Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Ennustaja Edgar
 
trintsu 18. aprill 2008, kl 21.06
Kas teil on ennustaja Edgari ettekuulutused tõeks ka osutunud...
 
l 18. aprill 2008, kl 21.28
mul käisid tuttavad sõbrannad kolmekesi Edgari pool,kõik pidid välismaale minema..elame-näeme kas läheb ennustuste järgi:)
 
m 19. aprill 2008, kl 19.23
oi jummel...no sai käidud. raius mulle muudkui, et olen rase jne. välismaale minek, välismaalasest mees jne...same old story
 
heh 19. aprill 2008, kl 19.59
tema jutu järgi lähevad vist kõik välismaale-sürr
 
... 19. aprill 2008, kl 21.35
läksin ka kohe välismaale ja sünnitama.- Pole kumbagi ega saa kah.
 
jap 20. aprill 2008, kl 11.25
täielik jama oli, sama jutt ühesõnaga - välismaale kohe-kohe, tõmmu mees, väga palju pani mööda senise elu äraarvamisel
 
jap 20. aprill 2008, kl 15.07
samas, kes huumorit tahab, siis selle eest sai isegi vähe makstud - nt sai kuidagi vanaema mainitud, mille peale ta küsis kohe surmtõsise näoga, et "vanaemal on tervisega probleeme, jah?" :D:D:D kas mitte juba sõna "vanaema" pole iseenesest sünonüüm sõnale "terviseprobleem"
teine irw oli seoses emaga -mis ta Teil teeb, et nii palju inimesi ümber on? palju pabereid jne?...ütlesin, et ettekandja on, tema sellepeale: "ahah, no paberid, taldrikud, üks sama kõik" :D:D
siis, et "oli suhe jah? ja seal oli seksi ka, jah?" - no @!#$ sherlock! :)))
mingi küsimuse peale vastasin, et käin ülikoolis ja siis pärast tuli miski "väga tugev hariduse kaart", mille peale ta mainis, et "Teie lähete kohe kindlasti BAKALAUREUST edasi õppima"
aga ma lähen nüüd oma 2008. aasta sekssuhet ootama...
 
:D 20. aprill 2008, kl 18.37
:D:D...naera puruks
 
lumehelbeke 20. aprill 2008, kl 22.23
Minul on temaga küll positiivne kogemus. Ennustas mulle 1 a ette, et kohtan sõbrannaga reisil olles meest. Ja et aasta hiljem saan lapse. Isegi natuke mehe välimust rääkis ette. Nii et, alati ta jama ei aja.
 
ehh 21. aprill 2008, kl 00.07
edgar arvab vist, et naised ihkavad kuulda samu asju:))
minu kogemus siis...minevik suht mööda...minu vastuste peale parandas end pidevalt.

tulevik...pidin ka välismaale tööle minema, kas sõbrannaga või tema kaudu, siis kooli ja pidin kohtama varsti ka tulevast meest(välismaalast muidugi) ja aasta pärast lapse sünnitama. see kõik pidi juhtuma aastal 2007. kui ma küsisin, et kas mul graafik tihedaks ei lähe?no samaaegselt välismaal tööl, koolis ja lapseootel...siis mõtles ja arvas, et eks see võib pisut nihkuda iia-sinna.

pole mõtet vist mainidagi, et ennustuse täideminekuprotsent on null:)))

ja lumehelbeke..ju siis sinu elu lihtsalt juhuslikult läkski nii, nagu ta enamusele ennustab.
sest ei pea ju eriline geenius olema, et ennustada noorele naisele kunagi lapse sündi:)))
 
eheee 28. aprill 2008, kl 11.44
kuulge naljatilgad :D
ta räägib kõigile naistele et jäävad rasedateks ja lähevad välismaale, ta elab mu lähedal ja paljud tuttavad tema juures käind, ja kõigile ajab sama juttu ja mina küll ei tea et kellegil olex midagi täppi läind :D
 
mõmps 12. august 2008, kl 15.06
Minule ennustas samamoodi,tõmmu vällamaa mees,sünnib laps (ise olen pea 40 aastane juba).Mõned tööasjad pani täppi.
 
kuikimuki 20. detsember 2008, kl 15.00
käidsin selle Edgari juures ja Lubas pärandust sain isalt kingitusex maad. Lubas ametikõrgendust ja palgalisa mille sain. Lubas reisi mis tuli. Et ema läheb riigimajja, (haigla, vangla, hooldekodu) ema kolis teise kohta ja ütles, et see on endine haigla aga nüüd tehti siia korterid. Jätad oma praeguse mehe maha ja saad uue mehe söögikohast või tantsupõrandalt. Nii juhtuski sain endale mehe tuttava sünnipäevalt kus oli nii süüa kui ka tantsu. Ja ennustamas käisin kuskil 3 aastat tagasi ja kõik on selle ajaga täppi läinud. Nüüd käisin uuesti ja ta ütles mulle, et olen rase, kuigi seda ise veel ei teadnud. Tegin testi ja test oli positiivne. Mina tema jutu järgi elama ei hakanud, aga nii kui miskit juhtus tuli kohe meelde et issand see ennustaja ju ütles nii. Et võta siis kinni kas on tõsi või mitte.
Minul on kõik täppi läinud.
 
Lillu 22. jaanuar 2009, kl 00.49
Noh mina tulin ka täna just Edgari juurest ja ülla-ülla! Arvake ära tüdrukud? Jaa! Minagi lähen Hispaanlasele mehele! Tema armub minusse ja viib mu siis endaga kaasa! Kohe saan lapse ka temaga, mina tahtvat tüdrukut, aga sünnib poeg! Vot nii on lood! Ah jaa, ja kõik see juhtub muidugi aasta pärast! Juhuuu! Ei jõua ära oodata! Olen vaid mures, et kas hispaanias ikka jätkub piisavalt mehi nii hispaanlannadele kui kõigile Eesti naistele? Aga noh,mis ma ikka põen asjata, minul läheb ju see ennustus KINDLASTI täide! IRW
 
mai 22. jaanuar 2009, kl 21.00
iccc...päris huvitav kohes, käiks ise ka ära vaataks kas siis ka ennustab sama asja :) olgu et mees olemas....ehk saa lillu oskaksid öelda ta täpse aadressi ja telef nr . ja kallis ta taks ka on...ootan siis mailile...ambor@hot.ee
 
... 15. aprill 2009, kl 17.25
Ma käisin ka alles hiljuti tema juures. Jutt oli, üllatus-üllatus, et see mees kes mul on ei võta mind ära ja tuleb välismaa tume mees ja võtab ära ja viib välismaale. Ja tuleb laps, 10 minutit hiljem ütles et kohe kaks tuleb. Aeg oli alguses et kui olen 35, pärast sai sellest 3 aasta pärast ehk aastaid varem. Rääkis iseendale asju vastu. Algul ehmatas ära, aga pärast selle lugemist ajab naerma. Et kohe kõigil eesti naistel üks saatus. Hästi omas mullis tegelane.
 
gg 16. aprill 2009, kl 13.33
Minule lubas soome-rootsi päritolu meest, kes pidi olema alla 170cm pikk, suhteliselt inetu ja mina pidin tal esimene suhe olema. Seda lubas 6 aastat tagasi. Selle mehega pidin ka tütre saama. Nüüd tütar küll olemas, kuid minu väikset väljamaa Quasimodot pole aga kuskil :(
 
neitsi naine 16. aprill 2009, kl 15.59
Kui loen,et ennustaja edgar ennustab et koik lähevad välismaale ,siis naera töesti köht haigeks. Kui on KOIK,siis jääb minu arvates Eestimaa jääb tühjaks.
 
ütlen Edgari kaitseks 16. aprill 2009, kl 16.46
kuna ta on tuttava tuttav siis sattusin sinna puht juhuslikult.
imelik on see,et ta pani mu abikaasa kohta kõik õigesti,tema töö- asjad (detailset) kõik mis tema kohta on rääkinud on läinud 100% täppi. ta sai talle lähemaler kui mulle. oleks ta Edggarit kuulda võtnud oleksid jamad ära jäänud. mulle ei rääkinud ta mingist välismaa mehest. mineviku pani kõik mulle täpselt.
olevik on ka läinud, mulle ütles,et sünnitan oma abikaasale poja, kuid tuleb uus mees,ja ta töötab rootsis kuid on eestlane ja omab maja. muid asju oli samuti.
 
qq 16. aprill 2009, kl 18.33
mulle rääkis 5a tagasi ka,et kolid välismaale ja saad lapse ja välismaa mees jnejne-ühesõnaga nagu teistele.pole siiani veel ei last ega välismaa meest...irw:D...kusjuures ajaliselt peaks see olema juba kõik toimunud,mis rääkis

ajab ikka totaalset pada
 
ahaa:) 16. aprill 2009, kl 19.37
minu mees tuttavale rääkis ka, et kuskil viiekümneselt läheb välismaale elama! Lubas talle kolm last, kolme erineva naisega. Üks laps tal juba olemas:) ex paistab mis saab! :D
 
siil 17. aprill 2009, kl 11.02
äkki on hoopis nii, et tavaliselt sellised inimesed, kes ennustamisega tegelevad on väga head inimesetundjad ja ka see mähe ets seda on, näeb kohe ära kellega tegu, naiivsematele ja heausksematele lihtsalt ei viicigi tõsiselt ennustama hakata. teenib selliste pealt vaid pappi. mis aga ei tähenda, et tal üldse võimeid poleks. lihtsalt neid rakendab tarkade inimeste peal keda on võimatu petta. ja teisiti ju ei saakski arvestades, kui väike on eesti. teine variant on, et mida rohkem maksad seda täpsemini Edgar ennustab:D
 
ütlen edgari kaitseks 17. aprill 2009, kl 11.10
ma arvan ka nii. kuid viimane pole õige. maksin 100 eeku ja sain õiged ennustused. ei välismaa meest ega muud jahu.
 
v 17. aprill 2009, kl 13.10
no ma ütleks ka edgari kaitseks: ütles, et märtsis tuleb eksmees leppima ja tuligi, nii et mõnda asja näeb ta väga täpselt

ka palju muid asju läks täppi...
 
kaksik n 22. aprill 2009, kl 12.19
Tere...
sooviks ka selle edgari poolt läbi astuda:)
kas keegi saaks tema kontaktid anda ja ka lisada palju üks ennustamis kord tal tavaliselt maksab.
Minu e-mail on gepardike@hot.ee

tänud ette juba.
 
oioi 22. aprill 2009, kl 13.52
see edgar on mingi kuri mees vist :O http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=79&i=29493&t=29493
 
ehh 22. aprill 2009, kl 14.42
kuule oioi, igaüks võib panna siia foorumisse Edgari nime. mõtle ikka selge peaga.
 
juhhan 22. aprill 2009, kl 14.52
mina kuulsi, et edgar olevat krooni devalveerimist ette ennustanud. aga eks näis
 
to jap 18. aprill 2010, kl 18.39
Mõni asi võib tunduda koomiline aga pea ka meeles, et tema ajal ei tähendanud suhe kindlasti seksi. Sina lihtsalt oled liberaal.
 
Pede 18. aprill 2010, kl 18.46
Mis tähtkujust ta on?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!