Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Tähtkujud ja sobivus
 
Veevalajanna 28. aprill 2005, kl 14.04
Mis tähtkujust oled?
Millisest tähtkujust inimesed on kõige normaalsemad/ vaimukamad/ lõbusamad/ huvitavamad .. ?
Millised tähtkujud ei meeldi?
Millisest tähkujust inimestega kõige paremini läbi saad?
Mis tähtkujust on poiss/tüdruk või inimene kes sulle meeldib?
Üldiselt kõige nö parim tähtkuju?

Kui viitsiksite vastata siis oleks tore :)

Panen juurde veel enda arvamuse teistest tähtkujudest ( Võite ise ka panna kui viitsimist on )

Jäär-suht ebakindel,närviline,lõbus,hea suhtleja,hea huumorimeelega, hulljulge, sobib - skorpoiniga/kaljukitse/neitsiga

Sõnn- ütleb otse arvamuse välja, mitte just kõige parem huumorimeel, enesekindel, suht ego, hea suhtleja, sobib - lõviga

Kaksikud- mitmepalgelised, nagu tähtkuju ütleb peitub inimeses kaks poolt, hea huumorimeelega, lõbusad, sobib- teise kaksikuga või kaljukitsega

Vähk - väga hea huumorimeelega, lõbus , huvitav , hea suhtleja, julge , sobib - kaaludega

Lõvi- enesekindel, väga lõbus, kriitiline,aus,julge,natuke egoistlik , sobib - kaksikute/sõnniga

Neitsi- rahulik, lõbus, julge, aus, natuke silmakirjalik, abivalmis, heasüdamlik, sobib - kaalude/skorpoini/jääraga

Kaalud- poeb liigselt, suht silmakirjalik, lõbus, julge, egoist, sobib - skorpioni/kaljukitsega

Skorpion- kriitiline, hea huumorimeelega, huvitav, endasse sulgunud, aus, sobib - jäära/kaalude/neitsiga

Ambur- huvitav, hea huumorimeelega, julge, lõbus, sõbralik, omapärane, sobib - lõvi/jääraga

Kaljukits- julge, ülimalt hea huumorimeelega,huvitav, omapärane, lõbus, sõbralik, sobib - kaalude/jäära/skorpioniga

Veevalaja- hea huumorimeelega, egoist, huvitav, julge, lõbus, sõbralik, aus, sobib - kaalude/jääraga

Kalad - silmakirjalik, pugeja, huumorimeelest jääb puudu, lõbus, julge, egoist, aus, sobib - skorpioni/ kaljukitsega
 
alu 28. aprill 2005, kl 14.08
vastata ei viici, mõned vastused leiad ise.

kuid selle sobivuse põhjal-skorpionile sobib egoistist silmakirjalik ja julgest pugejast kaal-no kle, siin võiks ju lausa stopperiga aega mõõta, et millal orbiidile lendab?!?
 
sellele veevalajle 28. aprill 2005, kl 14.24
http://www.funpps.de/images/galerie/big/67.jpg

Tuleb tuttav ette?
 
Seeneke 28. aprill 2005, kl 14.36
Ei viitsi küll nii pikalt jahuda. Vaidleks ainult Sulle vastu kohati...

Jäär - ei ole kunagi ebakindel ega närviline,lõbus,hea suhtleja, hea huumorimeelega, hulljulge, sobib lõviga, amburiga

Sõnn - ütleb otse arvamuse välja, mitte just kõige parem huumorimeel, enesekindel, suht ego, ei sobi kohe mitte lõviga; küll aga nt kaladega

Kaksikud - mitmepalgelised, nagu tähtkuju ütleb peitub inimeses kaks poolt, musta huumorimeelega, kord lõbusad, kord õelad, sobib - teise kaksikuga või veevalajaga

Vähk - hea suhtleja seltskonnas, pedantne ja tagasihoidlik kodus, sobib - lõvi, neitsi, skorpaga

Lõvi - enesekindel, väga lõbus, kriitiline, aus, julge, natuke egoistlik, kohati närviline ja pahmerdaja, sobib - skorpa, vähi ja jääraga

Neitsi - pabistaja, aus, heasüdamlik, sobib - lõviga, skorpioniga

Kaalud - poeb liigselt, suht silmakirjalik, lõbus, ei suuda otsustada, sobib - amburiga

Skorpion - konkreetne, hea huumorimeelega, huvitav, südamlik, suure hingega, peret ja lähedasi hoidev, üdini aus, sobib - neitsi, vähi ja lõviga

Ambur - huvitav, hea huumorimeelega, julge, lõbus, sõbralik, omapärane, seiklus- ja reisihuviline, sobib - lõviga, jääraga

Kaljukits - arg, sõltuv, hea huumorimeelega, lõbus, sõbralik, kergeusklik, kergesti mõjutatav, sobib - eriti mitte kellegagi

Veevalaja - armastab teiste kulul naerda, egoist, huvitav, julge, sõbralik vahest (enamasti mitte), valelik, sobib - kaladega, kaksikutega

Kalad - silmakirjalik, pugeja, huumorimeelest jääb puudu, lõbus, julge, egoist, lapsik, tõmbleb mõttetute asjade pärast, ebapraktilise mõtteviisiga, sobib - vähi ja veevalajaga


selge, et minu arvamus on subjektiivne ja märkisin ära kindlasti igal pool ka endaga sobivuse...
 
Veevalajanna2 28. aprill 2005, kl 14.40
Jäära kohta ütleksin,et tegelikult ei sobi mitte kellegagi ja on suht lipakas .
 
neitsi N 28. aprill 2005, kl 14.46
neitsi ei sobi lõviga, ütleks mina.
ning neitsi sobib amburiga ja väga hästi! kui mõlemad on elavad, seiklusjanulised, kuna tasakaalustavad teineteist mõneti :) ja niii ta on ;)
 
Seeneke 28. aprill 2005, kl 14.48
olen lõviN, minu parim sõbranna on neitsiN, meeste kohta arvamus puudub
 
kalakas 28. aprill 2005, kl 15.14
No praegu loetut seedides tänan küll oma head huumorimeelt!
 
neitsi N 28. aprill 2005, kl 15.46
ma põhimõtteliselt rääkisin jah, et vastaspoolest..

Ja kui nii, mul ka tglt sõbrannesid lõvisid :)
 
vvN 28. aprill 2005, kl 17.40
Mina sellesse märkide sobivusse-mittesobivusse ei usu, s.t. et on ju veel aastamärgid ja siis tõusumärgid jne jne. Usun, et tähtkujud annavad teatud iseloomujooned, mitte rohkem, ja sealgi kinnitavad erandid reeglit.

Selle sobivuse-mittesobivuse teooria paikapidamatuse heaks näiteks olen isegi: minu tutvusringkond on kogu aeg koosnenud peamiselt mees-vähkidest ja sõbratarid on skorpionid. ;)
 
kaspi 28. aprill 2005, kl 18.31
Olen Jäär ning üpris solvatud veevalajanna selgitusest, et ei sobi kellegagi ning on lipakas. Tule taevas appi ! Truumat isendit kui mina ei anna leida ning hea tahtmise korral sonbin kõigiga, sest mul pole eelarvamusi.
 
:) 28. aprill 2005, kl 19.39
Vaidlen siinkohal kaalude kirjeldusele vastu. Kaalud pole hoopiski mitte pugejad, vastupidi neile ei meeldi pugemine absoluutselt. Kui kaalud tahavad inimesega hästi läbi saada (ja seda nad enamasti tahavad), ei tähenda see veel, et nad poevad.
A ja vähid pole hoopiski julged, vähemalt mis puutub mees-vähkidesse.
 
... 28. aprill 2005, kl 21.00
Tule taevas appi, kõigis tähtkujudes on ingleid ja ka kuradeid.
 
ei noh 28. aprill 2005, kl 21.26
Sa veevalajanna ole normaalne, kus sellised sobivused. Need ei vasta tõele.
 
... 28. aprill 2005, kl 21.32
kaljukits...ülimalt hea huumorimeelega...??? Ei tahaks hästi uskuda, nad rohkem sellised usinad ja rõõmutud tööloomad
 
udu 28. aprill 2005, kl 21.45
see ju täielik udu, mis siin kirjutate. ehk 5% vastab tõele.
 
Seeneke 29. aprill 2005, kl 09.19
siin küsiti ju vaid igaühe aktiivset arvamuse avaldamist, mitte enamat...
 
f.c 29. aprill 2005, kl 09.46
täiesti haige inimene:) Sa oled ise ebakindel, poed liigselt ja oled silmakirjalik. Debiil.
 
f.c 29. aprill 2005, kl 09.47
PS: kõige haigemad naised maailmas, keda tean, on veevalajad. tunnen sellised 6 indiviidi ja kõik on ELUTROPID ja sitakeerajad.
sure ära.
 
Veevalajanna 29. aprill 2005, kl 10.10
Sure ise !
Kelle asi see on,et ma 1 Jäära ja 1 Vähi omavahel igaveseks tülli ajasin?
 
vvv 29. aprill 2005, kl 12.46
f.c vaeseke, võib vist jälle ühe risti sinu näol kirja panna, et inimene kelle kannapeale me astusime või noh..pigem üle ;)
Eks see nõrk närvisüsteem ole kole asi, otsi ravi ja mis peamine...mine eluga edasi;)
 
Heh 29. aprill 2005, kl 17.22
Kas seda nimetatakse kübersõjaks:))))))
 
Triibik 30. aprill 2005, kl 12.29
*Triibik irvitab
 
3ekordne jäär ja 5ekordne kaal 02. mai 2005, kl 16.39
muahhsaaaahhaa, jälle läksite veevalaja lollide intriigidega kaasa.
 
skorpa neiu 04. mai 2005, kl 23.58
misassja te vaidlete nüüd?? :D
kõigis oma head ja vead :P
 
Skorpion mees 02. jaanuar 2023, kl 18.47
Kalad on mitmepalgelised maod ja muidu lollid! Kalade tähtkujust naised on erilised mõrrad
 
Väga vihane Skorpion mehe peale 14. mai 2023, kl 11.53
SURE ÄRA Skorpion mees minu isa on kalade tähtkujust
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!