Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Mis tähtkujus on teie ämm?
 
Kersti, 30 03. august 2008, kl 14.08
MIs tähtkujus on teie ämm ja kuidas läbi saate? Minu ämm on kaljukits. Tubli naine. Kuid temale on on tähtis vaid raha ja ta hindabki inimesi selle järgi,kellel midagi on. Mehe endine naine abiellus rikka mehega ja nad käivad palju läbi. Nii ma tean täpselt, mis auto neil on, mis sisustus jm. Mina ei ole rikkas kuid ma teenin piisavalt et ära elada. Kuid siiski ma tajun, et ta pole rahul, et seda pole piisavalt. Nii räägib ta mulle mehe eelnevast elust seiku, millest mees pole mulle rääkinud ja tehitab mulle tõsist meelehärmi. Kui neile teist korda külla läksin, ütles ta, et oleks kena, kui ma oma riided ise kaasa võtaksin,sest tal on niigi palju pesu pesta. Mees lubas mulle ise midagi selga otsida, et ma ei peaks riideid tassima. Siis ütles ta, et kui me peaks lahku minema, siis ega Raul asju ikka tagasi ei küsi, ta ütles ise. Jms. jutt. OLen selline rahulik ja pole talle midagi öelnud ja mehele samuti. Ma ei suuda talle isegi pahane olla pikalt, kuid ma tean, et see kõik saab olema keeruline, sest mees on emaga väga lähedane.
Kuidas on lood teiega?
 
sitikas 03. august 2008, kl 14.23
Minu ämmapurikas on kaksikute tähtkujust ja ausalt õeldes hullemat annab otsida.Tema puhul vöib öelda,et töesti päevad pole vennad,vb isegi tunnid pole vennad...ühest äärmusest teise.Ja samuti täielik rahahull,ainult see loeb tema jaoks,kui palju sul parasjagu pangakontol on ja kui rahakotis pole rohkem kui 1000.- siis ei ole sa tema silmis inimene.
 
Ämm 03. august 2008, kl 15.01
ei ole kaksik vaid vv, kuid minu silmis poleks sa ka siis keegi
kui sul kotis on 10000.-
 
Kersti 03. august 2008, kl 15.13
See vist ongi nii, et ämmad ja miniad...:) Ma tean, et kui tahan suhet jätkata, tuleb mul õppida ka teda südamest mõistma ja armastama. Asi polegi selles, mis mulje ma talle jätan vaid et ma suudaksin ise rahu leida. Aga kuidas?
 
ehee 03. august 2008, kl 16.17
minu ämm on veevalaja ja lihtsalt super inimene!!! mulle nagu sõbranna :) mul on väga vedanud
 
kaksikupliks 03. august 2008, kl 17.57
Ämm on vähk ja klapime väga hästi, kõigest saame rääkida.
 
neitsi 03. august 2008, kl 19.35
ämm on skorpa ja korraldab minu elu,uurib köike ja ei lase rahus elada öudne:((
 
neitsi 03. august 2008, kl 19.50
Ämm on kaalud - keeruline on läbisaamine.
 
sõnnitar 03. august 2008, kl 20.12
Mul ämm jäär ja saame väga hästi läbi.Lisaks veel mees jäär,mehevend jäär ja minia ka jäär-ma jääradega ümbritsetud ning olen rahul võibolla sellepärast ,et mu oma tõusumärk ka jäär.:):)
 
zzz 03. august 2008, kl 23.18
Mul ämm skorpion ja tahab ka meie elu korraldada, aga ma kaljukits ja annan vastu näppe, nii et laksub. Jube tüütu, aga no kaljukitse eest ei korralda elu ikka mitte keegi peale tema enda:-)
 
Kersti 03. august 2008, kl 23.52
Ega minu ämm suurt ei sekku. Tal on palju häid omadusi, mille pärast teda austan. Kuid see raha jutt ajab mul küll silmad suureks. Ma ei usu, et ta minusse ka vaenulikult suhtuks. Lihtsalt tema jaoks on asjad teises järjestuses.
 
kütitar 04. august 2008, kl 03.19
ämm skorpion. Mida harvem näeme, seda paremini läbi saame. Tal on selline tore iseloom, et näkku naeratab ja poputab, selja taga aga kirub ja halvustab. Aga mind see ei häiri, las susib. Muidu töökas mammi ja raha on tähtsal kohal, ma ka ta arust liiga vaene (irw, ega ma talle ka kõike ei räägi).
 
ise jäär 04. august 2008, kl 09.01
Ämm on ambur ja olen temaga väga rahul.Tundub,et tema minuga ka:)
 
:( 04. august 2008, kl 09.07
Minu ämm on neitsi- enam me ei suhtle.
 
kala 04. august 2008, kl 09.14
Minu ämm oli vv. Praeguseks on ta küll ex-ämm, kuid suhtleme siiani.
Kunagi sai temaga ikka piika ka murtud, ent peale lahutust on suhtlemine palju paremini sujuma hakanud.
 
klai 04. august 2008, kl 11.21
ämm neitsi ja mul pole eriti midagi öelda. algul korra proovis mulle pähe istuda, aga kuna ma oma arvamuse häbenemata välja ütlesin, siis nüüd minuga on viisakas ja vakka. küll aga näägutab kogu aeg mu mehe kallal, ükski asi ei kõlba, mis siis et tema poeg on varsti 40
 
neitsi 04. august 2008, kl 12.25
Minu ämm kalad - mina olen küll rahul, ma ise selline vaiksem ja tema ka, aga nüüd pärast aastaid oleme juba igast asjadest rääkima hakanud.
 
vähk 04. august 2008, kl 13.59
Minu ämm on kalad - maailma parim ämm, ajame peensusteni naistejutte, käime isegi koos väljas - ütleks suisa, et....poeg võiks tal vaid asisem olla...:D
 
jäärneidis 04. august 2008, kl 19.07
Minu ämm on ka kalad. Selline emalik ja tore. Küllap ma ise reserveeritum pisut.
 
vvn :) 04. august 2008, kl 21.39
Ühinen klubiga "kalad on parimad ämmad" - mul neid elu jooksul 2 olnud ja mõlemad väga toredad inimesed. Ei meenu ühtegi lahkheli :)
 
VeevalajaN 05. august 2008, kl 17.32
Ämm skorpion. Läbisaamine super.
 
tulikala 05. august 2008, kl 22.55
ämm jäär -läbisaamine hea, kui tal just ei ole joomatuur või nutuperiood. siis hoidume teineteisest, kuigi elame samas tännavas.
 
jääratar 06. august 2008, kl 09.54
Minu ämm on lõvi ja kerge temaga ei ole
 
neitsike 14. august 2008, kl 13.55
minu ämm on lõvi, täitsa normaalne inimene. Vahel annab selline emalõvi hoiak tunda, aga kui ise tüli ei nori, siis on kõik ok. Ei pea ju kohe kõik välja laduma, kui miski ei meeldi. Igaüks elab nii nagu talle meeldib. Õnneks ta meie ellu väga ei sekku.
 
ämm neitsi 12. november 2017, kl 11.47
kuidas on teil läbisaamine miniate,elukaaslastega ,poja elukaaslane kaalud ja läbisaamine keeruline,ta on toonud mulle palju pisaraid ,südamevalu ja magamata öid.
 
Naiselik õigus 15. november 2017, kl 19.34
Mmm... elus hakkamasaav mees, kontol peaks olema alates 50 000 ning krediidivõimekus alates 500 000. Alla selle on kõik nii jobud, tuleks otse ilusalongi taga maha tõmmata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!