Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Ennustajad, kaardimoorid
 
lilleke 07. jaanuar 2005, kl 23.03
juba pikemat aega mõtlen minna ennustaja juurde, aga ei leia seda õiget. lehtedes küll kuulutusi maailm, kuid need mind ei huvita. tahaksin õiget ja ausat kaardimoori kohata, keda võib usaldada. kõik kes te olete kunagi ennustaja juures käinud võiksite kirjutada oma kogemusest ja anda mulle informatsiooni kust ma teda leida võikisin - number, aadress.
kirjutada võite mailile, kui ei soovi avalikustada.
ise olen tallinnast.
 
mees 07. jaanuar 2005, kl 23.32
ma võin ennustada, kui kaardid saan.
Praegult mul pole neid õigeid kaarte, suvakate ennustuskaartidega ma ennustama ei hakka.
 
kris 08. jaanuar 2005, kl 01.54
panen siia veel ühe lisa küsimuse: sooviks ühe õige mustlase juurde minna, kes paneks kaarti ja vaataks käejooni jms. kas keegi oskab soovitada?
 
Eesti Naine 08. jaanuar 2005, kl 12.32
Tean kahte väga head kaardimoori, võid neile helistada, nr.9002488 nimed on Merle ja Reene.Saab ka kohale minna.Vist olid Tallinnast.Saab ju küsida ja kokku leppida.
Ajalehtedes jah on neid palju, võtsin kord ette ja helistasin peaaegu kõik läbi.Nii sattusingi sellele numbrile.Olen seda teenust kasutanud ligi 4-5 aastat ja ei kahetse.4-5 korda aastas ei ole ka materiaalses mõttes mingi kaotus.Maksab 14 kr. minut ja ennustus kestab umbes 10-15 minutit.See jutu pikkus oleneb muidugi sinust endast ja sinu probleemidest.

Olen ennegi siin seda nr. inimestele andnud.. Kohe arvatakse,et olengi see kaardimoor,kes endale kliente siit krabab.Ei, seda ma ei ole.Ja seda pole neil kaardimooridel ka vaja,sest neil on niipalju tööd,et vahel peab mitu päeva järjest helistama,et neile pihta saada.
Valik on sinu! Tahad proovi,tahad ära proovi!
 
setu 08. jaanuar 2005, kl 15.12
olen käinud lasnamäel angelina juures 56952286
 
skorpion naine 08. jaanuar 2005, kl 16.32
soovitaks ennustaja HELI, kes elab vist tallinnas. kui on huvi annan numbri :)
 
ei tea... 08. jaanuar 2005, kl 21.40
telefoni teel ennustamine pole ikka ôige. kui, siis ikka silmast- silma.
 
lilleke 09. jaanuar 2005, kl 00.31
to skorpion naine: oleks tore küll, kui saad Heli nr anda.
võid panna selle minu mailile. äkki paari lausega räägid ka, kes ta selline on. kuidas ta ennustab - kaartitega?
 
melissa 09. jaanuar 2005, kl 00.47
skorpion naine, palun saada mulle ka ennustaja andmed ja ka natuke tema kohta teksti, kui viitsid:)
suur tänu
 
keegi 09. jaanuar 2005, kl 12.16
Skorpion naine!Palun ka numbrit...Annan meiliaadressi.Ette tänades!
 
setu 09. jaanuar 2005, kl 12.37
pange heli number siia üles
 
kaspi 09. jaanuar 2005, kl 12.38
Käisin eile kaardimoori juures ja nüüd on hing kohutavalt haige ning mõtlen, et poleks pidanud minema. Olin oma probleemidega ummikus ja liiga isekas, kuid sain kuulda valusat tõde. Minu "mehe" praegune kooselu ei õnnestu, lisaks sellele tabab teda varsti raske haigus ja ta lahkub siit ilmast ning ainus inimene, kes teda leinama jääb, olen mina. Tütred surevad varakult, ainsad, kellel hästi läheb, olen ma ise ja mu poeg. Ma heidaks kõik teadasaamise peast välja ja ütleks, et see oli tühi loba, kuid ei saa, sest ta rääkis ka juba olnud asjadest ja need läksid täiesti täppi.
 
to kaspi 09. jaanuar 2005, kl 13.04
Kui saladus pole, siis kus see kaardipanija elab?Saad anda äkki telefoninumbri.
 
kaspi 09. jaanuar 2005, kl 13.18
Telefoninumber on 6756004, nimi Valve
 
xxx 09. jaanuar 2005, kl 13.39
Kas elab Tallinnas see proua Valve ja kas ennustab tavaliste kaartidega?On tal tunnitasu või muu variant?On ta kauaaegne ja eakam ennustaja?Palun Kaspi vasta neile küsimustele veel.
 
kaspi 09. jaanuar 2005, kl 13.49
Proua Valve elab Harjumaal, tegeleb sinuga umbes tunni, vaatab kätt ja paneb kaarte. Viid mingit nänni ning paned koridori laua peale. Käest kätte ei tohi midagi anda. Tänada ei tohi. Äärmiselt sõbralik ja tore memm.
 
ann 09. jaanuar 2005, kl 16.50
aga mida sina kaspi oled nt talle viinud. kas raha sobib panna koridori laua peale?
 
skorpion naine 09. jaanuar 2005, kl 20.31
ennustaja HELI tel:51923752
 
skorpion naine 09. jaanuar 2005, kl 20.35
Ennustaja HELI ennustab kaartidega, tax 100.-, minule isiklikult on päris palju õigesti ennustanud, tasub proovida
 
kaspi 09. jaanuar 2005, kl 21.38
to ann
viisin talle veini, kohvi ja LD lahjasid sigarette.
 
timbu 10. jaanuar 2005, kl 00.12
minu emale ennustas üks naine ja tagasi vaadates üsna täpselt. ennustajatel ka teatud reeglid: lastele kaarte ei pane, juttu üles kirjutada ei tohi, surma (vähemalt mitte otsesõnu) ei ennustata jne.
minul on ka juba pikemat aega kiusatus minna tulevikku kuulama, kuid pole ettevõtlikkust olnud. asjad pikemat aega sassis ja lapsel tõsine terviseprobleem ...
 
huvitav 10. jaanuar 2005, kl 03.58
to kaspi
miks ei tohi tänada ja tasu käest kätte anda?
kes need reeglid pani.
 
viimasele 10. jaanuar 2005, kl 11.27
ilmselt ebausk
 
fööniks 10. jaanuar 2005, kl 12.40
to kaspi:

käisin ka mõned aastad tagasi ennustajamoori juures, rääkis kaartide pealt mineviku kohta kõik täpselt ära aga tuleviu osas pani enam-vähem kõigega mööda... nii, et ei pea kindlasti nii minema, nagu moor ennustas, kuigi minevikku nägi ta hästi.

kusjuures moor ei teadnud minust ja minevikust ennem midagi ja ma hoolega hoidsin üleliigset lobisemast.
 
miisu 10. jaanuar 2005, kl 13.16
See Heli, kelle nr siin, asub Pärnus,aga vist käib ka vahetevahel Tln vastuvõ´tte tegemas ....ja õigesti ennustab küll
 
veel üks 10. jaanuar 2005, kl 17.12
tallinnas on üks Reene nimeline,saatsin talle oma ja mehe pildi ja ta tegi mull ennustuse emaili teel(maksis 300.-),ja täitsa täppi pani. Lähen veel jaanuari lõpus tema juurde isiklikult, et ta paneks mulle kaarte minu tuleviku peale.
 
reene 10. jaanuar 2005, kl 18.46
Suured tänud kommentaaride eest, palun minu isikliku mobl. numbrit mitte avaldada, kui siis e-maili aadress. Positiivsust ja päikest Teile kõigile.
 
sipsi 11. jaanuar 2005, kl 14.52
to skorpion naine,
kust kandist ise oled ja kas on tulevik täppi ka läinud.
pole kunagi ennustaja juures käinud ja tahaks ka proovida.
 
skorpion naine 11. jaanuar 2005, kl 20.12
olen pärnust ja ennustaja heli käib siia tallinnast vist. heli ennustab küllaltki paika-panevalt. osaliselt on juba täitunud ja minevikku rääkis küllaltki täpselt
 
tervist 15. jaanuar 2005, kl 12.58
ma tean ka üht ennustajat - Tiina 55991935
Pole küll kunagi käinud, aga nr sain kuskilt. Loitsukellerist vist. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!