Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kõige ebasümpaatsem tähtkuju?
 
ohhh 30. detsember 2019, kl 15.04
Oleneb ,kes sa ise oled, kui sul on alaväärsus kompleksid, hall hiir(ekene), kade ja põed, siis muidugi ei meeldi teine,kes tugev ja julge. Sellest kõik oleneb aga nt lõvidele, jääradele,kaljukitsedele ei sobi igavesti mitut suhet elus hoidev kalad. Usu või mitte aga see isend proovib sind ärritada isegi peale 15 aastast laialiminekut, kui muidu ei saa, siis viitab heade pühade sooviga(igal aastal suvaliste pühade puhul küll aga on meelst länud sünnipäeva puhul õnne soovida )kolm punkti lõpus, et sind kontrollida, äkki huvitud korraks,äkki teeks midagi.Ole sa mees või naine aga ei sobi.
 
Slip 25. jaanuar 2020, kl 16.59
See mida Nätaki. vist kolmandana rääkis on jumala tõsi
Olen ise sõnn naine
 
...1 26. jaanuar 2020, kl 15.44
Ei ole Sõnn naine ja ei pea seda tähemärki kuidagi ebasümpaatseks. Kõik ju sõltub, mida ise väärtustad ja mis sulle tähtis on teises inimeses. Mulle meeldib töökus, sihikindlus, kannatlikkus ja võime pühenduda, need kõik on Sõnnides olemas ja siis saab ka nende kangekaelsusega hakkama :) Ja Sõnnid on ilusad, nii mehed kui naised, kuidagi särasilmad :)
 
Jojo 26. jaanuar 2020, kl 18.11
Veevalajad - egoistid
Jäärad - kangekaelsed
Sõnnid - aeglased, realistid
Kaalud - vingujad

Minu tuttavate põhjal. (Tegin nende kohta, keda tean vähemalt 10 tk)
 
Olius 08. veebruar 2020, kl 09.50
Joonistage ring ning pange sinna õiges järjekorras kõik 12 tähtkuju. Nii nagu zodiaaki tehakse. Kõik omavahel 90 kraadise nurga all olevad tähtkujud nagu näiteks Vähk ja Jäär on pingeseisus st nende tähemärkide omavaheline klapp on niru või isegi konflikti seisus. Mõlemad on üksteisele risti ja põiki jalus. Rist moodustub ju 90 kraadi asetsevatest ... Kõik 120 kraadi kaugusel üksteisest klapivad üksteisega ideaalselt. Aga nende suhe võib olla igav sest puudub pinge. Kõik omavahel opositsioonis ehk 180 kraadi kaugusel olevad tähtkujud nagu näiteks Vähk ja Kaljukits on ka suhtes pidevalt opositsioonis ehk siis suhtest midagi head välja ei tule. Kuid see pinge võib luua mõlemale midagi kasuliku. Kõik pinges suhted loovad midagi head aga üldise heaolu ja harmoonia hinnaga.
 
vähk 02. august 2020, kl 21.45
KAALUD. Külm, kalkuleeriv, omakasu peal alati väljas, teod on planeeritud.jne.
 
Kaljukits 03. august 2020, kl 17.15
EI ole Kaalud selline, pigem just Vähk ise on selline, kellest keegi õieti aru ei saa.
 
minge ptsi rsad 31. detsember 2020, kl 17.33
tra ma löön kõigil pead lõhki siin kes veel mu tähtkuju solvab KAS ON SELGE SIIN KÕIGILE ma tulen ja vaatan selle asja veel siin üle
 
Andromeeda tähtkuju 17. jaanuar 2021, kl 12.40
Lüüra on samuti ebasümpaatne, Orion on edvistava iseloomuga.

Räägite tähtkujudest või sodiaagimärkidest?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!