Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kaladest mees
 
ireen 27. november 2009, kl 20.29
to skorpion: kas said vastuse enda küsimusele?
 
mirks 27. november 2009, kl 21.30
Loen siin ja mõtlen, et kas tõesti kalad mehed on nii ühe vitsaga löödud...mul käitub samamoodi ;(
Ma läksin oma kalad m tülli , ta sai kuidagi aru, et ma ei usada teda. Kas ta on võimeline mulle andestama? Või kui vihastab siis kaob?
 
skorpion 27. november 2009, kl 22.08
Ei ole siiamaani minuga ühendust v6etud:( Viimane kord oligi see 12.nov kui siin h6iskasin. Pole aimugi mis toimub, see on lihtsalt naeruväärne olukord. Ma isegi ei tea kuidas ma temaga käituma peaks kui ta l6puks äkki siiski välja ilmub. Ta oli ju nii armas aga sellist käitumist ma ei andesta. Kuigi see pole esimene kord- aga samas, palju sa ühe reha otsa ikka astud...
 
ireen 28. november 2009, kl 01.02
minu oma kadus pärast seda, kui ütlesin talle, et olen vist armumas temasse:). No lihtsalt ei jõudnud enam seda mängu kaasa mängida. Lootsin, et järgneb mingi mõistlik jutuajamine aga tema küsis, et "kuidas mul muidu eelmisel nädalal tööl läks???" ja kogu lugu. Rohkem ei ole näinud ega ka suhelnud.

to mirks: Ilmselt mingi aja möödudes tuleb ikka tagasi, nad ei tundu olevat sellised, kes väga pikalt vihased on. Solvumisega on vist teine lugu?
 
mirks 28. november 2009, kl 01.19
Aga kuidas aru saada , et kalad m armunud on?
Näitab ta üldse tundeid välja?
 
ireen 28. november 2009, kl 02.23
mul on endiselt sama küsimus:)

Äkki keegi oskab vastata?
 
lõvin 28. november 2009, kl 17.53
Oskan. ta on armunud sellesse, kellega on parajasti koos. mis omakorda ei sega ka telefonis suhtlemast mesimagusal häälel isegi siis kui sina kõrval oled ja sa ei saagi teada, mis suhe rääkijaga oli või on. kalad mees armub igasse naisesse, kes talle probleeme ei tekita, st. ei hakka temasse kiinduma, nõudma, sidumist ootama.kas soovid sellist meest?
 
lõvi n 28. november 2009, kl 23.05
To Mirks ja Ireen,

KalaM väljendab küll oma tundeid, ehk siis nende puudumist. Mulle vaadati julgelt silma sisse ja öeldi, et " ma ei ole sinusse armunud". Need olid kõige valusamad, samas ka kõige vabastavamad sõnad ma eales kuulnud olen. Ja kohe pärast seda küsiti " kuidas sul siis autokoolis läheb?." Huumorimeel oli minu sõbral küll paigas. Naera või nuta. Tegin mõlemat...alguses naersin ja kui ta ära läks, nutsin. Aga ma väärin siiski oma ellu inimest kes on minusse armunud. Seda korrutan ma endale iga päev....et mitte rumalusega hakkama saada.
Vahest muidugi piinan end kriitikaga, et oleks pidanud olema kannatlik ja mitte temasse ära armuma...Enne neid saatuslikke sõnu oli sõber kadunud 3 nädalat, teatas vaid txt vahendusel et nüüd " mõeldakse mida asjaga edasi teha". Ok. Mul jagus kannatust küll ainult 2 nädalaks, siis aga tahstin teada et kas endiselt mõeldakse või on minu juba "välja" mõeldud oma elust. Siinkohal olen endale andestanud oma teo ja edaspidi olen targem. Soovin teile edu!
 
kalanaine32 29. november 2009, kl 00.53
No tere siis ka minu poolt.Ma juhtusin siia puht kogemata ja mis ma näen! Jutt on siin siis nendest kaladest meestest! Jah,olen eelnevate kommijatega 100% nõus,sest olen ise just kala-mehega 4.a abielus olnud ning meil on ka 2 last.Kaob ära vahest ikka küll,paneb oma kaks kätt taskusse ja läheb....Viisakalt hõikab veel ukse pealt järele,et käib korraks naabrimehe pool ära.Kuid nagu ikka,kaotab ajataju.Pärast muidugi tuleb koju ja vabandab,et polnud käe peal kella,jättis mobiiltelefooni koju jne,jne! Ja mina ei tohi ju siis kuri ka olla.Otse loomulikult ei tohi ju,siis on tema see kes solvub.Ah,mõnikord ajab ikka tigedaks mind küll.Nüüd saan ma siis sellest muidugi paremini aru.Pole siis minu mehega vaid suurt muret,see lihtsalt ongi nii nende kala-meestega. Tulevad ja lähevad siis,kui neil selleks tuju tuleb.Katsun olla siis oma mehega edaspidi kannatlikum,lootes et see edaspidi end ära tasub.(minu kannatlikkus,ma mõtlen)!!!!Ahjaa,ma ise olen siis see kala/naine ;D Igavesti tore kooslus, eks ole? Tsau ja palju kannatlikku meelt :))) !
 
nipi 29. november 2009, kl 11.46
usalda,aga kontrolli!
mina olin 2a.kaladM armuke.ta käis minu juures paar korda nädalas,öeldes oma naisele,et läheb poodi,tööle,naabri poole jne.valetas täiesti süüdimatult telefonis oma naisele,et kallis kohe tulen.no ühesõnaga,kuula ja imesta.
minu jaoks lõppes asi siis,kui ta minu kõrvalt veel ühe armukese võttis ja ma sellest aru sain.
 
arnika 29. november 2009, kl 23.13
see on ju täiesti uskumatu, mida ma siin loen... sulatõsi ja karm reaalsus :D:D Soovitus neile, kes ei jõua ära oodata, kuni kalake oma maailmast reaalsusesse ujub. Väike kahemõtteline sõnum, ei, tegelikult sobib ühemõtteline paremini. Kui ta on sinust huvitatud, siis ja ta läheb õnge, see on tõestatud ;) Kalade elavad fantaasiast!
 
skorpion 30. november 2009, kl 16.11
No mu kala ilmus jälle välja. Ei tahaks küll seda tunnistada, aga ma olen vist armunud ja "unustan" ikka ja jälle k6ik kadumised ära. Miks nad teevad nii...
 
ireen 30. november 2009, kl 16.26
to skorpion

nende puhul ongi vist nii, et kui nad lõpuks välja ilmuvad, siis nad käituvad nii meeletult armsalt, et kõik negatiivne ununeb täiesti. Ära esialgu talle maini, et armunud oled, muidu kaob jälle ära;). Aga mina võtan end kokku ja enam endast talle märku ei anna- loodetavasti see õnnestub.
 
skorpion 30. november 2009, kl 22.17
Ok, ma küsin nüüd ühe idiootse küsimuse. Kuidas saada aru et meeldid kala mehele? ERITI on oodatud vastama meessoost kalad!

ireen, selles on sul täielikult 6igus et nad (Tema) käituvad niiiii armsalt et k6ik viha ununeb:( Kuidas nad oskavad seda Skorpioniga teha?? See pole varem mitte ühelgi isikul (ei pereliikmetel, s6brannadel, eks poisss6pradel jne) 6nnestunud! Aga seda ma ei maini kohe kindlasti et ta mulle tegelikult väga meeldib! Eks ta ise vast arvab et ma pole temast üldse huvitatud...
 
mirks 30. november 2009, kl 23.29
Kalad m oskab panna enda järgi igatsema.
 
skorpion 02. detsember 2009, kl 22.20
Mulle tundub et minu Härra Kalal on juba tüdruk olemas:( Nüüdsest l6petan siin halamise ja teie tüütamise... Kahju et see k6ik nii lühikeseks jäigi, tundus nagu Härra 6ige. Eks otsin siis edasi...
 
nipi 02. detsember 2009, kl 22.53
kahju kohe.
oleks väga tahtnud kuulda ühte õnnelikku lõppu.
loodan,et saad üle ja kui ta peaks veel sinu juurde ujuma,jätkub sul jõudu uks nina ees kinni tõmmata.las ahmib siis õhku.
 
ireen 03. detsember 2009, kl 00.11
ohhh, tõesti kurb kuulda. Edu sulle
 
hmm 03. detsember 2009, kl 13.51
tutvusin just mõnda aega tagasi ühe kaladest mehega... oleme umb. 2 kuud peaaegu ülepäeviti kokku saanud. selle järgi, kuidas ta oma telefoniga käitub :P, saan aru, et silmarõõme on tal ootel rohkem kui 1 :) no vaatame asja...
 
kalamehe tütar Kala 04. detsember 2009, kl 02.03
Andke Kalale hingamise ruumi .Vabadus igas mõttes on talle vajalik .Kalade tulemised ja minemised on enesest mõistetavad .Kala eeldab ka kodus olles hinge vabadust. Niipea kui tekkib ahisamine -ujub minema ,et koguda ennast.Oma olemuselt ei ole kalamehed liiderlikud .Kala-mehi võib usaldada -nad ei kuritarvita Sinu usaldust.Tavaliselt võid võtta arvesse, et temaga võivad ka teised usalduslikud olla . Ilu,harmoonia ja loomingulisus -need on väga kalalikud omadused ,mida ta hindab .Ära nõua , et ta Sulle miljoneid koju toob .Ära tee reegleid lase inimesel olla tema ise -ja Sul on parim mees .Kala-isa on Tõeline ISA . Selles materiaalses elus pead sina pingutama raha nimel rohkem -tema hindab Sinus ausust,siirust ja fantaasiarikkust .Kitsarinnaline Mina,nüri näägutaja ja mõttetud lobisejad hirmutavad ta minema.Valgust vaimule ja vabadust hingele-ja kalamees teeb sinu jaoks kõik ja rohkemgi .Üks raskemaid märke meheks olemisel .Minu vend on Kala.Mina ise olen Kala .Minu isa oli Kala...Uskuge mind -ma tean Kalade saladusi...
 
laura 07. detsember 2009, kl 13.20
mnjah ise olen veevalaja,ja no pagan t6mbab mind kaladest meeste poole!!!on mul yks kaladest tuttav..ei saa tema peale kindel olla,helistab siis vais kui tema tahab,messidele ei vasta,olin temasse k6rvuni armunud,kuni ykskord ta pakkus mulle v2lja seksi 4,kesi et siis tema,mina ja tema s6ber ja selle tydruk,ma pidin sellist ettepanekut kuuldes siruli lendama!!!Aga nyyd on mul juba 3a elukaaslane ka kala mees(t2ielik vastand eelmisele...)ta on 6rn,hoolitsev,meeletu 6rnutseja,voodis t2iuslik,ja kujutage ette peab alati oma s6na!!!kuigi jah veidi otsustusv6imetu ta on:abieluettepaneku tegin talle ise,tegin otsustava n2o p2he ja saatsin ta s6rmuste j2rgi,,,8.01.2010 on pulmad :)Kaladest mehed on lapsed,kes vajavad piiritut armastust,hellitamist,sinu otsustusv6imet :)
 
mm 07. detsember 2009, kl 18.19
minu kalake ongi selline,kes vahest harva ilmub, annab endast märku. annab lubadusi ja jälle kaob. minu huvi on absoluutselt kadunud, usaldusest rääkimata :)

kuigi üks teine kalake teeb kah veidi silma,tema ikka püüab pidevalt päeva korras ollla, aga ootab ehk minu poolt otsustavat sammu.
 
kaLa 07. detsember 2009, kl 18.41
kalad vajavad vabadust ja kindlusetunnet, usaldust, austust, armastust, siirust-oota teda,ole AUS, hoia teda ja sa saad mljoniga kõike vastu:))
 
lõpeta ära 07. detsember 2009, kl 20.45
Oota! Mida? Sina ootad aga tema sel ajal käib saunapidudel, spaas erinevate naistega, rändab, reisib, magab, sööb, toob hommikukohvi ja pudru kellelegi teisele voodisse. Sina aga oota ja mdia sa siis lõpuks saad? Miljoniga vastu ühel päeval ja öösel seda, mis teistest üle jäi. Seda ootad mitu kuud, et tuleb, teeb su südamele haiget ja läheb jälle, sest järjekord ju ootab, vaja ka teisi naisi abistada. Kui mees armastab, ta ei lahku su kõrvalt.See on aga armastamisvõimetu elumängur!
 
mitte kala tundja 07. detsember 2009, kl 22.24
Juhul kui kalast mees räägib midagi negatiivset isiklikumat (oma isikliku elu probleem) mulle, siis kas ma v6in seda v6tta nii, et järelikult ma meeldin talle ja ta usaldab mind, v6i nad ongi avameelsed?
 
kaksik 09. detsember 2009, kl 12.34
No minu lugu kaladest mehega on selline: Ma ise olin enne Kalad meest suhtes Vähist mehega, 4.a käisime kokku-lahku ja siis tuli mu ellu Kala..suured lubadused, ilusad sõnad, et meid ootab ees pikk ja ilus tulevik, kuidas ta mind vajab, et ma olen parim jne..jätsingi lõpuks oma mehe maha(mehega ka laps),sest ega ma oma meest ei armastanud ka enam ammu, tülitsesime kogu aeg, kirge polnud, mitte midagi polnud. Armusin lootusetult oma Kaladest mehesse..korraga tuli aga välja minu salajan suhe Kalaga ning minu Kala oli minu kõrvalt kadunud. "Meie suhtest ei tuleks midagi välja, sa ei pane mind minu olukorda, nii on parem kui me ei kohtu" Alati väitis,et tal on minu vastu suured tunded, aga midagi lihtsalt ei ole võimalik..ma käisin veel peale, võitlesin meie suhte eest, ei andnud alla..ja oleme siiani koos olnud, kui oleme teineteist näinud. Millal tuleb see aeg,et suudaksin võtta Teda kui sõpra, et suudaksin öelda Talle "EI". Olen nii segaduses,et jube..nüüd muidugi olen loobunud, sest ma ei usu enam,et ma talle huvi pakuksin..sest ühelegi sõnumile ta ei vasta,ei helista jne..Kui viimati koos olime, siis ei liikunud me suudlustest kaugemale,kuna mina ise ütlesin,et ärme tee asja raskemaks, mina saan haiget jälle ja lõpuks tema ka,et siis temal on süümekad jne..Jube keerulise iseloomuga inimesed..nendest on võimatu aru saada, mida nad tahavad või keda nad tahavad. Mida peaksin tegema? Ootama ja hiljem uuesti proovima või täielikult eluga edasi minema..sest tegelikult ma nii armastan oma Kala :) ta on ainus kellega tahan olla, kellele kuuluda, mõtlen päevad ja ööd ainult tema peale.
 
!!! 09. detsember 2009, kl 17.33
Mine eluga edasi ja ära tagasi vaata.Usu mind ta jääbki sinu vahet pendeldama ja sellist iba ajama.Mõtetu on oodata kedagi,kes ei tea isegi mida tahab.Jookse!!!!!!!!
 
... 09. detsember 2009, kl 21.55
Kas kala mees tahab teiste arvamusi (tema asjade kohta) ja soovitusi kuulda? Ma olen juba m6ni aeg ühe kalaga suhelnud ja ta pole mu käest kunagi n6u ega midagi küsinud ja seet6ttu ma ise arvasin et ei hakka oma arvamust siis peale ka suruma. Aga lugesin ühest kohast et kalale on just vaja oma arvamust avaldada, sest nad on ise veidi otsustusv6imetud ja nad vajavad n6u (aga ju siis ei küsi- minu oma vähemalt mitte). Ja siis ise kommenteerisingi ühte tema probleemi, üritasin nagu n6u anda, aga ma oletan et talle ei meeldinud mu n6u eriti, sest see oli suht vastupidine tema käitumisele ja ehk ka m6tteviisile. Ja nüüd tundub et ta ujus jälle ära........ühendust pole vähemalt v6etud siiamaani. Kas arvate et on pahane? V6i tegin 6igesti?
 
fish-and happy with it 12. detsember 2009, kl 18.55
Lugesin siin kommentaare ning peab tunnistama, et osad asjad lähevad ikka päris hästi täppi. Kalad on tõesti sellised "Nippernaadid", armastades neid naisi kes end armastada lasevad (ma isiklikult pole veel kohanud naist kes sellele vastu oleks olnud). Aga mis puudutab arvamuse avaldamist, siis sellega on erinevad lood. Tean otsustusvõimetuid kalu aga samas ise end päris selliseks ei pea. Mulle meeldib teiste arvamust teada ja siis selle põhjal oma arvamus kokku "miksida". Mõnikord avaldan ka oma arvamust ning asjatundmatu inimese arvamust kuulda ei taha. Kui väga laias laastus võtta, siis kala üritab nii mõelda ja teha et kõik oleks rahul... mingil kummalisel põhjusel ei taha see ainult tihti õnnestuda. Aga kui see lõpuks õnnestub, siis on kala(vähemalt mina) väga rahul ja õnnelik.
 
ireen 11. jaanuar 2010, kl 00.10
Mis te arvate, kui kaladest mees teeb enda sekspartnerile jõuludeks kingituse, siis mida sellest arvama peaks? Oleme nüüdseks suhelnud natuke üle 6 kuu ja kuna endiselt me väga omavahel millestki tõsisest ei räägi siis eeldasin, et ta võtabki meie "suhet" nii, et kui näeme siis seksime, mõlemal on hea ja sellega kõik piirdubki aga siis sain ma jõuludeks armsa kingituse ja nüüd olen taaskord segaduses. Kas see kingitus võib olla märgiks, et tal siiski kuskil sügavas hingesopis on mngisugused tunded minu vastu?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!