Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
millised naised meeldivad skorpion mehele?
 
naine 12. märts 2007, kl 16.48
selline küsimus siis:)
 
huvitav 12. märts 2007, kl 17.18
huvitavad, iseseisvad, iseteadlikud.
 
:) 12. märts 2007, kl 17.18
ilusad ja targad:D
 
kk 12. märts 2007, kl 17.20
ja kaladele meeldivad siis koledad ja lolli vä? Vaevalt...
 
tarkur 12. märts 2007, kl 17.40
Veevalajad,kaalud, neitsid ...
 
ehh 12. märts 2007, kl 17.42
tarkur, irwwwwwwwwww
 
lollur 12. märts 2007, kl 18.30
tarkurile...

looda-looda :)
wrong answer
 
h 12. märts 2007, kl 19.26
pidi muidu jah skorpasid kaalude poole tõmbama ja skorpasid vist kaalude poole ka.
 
ehh 12. märts 2007, kl 19.34
h,
tõmbab ka teiste poole.
 
Scorpion 12. märts 2007, kl 21.21
Minule meeldivad naised, kes teavad oma väärtust ja kes valivad oma kaaslasi hoolikalt. Välimus ei pea olema silmipimestavalt ilus. Samas peab naine olema kindlasti hoolitsetud ja puhas. Mind isiklikult võlub kui naine mingil hetkel näitab, et ta on sinu jaoks valmis nii mõnekski ohverduseks...aga see juba hiljem. Algul ei tohi lihtsalt kätte anda...:)

Nii lihtne see ongi!
 
me 12. märts 2007, kl 21.46
scorpa kinnitas kriisiolukorras, mille algatajaks oli enesestmõistetavalt tema, et uskumatu, kuidas üks naine saab nii tugev olla. ja seda´kadedusega hääles. sest pealtnäha vaikivad ja arusaamatud, on nad ikkagi üpris hellad tegelased.
ja kui scorp vaikib, ei tähenda see, et ta sinu peale ei mõtle. kui tunneb, et hakkad käest libisema, on väga hoolitsev. isegi liialt kontrolliv, noh see on nende viis armastust näidata. ka ärakadumine mõneks ajaks käib sinna kategooriasse - tunne seda, kuidas ilma temata on olla.

hullud ja vihaleajavalt kallid tegelased. nendega ei saa ja nendeta ei saa kaaa:Ö
 
to me 12. märts 2007, kl 22.18
olen sinuga täitsa nõus!!!
 
me 12. märts 2007, kl 22.43
lisame veel, et scorp on inimene, keda on vaja kaua tundma õppida, sest sügavad ja salalikud on nad. ja vähe on inimesi nagu nemad, kes suudavad pärast pikka koosoldud aega ikka mingi uue sigadusega lagedale tulla. uskumatu anne!!! aga sellesse tuleb huumoriga suhtuda. muidu ajab ta su hulluks. ja väike särin ja armukadedus peavad alati jääma, sest scorp on hinges ja elus metsik võistleja. ta on valmis isegi iseendaga võistlema, kui kedagi teist käepärast pole.
 
skorpion 13. märts 2007, kl 07.17
me teab skorpionitest väga palju !!! oled ise skorpion?? kahju ainult et paljud ei viitsi meid tundma õppida...
 
huvitatu 13. märts 2007, kl 07.32
miks ei viitsita siis skorpione tundma õppida? kas see võtab kauem aega kui teistega või põhjustab seda suht külm olek?
 
me 13. märts 2007, kl 08.46
to skorpion 7.17
me oleme ambur ja oskame asju analüüsida ja veidi ette näha. ja huumoriga võtta. siiani on scorp ainuke, kes on pakkunud huvi nii pikaks ajaks. tänud:D
 
to skorpion 13. märts 2007, kl 10.49
Mina viitsisin, aga see, mida tunda sain, polnud eriti meeldiv. Kassi-hiire mängud mulle ei sobinud, kui sobib, siis ikka pühendumine ja kui seda pole või seda kurjasti kasutatakse, aidaa! Aga noh, ma kaal kah ja kaalud ja skorpion ei pidavatki kunagi teineteist päriselt mõistma.
 
konserv 13. märts 2007, kl 13.29
Skorpad (kellega olen kokku puutunud) ei kuulu just eriti loogiliselt mõtlevate inimeste hulka, ainult emotsionaalsust on liiga palju. Ei sobi mulle.
 
Tydruk 13. märts 2007, kl 18.16
Skorpion, puht huvi pärast küsin, oled sa leidnud sellise nagu kirjeldasid? Või kunagi kohanudki vähemalt?
 
me 13. märts 2007, kl 19.25
aru saanud, et rohkem nagu argpüksid midagi kardinaalselt elus muutma.
emotsionaalsusest??? tunded on, kuid sitaks varjatud. kes oskab lugeda see aru saab.
peidavad end iga asja eest ja ilma tugevama osapooleta oma elu elatud ei saa. hea kui tugev kaaslane kõrval. kui seda pole, on abitumad kui tited. sedagi nähtud.
vblla kehtib üldse meeste kohta????

mescorp ajas meid närvi!!!!
 
lõvi naine 13. märts 2007, kl 22.09
me
Selleks siis mu skorpion minuga need pikad aastad koos olnud ongi:)
Vahva! Mitte et ma poleks seda kõike tajunud eneses, kuid nii sõnastatuna nagu sa tegid, oli päris tuttav tunne lugeda.
(Y)
 
Skorpa 13. märts 2007, kl 22.15
To me

mescorp ajas meid närvi!!!!
-----------
Milline kohutav Skorpion ja vaesed TEIE:))))))) Jumal kui häbi mul oma liigi pärast on!
 
to scorpa 14. märts 2007, kl 00.17
me õrna mescorp meile armas. MEIE pole üldse vaesed:D hea kui keegi pinget üleval hoiab! naudin seda TEIE liiki ikka veel. ise ka ei usu:)))
 
skorpion 14. märts 2007, kl 05.27
me sul oli jälle õigus! (tunded on, kuid sitaks varjatud. kes oskab lugeda see aru saab.) kahjuks.
 
mingi 14. märts 2007, kl 10.28
eriti haige skorpion luurab siin pidevalt vastavates teemades, et oma enesehinnangut turgutada. Kes sul selle nii alla tiris?
 
www 14. märts 2007, kl 15.08
Ilmselt jälle seeeee veevalaja,kes tal käest libises....
 
jäärake 14. märts 2007, kl 17.47
kas jäärad sobivad skorpionitega?:P
 
kah huvitatu 15. märts 2007, kl 16.22
ka huvitaks, kuidas jäärad naised saaksid sobida skorpion mehega?
 
Präänik 20. september 2023, kl 15.26
Vastan siis 16 aastat vanale teemale. Jah ja ei, selline suhe päris igale jääratarile ja skorpionile ei sobi. Jäär on temperamentne ja krapsakas tegutseja, kellele meeldib hommikust õhtuni rakkes olla. Skorpion mees on olemuselt pigem laisk ja mugav. Teeb täpselt nii palju kui vaja ja rohkem mitte. Jäär vajab aeg-ajalt hellust ja hoolitsust, Skorpion vajab seda iga päev, keerulisemal perioodil kogu aeg.

Skoprion peab õppima end hommikust õhtuni motiveerima tegutsema ja oma jääratarist kallimat kuulama. Jäär peab õppima vahepeal pidurit tõmbama ja jälgima, et tema skorpioniga kõik korras on nii emotsionaalselt kui füüsiliselt. Seks on muidugi neile mõlemale ülimalt tähtis.

Juhul, kui tegu on tähemärkida parimate esindajatega - jäär on ilus ja arukas naine ja skorpion oma olemuselt heas vormis, mehelik ja enesekindel mees, siis on tegu paariga, kes saavutab nii materiaalse, emotsionaalse kui füüsilise heaolu. Ilus paar!
 
Vastan siis 16 aastat vanale teemale. miks sa 17. oktoober 2023, kl 07.50
vastad. nad ei vasta sulle enam. neid ei koti nad on edasi liikund
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!