Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaalud (naine)
 
noku 15. juuli 2012, kl 23.46
mul oli noorpõlves üks kaaludest pruut. seda kui mitu korda ta mulle sarvi tegi ei saa ma vist kunagi teada, olin alguses lihtsameelne ja sinisilmne. saame siiani suht hästi läbi, mitmeid kordi oleme nüüd koos sarvi teinud tema praegusele ja minu praegusele elukaaslasele. elu kui hernes, tore inimene, aga tema mees/ametlik elukaaslane ma olla ei tahaks.
 
ka kaal (naine, abielus) 17. juuli 2012, kl 23.01
nokule
kaal naine teeb sinu arust sarvi ja on ebanormaalne. Aga kes oled sina siis? Kas sina oled seepärast normaalsem, et oled mees ja "võid" sarvi teha?
Oled täpselt samal pulgal koos oma eks-kaalnaisega ;)

Minu jaoks on arusaamatu, miks inimesed, kes ei suuda oma "isusid" kontrollida, elavad koos kaaslasega? Veel hullem, saavad lapsed, sellised asjad ei lõpe iial hästi ja suurimaks kannatajateks on lapsed.
"Ära tee teisele seda, mida endale ei taha" on minu moto ja olgugi, et olen palju sarjatud kaal-naine, pean sellest lugu. Kui elad kellegagi koos, siis oleks normaalne, kui austad teist poolt nii palju, et talle häbi ei tee (endale samuti). Ei mõista selliseid, tõesti ei mõista ja siis veel siin kiidelda...
 
viimasele 19. juuli 2012, kl 00.00
osta mõistust omale, kaalust idioot. kas eesti keeles lugemine valmistab tõesti nii ületamatuid raskusi? postitaja 'noku' ütles ju selge sõnaga, et tema kaaludest noorpõlve pruut on TORE INIMENE, mis sul debiilikul veel arusaamatuks jäi? kus nägid sõna 'ebanormaalne'? ja ei toimunud absoluutselt mingit üldistamist umbes et kõik kaalnaised on litsid. inimene lihtsalt rääkis mis tema elus juhtunud on, pead ikka eriline paranoiahaige olema et sealt mingit kiitlemist välja lugesid? oled kahjuks ehe näide sellest kui loll võib üks kaalnaine olla.
alissandra 19. juuli 2012, kl 09.03
Kui nüüd neid viimaseid tekste lugeda, siis... siis tekib küsimus, kes siin lugeda ei oska? Mis tähtkuju läheb nii närvi, et tühja koha pealt hakkab teisi idikatesks ja lollideks sõimama?

Kaal ei peta kunagi, kui ta teab, et on hoitud ja armastatud. Kui kaaslane ise on paras petis ja oma kaalust ei hooli, miks peaks kaal seda tegema?
 
ka kaal (naine, abielus) 20. juuli 2012, kl 19.22
to viimasele
Polnudki kirjas, et kaal-naine ebanormaalne oleks olnud. Aga piisab minu arust juba tekstist, et muidu tore, aga ise ta kaaslane olla ei tahaks. Palju siin mõistmiseks vaja on? Järelikult "noku"-le sobib eks-kaalnaine oma vajaduste rahuldamiseks, kuid muidu ei arva temast midagi. Kuigi ise käitub täpselt samamoodi.
Mis ajast arvamuse avaldamine kedagi lolliks või idioodiks on teinud?
Ning kiitlemine poleks see siis, kui see "praegune sarvede" tegemine oleks välja jäetud. Seda enam, et ise oled ka veel suhtes.
Ning mõistust ma arvan, et mul on sinu kõrval ülearugi, ma vähemalt ei lähe närvi mingi kommentaari peale ja ei hakka siia mingit "mõttetut sodi" kirjutama, veel enam kedagi sellepärast sõimama.
"Noku" avaldas arvamust, mina avaldasin tema käitumise osas arvamust, no ja mis siis nüüd on? Kedagi ikka riivas väga see vastus. Jama küll, kui lähed neti kommentaari peale nii põlema, mis siis teed kui keegi sind avalikult kritiseerida julgeb? Ma ei taha mõeldagi :O
 
ka meeessss 20. juuli 2012, kl 21.25
No kaksikud teevad kaalule voodis pika puuga ära. Teised tähtkujud jätaks kommimata.
 
kaalud 20. juuli 2012, kl 22.15
Nüüd vist jälle meie kord hammaste vahel olla, D.

Ühele sobib ema, teisele tütar ja mis siin ikka vaielda. Meie kasuks võib siiski öelda, et me ei hakka hüsteeriliselt vaidlema kui keegi meid maha teeb.

Mõni ei kannata kohe mingit vastulauset, kaas lendab sellise pauguga pealt ära et hirmus hakkab, :D.
 
Kaalu Kairi 26. juuli 2012, kl 13.20
Igas tähtkujus on litse, joodikuid, armastajaid ning truusi inimesi. Mina omalt poolt tõesti tean vaid seda, et kui keegi mu südames on siis lihtsalt lõbu pärast ma kellegi teisega ei kepi olgu see isu siis kui suur tahes. Alati kui armunud olen teeksin kõik, et teine pool õnnelik oleks, vahest isegi mõtlen, et äkki see ei ole päris õige aga tunded valitsevad mind ja ma ei saa sinna midagi parata. Armastav Kaal.
 
NaisKaal 12. november 2017, kl 22.42
kaalud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen väga otsustusvõimetu. Vahest ajab see mind
> nii vihale, et hakkan nutma. Ma olen päris õrnake
> ja tujukas, kuid uhke, et sündisin kaalude tähtku
> ju all. Ma olen tsiviliseeritud, kombekas ning sõb
> ralik. Mulle ei meeldi suured rahvamassid ning tun
> nen end võõras seltskonnas ebamugavalt ning olen a
> rg. Mulle meeldib kunst ning värvid. Ma olen lugen
> ud, et kaalud on tavaliselt hea väljanägemisega. M
> ulle ei meeldi end kunagi kiita, kuid ega ma kole
> küll ei ole :D Ma ei kannata ebaviisakust ning jäm
> edust. Vihkan, kui keegi räägib teistest halba. Ma
> püüan alati võõrastega, sõpradega ja pereliikmete
> ga tülisid vältida, kuid kahjuks meeldib mulle dra
> ama ning armastan vaielda oma poiss-sõbraga. Aga m
> a tean, et kaaludel on alati õigus :D seepärast võ
> in ma kasvõi mitu tundi järjest vaielda ning oma a
> rvamust õigustada. Ma kritiseerin palju, kuid olen
> väga aus. Ma arvan, et kaalud on lojaalsed. Vähem
> alt naised on. Minu boyfriend on lõvi ja me sobime
> hästi kokku. Ta on suht kamandav ning teeb kõik o
> tsused minu eest, ta on romantiline, ma saan temal
> t palju tähelepanu ning ta on väga mehelik ning ma
> ei ole eriti domineeriv isik, tema aga on. Muidu
> saavad kaalud kõikidega hästi läbi, aga minule näi
> teks skorpionid eriti ei meeldi, kuna nad ei ole j
> ust kõige toredamad inimesed. Mu sõber on skorpion
> ning ta on väga kritiseeriv ning vahest isegi õel
> . Igastahes minul on hea meel, et ma olen kaalud :
> ) minu meelest väga tip-top tähtkuju. Otsustusvõim
> etus ja vajadus vaielda ei ole just kõige lahedama
> d omadused, aga mitte keegi pole täiuslik :)


ENAM TÄPSEMAT KIRJELDUST ANNAB OTSIDA!! :) 2009 aasta postitus kuigi kaal jääb ikka kaaluks! Ausad oleme ja südamest siirad. Ma ei taha kellelegi kunagi halba, kuigi meid võidakse selle aususe koha pealt valesti mõista....ise ei saa ikka aru kuidas, sest soovime vaid südamest head. Kahju inimestest kes meie soovi aidata ja alati olemas olla valesti tõlgendavad. Meie kaalude kohta olen kuulnud et kontrollifriigid ja isekas. Hmmmm.... Mulle meeldib väga enda tundeid ja emotsioone välja näidata, halbu ja häid. Sellega ei mõtle ma kunagi midagi halba!!! Soov aidata ja mõista on kaaludele omane.
Aga eelneva teksi autoriga 100% nõus- mees Lõvid sobivad meile!!!!!
 
porine muri 27. november 2017, kl 09.40
kaalud on mõtlevad olendid ja ei usu reeglina tähtkuju nonsenensi nagu põmmpeadest jäärad,sõnnid,kaljukitsed, neitsid, amburid jne.
 
Viimasele 19. detsember 2017, kl 13.58
Su lause kirjeldab kõige paremini kaalusid. Ise nii rumalad aga peavad ennast kõige targemateks. Samas seltskonnas olles hakkab lihtsalt valus nende juttu kuulates. Tekib tunne et jääd ise ka veel lollimaks neid kuulates.
 
Mõtlik 22. detsember 2017, kl 19.46
Inimesi ärritab, et nende tõelist arvamust ja tundeid on raske lugeda. Tunduvad nii kerged suhtlemises, mõistlikud, isegi nõrgad. Sellepärast püüavad nahhaalsemad neile pähe istuda ja kui kaalud neid päeva pealt vältima hakkavad, ei saada aru, miks asi nii lõppes. Peaksid õppima rohkem oma negatiivset arvamust inimestele näkku ütlema. Lähedased sõbrad on pigem tugevad isiksused, kes vajavad lihtsalt ärakuulamist ilma hinnangute andmiseta. Lojaalsus on tähtis. Kipuvad andma rohkem, kui ise vastu saavad, sellepärast on palju halbu suhteid, õnnetud. Paljud üksikvanemad on kaalud, kes pole osanud ennast õigel ajal halvast suhtest välja võidelda. Armastus on väga tähtis, õnnelik suhe paneb tõeliselt särama. Muutuvad tujukaks, kui ei saa piisavalt kinnitust, et neid armastatakse. Liiga pikaldased, kuid kord otsustanud, liigvad kindlalt eesmägi poole. Kiireim viis neist lahti saada on olla kuri, tige, pidevalt vinguv ja negatiivne. Optimistid, keda tavapärased elu ebaõnnestumised suurt ei kõiguta, v.a. kui tegemist on õnnetu amastusega. Nende kergust kiputakse tõlgendama kergemeelsusena, samas saadavad just kaalud üleasialööjaid viisakalt p....e, sest otsivad ideaalset, pühendunud suhet. Inimesed, kes ei jäta sügavat muljet, kuid ei mõju ka häirivalt või ebameeldivalt. Liigne sõltuvus armastusest on suurim puudus.
 
Tõsi 26. detsember 2017, kl 15.41
Mõtlik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Inimesi ärritab, et nende tõelist arvamust ja tund
> eid on raske lugeda. Tunduvad nii kerged suhtlemis
> es, mõistlikud, isegi nõrgad. Sellepärast püüavad
> nahhaalsemad neile pähe istuda ja kui kaalud neid
> päeva pealt vältima hakkavad, ei saada aru, miks a
> si nii lõppes. Peaksid õppima rohkem oma negatiivs
> et arvamust inimestele näkku ütlema. Lähedased sõb
> rad on pigem tugevad isiksused, kes vajavad lihtsa
> lt ärakuulamist ilma hinnangute andmiseta. Lojaals
> us on tähtis. Kipuvad andma rohkem, kui ise vastu
> saavad, sellepärast on palju halbu suhteid, õnnetu
> d. Paljud üksikvanemad on kaalud, kes pole osanud
> ennast õigel ajal halvast suhtest välja võidelda.
> Armastus on väga tähtis, õnnelik suhe paneb tõelis
> elt särama. Muutuvad tujukaks, kui ei saa piisaval
> t kinnitust, et neid armastatakse. Liiga pikaldase
> d, kuid kord otsustanud, liigvad kindlalt eesmägi
> poole. Kiireim viis neist lahti saada on olla kuri
> , tige, pidevalt vinguv ja negatiivne. Optimistid,
> keda tavapärased elu ebaõnnestumised suurt ei kõi
> guta, v.a. kui tegemist on õnnetu amastusega. Nend
> e kergust kiputakse tõlgendama kergemeelsusena, sa
> mas saadavad just kaalud üleasialööjaid viisakalt
> p....e, sest otsivad ideaalset, pühendunud suhet.
> Inimesed, kes ei jäta sügavat muljet, kuid ei mõju
> ka häirivalt või ebameeldivalt. Liigne sõltuvus a
> rmastusest on suurim puudus.
 
to: Viimasele 26. detsember 2017, kl 16.01
Tundub, et sul on endal isiklikut kaalude vastu mingi vimm, muidu sa nii ei kirjutaks. :D
Olgem ausad, hetkel räägin täiesti tähtkujudest mitte olenevalt. Kõiki tehakse maha kelle isiksust pole suudetud aktsepteerida sellisena nagu ta on. Lugesin siin kaalude kohta käivad halvad ütlused kõik läbi ja nii läbinähtav kuidas kirjutaja on ise haiget saanud kaalude tähtkjust naisterahvalt või mingi vimm tal kaalude esindajate vastu üldiselt.
Nii palju kui ma kaalusid tunnen on nad kõige mõistvamad ja rahu armastajad üldse, kuid vahel viskab nedelgi nö kopa ette. Kaaalud ei sellised inimesed kes teist inimest halvustavalt hakkavad maha tegema ja seda veel eriti kuskil sotsiiaalmeedias kisades. Kaalud on oma loomuselt sellised vaiksemad, aga inimesed keda ta usadab räägibki ta kõike, sõnaotses mõttes kõike, mis on minuarvates väga siiras ja usaldust üles näitav. Kaalud vajavad enda kõrvale inimest kellele saab ta kõigest rääkida, ta ootab oma kaasalt või healt sõbralt samasugust mõistmist ja usaldust.
Kokkuvõtteks oskan mina enda järeldustes öelda, et ükskõik milline inimene erinevaid tähtkujusid hakkab maha tegema siis on ta ise nendelt lüüa saanud (ehk ise kaotaja pooleks jäänud). Nii lihtne see ongi :)
 
Loll jutt suhu tagasi 26. detsember 2017, kl 20.52
Rahu armastajad? Keerutavad koguaeg draamat enda ümber oma klatšimiste, kahepalgelisuse ja äkkideedega. Stabiilsus, siirus ja rahu on viimane asi, mida kaaludelt oodata.
 
Olgem positiivsed 26. detsember 2017, kl 21.48
Väga agressiivne hoiak, kohe näha, et sul kaaludega ise mingi kana kitkuda. Kui tead neid lähemalt, siis kaalude tähemärki kujutab 2 kaalu. Kahte kujutist võib näha ka kaksikutel ja kaladel. Nad on tegelikult sama muutliku iseloomuga kui kaksikudki aga ikkagi veidi erinev, paralleele ei saa tõmmata. Kaalud on olemuselt väga kaalutlevad,eks pane nad mingit otsust vastu võtma ja vaata kaua läheb. Tihti ei pane nad ise tähelegi kui on sõnadega üle piiri mindud. Nad tavalislet mõistavad ise et on vea teinud, neile meeldib ka kui keegi neid korrale kutsub. Kui kaalud endast välja viia siis ongi nad võivadki olla õelad :D milline inimene ei oleks? Kuid kaalud pole kunagi enda olemuselt kahepalgelised ega klatšimoorid. Kaalud on võõraste ees arglikud ja vaevalt nad seal mingit draamat või klatšima hakkavad. Olles neile turvalises sõprusringis või lähedastega siis nad tunnevadki end vabalt ja on julgemad. Vaevalt sealt mingit ulmelist halvustavat klatši nende samade inimeste kohta hakkab lendama ja draama seal seltskonnas tekib. Iga inimene võtku ise hoiak et kes teist klatšib ei tasu ta juttu kuulata, vähem negatiivsust lased enda hinge nii ;) see kehtib ka kõikide inimeste puhul.
Äkkideed on minuarust lahedad! Need kaalud ruulivad kes suudavad äkkideedega lagedale tulla, vahet ei ole kas see oleks teostav või mitte, tõsi või ei. Ärgem peata sellist kaalu, järelikult nende fantaasiamaailm on paigas. Ja neil on tegelikult väga lennukas fantaasia aga tihti ei ela nad seda välja, kui elavad siis on ta sulle väga oluline inimene. Pinnapealsed sõbrad ja suhted jäävad sellest ilma, sest kaalud on väga valivad kellele nad mida jagavad.
Hetkel peegeldub sinu halvustavades kommentaarides selline viha, hallo miks? Teed enda elu sellega negatiivseks. Kui sa juhuslikult selle inimesega suhtled sõbratasandil või kui partner, siis kes sul keelab talle seda öelda? Sa vaata kuidas asjad muutuva hakkavad ;) Kui kaal hakkab end õigustama siis kuula tema versioon ära, kaaludel on sügavam empaatia tavaliselt,kui tegu on tasakaalus kaaluga. Soovitan sul kaalude kohta lugeda rohkem, kui sul üldse nende vastu mingi huvi on.
Ja ps: inimene,kes teist halvustavalt hakkab maha tegema, siis tegelikult langeb ta ise veel madalamale. See kehtib kõikide inimeste puhul.
Ja pole ju vaja suhelda selliste inimestega, kes sulle ei meeldi:) ja kui tõesti see ebameeldiv suhe kuulub tööalasesse kollegid vms, siis kahju et inimene ei oska enda elu elada ja sellise negatiivsusega kaasa läheb.
Ja veel: järelikult pidi see inimene midagi õigesti ja paremini tegema, et ta pälvis sinu pahameele. Muidu nii ei reageeritaks ju.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!