Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kas on vastikumat tähtkuju, kui kaksikud?
 
madu 04. august 2007, kl 21.21
mis arvate? endal ainult ebameeldivad kogemused, nii naiste, kui meestega. paraku ka üks mu lastest:(
 
arvan 04. august 2007, kl 21.34
ei ole. kaksikud tahavad alati ja igas asjas olla kõige..ju siis ka kõige vastikumad, neil pole vahet, peaasi, et tähelepanu.
 
madu2 04. august 2007, kl 21.37
minu laps ka kaksik, aga nii kallis!
 
? 04. august 2007, kl 21.47
miks kaksik vastik on?
ja kus sa võtad et kõige kõige tahavad-äkki lihtsalt nad on või siis tindub sulle et tahavad olla aga ise nad nii ei mõtle.
 
baaba 04. august 2007, kl 22.35
mulle ka millegipärast see tähtkuju üldse ei meeldi... ei naised ega mehed. Müstika.
 
skorpa n 04. august 2007, kl 23.26
mul sõbranna kaksik,tütar kaksik,toredad,mõistvad-aga mees kaksik küll oli pettur...julmalt pettis mind--elas kahte elu...
 
mul 04. august 2007, kl 23.33
küll kaksikust sõbrannaga iial igav ei hakka, alati lõbus ja elav
nagu tulesäde. sõbralik ja abivalmis.
 
tean 04. august 2007, kl 23.48
on küll Kaksikust vastikumat tähtkuju, nimelt Ambur. Amburi vastikuse vastu ei saa mitte üks teine tähtkuju.
 
madu 05. august 2007, kl 00.19
to madu2: mulle ka laps väga armas, kallim, kui oma elu, aga no iseloom... prrrr. kas ambur on detsembri keskelt jaanuari keskele? õde mul jõululaps, ka vastik:) amburitest tuttavaid veel, aga teised pole vastikud. õde lihtsalt läks rikkale mehele ja nüüd oi-oi, kui jube!
 
to madu 05. august 2007, kl 00.34
Jõululaps on ikka kaljukits: 22.12-20.01
 
unetu 05. august 2007, kl 04.00
ambur on t6esti vastik.
 
ülbe kaksik 05. august 2007, kl 09.16
jah, on küll, kõik ülejäänud 11 tähtkuju. :D
JOKE!
 
naine 05. august 2007, kl 10.38
jäär mees on KÕIGE vastikum ja alatum kõigist tähtkujudest!!! Jätke see endale meelde!! kaksikud toredad, see jätke ka endale meelde!!
 
kurr 05. august 2007, kl 11.32
ema kaksik, sõbranna ema kaksik - iseloomuga naised,lähevad läbi tule ja vee oma laste pärast. karjuvad küll aga see viha hetkel, kuid siiski kõige kallimad. sõbranna kaksik - elus edasimineja, teeb kõik oma unistused teoks, ei karda raskusi. jällegi parim
 
hah 05. august 2007, kl 11.36
kui on oma laps, pole tähtsust, mis tähtkujust. Kaksikud meestega on nalja saanud, nad on tobedad.Nt. ütles, ma hakkan tulema, hea küll,ütlesin: hakka sõitma ! Läheb tund, kaks tundi, kolm tundi- keda pole on mees. Helistan, kuhu jäid? Misasja, tema ei tea midagi, Tuletan meelde, mida rääkis ja mida lubas, tema süütu kui imik, siis tunnistab, et unustas ära, see muidugi vale, sest asemele tuli mingi muu vajadus kas teha, käia või toimetada...Selliseid asju juhtus sageli ja nii mitmedki korrad jäid tetaripiletid kasutult lauale, raha raisatud jne... Vaatsin nii aastakest neli ja ütlesin- aitab, lõpp valedele (naised, armukesed, )lõpp suhtele. Temal silmad suured: a mis ma olen teinud siis??? Jõudu ja vastupidavust, kes jaksavad kaksikute valetamistesi taluda.
 
Ann 05. august 2007, kl 11.50
Mul on sõber kaksikM,kõike peab meeles ja kellaajas täpne...Korra nägin kui ta jäi sõbra kolimisele natuke hiljaks,minu pärast...põdes kyll seda 5 minuti:S
 
kitseke 05. august 2007, kl 13.18
Mul ka sõber kaksik ja aja mõiste on talle küll tundmata. Lubab palju, aga kuna alati ajahädas, siis nii need lubadused ununevadki. Ja ta naine ütleb, et üks mees on see, keda sõbrad näevad ja sootuks teine kui tegemist oma perega. Sõpradele siis igati lahe tüüp....
 
cv 05. august 2007, kl 13.20
aga teemaalgataja, mis tähtkujust sa ise oled? ema vastik, laps vastik...me vihkame teistes ju ikka enese vigu..
 
olen kaksik 05. august 2007, kl 14.22
kaksikud unustavad jah kokkuleppeid.ja mitte isegi sellepärast alati, et midagi vahele tuleb, vaid TÕEPOOLEST unustavad:(
 
naika 05. august 2007, kl 14.46
onjh kahe persega , räägivad ja lubavad , armastavad ja unustavad
 
Juhukülaline 05. august 2007, kl 17.20
Äkki on viga suhtlemisoskustes ja konfliktide lahendamisoskuses ? Lendad eelarvamusega peale, siis ei maksa oodata, et teistele meeldima hakkad.
 
Merx 05. august 2007, kl 18.32
...mul poeg 12,a kaksik.See valetab musta ka valgeks ja mitte kunagi ei tunnista oma süüd. Ja krt nii kangekaelne on kah!Raske on küll ,aga tema parimad iseloomujooned nullivad halvemad ära!Igalühel omad head ja vead!
 
sn 05. august 2007, kl 20.18
kaalud!
vot need on kõige vastikumad!!
 
jajahah 05. august 2007, kl 21.19
skorpionid on kõige vastikumad!
 
madu-kaal 06. august 2007, kl 12.13
Olen ise madu-kaal ja parim,mis minu suhtemaailmas üldse kunagi juhtunud,on kohtumine kaksik-mehega.
Kerge tüüp ta pole teps mitte,aga temaga ei ole ka kunagi igav.
15 aastat kooselu neitsiga..Sõnapidaja,tubli..aga täiesti tuim inimene.
Vot siis.
 
viimasele 06. august 2007, kl 14.18
ma ka kaalud ja mees kaksik, parim mees kes olnud ja jääb ka selleks.
minu endised mehed praeguse kaksiku kõrval on kõik kuidagi tuimad olnud.
kaksik ikka tõeline mees.. aga samas võin öelda, kui kaksik naist ikka ei armasta siis ta paras tõbras on ja mängib niisama:D
tean paljusi kaksikuid vot
 
irw 06. august 2007, kl 15.34
ma ütleks ka et kõik ylejäänud 11 on vastikumad
 
imestav kaksik n 06. august 2007, kl 16.13
Kus Te nende vastikute inimestega kohtute üldse? Olen juba keskealine, aga elu jooksul ehk mõni üksik ette sattunud, keda vastikuks võiks nimetada.
 
Lõvi 07. august 2007, kl 14.01
Kõige vastikumad on amburid! Kaksikutel pole küll viga.
 
mida paganat....... 07. august 2007, kl 15.43
kle Lõvi: Ka Lõvi- oponeerin- amburitel pole just häda midagi.
Kuidas sellise kaksiku leidsid, kellel midagi viga ei ole?
Kus neid jagatakse:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!