Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
MILLINE ON KAKSIK NAINE??
 
näh 29. märts 2006, kl 15.07
andke nõu milline on kaksik naine?tema iseloom ja käitumine?
 
Love me tender 29. märts 2006, kl 15.35
Iseloom - Õudne :)
käitumine - ettearvamatu :)
kokkuvõte - põgene,vaba laps! :)
 
näh 29. märts 2006, kl 15.57
aga mis sellel iseloomul siis nii viga on ,et siis kohe nii õudne?
 
kaksik naine 29. märts 2006, kl 16.08
mina olen küll väga tore inimene
 
Love me tender 29. märts 2006, kl 16.20
to 16.08
seda arvan mina ka enda kohta,aga oota,kui tõelised kaksikute
vihkajad kohale jõuavad,siis alles kuuled,kui "tore" inimene
sa oled...;)

to näh
kujuta ette kõiki halbu iseloomujooni,mis üldse olemas on ja lisa sinna veel mõned...siis saad umbkaudse ettekujutuse...:)
mitte lihtsalt õudne vaid väga õudne.;)))
 
Pisike kaal mees 29. märts 2006, kl 16.45
Algul tõmbavad nad su mõnusalt tillist, aga kui taipama hakkad kellega tegu, siis võib öelda, et seal on kõik halvad ja head iseloomud koos ning kunagi ei tea millal midagi oodata.
Seega üldiselt salakavalad ja valetavad nagu maod, aga kaalusid üle ei kavalda.
 
a. 29. märts 2006, kl 17.11
lühidalt võiks öelda, et temas on kõik iseloomuomadused koos. Millises vahekorras need on, see sõltub erinevatest mõjutustest. Aga igav sul temaga ei hakka. Parim hing seltskonnas ja kodus!
 
jääruke 29. märts 2006, kl 17.13
Mulle isiklikult ei meeldi
 
kaksik 29. märts 2006, kl 17.15
mulle isiklikult jäärad ei meeldi.
 
haana 29. märts 2006, kl 17.19
ainuke, mida kaksiknaise iseloomus ebameeldivaks pean, on salakavalus.
 
Love me tender 29. märts 2006, kl 17.24
:)))))))))))
noh,mis ma teile ütlesin?...:DDDDDDDDDDDDDD
 
haana 29. märts 2006, kl 17.27
lmt, see on ka ainuke viga!
aru siis ei saa või?!:))))))
 
Love me tender 29. märts 2006, kl 17.33
haana
:) üks halb omadus lisaks (pikad juhtmed) ei muuda mu juures ka
enam suurt midagi...:)))))))
 
haana 29. märts 2006, kl 17.44
sa ära laida ennast liiga palju - muidu jäädaksegi uskuma, kui paha-halb-loll oled!
pole neil kaksikutel häda midagi - lõbusad, intelligentsed, lahedad inimesed.
salakavalus tuleb ka kaksikuks olemisest - alati ju kaks nägu, mis vaatavad kumbki erinevasse suunda:))))))))))))))))))))
 
Love me tender 29. märts 2006, kl 18.06
haana
:))) ma lihtsalt ennetasin! :DDD
 
thisway 29. märts 2006, kl 19.32
mina olen kaksik ja iseendaga jube rahul :)))))) olen kõige ägedam inimene maailmas ja kõige ilusam ka. mind ei ületa keegi :))) minu meelest on kõik kaksikud nii ägedad, et mitte ühkski tein etähtkuju meid ei ületa. vot nii. kkõik kaksikud ühinegem :)))
 
kaksiknaine 29. märts 2006, kl 22.39
olen käsi;)
 
kaksikutydo 29. märts 2006, kl 22.51
aga kallid kaksikunaisekesed, millised on teie suhted vastassugupoolega?? Kas olete suhetes püsivad?
 
TH 29. märts 2006, kl 23.56
LMT:)
No kuidas Sa meid ikka nii õigest ja tabavalt oskad kirjeldada?;) Olen Sinuga 100% ühel meelel:))))
 
DF 30. märts 2006, kl 01.56
hulle liigub kaksikute seas väga palju.Valetavad,ahmavad võõrast
pahna,kadedad,lipitsejad.Tõesti vastikud inimesed.
 
kõrvaltvaataja 30. märts 2006, kl 08.58
otseloomulikult olete te kõige-kõigemad !!!! Ja vahva on see, et te ise seda usute :)
 
selline tähelepanek, et 30. märts 2006, kl 09.30
kaksikud nii kiidavad kui laidavad ennast ja seda naljaga pooleks, aga sõnnid näiteks on võimelised ennast ainult kiitma ja kiitma.
 
otse 30. märts 2006, kl 09.46
omakasupüüdklikud, valöetajad, näitlejad, ka oma sõbrale löövad noe selga, kui see neile kasulik on.
 
haana 30. märts 2006, kl 10.07
eile tõestas üks tegelane, et ka litsakad naised.
 
kaxik r 30. märts 2006, kl 14.24
kui kedagi lohutab, siis ega kaxik olla pole kerge. need pinged, mis on minu sees, on kordi hullemad kui välja paistab. kalad on ses mõttes sarnased- need ka ei tea, mida tahavad, täna üht, homme teist ja on samuti tujukad. kummaline, et paljud kaxiknaised tõmbavadki ligi kalademehi.
 
WILLI 30. märts 2006, kl 14.33

Kaksikutega juba luurele ei läheks. Midagi kindlalt nende peale lootma jäädes saad kaks korda petta ja siis veel kaks korda. Lihtsam on kahe erineva naisega hakkama saada, kui nendest ühega! Head nad mingi aeg ju võivad olla, aga selle pikkust ei oska nad ise ka ette näha ja siis saabub õuduste aeg, millal nead päeva, kui langesid sinna imelisse, täis kirge ja põnevust täis möllu.
 
to kaxik r 30. märts 2006, kl 16.54
huvitav kyll jah miks need kaksikud neid kalademehi külge tõmmavad. ise olen ka kaksik ja on olnud suhe kalademehega. hulluks pidin minema! suhtes neli inimest..mul enda mõistmisega tükk tegemist ja siis püüa aru saada veel kahes inimesest. oo juudas! samas jälle teisest küljest oli väga põnev ja tormiline aeg! :9 nii et noh. ühest küljest hea, teisest halb!
 
to WILLI 30. märts 2006, kl 17.16
kas kahetsed nüüd? Või piinled kireuimas? Äkki saab ikka asja?
 
Love me tender 30. märts 2006, kl 17.57
Autor: Love me tender
Aeg: 03-29-06 15:35

Iseloom - Õudne :)
käitumine - ettearvamatu :)
kokkuvõte - põgene,vaba laps! :)

Ma ju hoiatasin!

:DDD
 
kaxik r 30. märts 2006, kl 21.49
ilmselt vajamegi kalasid selleks, et mõista iseennast paremini ja seeläbi paremaks saada....et oma halbu külgi ravida või nii...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!