Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kuidas panna amburmees mind armastama?
 
misteha 12. mai 2007, kl 16.11
Küsimus teemas....
 
amburN 12. mai 2007, kl 16.23
tule taevas appi!! kedagi ei saa panna ennast armastama, tao see endale pähe!
 
pinko 12. mai 2007, kl 16.55
amburmees armastab aint panna.
 
pandud! 12. mai 2007, kl 20.53
jah, lase tal sind panna, siis jääbki mulje nagu armastaks

kusjuures tõsi taga, mina sain niimoodi amburmehe endale. kõigepealt kirg ja alles hiljem tuli armastus. tal siis. mina olin kohe algusest peale ülepeakaela armunud. olime töökaaslased ja mingi ühise peo lõpus läks asi kaugemale. mõnda aega kohtusimegi nii, kas minu juures või tema juuers, ettekääne alati sama - vaatame filmi. tegelikult metsik seks. ja töökohas varjasime seda, leppisime kokku et ei räägi. kuni ühel üritusel võttis ta mu käest kinni. kõikide ees. ja sel õhtul magasime ainult kaisus. ja varsti kolisimegi kokku.

nii et las paneb sind.
 
Rosa Oman 19. jaanuar 2020, kl 16.30
3165/5000
Tere, ma tahan jagada oma imelist tunnistust Pärast seda, kui ta oli aastaid mehega suhelnud, lahkus ta minuga, tegin kõik võimaliku, et ta tagasi tuua, kuid kõik oli asjata, ma tahtsin teda nii väga tagasi armastuse tõttu, mis mul on tema jaoks ma palusin tal kõike, andsin lubadusi, kuid ta keeldus. Selgitasin oma sõbrale oma probleemi ja ta soovitas mul pigem pöörduda õigekirja küsija poole, kes aitaks mul õigekirja loomisel teda tagasi tuua, kuid ma olen see tüüp, kes ei uskunud kunagi loitsu, mul polnud muud valikut kui seda proovida, ma saatis meili õigekirja küsijale ja ta ütles mulle, et pole probleemi, et enne kolme päeva saab kõik korda, et mu endine naaseb minu juurde enne kolme päeva, ta loodab õigekirja ja üllataval kombel oli teisel päeval kell 16.00. Mu endine mees helistas mulle, ma olin nii üllatunud, vastasin kõnele ja tema sõnul oli tal kõigest juhtunust nii kahju, et ta tahtis, et ma tema juurde tagasi tuleksin, et ta mind nii väga armastab. Olin nii õnnelik ja läksin tema juurde, nii hakkasime jälle koos õnnelikult koos elama. Pärast seda olen lubanud, et kõigil, keda tean, kellel on suhteprobleeme, oleksin sellisele inimesele abiks, suunates teda ainsa tõelise ja võimsa õigekirjakoguja juurde, kes aitas mind oma probleemiga. e-post: babaidadawiseman01@gmail.com
võite talle e-kirja saata, kui vajate tema suhetes või mõnel muul juhul abi.

Armastuse ilm
Teeni palju raha või võite loterii võita.
Saavutage edu ettevõtluses.
Vaimsed probleemid.
Võida kohtuasi.
Otsige oma elukaaslast.
Hankige hästi tasustatud töö.
Saa oma abielu üle kontroll.
Saage inimestelt soosivust ja meelitage neid.
Võtke tagasi kaotatud raha.
Tervendage teid kõigist haigustest. nii ravitavad kui ka ravimatud.
Lahendage rasedusprobleeme ja õnnistage teid imikutega jne ...

Pöörduge selle suurepärase mehe poole, kui teil on püsivaid lahendusi probleeme
läbi babaidadawiseman01@gmail.com
WhatsApp: +2348136951551
Viber: +2348136951551

Tänan mind hiljem
 
tucker conrad 25. juuni 2020, kl 01.08
A GREAT SPELL CASTER (DR. EMU) THAT HELP ME BRING BACK MY EX GIRLFRIEND.
Am so happy to testify about a great spell caster that helped me when all hope was lost for me to unite with my ex-girlfriend that I love so much. I had a girlfriend that love me so much but something terrible happen to our relationship one afternoon when her friend that was always trying to get to me was trying to force me to make love to her just because she was been jealous of her friend that i was dating and on the scene my girlfriend just walk in and she thought we had something special doing together, i tried to explain things to her that her friend always do this whenever she is not with me and i always refuse her but i never told her because i did not want the both of them to be enemies to each other but she never believed me. She broke up with me and I tried times without numbers to make her believe me but she never believed me until one day i heard about the DR. EMU and I emailed him and he replied to me so kindly and helped me get back my lovely relationship that was already gone for two months.
Email him at: Emutemple@gmail.com

Call or Whats-app him: +2347012841542
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!