Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kalad, sobivus teistega
 
meliss 30. september 2012, kl 21.28
Välistan meestest: Kaalud(run ,Forest, run:)), Kaksikud, Kalad ja Vähi kh.Never!
Head valikud: Sõnn(super), Skorpion, Kaljukits.
Mis sõpradesse ja kolleegidesse puutub, siis kardan Veevalajaid, pole iial ühtki sõpra sellest tähemärgist olnud.Tunnen nad juba lõhnast ära ja põgenen susside sahisedes.:)
Huvitaval kombel olen hästi läbi saanud Amburitega, nii naiste kui meestega.
Ka Kaaludest naised on sümpaatsed ja võluvad, vastupidiselt sama tähemärgi meestele.
A see on kõigest minu tagasihoidlik arvamus..:)
 
kaladest 01. oktoober 2012, kl 00.32
Kassiga kalad ei sobi.
 
niisiis :))) KASS 01. oktoober 2012, kl 11.12
nüüd siis saan aru, miks ma ühe kalaga üldse läbi ei saa :D.Tahan teda lihtsalt nahka pista (ära kägistada:).
ise Lõvi- kassiaastal sündinud :P. Seega topelt- allergia vist selle kala vastu.
 
kass 01. oktoober 2012, kl 22.41
LõviM ahvi aasta :)
 
lihtsalt kalaN 15. oktoober 2012, kl 14.30
kalaN sobivus lõviMga oma kogemustest (aastaid koos veidi vähem kui 10):
kui oleks võimalus veel valida, siis ahvatlusest loobumine oleks miljoni dollari vääriline
 
carmen 19. oktoober 2012, kl 00.11
Ma olen Kaksikute tähtkujust ja mu sõber on Kaladest. Oleme aastaid sõbrad ja ma olen tema külma suhtumise ära kannatanud. Aga nüüd lõpetas ta minuga sõpruse ilma põhjuseta ära.
Kas Kaksikud ja Kalad ei sobi?????
 
Võiks öelda ja küsida 19. oktoober 2012, kl 10.55
Oleneb, mida sa sõpruse all mõtled? Kas seks käib ka sõpruse juurde või sõprus ilma seksita? Mõni nimetab sõprust ka seksiga, aga mõnel on sõprus ilma seksita.
 
carmenile 19. oktoober 2012, kl 10.59
Ükski asi pole põhjuseta. Kindlasti oli põhjus, aga sa seda põhjust ei tea.
 
carmenile 20. oktoober 2012, kl 20.20
Mees sai lihtsalt hea naise, armus ja milleks kelgunöörina suhtesse kaasa vedada lisaballasti mingite nn sõbrannade näol,kes näevad vesiseid unenägusid. See segab head suhet, sest nad kipuvad helistama ja segama eraelu.mehe sõbrad on teised mehed ja naisel on sõbrannad teised naised, mis kokku ei välista ju lihtsalt erinevast soost tuttavaid.
 
kalake 20. oktoober 2012, kl 21.51
Minu kogemus, kalad ei sobi amburiga
 
teine kalake 21. oktoober 2012, kl 21.32
Minu kogemus vastupidine, 26 aastat amburiga koos ja viimasepeal olemine, aina paremaks läheb.
 
kuldkala 23. oktoober 2012, kl 18.53
Sobib just amburiga, vastandid tõmbuvad, mingi seletamatu teineteisemõist on.
 
kuldkalale 20. juuni 2016, kl 15.00
ambur naine ja no ei ole mina varem kohanud sellist inimest, kellega oleks nii palju ebakõlasid ning probleeme- täpselt nagu öö ja päev, mitte miski ei sobi, nii erinevad natuurid on, ainult probleemid, ma vist ei oskagi positiivseid jooni enam välja tuua, suhte alguse ilusad pudrumäed on asendunud s_tahunnikutega vist
 
KalaN 22. juuni 2016, kl 17.56
Minu elukogemused on olnud sellised:
*kaladega klapin hästi enam-vähem igas valdkonnas, nii meeste kui naistega.
*veevalajatega klapin hästi, nii meeste kui naistega.
*kaaludega klapin, nii meeste kui naistega, aga mitte väga lähedastes suhetes.
*neitsitega sama, mis kaaludega.
*sõnnide ja jääradega saan hakkama, aga nad jäävad minu elunägemusele kaugeks.
*vähkide seas on mitemid sõpru-tuttavaid, aga kohati nad tüütavad mind.
*amburnaistega saan hakkama, aga ühel lainel ei ole. *meesamburid ja meeslõvid on minu jaoks nagu teiselt planeedilt, kohe üldse ei lähe.
*Kaljukitsede, skorpionite ja kaksikutega ei ole lähemaid kokkupuuteid olnud.
 
Mul sedasi 23. juuni 2016, kl 21.45
Minul(kalad naisel) on olnud suhe lõvi, kaalude ja veevalajaga. Lõvi oli noorepõlve armastus ja seega tema kohta ei oska väga kommenteerida ja ei kujuta ette milline mees ta nüüd on. Kaalud jäi minu jaoks liiga jahedaks, liiga pikalt mõtlev ja kaaluv. Veevalajaga on olnud tohutu kirg ja klapp, aga kahjuks nii see läks, sest tahtsin tegelikult väga selle mehega ühist tulevikku, ilmnesid muud raskendavad asjaolud mistõttu kahjus suhet ei oleks saanud jätkata :( Mu elus on olnud ka hiljuti kaks skorpionit. Üks on väga hea sõber, midagi romantilist tema vastu ei suudaks tunda, aga samas sellise mõttemaailma ja huumorisoone klapp on hea. Teise skorpioniga oli vähe romantilisem teema natukene aega, aga minu poolt jäi asi lahjaks. Seega ma ütleks, et igal pool räägib kuidas skorpioniga kalad sobib ja veevalajaga mitte, aga mul vastupidi, minule sobis see veevalaja rohkem igal juhul ja iga poole pealt.
 
ilustamata 25. juuni 2016, kl 12.23
Võiks öelda ja küsida Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oleneb, mida sa sõpruse all mõtled? Kas seks käib
> ka sõpruse juurde või sõprus ilma seksita? Mõni ni
> metab sõprust ka seksiga, aga mõnel on sõprus ilma
> seksita.

Iga h**r kiidab oma v***u.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!