Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
ennustaja tiina tallnnast
 
ööbik 04. märts 2008, kl 18.47
kes käinud-jägage muljeid!
 
vvn :) 04. märts 2008, kl 18.57
Koplis? Eerika tänaval? ... Kui nii, siis ära pigem mine.
 
kkn 04. märts 2008, kl 19.04
miks vvn?
 
vvn :) 04. märts 2008, kl 19.22
Minule ta rääkis igasugu halbasid asju - õnneks ei ole midagi täide läinud :)
 
vvn :) 04. märts 2008, kl 19.25
No ja minu puhul ta arvatavasti ei oodanud, et jagan ka ise üht-teist kaartidest... Ja nähtavasti sattusin siis minema, kui tal endal elus mõõna periood.
 
to 04. märts 2008, kl 19.29
ei tohiks olla mõõnaperioodi.
 
ööbik 04. märts 2008, kl 19.36
rukki tn.elab
 
to 04. märts 2008, kl 19.37
ülbiku periood?
 
kkn 04. märts 2008, kl 19.37
vvn
kas midagi ei läinud tema ennustustest täppi?
 
vvn :) 04. märts 2008, kl 19.37
Viimasele... Mis mõttes ei tohiks olla? Arvad, et kaardipanijatel ei ole mõõnaperioodi? Piisab sellest, kui enne mind oli ebameeldiv inimene ja kaardipanija mõtted olid natukenegi eelneva kliendi juures või on oma elu sassis ja mõtted natukenegi enda asjade juures.
Igal juhul on sellest juba piisav aeg möödas, et midagigi oleks võinud täppi minna, aga ei... Ja jumal tänatud :)
 
Vvn :) 04. märts 2008, kl 19.40
Ma ei tea, kus ta elab. Räägin sellest Tiinast, kes Eerika tänaval vastuvõtab. Äkki neid Tiinasid on mitu?
 
kkn 04. märts 2008, kl 19.42
tean teda kaua,on läinud asju täppi ja mõned mitte.
ka ennustas ammu halba ja jumal tänatud pole see läinud.
jah muidugi on neil ka mõõna periood.
 
kristi 05. märts 2008, kl 11.26
Tere,proua TIINA.Olen käinud korra Teie vastuvõtul,ning sooviksin väga uuesti tulla,vöi kasvõi telefoni teel teiega konsulteerida.Kahjuks olen Eerika tänaval,kus teie kontor oli mitu korda käinud,ja ka teie telef.nr.on kaotsi läinud.Äkki saaks uuesti Teie kontaktandmed.Kui te enam samal aadressil vastu ei võta,siis olge hea,saatke mulle oma uus kontakt.Teie eelmised kaardipanekud läksid täppi.Lugupidamisega,Kristi 56178130,mobiil.tänan.
 
rukki 05. märts 2008, kl 11.44
Ööbikule

Kus Rukki tänaval, ma ise elan ka seal? See nii pisike tänav. Kõiki muidugi ei tunne, aga huvitav oleks maja nr teada...
 
no mis 05. märts 2008, kl 13.27
mida te patrate siin-ta ikka eerika tänaval ja minul on küll täppi läind.
 
mann 05. märts 2008, kl 18.09
Mul on jälle mingi Tiina andmed kes elab Rukki 6-1. Sain just sõbranna käest, kes oli seal käinud ja väga rahule jäänud.

Kas siis on mitu Tiinat?
 
no mis 05. märts 2008, kl 19.11
see eerika tnv tiina on see,kel see koduleht on ju???ma käisin ta juures kuskil kuu tagasi ja eerika tänaval,vb siis on selle aja jooksul kolinud?!
 
kkn 05. märts 2008, kl 19.35
jah kaks tiinat kes ennustavad,üks on rukki tänaval ja teine erika.olen käinud rukki tn tiina juures ka,ja vot tema pani mulle absoluutselt kõik mööda,kõik,sellest 2a möödas ja ei mitte midagi pole läinud täpselt.
 
no mis 05. märts 2008, kl 20.30
salmemoor ka ju olemas,kes on salme tnv-l?vot see pani ikka nii puusse kui puusse kogu jutuga
 
möh 05. märts 2008, kl 22.02

Huvitav küll, kõik panevad puusse, need tiinad ja salmemoorid, aga ikka käiakse nende juures ja otsitakse numbreid ja aadresse taga, ei tea miks siis? Mis teid ajab sinna? Oma pea ei tööta otsas, et aru saada elementaarsetest põhjus-tagajärg suhetest? No ei saa aru...
 
bv 05. märts 2008, kl 22.56
http://veg.ee/foorum/
 
kkn 05. märts 2008, kl 23.02
kas ma ütlesin panevad kõik pusse,rukki tiina pani jah ja ega enam ei kipu ka,pealegi ta hirmkallis oli 400!
 
mnjaa 07. märts 2008, kl 22.01
mul selle erika tn tiinaga kogemus, mida kohe kuidagi heade kogemuste alla liigitada ei saaks..
 
murka 14. märts 2008, kl 15.37
mulle Erika tn Tiinaga just väga hea koemus. Ääretult meeldiv vestluskaaslane oli ja enamus, mis ta rääkis on ka täppi läinud..
 
kkn ajab udu! 25. september 2010, kl 13.49
rukki tiina pole kunagi üle 300 krooni võtnud, ära tule siin valetama! kunagi ammu sai ka 200.- eest, ise olen palju head nõu temalt saanud.
 
nii 25. september 2010, kl 21.39
oli minulgi 400 eeku kui käisin rukki tänava tiina juures,ära aja ise udu ja pani kõik mööda,absoluutselt kõik. mulle ta ei sobinud.
 
aiaiaiai 26. september 2010, kl 00.07
nii musikesed tulge kõik siia, ma panen kah ilusti jutuga puussse ja teie panege oma veeringud selleks puhuks valmis.
 
Darja 03. september 2011, kl 20.15
Võiks küll ennustuse teha läbi telefoni või interneti teel, sest kaardid suhtlevad meiega alateadvuse kaudu telepaatilisel teel ja info saab kätte ka nii. Kui soovite ennustust läbi interneti, siis tuleb saata oma pilt, kus on nägu selgelt näha, täpne sünniaeg ja paar sõna enda kohta - kas olete püsisuhtes või abielus, lapsi? Tuleb teha ülekanne 10022071770007 Tiina Jezhelaja arvele (selgitusse võlg). Kui läbi telefoni siis on hind 45€, (on ka tavatelefon, kus on odav minutitasu ja Smardilt Smardile tasuta), kui läbi interneti siis 55€, sest pean kogu saadud info sisestama, mis on ca 5-8 lk. Kõige raskem ongi ennustada pildi peale, sest pean usaldama ainult oma intuitsiooni ja lisaküsimusi esitada ei saa. Kuid see toimib küll järgi proovitud.
Kõige parem on kohale tulla, siis tuleb aeg kinni panna (1-2 päeva ette, sest mul on järjekord) - võtan vastu Tallinnas Erika t. 17 II k. Kõige parem on ikkagi näost näkku, siis olen inimese bioväljas, aga see toimib ka teisiti.
 
to darja 04. september 2011, kl 15.24
Darja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tuleb teha ülekanne 10> 022071770007 Tiina Jezhelaja arvele (selgitusse võ> lg).

Miks võlg? Võiks ju olla aus ja lasta selgitusse kirjutada *ennustusteenuse eest*.:)
 
To 15:24 14. september 2011, kl 00.53
Seda parem maksjale.
Kui kirjutad ülekande selgitusse "võlg", jääb sellest ametlik märk ja hiljem on sul igati õigus oma "võlg" tagasi nõuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!