Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kuidas käituda vähk mehega
 
veel yx 16. november 2005, kl 10.36
Vähjad on keerulised natuurid.Olen abielus vähjaga pea 4 aasta ja pean ütlema, et ei tunne teda üldse.Aga @!#$ iseloom on tal küll.Vähjad on mitme naise mehed, minu oma on seda olnud kogu elu ja teatas mulle, et ma ei paku enam pinget-nii et pean lahkuma verise südamega.Olen lollix nutnud, sest armastan teda ülekõige maailmas.
Ei ühtegi vähki enam......iial.
 
Catwalk 16. november 2005, kl 11.00
to: VM

on sellised naised haledad, ma pole ju vastu vaielnudki
 
kõrini 16. november 2005, kl 11.43
teate üle mõistuse,muud ei loe ainult VÄHID ,kurat kas nendest siin foorumis vähe kirjutatud on,kerige vähi tundmatud terve foorum läbi ja lugege nii kuis jaksate,enda poolt nii VÄHID naised kui mehed on täis idioodid,vastikud ja ainult iseendaga arvestavad lõustad,fui millised jõledused,mina neid ei seedi ja hakka seda ka tegema,kogemusi liiga palju.VÕTKE VÄHID HEAKS ei ole kade välja ütlemast.
 
kussu 16. november 2005, kl 12.14
sa kõrini oled ise selline, kade oled, et sind nii ei armastata.õpi ise siis armastama.Teed siin vähki maha, vaata ennast.vähk on parim.
 
to kussu 16. november 2005, kl 15.05
sa oled ehtne vähkkasvaja,kasvata ennast kõigepealt parimaks.
 
kussu 16. november 2005, kl 16.38
sina 15.05 mine kiida ennast edasi..irw.olen mis olen,aga ma ei kiibitse vähemalt, nagu sina üksik, siin naistelehel.
 
ise veevelaja 22. november 2005, kl 20.24
kah Vähklasega koos elatud nüüdseks juba 10 aastat.
Oli teine jah naiste lembeline. Nii kaua kui asjast skandaale tegin ei muutunud paremaks midagi, kuid kui sõnadeta ja rahulikul teatasin et jätkame kumbki omaette oli mees kui ära vahetatud. Sellest on nüüdsek vist umbes 6 aastat.
Aga mõistmise kohapealt on neil vähkidel endalgi raske aru saada mida nad tahavad.
Mõne skorpioni või lõvi vastu ei vahetaks oma Vähki iialgi......
 
Vähkmees 21. juuli 2017, kl 18.04
Olen ise vähk, vähk on hea olla ja samas kes iganes sa kriitik siin oled sa ei tunne vähke piisavalt palju seega oled sina see kellele ma kuuli pähe lasen. Vähki on erinevaid ja kui sa arvad et ta ei ava oma tundeid või jääb kuhugile kinni siis see on normaalne. On ka selliseid vähke kes tõesti ei oska midagi teha aga kui rääkida minust no comoon 100% kõige normaalsem vähk keda mina tean see olen mina. Rääkida minust siis olen ainuke normaalsema mõtteviisiga, jutukas ja väga hea. Minule teeb muret see et te ise ei oska lihtsalt vähiga elada aga kui tegelikult pole asi ainult vähkides asi on teis endis nii kinni miks ja miks. Vaata peeglisse ja võrdle milles siis asi kas tõesti peab sinu meelejärgi tegema vähk nii nagu sina tahad ei. Mina olen lihtne vähk seega olen sattunud ise ka sellistesse kohtadesse mida mina oma elus näha ei tahagi. Vähk näeb kohe ära kes on hea kes halb. Aga kui teisi tähemärke vaadata siis nendel on alati midagi öelda. Vähk tunnetab kaaslast nii kaugele ku kaaslane on läinud. Ta tunnetab hirmu, teab kellega olla kellega mitte. Vaatab teistele silmadesse tunnetab ta on justkui see kes kaitseb ja nii see on. Arvad et vähk ei suuda vihane olla hmm siis eksite. Vähk võib vabalt pycho mode minna 2000 parem jookse kui kahetsed. Vähid on armsad väga head voodis, annavad nõu teevad teistmoodi, omamoodi mitte teiste järgi. Kui sul on halb tuju ja oled endast nii väljas vähk suudab 5 sek su tuju tõsta nii et ei pea 500 korda kirjutama ja rääkima. Hoia vähki sest nendega on alati keeeruline jah täpselt kui sina seda keeruliseks teed. Mõista teda ja ta mõistab sind kui sul ei ole targemat teha kui vähile valetada siis ta saab kohe aru et sa ei ole temajaoks mitte keegi, ta lahkub ja rohkem tagasi ei tule. Vähk on väga kindel asjades ta on samas väga ettevaatlik ja siiras. Vähki tuleb lihtsalt hoida mitte lolli mängida nendega.
 
Kogenu. 24. juuli 2017, kl 17.05
Tuleb lihtsalt hoida? Julgen vastu vaielda, mida rohkem hoida, seda enam kasutab sinu headust àra. Ja aususest kàivad ise kaarega mööda, tujukus, arusaamatu tujukus.

Oman juba ûsna pikaaegset vàhimàrgi kogemust, seda nii pere kui isiklikes suhetes. No ikka keerulised kujud.
Ei ûtle, et lollakas ja paha aga kindlasti keeruline!
 
eelmisele 24. juuli 2017, kl 17.30
Olgu mis iganes tähemärgist inimene, me kõik oleme erinevad inimestena ja kes sobib ühega, ei pruugi teisega absoluutselt klappi omada. Seda võiks alati meeles pidada enne igasuguseid horoskoope lugema hakates.
 
Kogenu 24. juuli 2017, kl 22.45
See on minu isiklikust kogemusest kirjutatud, sodiaagimàrki ennast ma kirjelduses ilmselt raamatust lugenud ei olegi.
Kuna igapàevaselt puutun kokku siis mingil hetkel hakkasin sarnasusi leidma, ilmselt tômban vàhimàrki ise ligi ka :)
Seda, et kôik ei sobi kôigiga, arusaadav. Vastupidi oleks elu vast ka liialt ûksluine!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!