Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Ennustaja Edgar
 
da 20. aprill 2010, kl 14.03
Ta ennustas ka seda, et islandile kukub varsti mingi taevakeha, mis pühib islandi üldse minema... ja siis hakkavad venelased, sakslased ja mingi islamimaa maailma jagama....
Huvitav palju siia maailma neid inimesi üldse jääb kui island maa pealt minema pühitakse :D?
 
siilike 09. august 2010, kl 16.12
tere,kes te olete edgari juures käinud,sooviks ka tema juurde oma ennustsut minna kuulma,kuid ei tea ühtki tema kontakti.
Kas annaksite?
antka24@hot.ee
 
neiu 18. september 2010, kl 17.00
Tere...
sooviks ka selle edgari poolt läbi astuda:)
kas keegi saaks tema kontaktid anda ja ka lisada palju üks ennustamis kord tal tavaliselt maksab.
Minu e-mail on Kiisuke3@mail.ru
tänud ette juba.
 
Karvane 18. september 2010, kl 18.40
Tahaks ka temaga yhendust vötta, ks keegi teab mingit kontakti teemast oleks ka väga tänulik daleth@hot.ee
 
mida 18. september 2010, kl 19.22
No mis te sinna Edgari juurde lähete, kui teate juba ette, et lähete kõik välismaale ja mehele ning saate lapse või kaks.:)
 
ma 19. september 2010, kl 21.20
mõtlesin, et oli see ikka edgar, kes selleks aastaks ühe sportlase surma ennustas. Keegi seda vähemasti tegi ja kuri kahtlus on, et see ets oli. no näete siis nüüd. matused täna majas.
 
Pipart sulle keelele 22. september 2010, kl 16.45
55916003-Edgar
 
n26 22. september 2010, kl 19.40
Käisin ka Edgari juures kaks aastat tagasi. Huumor. Loen ja imestan. Mulle ennustas ka tumedat meest(lapsi) ja elu välismaal.:D Samas ennustas ka mitut asja, mis tundusid tollel hetkel väga ebareaalsed, kuid tänaseks päevaks täitunud. Näiteks ennustas, et tekib suhe endise mehega, mille kohe välistasin. Naersin selle üle ja kinnitasin talle, et EI IIAL!! Kuid võta näpust, paar kuud hiljem jooksin kokku juhuslikult ühe endise mehega, kellega nüüd suhe juba pea kaks aastat. Ennustas ka seda, et suhe läheb lörri, mis paraku paistab ka üpris reaalne. Ennustas veel töökaotus ja õppima asumist, mis samuti tundusid tollel hetkel ebareaalsed. Arvan siiski, et tema ennustus mulle oli väga juhuslik ja põhines lihtsalt tema heale inimese tundmise oskusele ja sulitsemise kogemusele. Ärge minge ühegi ennustaja juurde, teate neid vastuseid sisimas niigi.
 
sama 22. september 2010, kl 22.31
käisin ka alles hiljuti. pidin minagi välismaa mehe saama:))) ja laps on kohe-kohe tulekul, õigemini pidin vist juba rase olema...kogu eelnev elulugu läks ka üsna mööda:D
 
njaa 23. september 2010, kl 09.54
Minu sõbrants käis ka, kuid vahe on selles, et tema saabki lapse ja elabki välismaal ning ongi tõmmu mees tal :D
 
Edgar 26. september 2010, kl 18.34
Mina kõnelen nüüd:D minu nimi on Edgar küll aga mitte see, keda te otsite:D ennustada oskan küll.
 
Silver 31. oktoober 2010, kl 23.46
Ei tea kas meestele ennustatakse, et võtavad endale tõmmu naise ja lähevad ka välismaale elama ? :D
 
Mai 02. november 2010, kl 17.09
no mina varem uskusin, samas, natuke usun veel siiani.
samas ta on öelnud väga kindlalt,et eurot ei tule
viide http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=386774
no kui ta sellega mööda panen siis ma ei teagi kas tasub teda uskuda nii väga - elame-näeme:)
 
Tädi Maali 14. mai 2011, kl 09.44
tundub, et edgar võitlem omal kombel eesti iibee eest ja ülerahvastumise vastu. Tubli, edgar
 
birgit 07. juuni 2012, kl 21.57
Tere. Kas keegi oleks nii lahke ja annaks Edgari kontaktid.
 
m 10. juuni 2012, kl 21.33
 
Pille 13. juuli 2012, kl 10.19
Olen käinud tema juures ja see mis ta oli mulle ennustanud,kõik juhtuski. Aega võttis peaegu 2a... Nii et mina täiesti usun. Palun andke tema nb? Kui on kellegil
 
t5 20. juuli 2012, kl 12.19
Ta on täkkesse ka pannud, mõni asi on realiseerunud paariaastase viibega. Päris udutaja kindlasti pole, natuke läheb igaühel puusse.
 
Katrin 09. juuli 2013, kl 16.36
Egdar on vana patt ja kaabakas,ta on vangis istunud juba nouka ajal,pettuste eest...,pettis inimeste,t raha valja ,lubades musti volgasid,volgasid ei tulnud....,
Nii et tehke areldused ise,kallid inimesed
 
tean teda 09. juuli 2013, kl 20.22
Edgar pole rohkem rappa pannud kui mõni prominentkuulutaja ajalehtedes.
 
Nipitiri 15. oktoober 2015, kl 17.25
Edgar on endiselt kuum teema. Seega mõtlesin mainida, et endiselt tegutseb ja telefoni nr sama, mis siit läbi jookseb. Seanss on €20.

Nalja pakuvad need, et kes käivad lihtsalt uudishimust, et inimest lihtsalt testida ja siis hiljem naerda asja üle. Ma naeraks selle üle, kes läheb raha nõnda raiskama.
Kaartide panek on siiski seotud ka auraga. Teie ise panete oma kaardid ning tema tõlgendab kaarte teile. Ta ei näe konkreetseid asju vaid katsub need teie elusse panna loogilises võtmes.
Välismaa mees ei tähenda automaatselt välismaallast, võibolla on su oma mees hetkel Soomes tööl? Asja tuleb vaadata kastist väljapoole võtmes.

Minul oli mure (üldiselt inimesed siis käivadki) ja tegelikult sain vastuse.

Mineviku kohta rääkis väga täpselt, oleviku kohta ka ning eks tulevik paistab. Juba tuleviku asjus tegelikult oli omajagu asju mis jooksid loogiliselt.

Eks pean tunnistama, et ka ise olin suuresti ekperimenteerija vaimuga algul. Kuna oli mure siis siiski lootsin, et ehk ikka toimib... Tegelikult toimis.

Kel läheb täppi, kel mööda... Ma siiralt kahtlen, et peresaladused jne asjade välja ütlemine tema poolt on hea juhus, et see täppi läheb;)
 
naljakas tõesti 15. oktoober 2015, kl 21.51
ÜKS ON KOMMENTEERINUD:
da
20. aprill 2010, kl 14.03
Ta ennustas ka seda, et islandile kukub varsti mingi taevakeha, mis pühib islandi üldse minema... ja siis hakkavad venelased, sakslased ja mingi islamimaa maailma jagama....
Huvitav palju siia maailma neid inimesi üldse jääb kui island maa pealt minema pühitakse :D?

...esimene pool võib-olla ennustusest vale küll, kuid kas ka teine pool??? Elame, näeme
 
naljatilk 26. oktoober 2015, kl 13.18
Ja palju ta selle loba eest raha võtab?
 
häving 26. oktoober 2015, kl 13.50
Islandile võib kukkuda omasooliste abielude meteoriit.
 
Hannibal Lector 03. aprill 2016, kl 13.36
Soovitan sellest inimesest suure kaarega eemale hoida. Kui teil on aga soodumus enesepiinamisele, soovitan Egiptet. Luhidalt, sattusin Edgar Egipte juurde mitmeks kuuks aednikuks ning aitasin ka teistes kodutöödes, kuna Edgaril on terviseprobleemid, nendest kõige tosisem on diabeet, millest on tekkinud ka rasvumine ning põletik vasakusse jalga, mis omakorda tekitab veremürgitust. Jalga ta ara ei luba arstidel opereerida. Algselt tundsin Edgarile kaasa, sest tervis oli tal tõesti halb. Mõne aja möödudes sai mulle aga selgeks, et inimene ei hoolitse enda tervise eest, perearst oli talle koostanud korraliku raviplaani ning toitumiskava ning talle pakuti ka arstide poolt erinevaid võimalusi, enda tervise eest hoolitsemiseks. Edgari lemmik hobiks oli aga iga nädal ennast pildituks juua vähemalt 2 päeva järjest. Eelistuseks oli juua 2 pudelit konjakit ja siis 4-6 pudelit vene Šampust (Sovetskoje šampanskoje on Edgari lemmik) peale. Mõnikord jõi ta kuni 6 pudelit Sovetskoje šampanskojet uksi, olles eelnevalt tarbinud tugevaid rohtusid ja antibiootikume. Kui ma talle viisakalt ütlesin, et nii ei tohi teha ning ta ohustab oma elu, muutus ta agressiivseks. Arsti poolt koostatud dieeti ta ei pidanud, selle asemel sõi ta kõike mida ta süüa ei tohtinud suhkruhaigena- palju magusat, komme, küpsiseid, saiakesi, vorstikesi jne jne Enamus päeva ta ainult sõi. Kuna olin lihtsalt aednik tema aias ning tegemist on täiskasvanud inimesega, ei hakanud sekkuma tema toitumisvalikutesse. Kull, aga on mul hästi meeles, kuidas ta järgmist kommi ja saiakesi pugistades, millele ta peale kulistas kanget konjakit otse pudelist, kirus kuidas arstid teda ei ravi, teevad talle meelega valeravi, püüavad teda tappa jne jne ehk siis kõiges olid süüdi arstid. Oma terviseprobleeme ta tihti ka suurendas, kui nagi inimest kellest oleks rohkem kasu, see oli tema viis kuidas inimestelt tähelepanu ja kaastunnet lunida.


Fra Mare 2-öine massaažipakett õhtusöökidega kaheleFra Mare 2-öine massaažipakett õhtusöökidega kaheleVaata lähemalt »-48%150€288€

Sisene:
Otsi

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Avalehele Teemade juurde Uus teema
Sodiaagi nurgake
Ennustaja Edgar Egipte

My
26. oktoober 2007, kl 20.29
Kas keegi teab Viimsist ennustaja Edgar Egipte mobiili nr. Numbri võib saata ka rarata@hot.ee . Tänud, kes oskab aidata.
Vasta Tsiteeri

tean vist
26. oktoober 2007, kl 21.25
seesama kes oli eesti nõiad saates???...temast oli siin juttu...vaata hea kogemus alt, ennustaja edgar oli vist pealkiri. ja siis mõtle, kas ta on ikka see õige mees kelle juurde m inna:) kuid kui tahad kuulda, et saad välismaalasele mehele...siis muidugi....
Vasta Tsiteeri

tean
27. oktoober 2007, kl 09.11
suurem osa läheb küll täppi,ajaliselt on küll nihkes,nii ette kui tahapoole
Vasta Tsiteeri

huvitav
27. oktoober 2007, kl 12.10
siis, miks mul ei läinud???minevik isegi mitte ajaliste nihetega arestades. oli aru saada, et ta oletab, mis probleemid võivad minuealistel neidudel olla(ütlen neidude kuna näen oma vanusest palju noorem välja, ehk siis tundmatule tõesti neiuealine).
aga õnneks või kahjuks minu elu pole kulgenud just tüüpiliselt...
ei tahtnud ma vana peikaga tagasi kokku ja loomulikult pole siiani saanud ka, ei läinud me lahku mingi tumedate juustega naise pärast. mul oleks isegi hea meel olnud kui see naine oleks eksisteerinud, oleks endisel lihtsam olnud oma eluga edasi minna).

ja noh...kui pakkus mu õdede-vendade arvu valesti oli kohe vastus, et ju siis su ema on aborti teinud...(see on ju tegelikult väga hea vastus välja vingerdamiseks)
kui pakkus mu vanemate töövaldkonda, siis minu pearaputuse pealu muutis kohe valdkonda...öeldes, et no ma ju ütlesin seda
, kuigi tegelikult oli hoopis midagi muud öelnud, jäigi mulle selgusetuks, mida ta siis tegelikult ütles:) no ja see kuulus süütuse kaotamise küsimus...sellesp pani täppi, et mul seda enam polnud:))) aga aeg...no niii kümme aasta mööda.
ja noh...kõike ei viitsi ka kirjutada ja kõik pole meeleski.
et siis ennustajad on eelkõige kogemustega inimesetundjad. seda võiks iga inimene pakkuda, et noor naine varsti mehe leiab ja kunagi lapse saab....selleks ei pea ennustaja juurde minema.

kuid...kui te saate sellest rahulolu mingise, sest on vist kindel et ta teile ilusa tuleviku ennustab, koos välismaalasest mehega:)) seljuhul pole see sada krooni niisama kulutatud vist.
Vasta Tsiteeri

kuule
28. oktoober 2007, kl 00.36
viimasele
ennustaja on nagu arst mõnele sobib mõnele mitte.
mulle ennustas ta mineviku kõik õigesti,oleviku,tulevikku kahjuks ei tea vel,aga osad asjad juba täitunud.
mina jäin väga rahule,keegi pole nii täpselt pannud,bingo,100 %.
kuid on ka muid kogemusi,ennustajatega ja edgar on kõige täpsemini mulle ennustanud.
Vasta Tsiteeri

huvitav
28. oktoober 2007, kl 18.13
kuidas sa tead kui täpselt ta ennustas kui tulevik pole veel kätte jõudnud?
aga olgu..mis siin ikka vaielda..:) kes tahab ennustaja juurde minna, läheb sinna niikuinii...
Vasta Tsiteeri

My
28. oktoober 2007, kl 20.38
Väga armas,et vastasite!!!!!!!!!!! Mina küsisin,kuidas ma ta leian.
Vasta Tsiteeri

2
29. oktoober 2007, kl 11.18
kasuta otsingut
Vasta Tsiteeri

2
29. oktoober 2007, kl 11.23
edgar võtab vastu Mähel 55916003
Vasta Tsiteeri

sõbranna
29. oktoober 2007, kl 22.29
käis ennustaja juures 7aastat tagasi,ja kõik läks nii nagu ta rääkis,aastaliselt ka,lapsed,abileu,tookohad jne.
ja hiljem tuli välja,see ennustaja oli edgar,
Vasta Tsiteeri

Katu
25. september 2014, kl 22.09
See Edgar on suli ja lihtsalt petab raha valja,ennegi on vangus istunud pettuste parast,,,arge olge lollid,inimesed!
Vasta Tsiteeri

tunnen teda
26. september 2014, kl 08.04
Tema visiiditasu oli mõned aastad tagasi lausa sümboolne ja inimesi, kellel on ennustus vägagi paikapidav olnud, leidub piisavalt.
Vasta Tsiteeri

Marge
13. detsember 2014, kl 18.11
See inimene on ju pätt. 2 aastat vangis istunud inimestelt raha välja petmise eest.
Vasta Tsiteeri

Süütud!
13. detsember 2014, kl 19.39
Maapanga tühjendamise eest pandi samuti süütu inimene istuma, et teised saaksid rahadega laiata. Ärge sõimake.
Vasta Tsiteeri

Uljas
30. oktoober 2015, kl 09.58
Minulle küll ennustas hästi , need kõik läksid korda, isegi teadis minu kuulsusest ja naissoost sugulase matused tulid ja homme lähengi matusetele.
Vasta Tsiteeri

Blandinka
06. detsember 2015, kl 18.51
Kas keegi oskab soovitada head ennustajat või selgeltnägijat keila ümbruskonnas??? Oleks kohe huvitav teada mis minuga veel võib kõik juhtuda,igatahes hetkel on küll tunne et enam jubedamaks minna ei saa :( Olge head ja andke teada kui keegi teab edagi!!! Ja muidugi kogemustest tahaks kah kuulda
Vasta Tsiteeri

Hannibal Lecter
01. aprill 2016, kl 17.19
Soovitan sellest inimesest suure kaarega eemale hoida. Kui teil on aga soodumus enesepiinamisele, soovitan Egiptet. Luhidalt, sattusin Edgar Egipte juurde mitmeks kuuks aednikuks ning aitasin ka teistes kodutöödes, kuna Edgaril on terviseprobleemid, nendest kõige tosisem on diabeet, millest on tekkinud ka rasvumine ning põletik vasakusse jalga, mis omakorda tekitab veremürgitust. Jalga ta ara ei luba arstidel opereerida. Algselt tundsin Edgarile kaasa, sest tervis oli tal tõesti halb. Mõne aja möödudes sai mulle aga selgeks, et inimene ei hoolitse enda tervise eest, perearst oli talle koostanud korraliku raviplaani ning toitumiskava ning talle pakuti ka arstide poolt erinevaid võimalusi, enda tervise eest hoolitsemiseks. Edgari lemmik hobiks oli aga iga nädal ennast pildituks juua vähemalt 2 päeva järjest. Eelistuseks oli juua 2 pudelit konjakit ja siis 4-6 pudelit vene Šampust (Sovetskoje šampanskoje on Edgari lemmik) peale. Mõnikord jõi ta kuni 6 pudelit Sovetskoje šampanskojet uksi, olles eelnevalt tarbinud tugevaid rohtusid ja antibiootikume. Kui ma talle viisakalt ütlesin, et nii ei tohi teha ning ta ohustab oma elu, muutus ta agressiivseks. Arsti poolt koostatud dieeti ta ei pidanud, selle asemel sõi ta kõike mida ta süüa ei tohtinud suhkruhaigena- palju magusat, komme, küpsiseid, saiakesi, vorstikesi jne jne Enamus päeva ta ainult sõi. Kuna olin lihtsalt aednik tema aias ning tegemist on täiskasvanud inimesega, ei hakanud sekkuma tema toitumisvalikutesse. Kull, aga on mul hästi meeles, kuidas ta järgmist kommi ja saiakesi pugistades, millele ta peale kulistas kanget konjakit otse pudelist, kirus kuidas arstid teda ei ravi, teevad talle meelega valeravi, püüavad teda tappa jne jne ehk siis kõiges olid süüdi arstid. Oma terviseprobleeme ta tihti ka suurendas, kui nagi inimest kellest oleks rohkem kasu, see oli tema viis kuidas inimestelt tähelepanu ja kaastunnet lunida.

Edgari hobide hulka kuulub ka hädas inimeste ara kasutamine ning nende hädade, probleemide ja valude üle tagaselja naermine ja nautimine. Ta mängib ise seejuures nende samade inimeste aitajat. Tema abi seisneb selles, et oma klientide seast otsib ta valja inimesed, kellel on rahalised probleemid, erilist huvi pakuvad talle inimesed, kes ei suuda oma pangalaenusid tasuda ning otsivad kiiret ja efektiivset väljapääsu. Nendele inimestele pakub ta oma teenust, kui vahendaja, kes viib hädasolijad kokku kõrgetel kohtadel töötavate Brüsseli ja Inglismaa pankurite ning teiste tegelastega, kes pakuvad tema sõnul labi mingite investeerimisfondide soodsalt raha. Enamus tema väljavalitud ohvreid on tõesti viimasel piiril hädas olevad inimesed. Need samad "tähtsad tegelased", nagu ta neid nimetab pidavat, aga mingitel põhjustel käima just Edgar Egipte lagunevas majas ja aias öösiti pidutsemas, ohtralt alkoholi tarbimas, armukestega lõbutsemas ning tema legendaarset kartulisalatit söömas. :) Tegelikult ei käi mitte keegi tema juures öösiti pidutsemas, kartulisalati sööb ta ise ara ning kui on eriti heldes tujus, pakub ka oma õele. Alkoholi tarbib ka ise ara. Hädas inimesed jooksevad ringi ning ostavad talle toitu, alkoholi, sõidutavad teda linnas ringi, ikka lootuses, et äkki kukub neile Edgari poolt valjamoeldud Brüsseli tegelaselt rahahunnik sülle. Teiste juttude seas, räägib Edgar ka kuidas Armin Karu käib verinoorte tüdrukutega, tema ilma soojustuseta garaaž-köögis öösiti seksimas, kui õues on krõbe pakane ja -20 kraadi külma. :) Edgaril endal jäi koolitee teadmata põhjustel lühikeseks, see on tema nõrk koht, ning ohvriteks valib ta alati inimesed, kes on käinud ülikoolis ning kellel on kõrgharidus. See annab talle mingisugust erilist mõnu ja naudingut, kui ta näeb, et haritud ning niiöelda targad inimesed meeleheitlikult tema igat soovi täidavad, püüavad olla talle meeltmööda ning jooksevad ennast segaseks, eks ikka sellepärast, et lootus sureb viimasena ning loodetakse saada abi oma rahaprobleemidele labi Edgari. Kõikidele oma ohvritele, räägib ta sama juttu kuidas mingisugune mees nimega Michael Brown ( mõnikord, olenevalt situatsioonis, muudab ta Brown-i, kas siis vene oligarhiks voi Kasastani naftaparuniks) on käinud tema juures pidutsemas, ning raha on olemas ning kohe-kohe kantakse see raha ohvrile üle. Siis ohvrid helistavad talle meeleheitlikult igal ohtul, et raha pole ja Millal ikka tuleb ja siis vahepeal meeleheitlikult Egiptele pugedes ja mett tema mokale määrides. (lootus ja meeleheide). Edgar,sellepeale, rahustab ja kinnitab, et raha tuleb juba paari tunni voi paari päeva jooksul. Mõni ohver on juba üle 6 kuu oodanud olematut raha labi olematute kontaktide. Edgar ei lase ka kunagi oma ohvritest lahti vaid alati jätkab nendega mängimist. Siis kui ohvril lõpuks mõistus pahe tuleb ning ta saab aru, kelle ja millega tegu oli ning katkestab Egiptega kontakti, räägib Edgar kuidas inimesed on teda ara kasutanud, kuidas inimesed on nii halvad ja kuidas tema on hea nagu jumal ja tahab kõigile ainult head ja on kõiki ainult pühalikult aidanud. Üldjuhul, hakkab Edgar ka põgenema saanud ohvri kohta väljamõtlema laimu ja valesid, mida ta siis mõnuga jagab koigile, kes vahegi viitsivad kuulata.

Veel pakub Edgar töötutele, labi oma olematute kontaktide töökohti, mida pole olemas. Edgar pakub ka lihtsausklikele, labi oma kontaktide Maanteeametis, juhilubasid inimestele, kes on need kaotanud mingitel põhjustel voi soovivad neid kiiremini katte saada. Kahtlen, et tal sellised kontaktid olemas on.


Ennustamise kohapealt on Edgar nii-ja-naa. Ta on ise mulle tõdenud, et enamus ajast paneb huupi ning üldjuhul, kui midagi ka täide ei lahe, siis inimesed unustavad kiiresti. Edgar on väga hea inimestetundja,rakenduspsuholoog ning ta oskab ka inimeste biovalja lugeda. Enamus inimesi, kes tema juurde satuvad on haavatavad inimesed, kes tulevad tema juurde oma probleemidele lahendust saama. Edgar, aga naudib nende probleeme, klatšib oma kliente julmalt taga, ennustab neile ka meelega valesti. Olen kuulnud, kuidas ta annab jubedat nõu kliendile, kellel on abieluprobleemid, kuidas oma naisega julmalt manipuleerida jne Edgar kasutab ka psuholoogilisi võtteid, kuidas inimesi suunata. Ta on vaga šarmantne ning meeldiv ja jumal on teda õnnistanud vapustava veenmisoskuse ja suhtlemisoskusega. Inimesed, kes tema juurde satuvad, tihtilugu ei saa arugi,kui nad keset ennustamist talle juba ise räägivad oma eluloo ara ning siis hiljem lähevad tema juurest ara muljega nagu Edgar oleks neile seda kõike raakinud. Tegemist on psühholoogilise Mastermind-iga. Meie oma Eesti Hannibal Lectoriga. Kui Edgaril ei oleks kriminaalset suundumust ning ta oleks ka saanud rohkem haridust ja õiget suunamist, oleks ta võinud saada vaga heaks psühholoogiks voi poliitikuks. Kahjuks, ta seda ei saanud, ning on nuud lihtsalt uks tige psühhopaat, kes naudib teiste elude ara rikkumist.

Edgar vihkab naisi, arvatavasti tuleb ka see kiiks tema lapsepõlvest. Koik naised on tema jaoks hoorad ja litsid. Tihti peale mõne naiskliendi lahkumist, kukkust ta klatsima seda naist taga, kui loll, litsakas ja jube naine tema juures just käis. Tema lemmik hobiks on mõndade naiste, kes talle helistavad oma armu- ja seksiprobleemidega, valjuhääldile panemine, et kas siis kliendid voi ükskõik, kes tal sellel hetkel kõrval on kohe kindlasti kuuleks detailselt nende naiste armuseiklustest. Naised Ise ei tea sellest midagi ja Edgari perverssel pealeutsitamisel räägivad vaga detailset oma armuseiklustest. Kui naine on tark, püüab ta seda naist halvale teele suunata. Veel vaatab ta vabal ajal pornot, mis on tema enda vaba valik, kuid peale porno vaatamise, hakkab rääkima naistutavatele ka vagistamises ning igasuguseid imelikke seksistlike seksijutte. (Tavaliselt ta valetas helistajatele, et ta vaatab õpetlikku loodusfilmi Discovery-lt, samal ajal käis hoopis mingisugune hard-core pornokanal.) Tegemist on vaga tigeda, kibestunud ning kurja inimesega. Kohati on temast ka kahju, sest tal oli tõepoolest raske lapsepõlv, aga see ei ole vabandus, kuidas ta inimestega käitub.

Ma võiksin sellest inimesest ja tema võtetest täispika raamatu kirjutada. Soovitan, aga kõigil kellel on vahegi mõistust, sellest inimesest eemale hoida, ta leiab koik teie nõrgad kohad ülesse ja hakkab teid ara kasutama. Kui soovite, aga natuke närvikõdi ja olematut Brüsseli laenu ning soovite selle olematu raha nimel nahast valja pugeda, siis Edgar on teie mees.
 
eelmisele 03. aprill 2016, kl 14.56
Mine vaheta sugu ja koli Taani psühhoprostiks.

Tean Edgarit piisavalt ja seda kõike talle omistada ei ole küll mõistlik. Lõpeta fantaseerimine!
 
Eelmisele tagasi 04. aprill 2016, kl 13.35
Fantaseerimisest on asi kaugel, kahjuks. Töötasin Edgari alluvuses piisavalt kaua ning mul oli täielik ülevaade tema elust, käitumisest ning tegudest. Edgar on ka eelnevalt tegelnud õhu müümisega ning selle eest ka vangis istunud. Juba siis kasutas ta samasid taktikaid. Siin artikkel: http://www.hullumaja.com/?pg=blog&bid=167

Kui kellegil on soovi teda külastada ning lasta tal ennustada, siis see on nende enda valik, kuid tegu on valetajaga. Edgar ise ütles mulle mitmel korral, et teda ei huvita tema kliendid, nende probleemid ning enamus ajast ta räägib neile suvalist juttu. Teda olevat ainult huvitanud raha ja see on koik. Ta teeb ka oma kliendid endast sõltuvaks. Näide, paris elust, mida nägin ise isiklikult kõrvalt: Edgari juurde tuli naisklient, kellel olid probleemid mehega, kes talle meeldis, aga kes käitus tema suhtes imelikult. Edgar sellepeale võttis kaarti ja ütles kliendile, et see mees armastab teda ning, et varsti on nad koos selle mehega. Et, naine lihtsalt ootaks, et kohe-kohe. Kui klient lahkus, teatas Edgar mulle, et see mees, ei taha seda naist ja naine on loll ning see mees ei hakka selle naisega, mitte kunagi kokku elama. Küsisin Edgarilt sellepeale, et miks ta siis naisele hoopis vastupidist ennustas ja rääkis? Edgar vastas mulle, et sellepärast, et naine tema juurde lootuses tagasi tuleks ning ennustamise eest raha maksaks ning et ta ei soovi selle naisega tülli minna. Naine, kuna ootas midagi, mida ei juhtunud, tuligi nagu hüpnotiseeritud tagasi Edgari vastuvõtule järgmine nädal, kus Edgar talle jälle julmalt näkku valetas, et jätkata naise hullutamist. Edgar kirjutab ka horoskoope, kuid tema horoskoobid on lihtsalt väljamõeldis, ükskord küsisin ta käest. Ta vastas, et kirjutab lihtsalt huupi suvalist juttu. Kõigile klientidele ajab ta ka mingit jama, et neil on 12 aastane mõõna periood ja 12 aastapikkune tõusuperiood. Tema tegevus on täielik bluff. Tema juures käib ka uks vanem galantne naisterahvas, kes tootab vanadekodus, ta muretseb oma töökoha pärast, Edgar kutsub seda kena naist seljataga koeramutiks ning kui naine palub tal ennustada telefoniteel, siis Edgar isegi ei võta kaarte valja, valetab naisele, et ei juhtu midagi, töökoht jääb alles. Siis lõpetab kõne ning alati teatas, et see loll naine kaotab oma töökoha varsti ning tema ei saa aru kuidas kull sellised inimesed oma elu ei oska elada. See naisterahvas, kokkab ja toob vaga tihti Edgarile toitu ning tekke ja muid asju. Toidu, mida see naine toob, viskab Edgar alati ara, samal ajal kirudes, et miks see litsakas naine, sellist paska talle söögiks toob. (Edgari enda sõnad) Edgari mentaliteediks on inimestele halva soovimine, arvatavasti sellepärast, et tal endal ei olnud kõige parem lapsepõlv ning ta enda elus on olnud palju pettumust. Kui olete abielus ning pöördute Edgari poole abielukriisiga, siis tehke endale palun teene ja arge mitte mingil juhul kuulake tema nõuandeid ja instruktsioone, kuidas oma suhteid oma abikaasaga lahendada! Ta annab meelega halba nõu, sest ta naudib seda kui inimesed omavahel veel rohkem tülli lähevad ja asi lõppeks lahutusega. Edgar naudib seda, kui inimestel läheb halvasti elus!

Nagu ma enne mainisin, võin sellest inimesest raamatu kirjutada. Tegemist on vaga halva inimesega, kella jaoks on teised inimesed ainult mängukannid. Kui Edgar hakkab teile pakkuma oma teenust mingisuguse IMF-i fondi kaudu raha taotlemiseks, siis soovitan viisakalt keelduda ja otsida rahaprobleemidele mingi teine väljund.
 
To Hannibal 05. aprill 2016, kl 11.09
Täiesti nõus. Sattusin Edgari juurde ning tema hüpnoosi alla väga palju aastaid tagasi. Hiljem, läbianalüüsides, sain aru, kuidas see asi töötab. Edgar Egipte eesmärgiks ongi teha inimesed ühel või teisel kombel endast sõltuvaks, sest perekonna ja lasteta inimesena tunneb ta end ilmselt üksikuna. On selge, et ennustajate/kaardipanijate juurde satuvad inimesed, kel on probleem, mistõttu on nad ka väga lihtsalt haavatavad, mõjutatavad ja manipuleeritavad. Hädasolija haarab ka õlekõrre järgi ning sellistel hetkedel ei tehta vahet, kes on kes ning kas see, kes lubab head saatust, kordaminekuid on ikka see, kes sulle päriselt head soovib või tahab ta sind täiesti põhja tõmmata. Luba hädas olijale, et kõik läheb korda ja juba järgmisel ebakindluse hetkel on hädasolija jälle ukse taga. Nii kinnistab Egipte endale püsiklientuuri, lubades valet, mida kunagi ei juhtu. Lihtsalt psühholoogiline mäng. Kogenud kelmina on tal üsna tugev inimeste taju ja tegemist on hea psühholoogiga - otsib kiiresti välja, mis on hädasolija nõrk koht ja siis vastavalt, mis tulemust soovitakse, kas siis turgutab seda või vajutab sellele valusamini. Algab mäng ohvriga, kes on niigi enamikus juba enne hingeliselt traumeeritud ja vajaks hoopis kas head majandusnõustajat või psühholoogi või mõlemat. Eesmärgiks on saavutada inimeste vaimne ja psüühiline sõltuvus Egiptest, sest sellest ta toitub. Ning ideaalis raha, asjad või siis Egipte teenindajad, sest tema vaatab kõiki inimesi - mille jaoks ja leiab üsna kiiresti rakenduse. Kes toob raha, kes toob asju, kes sõidutab autoga, kelle kaudu saab tasuta midagi, kes loeb internetist mida tema kohta kirjutatakse jne. Ja kes lihtsalt toidab tema ego, sest see on see, mida ta naudib - inimeste sõltuvust temast või õigemini kaardipanekust. Ja see on see, mida ta üritab tekitada. Mõnega õnnestub, mõnega mitte. Mida suurem on inimese hingeline mure, seda kergemini jääb ta konksu külge. Esialgne ennustus on hea - kõik laabub kohe-kohe. Ja kui ei laabu, siis see inimene ongi tagasi Edgari ukse taga. Oma elu jääb neil aastateks seisma, sest tegutsemise asemel on nad kui ooterezhiimil "kohe-kohe laabub". Nii võib lõpuks see inimene kaotada kõik kui mõistus pähe tagasi ei tule ja sõltuvus ei kao. Nii, et tasub mõelda, enne kui lähete. Parem on kas usaldada iseennast või otsida abi spetsialistidelt.
 
psühhosalongid 05. aprill 2016, kl 12.28
To Hannibal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
On
> selge, et ennustajate/kaardipanijate juurde satuv
> ad inimesed, kel on probleem, mistõttu on nad ka v
> äga lihtsalt haavatavad, mõjutatavad ja manipuleer
> itavad. Hädasolija haarab ka õlekõrre järgi

Täpselt sama kehtib mitte ainult kaardipanijate kohta. Inimesed lähevad igasuguste gurude ja lillelaste juurde, kus tehakse veelgi hullem ajupesu. Igasugused teenuseosutajad otsivad kerget saaki. Alustades hüpnoteraapiast, mitmesugused imesalongid ja lits-entseeritud vehkijatest.
 
To Hannibal 05. aprill 2016, kl 18.22
Täitsa nõus. Reaalsete võimete ja teadmistega inimesi maailmas (mitte Eestis) on, aga ülivähe. Ülejäänud on traumeeritud psüühikaga (mida on ka psühhopaadid, kelmid jne), kes valivad ohvriteks hetkel vaimselt või hingeliselt nõrkasid inimesi. Enamik tuleb mingil hetkel sellest seisust välja ja loodetavasti mitte siis, kui suhted (k.a. peresuhted) on rikutud ning rahakott tühi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!