Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
sõnn mees suhte alguses?
 
naiivitar 04. märts 2008, kl 10.49
Leidsin sõnn mehe, või oli see vastupidi...ja tema leidis minu?
Ei olegi väga vahet...
Ma pole enne näinud kuidas meesterahvas nõnda särada võib:)

Tema hääl muutub minuga rääkides otsemaid pehmeks ja õrnaks, tema kehakeel ja hoiak reedavad ülima tähelepanu ja huvi minu vastu. Ja need silmad...säravad tal peas nagu kaks kalliskivi...

Sõnnide kohta igasugu halba lugenud just siit foorumist. Kas kõike seda mis hetkel toimub, kujutan ma vaid ette ja on see sõnni viis naist ära rääkida või... toimub tõesti kõik päriselt. Noh selles mõttes siis, et mina ise olengi selle mehe särama pannud?

Kuidas üldse sõnniga käituda? Tasa-targu või meeldib ka talle kui naine vahest juhtimise enda peale võtab? Mis teda eemale peletada võiks? Ja kas tema lõputu hoolitsus raugeb kunagi või on see selline sõnni omapära?
 
nii 04. märts 2008, kl 18.27
minu suhe sõnniga hetkel 2 aastat. Hoolitsev on ta siiani- küsib kõiges ka minu arvamust ja siis mõtleme koos, kuidas või mis või mida. Oma arvamus peaks sul küll olema. Rünnakuga ei saavuta midagi, aga läbirääkimiste teel on paljugi võimalik.
 
mirr 04. märts 2008, kl 18.33
Kust sa neist halbadest sõnnidest loed? Minuarust üks parimaid mehi üldse.
 
naiivitar 04. märts 2008, kl 19.13
to mirr

päris mitmes teemas juttu sõnnidest kellel mitu armukest ja kes nn panevad kõike mis liigub....
 
njähh 04. märts 2008, kl 23.35
ega siis ainult päikesemärk loe :) aasta ikka ka.
ja üldistama ollakse siin kiired.
 
sõnni naine 05. märts 2008, kl 09.03
kui sõnni särama said, siis ilmselt ka nii jätkub. meie suhe aastatega üksnes täiustub. sõnniga võimalik kõigis asjades läbirääkimisi teha ning ülla-ülla- see mees peab ka sõna! pole pidanud teesklema kunagi oma olemust, tahtmisi- nt kui enesetunne niru, siis nii ütledki ja võidki terve päeva tekki keritult ringi uimerdada. sõnni arm sest ei jahtu, vastupidi- see tähendab, et ka tema võib olla "kõigest" inimene ja samamoodi käituda. eks jah, sõltub ka aastast. minu kallis on suur kodulemb ning lastele suurepärane isa. voodis ei tee imetrikke vaid siiralt huvitub minu rahuldamisest:D. siin foorumis kirjutatakse jah sõnnist kui jubetisest. võibolla mul vedanud siis? tean, et suhet pole sõnnidega just kerge alustada, vägisi ikka ära ei lohista. (sõbranna sebis üht isendit ca 2 aastat:) lõpuks sõnn ütles vähipiigale- mul on sinust kahju, aga ma ei tunne seda, mida sa minus näha tahaksid).
kuna sõnn suht kodulembeline, siis hea söök laual ja puhas sokk kapis peaks olema elementaarne. vastu saad südamerahu, kogu sõnni teenistuse ja turvatunde. armastus muidugi ka;)
 
naiivitar 05. märts 2008, kl 20.53
to sõnni naine

Aitäh turgutavate sõnade eest :)

Särab jah mu kätes, a asi värske veel.

Mis loomaaastal sinu sõnn sündinud?
 
sõnni naine 05. märts 2008, kl 22.12
hobu mees:)
 
sõrg 06. märts 2008, kl 20.05
Mul ka hobune! Muidu mees super, aga vahepeal keerab ikka ära ka :D
Sõnnid on väga pikaldase mõtlemisega ja väga rahulikud.Neile meeldib mugavus, hea toit ja seksikad naised :P Paku talle kõike seda ja sa ei pea millegi pärast muretsema ;)
 
ka sõnni naine 06. märts 2008, kl 21.11
Selle, kas sõnn sinust tõeliselt ja südamest huvitatud on, sa lihtsalt tunnetad ära! Ta lihtsalt on su jaoks ALATI olemas, kui teda vajad. Ja lubadustest peab ta tõesti kinni. Ta võib küll kohati olla lohakas näiteks majapidamistööde suhtes, kuid kui olete midagi kokku leppinud või planeerinud, ei tagane ta naljalt. Ühesõnaga usaldusväärne...ja kindlasti töökas - vähemalt need 3 sõnni, kes minu ellu kuuluvad. Huumorimeel on neil ka hea, neil on kuidagi eriline anne panna teisi tundma end vaba ja rõõmsana. Minu kogemuste põhjal on sõnn mees, kellele sa saad ka seltskonnas kindel olla - kui on ikka vaja kaine autojuht olla, ei ole vaja pidevalt silmanurgast hiilida, kas ta võtab või ei. Samuti ei ole ta mees, kes kipuks avalikus kohas stseeni tegema või riidu norima (seda siis mitte kainena), tal on suurepärane enesevalitsemisvõime.
Selle tasa ja targu või agressiivsema taktika kohta ei oska ma midagi öelda. Neile meeldivad küll enesekindlad naised, kuid mitte alati ei pea sa seda näitama, mõnikord on vaja natuke kavalust ;) Arvangi, et kompleksides ja ebakindlad, nn. vaiksed, pisut häbelikud ja tagasihoidlikud naised nende silmis läbi ei löö.
Ja mis siin salata, sõnni silmis on suur pluss ka see, kui oled voodis vaba ja vabameelne. Ta tahab ise nautida ja oskab suurepäraselt ka sind nautima panna.
Puudused? Jah, eks ole neidki, kuid keegi pole täiuslik ;) Sõnnile heidetakse ette suurt naistelembust...teate, ma poleks uskunud,et seda ütlen, aga kui kellegi puhul üldse liiderlikkuse pärast silm kinni pigistada, siis on see sõnn, sest tema oskab ''asja ajada'' ka nii, et niiöelda päris naine selle all ei kannata. Tal on lihtsalt niivõrd palju häid omadusi,et teda hoida. Väärt mees on!
 
kas 10. märts 2008, kl 16.36
olete ka küsinud oma sõnn mehelt kunagi, kui mitmes naine te temale olete? Hi hi hii, väärt mees? Labane ära kasutaja.
 
ka sõnni naine 11. märts 2008, kl 12.06
Mismõttes ''mitmes naine ma temale olen''? Loogiline, et kui oleme mõlemad 30-le lähenevas eas, siis ei ole me kumbki kummalegi esimesed kaaslased-voodipartnerid ja ma leian, et see pole häbiasi. Kui mõtled selle all seda, et mitmes naine ma talle hetkel olen...et mitu tal minu kõrvalt veel on, siis ausalt öeldes ei huvita, sest ta on minuga igal vabal hetkel, ja kui tal tõesti nende tundide jooksul, mil minul tema jaoks aega pole, kellegi teisega on, olgu nii, sest ma pole kunagi tundnud ennast nii hoituna, kui temaga oldud aastate jooksul. Niiet kui kellelegi veel sellist meeldivat tähelepanu jätkub - tore! :D
 
kalake 16. märts 2008, kl 21.13
Olen sinuga täiesti nõus ja rõõm kohe lugeda,et keegi näeb veel head oma mehes:))
Meil sama,iga aastaga aina paremaks,nagu hea vein..Lastele super isa ja ega minu soovid-vajadused ka tahaplaanile ei jää.
Vastangi talle olles mõistlik ja hoolitsev naine,just nimelt söök ahjus ja riided kapis on tema jaoks elementaarne:)Hästi armas inimene,võõraste jaoks vähe kinnine,aga kodus avatud, usaldav ja parim kaaslane igas mõttes:))
Ei usu,et sõnnid nüüd rohkem petjad on kui mõni muu tähemärk:)
 
Lilleke 14. märts 2020, kl 15.08
Mul hetkel juba teine suhe sõnn mehega. Lapse isa oli sõnn ja tõepoolest võin väita seda, et pani kõike , mis liigub ja ei vaadanud isegi naise välimust, et kas hoolitsetud jne, tal oli täiesti ükskõik. Hetkel minu elus järgmine sõnn mees, kooselu oleks temaga võimatu. Täpselt sama teema, paneb kõike, mis liigub ei vaata isegi naise välimust jne. Muidu väga armastav ja hooliv, kirglik jne. Voodis on ta kõrgtasemel . kuna mina olen sõnn naine ja ülikirglik, romantiline ja lisaks ka veel ülitundlik, siis mina ka voodis kõrgtasemel ja kõik on super ainult voodis. Suhtlemisel tekib probleeme tema kangekaelsusega, kahltustab pidevalt vabaduse piiramises ja ütleb kohe ausalt, et ma magan ka teiste naistega, nii, et kooseluks kõlbmatu mees. Ta on ise ka öelnud, et kõige pikem kooselu oli tal 8 aastat ja ülejäänud pikkuselt alla selle, ta pidavat ruttu tüdima. Ta ütles, et teda matta naise kõrvale, sest naised talle väga meeldivad. Mehe vanus 54 a.
 
K-K. 31. märts 2020, kl 19.12
naiivitar Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Sõnnide kohta igasugu halba lugenud just siit foorumist.

Eks ussid susisevad igaühe peale.
Aga seda pead meeles pidama, et nii nagu tema sind hoiab ja hindab, pead sa teda ka hoidma ja hindama. Kui hakkad tillukese lusikaga tükkhaaval ta ajusid välja nokkima, siis suudad pikapeale ka selle suure armastuse ära tappa. Kiirelt see ei käi, aga teostav siiski.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!