Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kõige ebasümpaatsem tähtkuju?
 
cocci 24. jaanuar 2007, kl 12.43
irma, minu sissesõitmine alles tema puhul algab, seni on see olnud soovituses oma silmast mets ära koristada.
 
bööö 24. jaanuar 2007, kl 12.45
ambur naised-valelikud,kahepalgelised ,ussid:((((
 
cocci 24. jaanuar 2007, kl 12.53
Ma siiski usun, et see on kinni ühes konkreetses inimeses, sest sinu puhul, irma, ma muigan omaette kõrvalt ja lasen sul auru välja lastes ning raputades sõiduvees olla.
Kui siin mõni nimetas ebasümpaatseks lõvimehi, siis minu elu üks pikaajalisem tutvus on pannud mind mõistma, et neis on nii palju meeldivat, sooja ja romantilist, et nende enesekesksus ja oma isiku imetlemine tasakaalustab seda head veidikenegi.
 
Jäär m 24. jaanuar 2007, kl 13.13
irma sugused kaalu naised ei meeldi kohe üldse-oled ju ise täica kahepalgeline ja intriigide puhuja ja inetu veel peale selle IRW
 
irma 24. jaanuar 2007, kl 13.21
Hmmm, Jäär, siiani küll pole mind inetuks peetud, ;)). Olgu muud siis mis on.

A võib-olla sulle meeldivad sellised toekad maamärgi naised, 100 kilo naiseilu, vuntsid lõua all, :)).
 
skorpa 24. jaanuar 2007, kl 13.30
kaksikud mehed ja naised, neitsi mehed, veevalaja naised
 
vähiklane 24. jaanuar 2007, kl 13.41
Meestest täiesti problemaatilised minu jaoks amburid ja kalad(ei salli nende lapsikut mõtlemist ja karglemist). samas lõvi meestega on head kogemused. naistest samuti ambur negatiivne ja kalad.
Parimad on veidral komber vähid- aga võibolla sellepärast, et saame teineteisest lihtsalt hästi aru, mõistame neid omavahelisi "kiikse."
kaalud mees on ka liiga kõikuv pidevalt- vähe konkreetsust liiga.
 
lõvinaine2 24. jaanuar 2007, kl 13.58
ma ei talu neitsi meest!!! ilge tähenärija, aga kui ise midagi ütled, solvub kuuks ajaks. vähk mees ka imelik, ei liha ei kala:). täielik vastumeelsus on sõnn mehe vastu, intrigaan! kuigi mees:). naistega saab hakkama, kui nad vastu ei hakka:PPPP
 
jäärabeib 24. jaanuar 2007, kl 14.20
kõige nõmedamad on amburi naised, nad kohe on täitsa mõttetud tüübid. meestest siis kaljukits, liiga endale mõtlevad ja ülbed.
 
neitsi n 24. jaanuar 2007, kl 14.22
irma kirjutas: A võib-olla sulle meeldivad sellised toekad maamärgi naised, 100 kilo naiseilu, vuntsid lõua all, :)).

oih... ei tea ühtegi sellele kirjeldusele vastavat. Kõik keda ma tean (ja neid pole just vähe) on sellised väga saledad ja kenad, ning hoolitsetud. Ise ma kaalun oma 165cm pikkuse juures 47-51kg, pole just palju ju, ning vuntse ka pole ja pole ka teistel maamärgi naistel neid täheldanud:P

Minu jaoks kõige ebasümpaatsemad on meestest kindlasti veevalaja kes võiks vähem ringi liiderdada ja neitsi kes võiks tõesti vähem viriseda, ning ego võiks ka väiksem olla.
Naistest meeldib kõige vähem lõvi - minumeelest kuidagi ebaarmsad ja neitsi - no ei ole mul midagi ühist nendega.

Huvitav kas mulle sellepärast ei meeldi teised neitsid, et olen tugava kaalude mõjutusega?
 
Kytt 24. jaanuar 2007, kl 14.33
aga mina armastan kõiki inimesi, linde ja loomi, välja arvatud need 11 tähemärki, mis teistele ka ei meeldi.
 
MJ 24. jaanuar 2007, kl 15.14
to vähiklane oii kui pinda mulle käib,et meie lihtsat mõltemist lapsikuks nimetatakse,näpi til'.Kahju jahh,et me ei näe asju keeruliselt.
 
betthy 24. jaanuar 2007, kl 15.25
kaksikud ja kaljukitsed- N. meeste kohta ei oska öelda. niii tore, et skorpione üldse ei mainita:)
 
skorpion naine 24. jaanuar 2007, kl 15.42
amburid ehk ainult.
aga kaksikud on lahedad!:) nii mehed kui ka naised. veidi tujukad vbl küll.
 
ohh 24. jaanuar 2007, kl 16.23
lollakat olete kõik siin
 
:D 24. jaanuar 2007, kl 16.28
mis ronid siis siia :)
 
ohh 24. jaanuar 2007, kl 16.29
ma ju ka üks 12-st:))))))))))) aga esimesi selles pingereas)))
 
natuke uurinud 24. jaanuar 2007, kl 16.51
Vähid on ainukesed tervest sodiaagist,kes sobivad kõigi teiste märkidega,kuigi kõige ebameeldivamad on jääradega suhted.Meesvähid võivad olla napsulembesed ebaõnnestumise korral.
Vägagi rasked ja mõistetamatud on kõigile kaksikud,kaalud ja veevalajad - need kõik on õhumärgid, äraarvamatud.Õhk ongi ju selline,lõhnatu,maitsetu ja värvitu,kuid võib tappa oma tormide ja tuultega,tornaadodega ,nii ka elus.Kõike võib nendelt oodata,ka reetmist,oma ema mahamüümist vajadusel,eriti vv. Teevad kõigi elu raskeks peres,kollektiivis ja lastega suhetes. Samas võivad olla targad ja geniaalsed muudes asjades,teaduses,diplomaatias just õhumärgid.
Kaljukitsed kadedad ja enesekesksed.
Jäärad üle laipade minejad,karjeristid,
Neitsid kadedad ja pedandid,
Skorpionid eriti kadedad nendele,kes edukamad,ilusamad jne.- solvajad.
Lõvid vägagi uhked ja kõrge enesehinnanguga,materiaalsed,kulla ja karra,rikkusearmastajad.
Kauplustes palju kirjandust ja poleks paha natuke tutvuda - palju kegem elada,kui tead mida võid oodata ühelt või teiselt märgilt.
Inimesed äraarvamatud ja ka häid omadusi enamvähem kõigil. Karjerist karjeristiga ju ülihea paar,kuid kui vastupidine kokkusattumine,siis oi,oi oi.......
 
pluss 24. jaanuar 2007, kl 17.00
Head naised Sõnnid Jäärad Lõvid
Vastikud naised on Kaalud, Veevalajad, Neitsid.

Head mehed Lõvid, Sõnnid, Skorpionid
Vastiku mehed on Kalad, Veevalajad, Vähid
 
küsimus 24. jaanuar 2007, kl 18.05
pluss, mis tähtkujust ise oled??
 
Tola 24. jaanuar 2007, kl 18.15
Kõige ebasümpaatsemad sõnn naised- vanamoodsad,igavad ja kadedad.Neitsi n ka ei meeldi. Meestest ülbe kaljukits, joodik kala.
 
vähike 24. jaanuar 2007, kl 18.33
kui mulle üldse keegi vastu hakkab siis on need neitsid...aga kõik sõltub siiski inimestest.
Mul neitsidega suhteliselt halvad suhted olnud...minu meelest nad lõõks iga kell kellegile noa selga kui võimalik. AGA...samas on mul üks parimaid sõbrannasid ka neitsi ja saame väga hästi läbi. Nendega vist ongi lood nii, keda armastavad seda hoiavad...
 
naine 24. jaanuar 2007, kl 19.50
kõige vastikuymad jäärad, nii mehed kui naised....krdi karjeristid, ainult mina, mina....mul on õigus ja vaidlemist ei kannata.Prrrr.....
 
kk 24. jaanuar 2007, kl 19.52
skorpion, vähk ja neitsi.
 
MJ 24. jaanuar 2007, kl 20.51
Ma ei saa aru mis krt,jääradega saad väga rahulikult vaielda,milles on probleem ja enesekesksus peab olema,mitte teiste epale elama krt
 
;) 24. jaanuar 2007, kl 22.46
jääradega ei saa vaielda, sest nad ei vaidle vastu.
 
kõige ebasümpaatsemad 24. jaanuar 2007, kl 22.59
on olid ja jäävad, kaljukitsed.
 
kaljukits n 25. jaanuar 2007, kl 02.04
veevalajad mehed- jubedad, nagu ennem mainitud, võivad ema ja pere ja mida iganes ka maha müüa ja reeta. Väga kergelt ütlevad oma kõige lähedamatest inimestest lahti.
 
skorpa 25. jaanuar 2007, kl 02.17
tean seda pere hülgamist kitsede seas.- ja mitte vähe.
naised panevad saba püsti meeste valus, lapsed ilma peal ripakil.mehed ei hoolitse oma ema eest, ei maksa pennigi nende vanadekodu arvet, seda peavad nende lapsed tegema.

kaljukits mehed- jubedad, nagu ennem mainitud, võivad ema ja pere ja mida iganes ka maha müüa ja reeta. Väga kergelt ütlevad oma kõige lähedamatest inimestest lahti.( raudpolt kindel, see on kaljukits.)
 
NeitsiN 25. jaanuar 2007, kl 10.58
Kaksikud - äärmiselt lõhestunud isiksused - kord käituvad ühte moodi, kord teistmoodi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!