Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaalud (naine)
 
kaal juba aastaid 17. juuli 2009, kl 15.15
LOE TEEMAT Kellega sobib KAAL n - saad põnevid asju teada kaal-naiste kohta.
 
veel üks kaal 19. juuli 2009, kl 15.59
see "algul ei saa vedama, pärast pidama" oli küll väga tabavalt öeldud. minu puhul on ka alati nii. see nö. kurameerimise aeg on alati raske ja segane, sest inimesega harjumine ja tema usaldamiseni jõudmine võtavad aega.
 
ka kaal 17. märts 2012, kl 14.57
to KaalNaine

Vastuseks sulle (kuigi teema juba suht vana), siis seks on suhtes olulisel kohal jah, aga seda ainult sobiva inimesega. Teadmiseks veel teistele (kes antud teemas osalenud), siis elan endiselt oma kaljukitsega koos ja mulle tundub, et meie kooelu/abielu läheb ajaga ainult paremaks. Nagu vein ;)
Me kaalud suudame olla väga tolerantsed ja andestavad. Aga vihavaenlaseks ei soovita ennast ka. On ka teatud asjad, mida isegi ühe korraga andeks ei saa (ntx totaalne reetmine, petmine). Minu jaoks on teatuid asju, mida lihtsalt ei tehta, juba austusest teiste vastu....
 
kaalud 18. märts 2012, kl 14.46
miks otsustusvõimetud!? Kuidas olen siiani suutnud üldse elada siis? Ärge ajage meid kaladega segi:))))
 
sigmar 19. märts 2012, kl 10.34
Niipalju, kui mina kaalusid tean (mehi ja naisi) on nad kõik truudusetud. Ja neid kaalusid on mu tutvusringkonnas üsna mitu. Risti ette ei löö, kui filrt millekski enamaks kisub. Nagu eelpool öeldud - seks neile põhiline. Hoolimata siis sellest, kas nö väljavalitul on kodus abikaasa-elukaaslane, lapsed või ei. Mina pole neis üheski märganud seda, et nad austaksid teise pereelu. Ka enda oma. Olles ise emad/isad ja abikaasad, on neil koguaeg mingi kõrvalsuhe käimas kusagil kellegagi. Minu kogemus ja ei austa neid. Jah nad võivad olla pehmed ja sõbralikud ja mis kõik veel aga kaalusid mina ei usalda.
 
groznõi 20. märts 2012, kl 12.43
kaalud ainukesed tõelised voodiloomad(heas mõttes)kes armastavad ja naudivad sexi.natuke nümfomaani kalduvustega aga see ongi tore.ise olen kaljukits ja võimalusel ainult kaaludega suhtlekski
 
kalaN 20. märts 2012, kl 14.19
Kuidas saaks kiruda Kaalusid, kes saavad ju kõigiga hästi läbi...?
Aga mina saan. Algul on tore, seltskondlik vestlus sujub, aga pikapeale hakkad nägema, et see hea läbisaamine ei tule mitte niivõrd hingelisest soojusest ja headusest, vaid see on kuidagi manipuleeriv, enesekeskne ja ärakasutav headus. Olgu, ma olen ehk kade, et ise ei suuda laskuda selleni, et meeste tundeid ära kasutada ja nende kulul unistuste reise ja muud mugavaks eluks "hädavajalikku" hankida, aga natuke õilsust ei teeks paha... Samuti ei meeldi mulle, kui inimesed pidevalt oma "natuke haiglasest olemisest" või seedehäiretest räägivad, nagu see peaks kedagi ülemäära huvitama. Eriti lahe on muidugi neist asjust kuulda söögi ajal või siis, kui sul endal on sandim olla, mida taktitundeliselt varjata püüad... Huvitav, et niisamuti käituvad paar minu Kaaludest meestuttavat - kui nad negatiivsele lainele satuvad, siis seda hädaldamist ei jaksa lihtsalt kuulata. Eriti märkimisväärne on seejuures, et nende elu on keskmise inimese omast tunduvalt parem (hea positsioon, turvaline materiaalne külg jms). Mulle ei meeldi nõrgad inimesed, Kaalud tunduvad vahel sellised.
Oma arvamus võiks ka olemas olla, millele vahel ka kindlaks jäädaks.
Vahele ütlen, et vastandina üks tuttav Kaal-naine on väga intelligentne, huumorimeelne ja õilis inimene, kes ei tüüta teisi inimesi ka iseendast ja kindlasti mitte oma tervishädadest rääkimisega. Nii et palun vabandust, kõik normaalsed Kaalud, kelle maailm ei keerle ainult ümber nende endi mugava heaolu ja tervisliku seisundi ;)
 
kaalud 20. märts 2012, kl 15.24
Viimase kommentaariga seoses meenub mulle KaaludM Mart Juur, kes iga jumala raadiosaade sellest räägibki, kuidas ta ennast tunneb. Muidu muhe vend, aga selline enesekesksus ajab mindki öökima.

Seda enekeskset manipuleerimist on mulle ka ette heidetud ja eks ta vahel kaaludele omane ole. Seda peab oskama vaos hoida. Mõnikord, kui on vaja midagi ära teha või saavutada on sellest siiski palju abi. Meie kaitseks võin öelda, et meie eesmärgid on enamasti enesekeskselt meie endiga seotud mistõttu ei seisne teistele ärapanemises, :D.
 
ka kaal 21. märts 2012, kl 15.23
Sigmari postitust lugedes olin veits hämmingus. Mul endalgi palju, palju tuttavaid/sugulasi kaalusid ja kui täitsa aus olla, siis neist on tõesti ainult 1 selline ärakasutaja ja ringi tõmbaja. Temagi selline piiripealne kaal (kaal-skorpion), seega olen tihti mõelnud, et ju siis teisest tähemärgist mõjutatud.
Enda kohta enesekeskne ei ütleks, pigem mõtlen eelkõige teistele (eelisjärjekorras ikka pere ja parimad sõbrad). Sõprust hindangi sõpruse järgi, nagu see olema peab. Mõtlen ikka sellele, kuidas teine inimene tunda võiks, kui mina nii-ja-nii käitun. Sams näiteks, kui mulle ikka miski ei meeldi või ei sobi, siis ei keeruta, vaid ütlen nagu mõtlen. Ei salli inimesi, kes klatshivad ja hiljem mulle head nägu teevad. Kui ma olen nii halb ja paha, siis mida sa naeratad mulle ja kui midagi vaja, siis tead kohe, kust mind leida. Öökima ajavad sellised.
Enesekesksed tunduvad pigem lõvid (nii mehed, kui naised). Nemad tunnevad end võimukana. Nemad peavad saama seda mida NEMAD tahavad ja seda kasvõi üle laipade. Teiste arvamus ei loe. Ja kalludest hullemad otsustusvõituse poolest on kaksikud. nemad ei teagi ise ka mida tahavad, iga päev on mõte selline, kust moment tuuled puhuvad.
Ise olen otsustusvõimetu küll aga teatud asjades. Ei oskagi kohe seletada mil moel, aga oluliste otsuste puhul, kaua ei mõtle ja tean täpselt mida tahan... Otsustusvõimetus on pigem teemal, a`la "mis täna selga panna" või "mis värvi selle toa värviksime"...
 
Gg 23. märts 2012, kl 19.31
No nii, näete ise kuidAs kaalud ennast kaalukiisuks kutsuvad, appi, võltsid ja kergemeelsed,lihtsalt õigustavad enda käitumist alatihti, olgem ausad. Lihtsalt ärakasutajad.
 
keegi 27. märts 2012, kl 09.13
on vist kunagi kõvasti haiget saanud ja ei suuda eluga edasi minna ;)))
 
kaalud, 27. märts 2012, kl 11.15
meis istub üks väike paharet küll, aga meid peab ikka väga kaua lollitama(kusjuures me pole pimedad nagu mõned arvavad, vaid pigistame silma kinni) kuni ta välja kargab ja siis hoidke alt!
 
HH 27. märts 2012, kl 13.41
Eks see kaalud üks suur kari selgrootuid ole, on piisavalt nähtud nende saamatute elusid ja neid saab veelgi näha-kuulda. Ei taha lausa suheldagi sellistega, kes koguaeg halavad ja virisevad nagu mingid piripillid, no kuskohas sellised hädised küll siia ilma tulevad, mõndasid pole ikka tõepoolest õnnistatud iseloomuga ega ka välimusega - enamus kaaludnaisi ju sellised tüsedad ja lõtvade sea näojoontega. No aga mis seal ikka, ega kõik polegi loodud ilusateks ja tugevateks ning osavateks. ;)
 
sõnnN 27. märts 2012, kl 14.45
No viimane postitus kyll kõigi kaalude kohta ei käi.
Just imestan,kuis kaalud suudavad kõrge vanaduseni figuuri hoida.
Näolapp on neil ilma meigita kyll kahvatu,kuid enamus neist oskab end hästi yles lyya.
 
vähike 27. märts 2012, kl 19.16
vot eelmisel õigus, kaalude näolapp on tõesti surmkahvatu, kuidagi liiga tavalise mittemärgatava ja kuidagi loppis näoga, mittemidagiütlevad. ja suur osa kaalusid keda tean rohkem ja need kellega lihtsalt möödaminnes suhelnud, need on paksukesed ja vormist väljas. Teistele õhumärkidele st. kaksikutele ja veevalajatele jäävad ikka märgatavalt alla. Pannes tähele ja olles näinud paljusid kaksik ja veevalajanaisi siis need lausa säravad ja on sellised ekstravagantsed ning iseloomuga naised sellised silmatorkavad, kaalud aga seevastu on sellised tavalisemad, minunägemist mööda pole neis seda tõmmet ja magnetit nagu teiste õhumärkide juures. no võib ju olla kaalude hulgas ka teistsuguseid st. erandeid, kuna enamus on ikkagi suht out. nõrk ja kuidagi allaheitlik tähtkuju ja põhjuseks nagu on horoskoobiski öeldud kõige pehmema iseloomuga.
 
kaalud 27. märts 2012, kl 23.36
Ja ongi nii vä? Täitsa lõpp, ei teagi kas valida nüüd nuga või nöör.
 
SkorpM 28. märts 2012, kl 21.50
Kogemus näitab, et ilusad, keskmisest suurema partiiga ning suhteliselt arukad naised. Iseloomu on neil küll, aga oskavad seda naeratuse taha peita.
 
vot 28. märts 2012, kl 22.20
oi-oi-oi..no mis nyyd kyll saab...tra me kõik tähtkujud oleme oma heade ja halbade vigadega aru ma ei saa miks halada..paks,kõhna,hale,kahvatu,litsakas,loll jne.no mida veel kõik muud täiuslikud peale kaalude..oma vigu ikka näete.
 
Kaaluja 29. märts 2012, kl 09.24
Nüüd pole muud kui ennast tõega üles puua.Naerab siin. Olles kaaluna sündinud, olen oma saamatuses ja lõtvuses jõudnud ka kuidagi neljakümnendatesse..Tegelikult aga sale, vormis, treenitud, edukas ja kaugeltki mitte otsustusvõimetu. Ma ise ka väikselt sodiaagihuviline, aga mõned selleteemalised fantaasiad ja üldistused on ikka tase omaette. Vaadeldes metsa,pole ju puud olulised. Tegi tuju heaks:)
 
kaalud, 30. märts 2012, kl 10.29
ise teame, kes me oleme.
 
kaal naine 30. märts 2012, kl 11.07
Kaalud pole küll nii halvad kui siin püütakse kirjeldada. Küllap mõnel on "näpud kõrvetada" saanud ja nüüd siis ollakse viha täis. Jah, kui kaalud tunneb end reedetuna, siis armu ei anta. See tähendab, et ju siis ületati juba viimane piir.
 
Naiselik kaal 27. aprill 2012, kl 20.03
Pean ennast ehtsaks kaaluks ja hetkel on suhtes skorpionist mehega.
Armastan ilusaid asju ja ümbrust, kuid samas olen pisut laisk koristamises. Pigem lükkan lihtsalt kõik pahna sahtlitesse silma alt ära ning alati on mul magamistoas tooli peal suur hunnik riideid. Mulle ei meeldi rutiinsed tegevused - iga tegevuse jaoks on vaja mingit loovusehetke. Et kui tuleb isu koristada siis teen iga viimasegi seinaprao puhtaks. Ma ei suuda üldse teha asju, mida peale surutakse või mille tegemise isu mul pole - lähen närvi ja võin jääda füüsiliselt haigeks.

Otsustusvõimetuse koha pealt on lugu pigem selline, et otsustan asja ära ja siis otsustan ümber. Kaalun kõiki variante põhjalikul ning pole üldse põikpäine. Kui vaidluseks läheb, siis kuulan teise argumendid ära ning on tõesti selline võimalus, et loobun oma esialgsest arvamusest (juhul kui teise vaidleja argumendid on põhjendatud). Ja ma vaidlen mitte tülitsemise pärast vaid tõe/parema otsuse välja selgitamiseks. Mulle ei meeldi inimesed, kes loobuvad vaidlemisest lihtsalt sellepärast, et enam ei viitsi.

Halb tunnistada, aga üks lemmikumaid nn. vabaajategevusi on peegli ees passimine :D. Tihti proovin niisama igavusest oma riideid selga, katsetan erinevaid soenguid, make-upi, kitkun kulme vms. Välja minnes sätin iga viimse detaili paika. Võin kulutada mitmeid tunde sättimisele. Armastan kõike naiselikku- kleite, ehteid, meiki, kõrgeid kontsi jms. Hästi iseloomulik tegevus mulle on ka unistamine.

Kuna ise pean end väga naiselikuks, siis vajan tõelist meest enda kõrvale. Meest hindan ma mehelike omaduste mitte rahakoti järgi. (Minu mees on kaitseväelane) Temaga suhtest veel nii palju, et skorpionid on salvajad. Kui ta mulle midagi teravat ütleb, siis läheb see alati väga hinge. Isegi kui seda öeldut ta tegelikult tõsiselt ei mõtle. Tihti ma ärritun sellepeale, et ta surub mind millegagi. Näiteks ütleb ta mulle, et kuidas sa lasid sellel müüjal niimoodi öelda, mine ja pane ta paika nüüd vms. Samas on natuke hea meel ka, et ta surub, kuna tänu temale olen ma ise suutnud palju rohkem asju korda saata. Veel meeldib skorpioni juures just tema ülbus – teised kardavad teda, kuid samas asutavad. Selline kindel kalju on minu kõrval. Koos oleme olnud peaaegu 8 õnnelikku aastat.
alissandra 28. aprill 2012, kl 08.24
Viimase jutu esimene lõik kehtib täielikult minu kohta.
Samas aga see suurim õiendaja ja taganttorkija just skorpion ongi ja siis olen ma trotsi täis ega tee üldse midagi. Skorpionid on ka suured provokaatorid, kui elu kaua liiga rahulik on olnud, siis nad lihtsalt nii kaua provotseerivad, kuni tüli ongi majas.

Mis puutb flirtimisse, siis loomulikult on see kaalule nagu õhk või vesi, mida kogu aeg vaja on, aga see ei tähenda, et kohe petma joostakse. Kaal petab vaid siis kui puuduvad tunded partneri suhtes või kättemaksuks.
 
kaalud naine 01. juuli 2012, kl 00.57
enamik kaalud naisi on üli uked seda igaspidises mõttes aga enda pealt tunnen ja tean seda et liiga ausa ütlemisega.nii kui midagi häirib seda ka väljendan. olen tihti selle pärast enda peale ka pahane aga ei suuda end ka parandada.südames romantikud ja oma otsuseid ja tegemisi väga palju kaaludes.
 
ka kaal 02. juuli 2012, kl 23.58
to sigmar
Loe kommentaarist ikka seda, mis sinna kirjutatud, mitte seda mida tahad välja lugeda. Kirjutasin, et seks on suhtes olulisel kohal, mitte põhiline. Neid kahte sõna ikka segi ei ajaks ju ;))
Mina võin lohutuseks õelda nii palju, et ma pole iial paks olnud ja pakse kaale tean vaid ühte ja seegi 50-ne naine (mis on ju andestatav). Meeste tähelepanust puudust pole olnud, kuid sellepärast ei pea kohe lits olema. Meestega on tihti palju rohkem huvitavatest asjadest rääkida, kui naistega. Mind näiteks ei huvita, mida eelmise kuu Cosmo kirjutas, või mitu tundi keegi kuskil peegli ees seisis jne. Make up-iga pole iial liialdanud, kuna oma emalt olen pärinud kena pruuni jume, milleks mulle veel puuder? Silmi, huuli (väga harva) juukseid jah värvin, et oleks kena.
Minu tagant-utsitaja on mu mees ;)- ikka kaljukits. Aga mõnes osas on see hea. Muidu ma poleks täna see kes ma olen.
Riietuse osas võin õelda, et minu mees minu pärast pole pidanud iial häbi tundma. Vastavalt üritusele ka vastav riietus ja alati elegantne. Lisaks suudan ma vägagi maitsekalt (teiste jutu järgi- ise arvan, et see pigem praktilisus) ja soodsalt ennast ja oma perekonda riidesse panna (riideid ostan mina, millal ennem meestele poes meeldiks käia).
Ning truudusetus on asi, mis pole tähtkujule omane, vaid see on ikka muudes asjades kinni- kasvatus, lugupidamatus teiste ja enda suhtes, enese alavääristamine, madal enesehinnang jne...
 
miku 13. juuli 2012, kl 20.00
Ei arvanud kaaaludest suurt miskit halba kuni mõnda aega tagasi juhtus miskit..
Vestlesin ühe kaal naisega ja nii väärastunud maailmavadet ei ole kellegi suust kuulnud. Ta tegudes ja sõnades ei ole mingit hoolimist teistest ainult enda huvid. Teda ei huvitanud, et oma eesmärkide saavutamiseks teeb ta sellega väga paljudele inimestele haiget. Ja eriti jahmatas see , et seda kõike väärastust pidas tema normaalseks. Ta ise uskus, et kõik ongi nii ja see on normaalne. Kõike seda edastas ta väga rahulikult ja olekuga, et nii ongi. Tegelikult siiani sõnatu.
alissandra 13. juuli 2012, kl 22.46
Ja ühe järgi teed nüüd siis kokkuvõtteid, Miku?
 
kaalud 14. juuli 2012, kl 12.45
Miku, kaaludel on elav fantaasia ja tegu võis olla lihtsalt praalimisega, mida sina südamesse võtsid, :D.

Kui kaalud tegutsevad, siis tavaliselt vaikselt ja silmakirjalikult rääkides kõigest muust, mitte aga tegelikust eesmärgist. Sellised jutud nagu sina kirjeldad on kohvikus esinemiseks head küll. Järgmine päev juba vastupidine jutt, :D.
 
Meess 14. juuli 2012, kl 22.51
No voodis on kaalud võrratud ! Armukeseks parim valik, voodis võrratu, alati ilus ja hoolitsetud ise taktitundeline ja diskreetne. Naljalt nad mingit emotsioonidraamat korraldama ei hakka,väärikus ei luba.
 
jah 15. juuli 2012, kl 22.30
Messsil on õige jutt, armukesteks kaalud sobivad. Eriti head partnerid kaljukits mehele, kellest teistele tähemärkidele sekspartnerit pole, aga kaalud oskavad diskteetselt ja taktitundeliselt nägu teha et kõik on hästi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!