Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Veevalaja naine - külm nagu jääkuninganna :P
 
½ 24. november 2009, kl 12.44
Veevalaja naised on enamasti külmad teistega suheldes jne.
Olen ise ka Veevalaja ja mulle see meeldib, milline olen. Mulle ei meeldigi liigne poputamine/nunnutamine ja familiaarsus. Ma hoian pigem parema meelega distantsi, kui kedagi nunnutama lähen, vot nii:)
Milline oled sina ?
 
põlev leegike M 24. november 2009, kl 12.48
Mulle meeldib jääkülm dušš )))) icccc
 
vvke 24. november 2009, kl 13.06
Mu teine nimi kahjuks või õnneks jääkuninganna :D (seda on mulle nii palju kordi öeldud) ja seda just samadel põhjustel. Tavaliselt inimesed minuga tutvudes arvavad, et ma olen juba ülbik aga ma lihtsalt hoidan mugavat kaugust. :P
Üldiselt olen täitsa rahul, kuid suhtes häribi minu külmus, peaksin mõnel juhul just oskama järele anda aga ei... vaja ikka kalkuleerida külmalt :D
 
teine pool 24. november 2009, kl 13.10
Jah, pealiskaudses suhtluses küll, aga ma pean enda kohta tunnistama, et kui kellegi endale hingeliselt lähedale lasen, siis olen küll soojus ise - külvan ta üle hellusega ja näitan välja ka oma kõige nõrgemaid kohti. Nii et külm küll aga mitte kõigiga. Need viimased on küll väga loetud inimesed muidugi.
 
VVn 24. november 2009, kl 13.50
100 % nõus eelmisega .
 
ka vvn 24. november 2009, kl 14.37
Samuti nõus teise poolega. (on öedud ka seda, et olen kohati ülbe ja keerulise iseloomuga, tõeline BITCH...)Kui aga keegi mulle tõsiselt korda läheb siis piire endale ei sea ja ei jäta enne kui küsimusele vastus või soovitud lahendus:))
 
(vv) 24. november 2009, kl 15.08
jepp..õige.."ei meeldi familiaarsus". seda tõesti, aga nunnutan neid, kes seda vajavad, kellele see meeldib, ehk siis oma kõige kallimaid, kuid kindlasti mitte võhivõõraid või selliseid, kes küljealla poevad:)
neid on tõesti vähe, kelle jaoks olen kuum;)))
 
V 24. november 2009, kl 22.07
See ei ole tõsi, need veevalajad, keda mina tunnen on kõik soojad ja südamlikud inimesed....aga nende "lahti muukimine" võtab aega..... veevalajad üldiselt esimesel kohtumisel kaela ei lange.....
 
VVM 24. november 2009, kl 22.24
Kui kirglisest elust midagi ilusat ja hurmavat meenutada, siis on need hetked seotud ühe kauni veevalajaneiuga, võiks isegi öelda, et kahega, kuid üks on see kellele alati siiani loota võin - niisama lõõpides, meilitsi pilte saates ja omavahel nõu pidades. Ei tule mõttessegi enam lähedased suhted, ta ju abielus nüüd! Kindlus selle koha pealt! Aga eks meil kõigil ole oma pelgupaik igatsustele, kus ilusat meenutame ja seda salaja veel läbi elame. Mõned seda tunnistavad enesele, teised mitte!
 
kah üks 24. november 2009, kl 22.37
Üks meeleheitel prantslane kutsub mind Miss Icebergiks ja väänab oma ajud paigast ära, et mind õigetmoodi armastama panna. See jahedus võib inimesi tegelikult hulluks ajada küll. Mina ei saa jälle aru, miks nad mingite tunnete pärast nii pöördesse lähevad. Elus on nii palju muud huvitavat kui tunded!
 
kaksik-M 24. november 2009, kl 23.43
"Külm ja kalkuleeriv" - hah-hah-haa, lubage naerda. Pudru ja kapsad on teil seal peas. Ise ka ei tea, mida tahate. Ükspäev esitasin ühele vvn-le küsimuse, vastas mulle pikalt ja laialt ning järsku plõksutas silmi ja küsis "Aga mis see küsimus oli?" Armukadedad ja kontrollifriigid olete ka, ise tahate uusi ja huvitavaid suhteid, kuid partneri puhul seda ei talu. Aga seda peab ütlema, et seltskonda võib veevalajanaisega minna küll, sest lakku täis peaga ta naljalt võõra mehe kaela ei lange. Ütleme nii, et jääb soliidseks lõpuni.
Kaksik-M - 15 aastat kogemust veevalajatega.
 
tean ja tunnen 25. november 2009, kl 07.13
Muig ,mina tean hoopis vaastupidist näidet.Isekas , kalkuleeriv, kade,.Suhted on nagu ameerikamäed.Täispeaga ...
Ma ei tea ka ta üldse kellestki hoolib peale enda.
 
to tean ja... 25. november 2009, kl 08.57
Ja kuhu sina oma teistest hoolimisega jõudnud oled? Teistele orjaks.
 
1 vv 25. november 2009, kl 09.43
to kaksik-m
Täpselt teame, mida tahame aga, et sulle seda välja ei öelda ... no ilmselt ei ole sa liigset pühendumust väärt. 15 a kogemust peaks andma juba väga hea pildi teisest ette, kuid näen, et tegelikult ei ole sa veel aru saanud, mida ta tahab.
VV-naine läheb meest petma nii kaine, kui ka joogise peaga aga ainult siis, kui mees on oma väärtuse ta silmis minetanud. Pole austust, pole seda meest ka vaja.
 
Acequeen 25. november 2009, kl 19.15
Just, täpselt sama siingi. Mullegi öeldud , et olen külm ja tundetu nagu jää ja sageli on see nii:)
Mõned inimesed, kellega suhelnud olen, on sellised kes lausa nuruvad, et neid poputataks, kuid see tekitab minus just vastupidise reaktsiooni ja suhtun veelgi külmemalt kui muidu, sest elada saab ka ilma liigse familiaarsuseta.
Ise tean, milline olen ja olen nii nagu mina tahan ja keegi mulle ettekirjutusi tegema ei tule. Kui ei meeldi, siis piizoff lihtsalt:D
 
kalanaine 25. november 2009, kl 22.30
Mul on 4 planeeti veevalajas ja pean eelkõnelejatega ühinema. Ja täitsa meeldib selline külm olla, äge.
 
kaksik-M 25. november 2009, kl 23.13
to 1 vv
tüüpiline veelvalaja oma pealiskaudsuses, sa ei tunnegi mind, aga juba tead, et "ilmselt pole ma liigset pühendumist väärt" :)Sulle teadmiseks, sa keskmine harju kana, et minu Veevalajad oleksid enne surnud, kui petma läinud.
 
(vv) 26. november 2009, kl 08.24
kaksik m, usun, et see sinu veevalaja läheks esimesel võimalusel sind petma, kui talle võimalus avaneks..
kuidagi on levinud arusaam, et vv ja kaksik sobivad. jah, äärmisel juhul sõpradeks. tüüpiline vv ei lase eales endale lähedale nii tühist ja heitliku meelega meest nagu seda on kaksik m. ehk mõni harju keskmine kana, kel väärt meeste juures lööki pole.
 
eee 26. november 2009, kl 08.29
To kaksik-m
a kus need sinu Veevalajad praegu on? Surnud või...

vvn ;)
 
No 26. november 2009, kl 10.54
Mina ka ei saa mitte kuidagi ühele vv tüdrikule ligi!Krt pakun ennast ja oma tundeid,aga tema kuidagi moka otsast;et oi kui vahva!lahe eksole.Ma arvan et sellisele peab ikka väga kõvast aega andma ja lasta tal seedida.Ma ei peaks vv naisi külmadeks,pigem nad nii omas maailmas ja neil nii põnev koguaeg,et vist suhe on teise järguline.Ise muidu kaalupoiss.Tundepomm nagu olen,aga jah preili kuidagi tõmbab kohe enda poole
 
:) 26. november 2009, kl 11.38
mul Asc Vv-s ja mees nimetab jääkuningannaks
 
kaksik-M 26. november 2009, kl 11.54
Esiteks juhin tähelepanu, et ma olen suure M-iga. Teiseks, Veevalajad ei lubaks endale iialgi nii odavat käitumist nagu petmine, kui suhe läbi, siis läbi. Olgugi, et pudrupead, aga truud olid nad tõesti. Kuid, kes soovib, võib enda näitel vastupidist tõestada.

Vastuseks eee-le, tänan küsimast, esimese kohta ei tea, teine elu ja tervise juures. Vaatamata minu soovitustele endale kodu-ori vähjamehe näol leida, ajab uute kaksik-meestega liine.

Arvestades iroonilis-naljakat asjaolu, et hiljuti pressisid mulle ligi kaks naisterahvast, kes üldsegi mitte üllatuseks osutusid veevalajateks, tuleb tunnistada, et ming värk kaksikute ja veevalajate vahel susiseb. Ega ma muidu siin sodiaaginurgas ei kaagutaks. Peab muidugi üle küsima, järsku oli nende eesmärgiks hoopis sõprus.
 
(vv) 26. november 2009, kl 12.07
kaksik m, huvitav, kuidas see "pressisid mulle ligi" välja nägi? kas tegid juttu, lõbutsesid sinuga, naersid ja lollitasid, no nagu inimesed ikka suhtlevad, kui nad meelt lahutavad? või tegid vastupandamatuid lähenemiskatseid, ajasid keelt kõrva, kätt püksi? ju siis ikka noored ja lollikesed, kel puudub kogemus kaksik meestega. või siis lihtsalt harju keskmised kanad..
 
kaksik-M 26. november 2009, kl 12.20
(vv), tundub, et sul kogemus kaksik meestega täitsa olemas. Kuidas küll sina sellisesse ämbrisse astuda said? Aga, mis puudutab sinu küsimust, siis sellele ei saa vastata mingisuguseid tehnilisi nüansse kirjeldades nagu sinu postitused, pigem on see tunnetuse ja elukogemuse küsimus, mille pikem kirjeldamine läheks jälle teemast liiga välja.
 
kaksik-M 26. november 2009, kl 12.20
*sinu postituses
 
F 26. november 2009, kl 12.24
Olen siinkohal kaksik-M-iga nõus, olles ise veevalaja-N. Mitte kunagi ei lasku ma nii madalale kui kellegi petmine seda on. Kui suhet ei ole, siis oma asi kellega ja kus magan. Ja kui suhe on @!#$, siis lihtsalt lõpetan selle ennem ära. Aga mitte kunagi ei saa ma suhtes olles kedagi petta.
 
VVn 26. november 2009, kl 12.30
Aga mina laskusin nii madalale, olles ise "Jääkuninganna" ...
 
to kaalupoiss 26. november 2009, kl 18.27
Võti on selles, et tuleb temas huvi tekitada. Kui sa oled salapärane ja mõistatuslik, siis pakud talle pinget. Kui aga end lihtsalt heast peast tema jalge ette laiali laotad, siis - ole sa nii täiuslik, kui olla saab - hakkab tal igav. VVn vajab avastamisruumi.

Aga võib muidugi ka olla, et isiksused ei klapi.
 
(vv) 27. november 2009, kl 21.50
kaksik m, ei ole ämbrisse astunud. ega alati ei pea õppima oma kogemustest.. mulle nad head sõbrad, ja teavad, et minule võib kõike usaldada, samas lähedale ei pääse, aga oleme möllanud koos, lollusi teinud, tema pruute salaja naernud.. ei usu, et me sobiks lähemateks kui sõprdeks, milles - muide - on nad võrratud!
 
vvn45+ 28. november 2009, kl 12.53
Külm??? Vaoshoitud oleks ehk õigem sõna, seda eriti tutvuse algul või võõraste inimestega lävides. Seda just seetõttu, et suvalist lobajuttu mulle rääkida ei meeldi, muid teemasid aga ei oska veel tõstatada ja ennast avama ka ei kipu.
Emotsioone ehk tõesti välja ei näita - suurt vaimustust, pahameelt, kuid see ei tähenda, et neid polegi. Enda kohta saan öelda, et olen paljudest tundlikum. Tajun teiste meeleolu muutuseid ja regeerin vastvalt - leevendan kellegi öeldut, kes ise arugi ei saanud, et ta ütlus teisele nt. haiget tegi. Olen tundlik ka enda suhtes, kuidas minuga käitutakse. Tõsi, siin on abiks kainem pool, mis aitab mõista "halvasti" käitujat.
Üldiselt tundub mulle, et ütlus "vaga vesi, sügav põhi" sobib veevalajate iseloomustamiseks väga hästi.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!