Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
MILLINE ON KAKSIK NAINE??
 
linda 30. märts 2006, kl 22.33
mina ka kaksik, aga vot kalad mehed ei meeldi. Pole kunagi ühegi kalaga sobinud, nad mu jaoks liiga loiud.
enda kohta võin öelda, et salakaval võin olla, ag avaletada ei oska, kuigi teinekord oleks vaja. Lihtsalt ise valetades kohmetun nii, et kohe aru saada kui valet ajan :(
mitte kunagi pole valinud ma omale sõpru kasulikkuse järgi. Seda teevad sõnnid ja lõvid.
 
Tirts 31. märts 2006, kl 02.48
Kaksiknaine on hea naine. Lähtudest endast võin ma öelda, et mitmekülgne, sarmikas, hea huumorimeelega, usaldusväärne, mõistev, toetav, ava- ja vabameelne, hooli(tse)v ja veel palju-palju asju. Salakaval oskan ja võiksin olla, aga ei taha, samamoodi on valetamisega - saan sellega imehästi hakkama, aga teen seda vaid siis, kui äärmine vajadus on. Teravat keelt ja sallimatust osade inimeste suhtes ei püüagi ma varjata. Põhimõtteliselt see on õige küll, et kõik iseloomuomadused on meis koos. Need löövad välja olenevalt olukorrast, päevast ja tujust. Suhetega muidugi hiilata ei saa - mitu lühiromaani, 1 pikem suhe, paar lühemat suhet. Üldiselt ei ole püsiv ning seetõttu tüdinen asjadest ja inimestest kiiresti ära. Kui mees suudab end huvitavana hoida, on lootust. Kuid loomulikult pole see ainuke näitaja. Petmisi on ikka parajalt ette tulnud, kuid minu jaoks ei tähenda need midagi ja see tuleneb lihtsalt sellest, et ma ei suhtu partnerisse piisavalt tõsiselt. Õige armastuse puhul pole teisi mehi mu jaoks olemas ja ma oskan olla kõige parem naine maamuna peal üldse. Ja seda on mulle ka korduvalt öeldud.
Igavus on üks asi, mida pole minuga koos olles siiani veel keegi tundnud. Minu lähedased on minu jaoks kõik ning seega jutt noa selga löömisest ja omakasupüüdlikkusest ei pea (vähemalt minu puhul) kohe kindlasti mitte paika.
Üldiselt jah, oskan ennast naljaga kiita ja laita, nii et kuna ma olen lihsalt üks niivõrd vapustav Kaksik, siis ma ei jõuagi siin kõike koha kirja panna (H)
Aga kui on soovi, siis anna oma meiliaadress, võin sulle pikemalt rääkida ja rääkima jäädagi :D

PS. Suurt rolli mängib ju ka see, mis looma-aastal inimene sündinud on. Mina olen jällegi eriti julm versioon - kombinatsioon Tiigrist ja Kaksikust. Ühesõnaga elu mul kerge ei ole :P Aga ilgelt rahul olen küll endaga :D:D
 
mitte kaksik 31. märts 2006, kl 08.16
No midagi peab ikka inimesega korrast ära olema kui südaöösel endast kiidulaulu kirjutada.
 
linda 31. märts 2006, kl 09.49
to tirts,
ma ka tiiger kaksik :)
 
Kaksik P 01. aprill 2006, kl 01.55
Noa selgalöömiseswt niipalju et ma ise ka valin kellega kokku hoida, mõnesid minujaoks troppe lihtsalt peab ära kasutama, sest nad ise ju oma lollusega lausa lunivad seda. aga see kes mulle kord südamesse on pugend see on õnneseen- liit sellega on võitmatu. meheks sobib väga hästi võrdväärne: lõvi, jäär või kaksik.
 
tgrkksk 01. aprill 2006, kl 12.40
ma ka tiiger kaksik ja vhpeal sa oleks nagu minust rääkinud:)
 
Tirts 02. aprill 2006, kl 17.23
mitte kaksik: ega jah, me, Kaksikud, olemegi erilised enesekiitjad, edevad eputrillad ja jumal teab, mis veel. Sa oleks pidanud ju sellest aru saama, kui mu oodi iseendale läbi lugesid :D
 
Mees 26. september 2017, kl 02.37
Valetavad, petavad, tujutsevad ja neile on kõik lubatud, ise süüd tundmata millegis jne jne .
 
Kaljukits naine eelmisele 26. september 2017, kl 10.02
Petetakse ikka neid, kes selle eelnevalt oma käitumisega ära on teeninud. Tühja koha petavad või valetavad mitte päris terve mõistusega inimesed. Nii, et kui su naine sind petab, olenemata mis tähemärgist ta on, tasub vaadata peeglisse ka endal. Sama ka vastupidi, kui mees naist petab. Kaksikutega saad täpselt seda, mida ise endast välja annad, nad armastavad vabadust ja annavad sama ka sinule, sul peab endal selgroogu olema ja mitte nende järgi nagu suss lohisema, nad armastavad iseseisvaid inimesi.
 
korvipunuja maie 03. oktoober 2017, kl 15.59
kes sai korvi?? :D
 
annab kätte 21. oktoober 2017, kl 14.24
Kaksikud naist keppida on hea, koos elamiseks liiga tõmbleja.
 
Kaksiku naisel on.... 07. november 2017, kl 22.44
omad plussid ,omad miinused.Talle sobiks hästi Jäära tähtkuju mees.
 
Liisa 11. november 2017, kl 16.09
Tirts kirjutas: Suhetega muidugi hiilata ei saa - mitu lühiromaani, 1 pikem suhe, paar lühemat suhet. Õige armastuse puhul pole teisi mehi mu jaoks olemas ja ma oskan olla kõige parem naine maamuna peal üldse. Ja seda on mulle ka korduvalt öeldud.
-----------------------------------------------------------------------------------
Ja milline neist oli Sul "õige armastus"? Ja miks see armastus siis läbi sai, kui nii "õige" oli? Tervelt kuu või poole aasta jooksul polnud teisi mehi Sinu jaoks olemas - ja kohe "õige armastus"??!!! Täna armastan üht "nii õigesti-õigesti", kuu aja pärast tunnen teise vastu "õiget armastust", poole aasta pärast olen kolmandaga - väga ilmekas näide Kaksiku ettekujutusest "tõelisest armastusest".

Olid parim naine maamuna peal üldse!!!! Oma lühisuhetes, armumise algfaasis! Suhte alguses ongi kõik alati imetore ja kõik ongi "maailma parimad" mehed ja naised. Sa proovi kellegagi koos vananeda ja kui siis mees ütleb, et oled maailma parim naine, on põhjust siia uhkustama tulla.

Tead, Tirtsuke, sa pole õiget armastust veel tundnudki. Võibolla pole Sa oma püsimatuses selleks võimelinegi. Õige armastus kestab terve elu. Õige armastus ei saa otsa.
 
triin 18. jaanuar 2018, kl 11.03
Ilus, arma, seksikas, jutukas, vahva kaaslane,
 
Teine mees 19. jaanuar 2018, kl 18.52
"Mees" sul tuline õigus, just nii labane on üks tuntud perelõhkujast kaksikmõrd harjumaa linnast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!