midagi ei saavuta.
 
to DeLeon 12. aprill 2004, kl 16.55
Ma küsiks sult retoorilise küsimuse (a vastust tahaks ikkagi), et millega sa selle usalduse kaotasid:)?
Kas sa oled talt otse küsinud, et miks ta ei taha või mis teda häirib (Seda enam kui ütled, et seks teie vahel on suurepärane, siis eeldan, et sinna kuulub kõik õrnem pool mida nimetasid, mis alati ei pea seksini jõudma)? oskan rääkida ainult oma kogemuse põhjal, aga see, mis mind näiteks võlub on kompleksivaba ausus, millega te (olgu see siis öeldud) vv-mehed oskate silma paista (semude ja heade tuttavatena tunnen 4 - nii et mingi üldistuse võib ju teha). küsimused, mis muidu võivad tunduda ka ebadelikaatsed, rasked, punastama panevad ükskõik kelle teise puhul on teie jaoks täiesti loomulikud.
 
to DeLeon 12. aprill 2004, kl 16.59
ps. kui küsimusi on, siis võid ka otse kirjutada. kui sind kuidagi aidata saan või lihtsalt südant tahad puistata n, siis samuti - kirjuta otse:)
 
DeLeon 12. aprill 2004, kl 18.31
Eh..pigem hoidun südamepuistamisest. Usalduse kaotus ongi tingitud liigsest lobisemist, kuid olin ju uhke et ta mul olemas on. A talle see ei meeldind.

Teine asi, kuna jah veevalajana flirtija. Üks kõrvalepõige, sest miski pold enam korras.
 
to DeLeon 12. aprill 2004, kl 19.09
saan väga hästi aru. ma ei arva, et sa ta siiski kaotanud oled. lõvid on päris pika kannatusega ja väga truud kaaslased (hoolimata oma temperamentsest loomusest) - juhul kui sa seda armastust mitu korda pole proovile pannud oma flirtimisega.
ta lihtsalt ei taha kõrvetada saada - ma isegi ei usu,et ta sinu peale niivõrd solvunud kui haavunud on (kui sa küsid, mis vahe seal on - solvumises saab teist süüdistada, haavu tuleb kahjuks üksi lakkuda).
tagasi võitmiseks tuleb sul end natuke pingutada. ja mitte miskit muud ei tule sul teha kui järgmine kord aus olla, öeldes, mis sind häirib,et aeg-ajalt kaod (näiteks, kas ta on liiga intensiivne, kas ta kardab hellustele hellustega avalikes kohtades vastata - mis iganes). tõenäoliselt suudate mõlemad asjas selgusele jõuda kui teine teisega avatud olete. loodan, et suudate selle tilga tõrva meepotist kätte saada ja mõnusalt koos eksisteerida.
 
kalõvitar 12. aprill 2004, kl 20.13
väha huvitav, olen ka lõvinaine ja ka juba poolteist aastat armunud veevalaja mehesse, hetkel oleme aga eemaldunud teineteisest, kumbki ei räägi ja ei suhtle. Aga ma siiski armastan teda ja ei saa mitte oma mõtetest välja, ühesõnaga olen nii kurb
 
DeLeon 12. aprill 2004, kl 20.34
Nojah...panime minu teemaga nyyd nats peateemast mööda, aga ma kavatsen selle lõvinaise puhul vaeva näha:)
 
kalõvitar 12. aprill 2004, kl 20.47
äkki minu veevalaja tahab ka siiski minuga suhteid taastada:)ma ootan
 
DeLeon 12. aprill 2004, kl 21.14
kalõvitar

Miks Teil asi soiku jäi?
 
kalõvitar 12. aprill 2004, kl 21.22
solvasime teineteist tahtmatult, vihkasin ja armastasin teda korraga, aga ma teadsin et veevalajad solvuvad väga-väga kergesti, kas on nii?
 
DeLeon 12. aprill 2004, kl 22.06
On küll jah nii, aga see läheb maru ruttu yle. eriti kallima suhtes.
 
lill 13. aprill 2004, kl 06.37
aga kuidas käitub vv-mees kui tal naisest ükskõik on saanud?kas ta põhjustab hüljatud naisele veel võimalikult palju valu või on temaga ka sõpradena lahku minna?
 
DeLeon 13. aprill 2004, kl 14.02
Oleneb kuidas lahku minnakse.

Kui veevalaja jaoks lihtsalt suhe ammendub, siis kaob ta mittemidagi ytlemata, põhjustades sellega naistele valu ja kysimuse: Miks? Veevalaja lihtsalt tydineb kui pole enam huvitav.

Teineasi. Kui minnakse lahku suure tyliga. Veevalaja kaob, kuid tihti annab endast märku, kas siis mõningase kiusamise vms.
Üldjuhul mina isiklikult veevalaja mehena, ei taha peale suhet isegi mitte sõpradeks jääda. Täiega välistatud. Kui see peaks juhtuma, siis ehk mõne aasta pärast, kui tunded on täiesti kadunud.
 
to DeLeon 13. aprill 2004, kl 14.32
üks küsimus - vv-d tahavad et oleks huvitav ja fun jne (vähemalt nii palju kui ma siin lugenud olen), aga samas võib juhtuda, et ise millegipärast ei taha seda huvitavat ja fun-i teis(t)ele pakkuda,et oleks nagu kahe mehe saag või vastastikune koostöö või mis iganes. raske on loominguline olla kui inspiratsiooni ei ole.
 
DeLeon 13. aprill 2004, kl 15.00
Oleneb, mida fun'i all silmas pidada. Ega mina isiklikult ei viici mööda kõrtse või pidusid ringi sebida.

Huvitavuse all pean silmas siiski naisrerahva mitmekylgsust, sarnaseid huvisid, hobisid, sobivat sexuaalsust jne. Ühesõnaga kui teineteise seltskond on igalajal mõlemapoolselt nauditav, ei kao veevalaja kusagile.

Ja just nimelt, sõltumata nyyd sodiaagimärgist, kui kaks inimest ikka teineteisest huvitatud on, peab suhe töötama mõlemapoolselt. vaeva peavad mõlemad nägema.

Mul omal probla nn partneriga, et mina tean, tahan teda sydamest, kuid tema on suht passiivne. Vahel tundub, et ta ei tahagi minust midagi.
 
to Deleon 13. aprill 2004, kl 15.34
Ära nüüd ära ehmata, aga kas see on võimalik,et kui ta omapoolset huvi siis igati üles näitama hakkab, siis lahtub sul huvi
 
DeLeon 13. aprill 2004, kl 16.37
Just seda ma ootangi. Temapoolset huvi. Midagi mul ei lahtu, kuna armastan teda. Veevalaja üldse armub raskesti...kuid kui armub, siis konkreetselt ja põhjalikult.
 
to DeLeon 13. aprill 2004, kl 16.46
esiteks peaks endale mingi muu nime välja kui to DeLeon.´
Aga tegelikult - kas seda initsiatiivi (tema poolset) on kunagi rohkem olnud?
 
DeLeon 13. aprill 2004, kl 17.50
 
säde 13. aprill 2004, kl 18.24
tahaksin kallistada veevalaja meest
 
DeLeon 13. aprill 2004, kl 18.25
:-) Tule ja kallista:-)
 
säde 13. aprill 2004, kl 18.31
tahan pugeda tema kaissu ja jäädagi sinna, aga ta on nii kaugel
 
kuule DeLeon.... 13. aprill 2004, kl 19.05
..kui sa igale naisterahvale, kes sind kallistada tahab selleks dabroo annad ja igale teisele muremõttes vaevlevale neiule roosi kingid ning personaalset nõu lubad anda, siis sa ära mitte loodagi,et su lõvineiu selle peale sulle tänulik on ning aktiivsust üles hakkab näitama.
 
DeLeon 13. aprill 2004, kl 19.36
Vot väga hea. tekkiski kysimus, et kas lõvinaine on armukade ja omandialdis inimene?
 
kuule to DeLeon 13. aprill 2004, kl 19.44
On küll. eriti kui selleks pidevalt põhjust antakse (armukadeduseks siis - samas pidevalt ninnu-nännutamist ei kujuta ma jälle hästi ette - aga mine tea). ainult, ma arvan,et mitte ainult lõvinaisele, vaid ka sulle ei meeldiks mängida teist või kolmandat või 10-ndat viiulit. flirtida meeldib temalegi, aga kui ta armastab, siis flirdiks see jääbki ning miskit füüsilist sellega ei kaasne (milles ma sinu puhul kindel ei ole :) - ühtlasi, mis on lubatud jupiterile ei ole lubatud härjale. samas ei hakka ta mingeid stseene avalikkuse ees tegema - lõppkokkuvõttes jäägu see kellelegi, kes end sellega alandada tahab (uhked on lõvid samuti või arad - ma ei teagi kumb. ise arvan,et arad, teised väidavad et uhked).

ahjaa ja üks asi veel - kuigi enamus lõvisid juhib päike, siis enamus veevalajaid juhib uraan (kui mitte kõiki), kuna tegemist kahe kõva planeediga, siis tõesti - kaks kõva kivi. aga mida raske on kokku putitada, seda võib olla hiljem ka väga raske lahutada - nii et edu.

jube pikk kiri:) - anna andeks
 
kalõvitar 13. aprill 2004, kl 20.03
eelnev jutt on õige jutt. Tundub et veevalaja mees flirdib tõesti igaühega, samas ei saa kindel olla, kas see jääbki vaid flirdiks. Ise lõvinaine olles tean, et mina isegi ei viitsi flirtida teistega, kui minu mõtted ainult veevalaja mehe juures on rääkimata füüsilisest lähedusest kellegi teisega. Nii on lood.
 
to DeLeon 13. aprill 2004, kl 20.25
olen väike skorpa...ja ma loen huviga vvmeeste kohta, sest nad on ikka tõelised müsteeriumid ja niipalju kui mul/ tuttavatel kogemusi, põhjustavad nad ikka ainult peavalu ja muret. olen praegu ka ise ühte vv'sse meeletult armunud ja ma tean, et ta hoolib must ka, kuid ikkagi on mul pidevalt kahtlused ta tunnete sügavuses...ntx kui ta must hoolib ja mu järgi igatseb, sis olex ju enesestmõistetav, et ta mulle helistax ja kokku tahax saada...a temal on koguaeg muud tegemist(töö). vahel ei kuule ma tast paar päeva midagi, a tema meelest on kõik ok. ja sis ma vahest kahtlen ta truuduses, kuid teda ajab siuke jutt aint närvi, sest ta väidab, et ta ei teex mulle kunagi haiget. ühesõnaga ma olen täiesti segaduses ja nõutu...mida ta sis ikkagi lõppude lõpux tunneb mu vastu ja mida ta üldse sellest suhtest ootab? ei taha/ julge aga siukeste küsimustega liialt survet avaldada... kas ma peax sis ise rohkem kokkusaamisi planeeerima? tundub veits imelik nagu!? mis sina arvad? kas vv ongi sis lihtsalt selline?
 
DeLeon 13. aprill 2004, kl 22.31
Kõigepealt : Autor: kuule to DeLeon
Aeg: 04-13-04 19:44
---------------------------------------
Tänan sind, tõesti sain palju rohkem aimu eelkõige enda vigadest ja võibolla ka ehk oma lemmiklõvinaise mõtlemisest. Nu flirtijatyyp olen ma natuke tõesti, kuid mitte iial ei lasku ma nii madalale et syytust flirdist saaks fyysiline kokkupuude, kui mul on omal suhe ja see toimib ideaalselt. Austan selleks oma lemmikut liiga palju. See kõrvalhyppe mida mainisin, sellega olid natuke keerulisemad lood, sellest ma siin vestelda ei tahaks.

----------------------------------------
Autor: to DeLeon
Aeg: 04-13-04 20:25
----------------------------------------
Jah, jamasid me suudame tõesti tekitada, kuid mitte meelega ja alateadlikult.
Üldjuhul on siin foorumites räägitud sellest et veevalajamees ei räägi oma tunnetest. Ju siis nii ka on. (väljaarvatud mina, olen vist mingi imelik).
Mulle küll väga meeldiks, kui minu naisteraffas teeks mulle ettepanekuid kokkusaamiseks vms. Planeerima mõnusaid romantilisi õhtuid kahekesi näiteks jne jne.
Veevalajal ja nii ka minul onjah nats tobe komme tööd rabada ja sellele keskenduda, kuid oma kallima jaoks on mul alati aega, tehku mulle vaid ettepanek.

Aga kõik eelmainitud toimib eduliselt juhul, kui veevalaja tõesti armastab.
 
kuule to DeLeon 14. aprill 2004, kl 08.08
Kas sa seda kõike (romantilisi kokkusaamiste ettepnakute tegemist jne) oled oma kallimale öelnud? et sulle meeldiks kui ta neid ettepanekuid teeks? ps. sa küsisid, et kas lõvid on omandiinstinktiga. ma ei julge siinkohal üldistusi teha. arvan,et pigem meeldib neile armastuse korral pühenduda sellele ühele. aga puuri ei taheta sind toppida (kuna neile endalegi ei meeldiks puuris olla). sellest arusaamine võtab neil ainult nats aega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!