Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
lõvi naine
 
uus suhe 04. aprill 2007, kl 10.51
tutvusin lõvi tähtkujust naisega ja tahaks kellegi kogemust,-kas on siis nii domineeriv isend see lõvineiu, ja kas suhe õnnestub, kui ise olen sõnni tähtkujust?
 
lõvineiu 04. aprill 2007, kl 11.13
mina olen küll teatud asjades domineeriv, kuid kui ikka mees väga meeldib, siis muutun nurruvaks kodukiisuks, kelle metsikus ainult voodis välja lööb - kõik oleneb mehest
 
uus suhe 04. aprill 2007, kl 11.23
voodis on ta küll metsik kiisu ja meil klapib ideaalselt, kuid iseloomud on mõlemil liiga kõvad, see teeb muret...kas ikka sobivad sõnn ja lõvi?
 
lõvineiu 04. aprill 2007, kl 11.30
Astroloogia piibel näitab , et sõnn mehe ja lõvi naise vaheline sobivus on viiest punktist kolm, seega üle keskmise, kuid ühes asjas võin pea anda, et lõvinaine on täpselt selline, kuidas tema mees temasse suhtub, mida parem oled sina, seda parem on tema sinuga - lõvinaine südamega suhtes, alati
 
. 04. aprill 2007, kl 11.36
ei õnnestu. lõvi liiga isekas ja sõnn liiga omamishimuline. lõvi tahab ka teiste üle lõvi olla. st teisi mehi enda järgi jooksma panna
 
lõvineiu 04. aprill 2007, kl 11.41
jah, ega selles suhtes vist küll , mees peab pidevalt valvel olema, ja ise tasemel , muidu ...muidugi oleneb ka konkreetsest isiksusest
 
kurvaks tegid 04. aprill 2007, kl 11.50
arvan, et ma lausa juba armastan seda naist ja tõesti tahan ta üle kontrolli omada, sest tõsi,-ta särab teisiti, see lõvinaine, kui teiste tähtkujude esindajad ja samas mulle näib, et tal otseselt selle vastu ka midagi pole, kui esitan liiga palju küsimusi, ta on aus, nii vähem. tundub mulle
 
lõvineiu 04. aprill 2007, kl 11.53
lõvinaine ongi aus, ainuke asi, kas sulle vastused alati meeldivad :S
 
sul õigus 04. aprill 2007, kl 12.00
ei meeldi kõik vastused ja eriti küsimusele, mitu suhet on olnud eelnevalt ja neid oli palju...kuidas see alla neelata, sest mõtlen sellele pidevalt
 
lõvineiu 04. aprill 2007, kl 12.06
Sa peaksid ju uhke olema, sina oled ju praegu tema südame vallutanud ;) Iga mees seda ei suuda
 
. 04. aprill 2007, kl 12.51
tunnen kahte lõvinaist. üks on aus. teine valetab päikeselise päeva ka mustaks, kui see talle nii sobivam on. ah jaa, ja ta valetab just sõnnist mehele......niiet- nomaeitea. samas inimesed on erinevad
 
Desy 04. aprill 2007, kl 14.00
Olen ka Lõvitar.Armastan jäägitult-kogu südamest, olen aus ja avameelne.Sama ootan ka vastu.Lõvitar tahab kuulda, et Sa teda armastad, et ta on Sulle tähtis.
 
.-le 04. aprill 2007, kl 15.03
kuna kardan teda kaotada, siis ei ole julgenud ta eelmisi suhteid kommenteerida ega ka välja näidata oma armukadedust, kes teab, äkki siis just hakkabki mulle ka valetama! enam ei oska olla mina ise, sest kardan, et olen igav, tavaline mees
 
Psyche 04. aprill 2007, kl 15.37
Soovitaksin Sul ikka iseendaks jääda ja olla mina ise, just sellise tavalise mehena. Kui Sa püüad käituda selliselt nagu Sinu arvates talle meeldiks ja varjad oma tegelikku palet - sellise käitumisega jätad Sa pigem valeliku ja kahtlustäratava mulje. Lõvinaine kui solvub Sinu sobimatute arvamuste ja armukadeduse peale, siis pigem ta jätab edaspidi muist teemasid käsitlemata ja ei räägi kõigest, kuid tavaliselt me lõvinaised ei valeta. Üldiselt lõvinaistele meeldivad mehelikud mehed.
 
lõvikitu 04. aprill 2007, kl 16.02
njah, ei taha midagi pahasti öelda, aga minu kogemuse järgi ühe sõnn mehega, ei ole peale skorpionmehe keegi teine mind nii endast välja viia suutnud:(. ja see sõnni lauspikk igavene lõppematu vihakandmine lõpetas isegi mu vihkamise tema vastu. ta oskas end minu jaoks õhuks muuta..
 
sõnnist 04. aprill 2007, kl 16.07
ma ka tunnen sellist sõnnist meest, kes kannab üüüüüüratut viha naise tegemiste peale ja see on väga hale kõrvalt vaadata
 
lõvi 04. aprill 2007, kl 16.37
mulle meeldib, kui mees on armukade..
 
vähikas 04. aprill 2007, kl 16.44
Sa lõvi 16:37 oled masohist?
 
lionna 04. aprill 2007, kl 18.08
mind häiris sõnni puhul tõesti see igikestev viha. andestamisoskusest (ka iseendale)ja vabandamisoskusest on see paksunahaline vist tõesti ilma jäetud. ise suutsin ennast yllatada lausa oma paindlikusega (pole muidu mulle väga omane joon), arvestasin alati tema soove (ilmselt osalt selleks, et vihast pääseda), aga ikka läks kõik vett vedama.
 
M 04. aprill 2007, kl 20.27

Tean kuute lõvinaist ja nemad küll ühe mehega korraga ei piirdu.
Neil kipub ikka olema jaaguar garaazis, naarits seljas, tiiger voodis ja eesel kes selle kõik kinni maksab.
 
kitukas 04. aprill 2007, kl 20.41
M????? Ega sa nüüd üle ei pinguta? Lõvinaine armastab küll luksust enda ümber, kuid on nõus armastatud mehega ka kasinamalt elama. Loogs, eeldusel, et sel mehel on POTENTSIAALI kunagi millekski enamaks areneda:P Muidu ma ei kujuta ette, miks ta sellise mehega end üldse seoks?
 
lionna 05. aprill 2007, kl 10.02
M tunneb heal juhul vaid yht lõvinaist ja sedagi mitte väga lähedalt. aga see fraasike, millega ta siin laiutab, on lihtsalt habemega nali, mida oli hea enda omana serveerida.
oled oled teravmeelne, publik on koomas. ;)
võta teadmiseks, et on lõvinaisi, kes elavad ilma ehtekarbita, kuivkäimlaga majas, parandavad ise pesumasinat ja löövad labida mulda. luksus on linnulaulus ja heades inimestes mu ymber.
 
lovikiska 05. aprill 2007, kl 14.26

lionna (04.05.07 10:02)
just,sul täitsa õige jutt.
 
To lionna 06. aprill 2007, kl 01.29

Eks loomariigis ole emaste lõvide seas ka peletisi, need siis elavadki niiöelda oma kuivkäimlaga, siin oli juttu ikka tõelistest säravatest lõvitaridest, nemad juba ilma ehtekarbita ei ela. Ka isaste lõvide seas on nõrgukesi, kes ei saa omale lubada mitut naist, aga tegijatel lõvidel on ikka mitu naist.
 
chika (lõvitar) 13. aprill 2007, kl 19.05
:D eks see ole ikka tõesti Kõrgem Liiga kui on mitu meest või naist.

Aga mis puutub luksusesse. Jah,armastan.
 
lõvi naine on valelik ja litsakas 17. september 2023, kl 11.32
lõvi naist usaldada ei saa. tema otsib alati uut. tal puudub südametunnistus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!