Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
tavaliste mängukaartidega ennustamine
 
teab ehk keegi? 06. jaanuar 2008, kl 16.29
Oskab ehk keegi soovitada lehte, ehk siis ise kirja panna siia tavaliste mängukaartide tähendusi ennustamisel? Oleks lihtsalt huvitav proovida.
Tänud!!
 
tean 06. jaanuar 2008, kl 18.16
aga pikaks läheks siia kirjutada, mulle vanaema õpetas:) ausalt. mõni näide siiski: ärtu 10 ja ärtu äss kõrvuti - abielu, ruutu sama kombinatsioon - suur rikkus, rist sama - välismaale elama, poti sama - surm:( kuigi igal kaardil tähendus, muutub see kombinatsioonides, mida on ju jube palju. Aga tee yks ennustus ja pane kaardid siia, ma siis tõlgendan!
 
teab ehk keegi? 06. jaanuar 2008, kl 18.26
Votsin 16 kaart siis. Ärtu emand,ruutu poiss, poti 8, ruutu 10,poti äss, risti kuningas, ärtu 7, poti 9, risti emand, risti 6, ruutu emand, ärtu 6, risti 8, risti poiss, ruutu kuningas, ruutu äss.
 
tean 06. jaanuar 2008, kl 18.27
oota siis nyyd pisut, ma võtan samad kaardid oma pakist välja, et pilt ja inspiratsioon tekiks:)
 
kle tean :) 06. jaanuar 2008, kl 18.40
sa läbi neti ei ennusta`?
 
tean 06. jaanuar 2008, kl 18.45
kuna me ei täpsustanud, siis teeme nii, et ennustame lähitulevikku selle reaga:) esimesena paistavad siit keerulised suhted, palju naisi ja mehi, segased paarisuhted. Kui oled üksik, tõlgendaksin nii: ootamatud rahamured või raha kaotus seoses ühe (vanema?) mehega, kelle suhtes on sul segased tunded (armukadedus) ja kes on seotud "kurja" naisega (võib asuda eemal, teises riigis või reisil). Sellest mainitud paarist soovitaks eemale hoida üldse, sulle toovad need inimesed ainult tüli ja pahandust. Sinu elus on mitu meest, aga kindlat suhet pole näha. Üks mees on rikas, aga temagi (veel) sinust kaugel. Ega sul last (poega) ei ole? Juhul kui on, puudutab see vanema "paha" paari jutt hoopis teda, mulle tundub. Veel variante - kui oled seotud noorema mehega, puudutavad rahamured eelkõige teda ja tema kaudu siis sind.
Midagi eriti head ega halba, suuri sündmusi ei näita.
 
teab ehk keegi? 06. jaanuar 2008, kl 18.55
Suured tänud sulle!!!! Keerulisi suhteid on mul palju jah-lahutan nimelt ja mehel uus nainegi juba kodus! On mul poegki täiesti olemas ja ka tytar. mehi ka ellu tekkinud päris mitu, kuid ise sidumist ei soovi-veel. See rikas mees oleks jah mulle parim varjant(no kellele poleks?) Aga tema vist jääbki selliseks pyydmatuks unistustemeheks....
Igatahes tore ja tänud!!
 
tean 06. jaanuar 2008, kl 19.04
:) lahutust ma ei oskagi näha kaartidelt - vanaema elus, kes mulle neid teadmisi edasi andis, lahutust ei eksisteerinud:) sellega ma olen vahel täitsa hädas, et tuleks neid "vanaaegseid" teadmisi õppida "ümber panema":) edu Sulle!
 
palun mulle ka tean 06. jaanuar 2008, kl 22.53
kas mulle ka saaks niimoodi ennustada? oleks nii tore,
kaadipaki otsin kohe üles :)
 
palun to tean 06. jaanuar 2008, kl 23.27
valisin ka 16 kaarti, kui aega saab, palun tõlget!
poti 10, poti 3, risti poiss, risti kuningas, risti 8, ärtu 9, risti 7, risti emand, ärtu 5. ruutu 7, ärtu 4, ruutu emand, ruutu äss, ärtu 7, ärtu poiss, poti 7
tänud ette!
 
vana tarkus 08. jaanuar 2008, kl 18.56
iseendale ennustamine toob õnnetust
 
mina 12. juuni 2008, kl 08.33
Aga kas mõnda neti lehekülge ei ole kus need tähendused olemas?
 
Katrin 17. august 2009, kl 13.56
Leidsin ühe mängukaartidega ennustamise.Ei tea kui palju selles tõtt on aga proovida võid ju ikka ;)

ennustamiseks ei ole vaja spetsiaalseid kaarte, lihtsalt võta välja mängukaartid. Sega kaartid, mõtle sellele isikule kellele sa ennustad(enda puhul endale), lase tal võtta vasaku käega osa kaarte ja võta see osa mille ta ära tõstis endale. ära keera kaarte kohe õiget pidi vaid keera neid ükshaaval (iga kaart eraldi ja kui oledd keeranud siis loe ennustus)....RISTI:

Äss: rõõm ja küllus
kuningas:otsekohene lahke inimene ja hea juht
emand:romantik, kaldub heategevusele
poiss:särav, energiline noormees
10:edenemine, eriti rahaasjus
9:ootamatu kingitus või saavutus
8:kellegi tähelepanu või poolehoid aitab teie olukorda parandada
7:paranemine või pööre
6:edu või õitseng
5:seltskondlik sündmus või ootamatu uudis
4:tagasilöök või pettumus
3:viha kuid mitte ilma resoluutsuseta
2:vaja on kokkuhoidlikust, olge ettevaatlik

ÄRTU:

äss:head uudised, eriti suhetes või partnerluses
kuningas:liberaalne inimene
emand:leebe, lahke ja väga ilus naine
poiss:noormees, täis riski ja seiklushimu
10:kimbatustest jagusaamine
9:isiklik lootus läheb täide
8:poolehoid on vastastikune
7:head suhted, rahu iseendaga
6:ootamatu pööre paremusele
5:kuula lugupeetud inimese nõuannet
4:alu- või töökoha muutus
3:ees ootavad sekeldused
2:uued sõbrad või partnerid

RUUTU:

äss:sportlik väljasõit või viibimine looduses
kuningas:temperamentne, kaval ja ohtlik inimene
emand:klatšimoor
poiss:petlik, truudusetu noormees
10:kolimine või muutus
9:viivitused ja tüütud olukorrad(tõkked)
8:kirg ja romaan
7:võtke endajaoks aega, leidge perspektiiv
6:tervenemine või leppimine
5:edu äris
4:aeglane, pidev edenemine
3:juriidilised raskused, eriti suhetes
2:uus või taastärganud armastus

POTI:

äss:üldine rõõm ja meeldivad asjad
kuningas:kade inimene, kes põhjustab probleeme
emand:üksik naine, kes peab teie huvisid silmas
poiss:keegi intrigeerib
10:halvad uudised ja kurvastus
9:surm(otseses mõttes või ülekantud tähenduses)
8:ebaõnn:teostamata plaan
7:väiksemad sekeldused ja arusaamatused
6:suunamuutus
5:lase sõpradel ennsat aidata
4:võitlus äris või armastuses
3:kurvastus ja lahus olek
2:pettus või reetmine
 
Britta 21. august 2009, kl 15.06
tean -
palun kas räägiksid minu kaardid ka lahti?

poti 4
ruutu 4
risti kuningas
ärtu poiss
ärtu 3
ruutu emand
ruutu äss
poti kuningas
ruutu 5
poti 10
ärtu 10
ruutu 6
poti 2
poti 5
risti 3
poti 7

Suured tänud ette!
 
Katake 13. november 2009, kl 00.35
Tere mind huvitab kaa väga mängukaartidega ennustamine:)nagu ma aru saan siis kasutja nimega ''tean''oskab neid kaarte lahti seletada.ladusin just endale kaa 16 kaarti lauale, kuid mina ei oska küll siit mitte kui midagi välja lugeda ja seega palun Teie ''tean''abi.

minu kaartide järjestus:
ärtu 10, ruutu äss, ruutu 10, ärtu emand,risti emand, poti poiss, ärtu poiss, risti 10, ärtu äss, ärtu 8, poti 7, risti äss, poti 6, poti 8, risti kuningas, ruutu 9.

aitäh!:)
 
mina ju ka sooviks! 13. november 2009, kl 13.47
Palun:
risti kuningas,ruutu 6,ärtu äss õiget pidi,ärtu 8, ärtu 10,risti7,poti kuningas,ruutu 9,poti 9,ärtu emand, poti äss õiget pidi, ärtu kuningas ässa poole, ruutu kuningas, poti 10 , poti 6.
 
liina 01. märts 2012, kl 10.12
palun aidake...sain järgmised kaardid....
ärtu kuningas,ärtu7,poti9,poti4,ruutu8,ruutu10,ruutu9,risti 3.....kas see surma kaart tähendab et mina...
 
Mats 01. märts 2012, kl 20.21
Minge raamatukokku, leiate müstika alt.Või võtke netis
lahti nähtused. Üldiselt mängitud kaardid kipuvad
luiskama.
 
Hinge-abi. 15. juuli 2014, kl 02.15
hingeabi@gmail.com
kirjuta lepite kokku täpsemalt ennustamine kaartidel (Astroloogia, Tiibeti, Ruunid ja ingli-kaardid.)
 
oli ka 15. juuli 2014, kl 09.06
kunagi raamat ennustamise eri viisidest.
kaardid peavad olema märgistatud,kui pole ülemist ja alumist poolt,tagurpidi kaardil on teine tähendus.
kaartidega ei tohi tavalisi kaardimänge mängida,siis nad valetavad.
 
tantrafestival 15. juuli 2014, kl 14.47
Hinge-abi. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hingeabi@gmail.com
> kirjuta lepite kokku täpsema
> lt ennustamine kaartidel (Astroloogia, Tiibeti, Ru
> unid ja ingli-kaardid.)

Normaalne inimene ei tegele inglikaartidega.
 
musike22 18. juuni 2016, kl 11.59
http://salamaailm.weebly.com/maumlngukaardid.html.Seal on kõik mängukaartidega ennustamise tähendused.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!