Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kaljukits mees ja vähk naine
 
küsija 15. aprill 2005, kl 14.14
Kas on keegi
 
vastaja 15. aprill 2005, kl 14.23
on jah, mindki huvitab?
 
pikk suhe 15. aprill 2005, kl 17.01
Pikk ja tore suhe on olnud. Probleeme ikka ka, nagu kõigil. Läheb aastatega aina paremaks, igav igatahes ei ole, rutiini tekkida ei saa. Minu arvates täitsa hea sobivus.
 
Plahh 15. aprill 2005, kl 21.26
N6uab v2hilt tihti eneseyletust emotsionaalses plaanis,s.t. tuimust, v2ljalylimist ja allaheitlikkust. Yhes6naga leppimist paratamatusega, et inimesed on erinevad. Samas kisub neid kahte t2hem2rki teineteise poole.
 
Vähk 15. aprill 2005, kl 22.54
Hea on, praegugi on nii, et kui saan mehega tuttavaks, tuleb natukese aja pärast välja, et ta on kaljukits...täiesti erinevad iseloomud, aga täiendavad teineteist!
 
ka vähk N 15. aprill 2005, kl 23.01
Huvitaval kombel tõmbavad jah vähid kaljukitsi ligi .Oli ka väga romantiline suhe ühe kaljukitsega.
 
M. 16. aprill 2005, kl 16.05
Parim mees,kes kunagi olnud mul!Just tema iseloom oli see,mis mind tema juures köitis:)Õppisin temaga olles oma tujusid taltsutama.Jaa ja tõmme on küll väga tugev jah:)
 
karm vähk naine 16. aprill 2005, kl 18.15
Et teeks siis mingi 3 aastase suhte analyysi oma kogemuste p6hjal
1. armumise faasis n2itab oma parimat mina, sest jaht peab edukas olema ja saagi k2tte saama
2. n6uab oma privaatsust, mis on tema oma, on tema oma ja ei kannata , kui ta ei saa omaette olla, kui tahab
3. planeerib tulevikku ette, aga t2ideviimise t6en2osus on 50-50
4. astub 2mbrisse, ei oska vigadest 6ppida.
5. yritab kasutada 2ra inimesi, eriti naisi. Selle eest saab vastu n2ppe.
6. endale sobivalt unustab lubaduse ja serveerib selle nii, et j22d m6tlema, kas seda lubadust oligi
7. t66 on t2htsam kui armastav naine
8. meeldib ymbritseda ennast vastassoo esindajatega ja n2idata, et ta on ihaldatav, ei loobu oma s6brannadest ja nendega kohtingutest. T6si kyll, ei pruugi truudust murda nendega.
9. taktitundetu-v2ljendab kohati ysna otse ja solvavalt
10 t66alaselt ei oska aega planeerida, korra v6tab liiga palju ette, lubab liiga palju, pidevalt on tunnises ajah2das
11. meeldib 6rritada ja testida naise armukadedust, kusjuures naise sellesuunalise jutu l6ikab katki, et ei taha rohkem kuulata
12. pressib v2lja kiitust oma h2sti v2lja kukkunud asjadele v6i m6ne lubaduse t2itmisele
13. ei valeta otse, pigem j2tab r22kimata
14. kohati kipub luiskama
15. t2htsustab oma elu ja tegevusi ja ei jaksa kuulata , mis teisle poolel 6elda on.
16. on huvitatud nn. edukatest inimestest, kel on materiaalsed v6imalused, kuigi sisu v6ib tyhi olla
17. on nagu pisiblufi k2siraamat, kes suudab inimesi panna ennast kuulama, suhtlema...sygavamal suhtlemisel tekib piir ja pettumus-mees maskiga
18. ei kannata kriitikat, solvub ja vaikib ja mossitab
19. kui tal ei ole parasjagu privaatsuseisu, kui t66 ei ole teda v2sitanud, kui pole mossitamise periood...vat siis on mees nagu unistus- hell armastaja, seksuaalne nagu kurat, isegi tähelepanelik.

Eks ole ju jube värk...18 osa jama ja 1 osa hea. Noh tegelikkuses on mingi 50-50 suhe. Kui vähk jaksab muutuda ja kannatlik olla, siis mingi 10% muudab meeski ennast vastutuleku korras. Sealsamas ei istu talle ka lammasnaine, sest ta peab oma naist austama. Ise kannatan ainult tänu sellele välja, et oleme koos max kuu aega korraga, ja siis tormame j2lle oma tegudele. Viimane kord 6eldi, et minust jonnakamat inimest ei ole nähtud. käskisin peeglisse vaadata .
 
juuli 16. aprill 2005, kl 21.54
ohh jahh, tõesti tõmbab magnetiga nende poole, kuid mis kunagi ei või juhtuda.....
 
shreli 18. aprill 2005, kl 21.33
aga vastupidi?!
 
100% täppis 25. mai 2005, kl 22.26
need sõnad on kuuluksid nagu nagu minu elukaaslasele
 
angel 29. aprill 2021, kl 23.02
täpselt ka minu elukaaslase kirjeldus
mõni päev koos ja ssis viuh tööle nii et ei ole aega isegi teada anda oma plaanist
siis on sedasi mõned päevad nagu vits vette kadunud siis tuleb jälle mõneks päevaks koju ja nii see käibki
 
angel 29. aprill 2021, kl 23.03
ma olen ka vähk ja tema kaljukits
 
angel 29. aprill 2021, kl 23.04
aa mulle ytleb pika lunimise peale et ära mõtle üle ja et armastab ega muidu koos ei oleks
 
N32 30. aprill 2021, kl 21.28
shreli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga vastupidi?!

Huvitaks ka vastupidised kogemused. Kaljukits naine ja vähk mees. Vähid paistavad üldse väga sümpaatsed ja mõistlikud. Nii mehed kui naised. Saab nii asjaliku juttu rääkida kui ka lihtsalt lõõpida :)
 
Kaljukits naine 03. mai 2021, kl 08.52
Kahjuks ei ütleks, et Vähid toredad on, minul Kaljukitsena nendega midagi ühist pole ja need Vähid, kes siin Kaljukits mehi maha tegite, ikka väga mööda panite nende iseloomustusega. Kaljukits ei salli eriti pilvedes hõljujaid ja uimerdajaid, teeb tööd, aga hoolib ka väga nendest, kes tõesti lähedased. Niisama tuttavatega käitub nii nagu need temaga.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!