Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
ambur solvub?
 
wfgvf 21. jaanuar 2007, kl 16.52
Autor: to aburinna
Aeg: 01-21-07 16:03
Nõus sinuga.mul sama.
ja viimane kommentaar: ta ei lahendanud midagi...mina olin see kes proovis lahedada, amburil oli ükskõik.sellega tegigi haiget veel rohkem...
 
amburinna 21. jaanuar 2007, kl 16.54
viimasele.
järelikult polnud see tema probleem.
 
to aburinna 21. jaanuar 2007, kl 17.12
kõik Sinu jutus klapiks, kui poleks tegu olnud abielusuhtega. paraku olin amburi naine ja kui ikka mind enam ei tahetud, siis oleks võidud öelda küll, mitte nii, et pean armukest ja kui aastate pärast vahele jään, siis alles kostan, et plaanisin äraminekut juba ammu, ei tahtnud sinuga koos elada... kus siin lugupidamine pere vastu on? kas siis sedasi koos elada piinlik ei olnud? või kas polnud piinlik kaksikelu väljatulek? ambur pidi ju aus olema? või ongi see ehk amburite viis armsatele inimestele mitte haiget teha ja probleeme ise lahendada?
 
amburinna 21. jaanuar 2007, kl 17.22
no mis ma oskan kosta?

kui välja poleks tulnud, oleksite ehk edasi elanud.
kuigi selline kaksikmoraal on ikka kahtlane küll.
aga ega ma mingi metsik amburmeeste ekspert pole.
ikka oma naiseliku mätta otsast võtan sõna.

...kui minult peaks mehe kõrvalt mingi suhe tekkima, siis nii tark ja taibu on ta küll, et paari päevaga saaks asjale pihta, et midagi valesti. nii hästi tunneme üksteist. ja minul tema puhul sama lugu. kui tundub, et midagi on teisiti kui muidu, uurin mesimaagusalt välja - ja puistabki - kas tööl või rahadega või sõpradega jamad. ikka mett määri moka peale, siis saad kõik teada.
petmise tunneks seljanärviga küsimatagi ära.
 
ärge 21. jaanuar 2007, kl 18.26
siis solvake lähedasi.....
 
to amburinna 21. jaanuar 2007, kl 18.46
petmise võib ju seljanärviga ära tunda, aga kui mees seda eitab, ütleb, et tal pole kedagi ja Sa mõtled asju üle, kas siis lahutaksid ikkagi abielu ära, lihtsalt nii igaks juhuks, et äkki...?
seda enam juhul, kui enamasti ollakse ikka ka sinu vastu piisavalt kena, et mehe käitumisest osa, mis Sulle väga ei istu, tema veidruste hulka arvata, millega tuleb abielus olles leppida ja parimal juhul saab sellele ehk vaid n.ö tähelepanu juhtida, et see või teine asi Sinus ebamugavust tekitab ja parema meelega Sa ei soovi selle kordumist...
muide, minu ambur oli suuteline oma kätumist korrigeerima, kuid nii, et uute harjumuste lisandudes sain alles peale abielulahutust teada, et need "uued harjumused" ja tema uued põhimõtted olid vaid pettemanöövrid, et minus kahtlusi ei tärkaks ja tema ikka rahulikult saaks "sõpradega" väljas käia.
tundsin teda kui põhimõtetega ja perest hoolivat meest ja ta kasutas seda minu usku temasse 100% minu vastu ära. kogemus see mulle oli ja oi missugune, kuid teistele sellise õppetunni saamist ei soovi - elust õppida ja targaks saada võib ka teisiti. ja loodan, et minu ambur oligi ehk erandeksemplar, kuigi millegi pärast kahtlen selles väga... kah seljanärv, mis selles kahtlema paneb. :)
 
amburinna 21. jaanuar 2007, kl 19.02
amburid peavadki väljas käima. muidu kustuvad lihtsalt ära.
ja sõpradega ja sõbrannadega.
tore, kui ise oleksid ka saanud koos abikaasaga koos käia.

me ikka käime koospalju ja kui mees on sõpradega, siis sada korda ikka helistab mulle, sest meestekambas nürib pikapeale ära.

ikka peavad mehed omavahel pidutsema, maailma asju ja kildu rebima. samuti nagu naised kohvitama ja keelt sügama.


aga kui sõpradega käimine tihedaks läheks, arvan, et kutsuksin ennast sinna kaasa....
 
to amburinna 21. jaanuar 2007, kl 19.18
ehk Sina oskaksid seda korraldada, mina olin selline, kes ei osanud. jah, ütlesin küll, et tahan ka temaga reisile või tahan ka temaga koos välja, aga sooviks see jäigi. vastused olid lihtsad: raha ei ole kahele reisi võimaldamiseks või siis võeti reisile kaasa üks lastest, sellesse seltskonda pole kombeks väljastpoolt inimesi kutsuda jne. jah, ka minul lubati väljas käia ja sõbrannadega koos olla, probleeme ses osas ei olnud. kuni tuli välja, et sõpradeks oli talle üks teine naine, kelle seltskonnas taheti viibida ilma minuta ja kellega koos ka reisil taheti olla - ikka ilma minuta... saatus aga tahtis, et meie läksime küll lahku, aga mees oma teist elu korda pole saanud, kuigi lahkuminekust möödas mitu aastat. ehk vajaski nende suhe toeks minu ja mehe abielu - sooviti salasuhet, mitte aga legaalset suhet.
aga selle konkreetse amburi käitumine ei lisanud minusse kohe mingil viisil veendumust, et amburid on ausad...
 
abc 21. jaanuar 2007, kl 19.21
Kulla teemaalgataja,
Kui jutt käib lihtsalt valetamisest, siis ma arvan, et seda nad pikalt ei suuda. Kuid Sinu mees PETTIS SIND TEISEGA. See on nagu natuke teine kategooria. Sest (abielu)suhte lõpp ja algus on niisugused asjad, kus on kerge pooltel kaotada pea ja lausa südametunnistus, olgu nad siis nii ausad kui tahes. On ju lihtne öelda, et vaata sünnikaardilt, mis ta tõusumärk on, äkki tal on hoopis mõne teise märgi mõjud tugevamad kui ta enda tähemärk vms. kuid see oleks liiga lihtne vastus. Lihtsaid vastuseid pole, hoolimata tähemärgist peame olema siiski kõik võimalikult üllad ja ausad inimsuhetes ja eriti veel lähisuhetes. Lojaalsus on minule, kui amburile, kõige tähtsam. Kahte suhet üheaegselt ülal hoida ma ei suudaks. Samas ei suudaks ma ka oma kaasa juurest teise juurde minema sammuda, südametunnistus ei lubaks. Aga kuna kahte ühesugust inimest pole olemas, siis sellest on SUlle vähe abi. Sinu süda sai valusa hoobi - ehk aitab, kui teda siin materdada ja valetajaks nimetada, mida ta ka ilmselt on. VÕid ta peale õigustatult verine olla, sellist käitumist ei oska ka süüdlased ise kuidagi põhjendada. Veel vähem siis meie.
 
amburinna 21. jaanuar 2007, kl 19.25
armas autor, ega siis üksikindiviidi näitel saa üldistusi ometi teha.

mul on ka muide mehi sõpru ja kaasa teab-tunneb neid. vaatab veidi viltu, aga milleski mind ei kahtlusta küll.

reisil ka üksi käidud(nii tema kui mina) aga see on selline imelik usaldus, et tead, et midagi hullu ei tehta.
ja võin öelda, et kui tunne on tugev, siis nagu ei kisugi. ehk väike flirt vaid.

aga teada on, et mehed nõrgemad selles osas.

lohutuseks võid mõelda, et kuna mehe elu ei laabunud, siis keegi kõrgemalt ikka meie üle valvab ja kelmi karistab!
 
to aburinna 21. jaanuar 2007, kl 19.31
to abc
ei materda teda, see aeg on möödas, aga seda ütlen veelkord, et ambureid ei oska ma sugugi ausamateks pidada kõigist teistest. valetavad ka nemad ja paraku just nii, nagu amburinna väitis: "ambur ei valeta, vaid varjab olulist." missuguseks see varjamine ehk siis mittevaletamine võib kujuneda, seda võite lugeda minu loost. ehk on siin tarkasid, kes oskavad õppida teiste vigadest... ilusat õhtut!
 
*** 21. jaanuar 2007, kl 23.13
mul oli sama mis siin neiul, kes kurtis muret....valetavad jah.täna sain ise selle tõe välja selgitada....olen väga pettunud temas:(
tunnen kuidas mind kasutati ära.võin andestada talle ag ei unusta iial.sellistega ei tahagi suhelda ausalt öeldes, omal naine olemas ja vaja juba teisigi vaadata.
mina samuti kahtlen et nad ausad on.
 
ambur n 21. jaanuar 2007, kl 23.44
mulle on jäänud mulje et ambur mehed tõmbavad amburite mainet alla.
ise ambur kuid ei petaks ega pole iial petnud. ei saa lihtsalt, miski ei lase.
kuigi tunnen 2 ambur meest:: 1 petab , teine on väga aus inimene.
võta siis kinni.
 
HAA 22. jaanuar 2007, kl 15.13
to ***jahm,mis tähemärk sa old?Ambur on üldiselt tõevend;)
 
viimasele ***lt 26. jaanuar 2007, kl 00.15
kas ta ikka on??? oled kindel?
 
abc 27. jaanuar 2007, kl 09.35
Ega amburi tähemärk vabasta kedagi valetamisest. Kindlasti on ka ambureid, kes valetavad, kuigi südametunnistus piinab.
 
Naisambur 07. aprill 2023, kl 15.14
Amburid ei maksa meelega kellelegi kätte kui mad solvuvad siis ei paisa lihtsalt
Vabantusest sa pead neile näitama et sul on tõesti kahju ja see peab sul südamest
Tulema muidu nad ei antesta nad tahavad tunda et te ei tee neile enam kunagi nii
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!